Є питання?
Телефонуйте:
 • (095) 353-87-87
прийом дзвінків з 9:00 до 18:00

ОСЦПВ Ромни онлайн калькулятор

Виберіть умови і порівняйте ціни на ОСЦПВ від провідних страхових компаній України.
Ми гарантуємо достовірність поліса ОСЦПВ і його наявність в базі МТСБУ

1Введіть дані і зробіть розрахунок
2Порівняйте ціни і виберіть ОСЦПВ
3Сплатіть поліс картою і отримаєте на e-mail

Наші партнери

Чому купити ОСЦПВ потрібно тут

Переваги оформлення ОСЦПВ на TOURSERVICE - чому вигідно на нашому сервісі:

Економія часу та нервів

Економія часу та нервів

Ніяких візитів до страхових агентів. Оформлення ОСЦПВ за 30 секунд в пару кліків не виходячи з дому чи офісу. Оцініть переваги оформлення на TOURSERVICE
Вигідне та зручне оформлення ОСЦПВ

Вигідне та зручне оформлення

Ми пропонуємо десятки варіантів. Ви можете вибрати пропозицію відповідне вашим критеріям і оформити ОСЦПВ онлайн від провідних страхових компаній України.
Електронний поліс ОСЦПВ

Електронний поліс ОСЦПВ

Ніякої паперової тяганини, ви отримаєте поліс ОСЦПВ одразу на email. Страховка завжди під рукою у вашому смартфоні. Поліс не потребує друкованого варіанту.
Безпечний поліс ОСЦПВ

Надійність і безпека

Електронний поліс ОСЦПВ є офіційним державним документом. Ви отримуєте оригінальний поліс, підробка якого неможлива.

У наш час купити поліс ОСЦПВ стало значно простіше. На сьогоднішній день з собою вже можна не возити страховку в бардачку автомобіля, достатньо купити електронний поліс ОСЦПВ в місті Ромни за допомогою нашої компанії.

Спеціально для зручності наших клієнтів ми впровадили на сайт калькулятор ОСЦПВ онлайн, за допомогою якого ви зможете ввести технічні дані вашого автомобіля і зробити моментальний розрахунок автоцивілки. До вашої уваги будуть представлені ціни різних страхових компаній, серед яких ви знайдете максимально гідну пропозицію.

Більше не потрібно шукати страхову компанію по всьому місту Ромни. Ми даємо гарантію на справжність поліса ОСЦПВ 100%. Дешеву страховку можна як і раніше зробити в так званих кіосках розкиданих уздовж траси, або купити страховку у водія автомобіля, що стоїть на тій же дорозі з рекламою на всю машину. Але ми наполегливо рекомендуємо звертатися до перевірених брокерів щоб не потрапити в неприємну ситуацію в разі настання ДТП, або ж черговій перевірці поліса співробітниками поліції.

Автоцивілка Ромни - де купити?

Як вже говорилося раніше ми наполегливо рекомендуємо звертатися до перевірених брокерів. Тому купити автоцивілку краще за допомогою автоматичного сервісу продажу страховок. Таким чином ви заощадите свої гроші, адже сума нашої комисси мінімальна. Поліс можна перевірити в базі МТСБУ. Також завдяки діджиталізації очікуємо відображення страховки в додатку "Дія" вже в 2020 році.

Скориставшись калькулятором розрахунку вартості вам також будуть доступні рейтинги страхових компаній, що важливо при виборі страхового поліса. Для покупки ОСЦПВ необхідно зробити 3 кроки:

 1. Провести розрахунок з зазначенням обсягу двигуна, міста реєстрації транспортного засобу.
 2. Вибрати максимально підходящу пропозицію.
 3. Заповнити дані і отримати поліс на електронну пошту.

Ми бажаємо вам удачі на дорозі.

Це звичний для всіх поліс ОСЦПВ на зеленому бланку, який відправляється в електронному вигляді на email страхувальника. Після оформлення автоцивілки дані в автоматичному режимі вносяться в базу МТСБУ. Електронний поліс ОСЦПВ є офіційним документом і має юридичну силу рівносильну звичному друкованому страховому полісу. Серед переваг е-поліса то, що його досить завантажити в свій мобільний телефон.

За допомогою нашого страхового агрегатора ви можете купити поліс ОСЦПВ в 3 етапи:

 • Вкажіть параметри вашого транспортного засобу або державний номер в калькуляторі ОСЦПВ, який розташований вгорі сторінки;
 • Отримайте варіанти страховок відповідних вашим параметрам, порівняйте умови і ціни на ОСЦПВ. Вибирайте оптимальний для вас варіант.
 • Далі слід оформити поліс ОСЦПВ, після чого поліс прийде вам на email не більше ніж через 5 хвилин.

Після того, як ви пройшли процедуру оформлення та оплати поліса в TOURSERVICE - електронний поліс ОСЦПВ буде відправлений на ваш email через 5 хвилин. Отриманий документ не потребує роздрукування, вам просто залишається зберегти його на смартфон або планшет, де зручно буде пред'явити поліції ваш поліс в разі потреби.

Для того, щоб оформити ОСЦПВ онлайн на нашому ресурсі буде потрібно ряд документів:

 • Документ що засвідчує особу (посвідчення водія або паспорт);
 • Ідентифікаційний код;
 • Свідоцтво про реєстрацію автомобіля;
 • Якщо у вас є пільги - потрібен документ який підтверджує право на пільги.

Ціни і вартість ОСЦПВ залежить від ряду коефіцієнтів і обчислюється за формулою:

БП * К1 * К2 * К3 * К4 * К5 * К6 * К * С

де

 • БП - базовий платіж;
 • К1 - тип транспортного засобу;
 • К2 - місце реєстрації транспортного засобу;
 • К3 - сфера використання транспортного засобу;
 • К4 - стаж водіння;
 • К5 - період страхування;
 • К6 - шахрайство;
 • К7 - бонус-малус;
 • З - знижка пільговику.

ціноутворення ОСЦПВ регулюється Законом України "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів" і встановлюється МТСБУ. Кожна із страхових компаній України має право коригувати ціни на ОСЦПВ в рамках встановленої Моторно-транспортним бюро України базової вартості.

При аналізі пропозиції від різних страхових компаній зверніть увагу на вартість автоцивілки. Низька ціна може припускати те, що у даній компанії недостатньо фінансових резервів, що може привести до затримок відшкодування при настанні страхового випадку.

Пряме врегулювання - це можливість при настанні страхового випадку отримати відшкодування збитку від своєї страхової компанії, а не від компанії, в якій поліс ОСЦПВ отримав винуватець дорожньо-транспортної пригоди. Варто враховувати, що ваша страхова компанія і страхова компанія в якій застрахована інша сторона ДТП повинні бути учасниками прямого врегулювання.

 • Якщо у вас відсутній поліс обов'язкового автострахування або термін дії ОСЦПВ пройшов - штраф становить 850 гривень;
 • У разі відсутності страхового поліса при собі (в момент руху на транспортному засобі) вам загрожують санкції у вигляді попередження або штрафу в розмірі 425 гривень;
 • у разі експлуатації транспортного засобу в період, не зазначений в полісі ОСЦПВ штраф складе 425 гривень.
 • Франшиза (фр. Franchise - пільга) - передбачене умовами страхування звільнення страховика від відшкодування обумовленої частини збитків страхувальника. Іншими словами - франшиза є частиною шкоди, який покриває страхувальник з власних коштів.

  Наприклад, в разі оформлення поліса ОСЦПВ з франшизою в 1000 гривень, при настанні страхового випадку зі збитком в 100 тисяч гривень (наприклад ) - страхова компанія виплатить вам 99 тисяч гривень, а 1 тисячу гривень, яка є франшизою доведеться викласти вам.

  Франшиза впливає на вартість страхового поліса, чим більше розмір франшизи - тим нижче вартість ОСЦПВ.

  Договір добровільної цивільної відповідальності (ДЦВ) - це добровільне страхування, що дозволяє збільшити ліміт страхових виплати за полісом автоцивілки. Відповідно до Закону України, за лімітами автоцивілки передбачені наступні обмеження:

  • на майно - 100 тисяч гривень;
  • на життя і здоров'я - 200 тисяч гривень.

  Даних сум не завжди достатньо для покриття витрат при настанні страхового випадку, з цього щоб убезпечити себе від непередбачених витрат при попаданні в ДТП, укладається договір ДЦВ, який є доповненням до обов'язкового договору цивільної відповідальності.

  В даному пункті вам необхідно вказати місто реєстрації транспортного засобу - місто МРЕВ де транспортний засіб поставлено на облік. Місто реєстрації вказано в правому нижньому кутку техпаспорта на ваш транспортний засіб. За неправильне зазначення місця реєстрації в поліс ОСЦПВ передбачені штрафи.

  1 млн

  електронних полісів

  оформлене в Україні за 2019 рік

  *дані МТСБУ, грудень, 2019

  Відгуки та питання

  Немає відгуків і питань.

  Написати відгук