ᐉ Візовий центр "Турсервіс" | Імміграційне агентство
  • (063) 353-86-86
прийом дзвінків з 9:00 до 18:00
  • (095) 353-87-87

Правила покупки квитків

Правила покупки залізничних та автобусних квитків

Загальні положення

Автоматизована система самообслуговування «tourservice.com.ua» (далі АС «tourservice.com.ua») призначена для надання таких послуг (далі - Послуги):

Замовлення проїзних документів з наступним друком та отриманням проїзних документів у квитковій касі Послуга вважається наданою Виконавцем отриманої Замовником в повному обсязі з моменту оплати Замовником вартості замовлення і надання Замовнику унікального номера Інтернет-замовлення у вигляді, який дозволяє роздрукувати його на Бланке Інтернет-замовлення або скопіювати (переписати, отримати у вигляді СМС-повідомлення).

Покупки електронних проїзних документів (електронний квиток, не вимагає обміну в касі) Послуга вважається наданою Виконавцем отриманої Замовником в повному обсязі з моменту оплати Замовником вартості замовлення і надання Замовнику електронного квитка у вигляді, що дозволяє роздрукувати його, або скопіювати в інший спосіб для пред'явлення провіднику при посадці в поїзд.

Реєстрація на сайті

Замовник зобов'язаний ознайомитися з Угодою публічної оферти про надання послуг АС «tourservice.com.ua» перед тим, як починати реєстрацію на інтернет-сайті tourservice.com.ua (далі-сайт) та погодитися з її умовами. Для того, щоб зареєструватися на Сайті перейдіть за посиланням «Реєстрація», яке знаходиться в правій верхній частині сторінки сайту і пройдіть реєстрацію. У разі, якщо Ви плануєте користуватись банківською платіжною карткою для оплати Послуг, вказуйте прізвище та ім'я саме так, як вони зазначені на Вашій платіжній картці.

Після введення всіх обов'язкових даних відмічені знаком * - натисніть кнопку «Підтвердити». Після виконання реєстрації, на вказану вами адресу електронної пошти буде надіслано лист-підтвердження з посиланням за яким вам потрібно перейти, щоб підтвердити Реєстрацію. Після чого, Ви будете повернуті на Сайт, в правій верхній частині сторінки, якого буде вказаний Ваш логін. Надалі ви зможете заходити на сайт, використовуючи логін і пароль, вказаний при реєстрації. Ви повинні вказати ваші справжні Ім'я та Прізвище під час реєстрації! Всі спірні питання, пов'язані з отриманням послуг, будуть вирішуватися з використанням зазначених при реєстрації даних!

Будь-які дії, які були здійснені з використанням Ваших логіна і пароля вважаються здійсненими Вами особисто. Будь ласка, зберігайте конфіденційність Ваших логіна і пароля!

Послуги Системи

Інтернет-замовлення проїзних документів на залізничні пасажирські перевезення

Послуга Інтернет-замовлення проїзних документів з подальшим їх отриманням у квитковій касі дозволяє вибрати маршрут і дату поїздки, поїзд, вагон і місце в ньому, а також оплатити вартість квитка і отримати проїзні документи в залізничній квитковій касі на території України.

Інтернет-замовлення проїзних документів на залізничні пасажирські перевезення можливий лише для повних і дитячих проїзних документів. Послуги

Інтернет-замовлення пільгових, військових, безкоштовних, проїзних документів не надаються. Інтернет-замовлення може бути здійснено за 45 діб до часу відправлення поїзда з урахуванням необхідного для отримання квитка в касі часу. Для замовлення квитка виберіть станцію відправлення і прибуття, дату поїздки, поїзд, вагон та місця в вагоні.

При одному одноразовому зверненні до Системи і замовленні квитків в Ви можете замовити максимально тільки 4 квитки тільки в одному вагоні одного поїзда. Загальна кількість звернень до системи «tourservice.com.ua» не обмежена.

Після вибору місць у вагоні введіть імена і прізвища пасажирів, погодьтеся з Правилами та натисніть кнопку «Замовити». У разі якщо Ви не є зареєстрованим користувачем попередньо на сайті, Вам потрібно пройти процедуру реєстрації до етапу оплати Інтернет-замовлення.

Виберіть зручний спосіб оплати вартості Інтернет-замовлення та натисніть кнопку «Оплатити». Процедура оплати повинна бути завершена протягом 15 хвилин, інакше Ваше замовлення буде скасований, а обрані Вами місця стануть доступними для замовлення іншими пасажирами. Оплата вартості квитків проводиться за правилами обраної Вами платіжної системи. Послуга Інтернет-замовлення проїзних документів є платною. Після оплати вартості Інтернет-замовлення, Вам буде надано бланк Інтернет-замовлення на отримання проїзних документів, що містить унікальний номер з 16 символів (наприклад: ПКЯ - Е5-1174906-0307).

Бланк Інтернет-замовлення буде завжди доступний для друку на сайті в розділі «Особистий кабінет», а також буде відправлений на адресу електронної пошти зазначеної при реєстрації. За бажанням Замовника, код Інтернет-замовлення може бути відправлений у вигляді SMS-повідомлення.

У разі втрати Замовником коду Інтернет-замовлення, його можна відновити в розділі «Особистий кабінет». Замовник або уповноважена ним особа повинні пред'явити код Інтернет-замовлення в залізничну квиткову касу в будь-якому вигляді який забезпечує його однозначне зчитування касиром. На підставі коду замовлення касир роздруковує проїзні документи на бланках суворої звітності. Отримати замовлені проїзні документи, може особисто Замовник або третя особа, якій буде передано код Інтернет-замовлення. Відповідальність за своєчасне отримання проїзних документів і квитковій касі несе особа, яка скористалася послугою Інтернет-замовлення! Рекомендований час звернення до квиткової каси - не менше ніж за 15 хвилин до відправлення поїзда. У разі запізнення пасажира на поїзд, він може звернутися в касу з метою обміну коду Інтернет-замовлення на проїзні документ з метою повернення частини їх вартості протягом 1 години з моменту відправлення поїзда.

Увага! Відповідальність за збереження конфіденційності Інтернет-замовлення несе замовник. Код Інтернет-замовлення надає одноразову право на отримання проїзних документів.

Після отримання Замовником, або уповноваженою особою проїзних документів, код Інтернет-замовлення є недійсним.

Перелік замовлень, зроблених за допомогою сервісу «tourservice.com.ua», зберігається на приватній сторінці користувача (Особистий кабінет).

Увага! Отримання проїзних документів можливо лише за умови пред'явлення касиру документа, що посвідчує особу. Особа, яка отримує замовлені квитки зобов'язана поставити на роздрукованої касиром квитанції підпис, вказати свої прізвище, ім'я та по батькові, назву, серію і номер документа, що пред'являються і передати цю квитанцію касиру. У разі відсутності документа, що посвідчує особу, проїзні документи не видаються!

Електронний залізничний квиток

Послуга продажу електронних проїзних документів дозволяє вибрати маршрут і дату поїздки, поїзд, вагон і місце в ньому, а також оплатити вартість квитка і отримати проїзні документи у вигляді, який дозволяє пред'явити їх при посадці (в роздрукованому вигляді або на екрані мобільного телефону або іншого пристрою ), і розпізнати QR-код розпізнає пристроєм провідника.

На даний момент продаж електронних квитків на залізничні пасажирські перевезення доступна тільки для повних та дитячих проїзних документів для поїзда в класу Інтерсіті +. Електронний квиток може бути куплений за 45 діб до часу відправлення поїзда з урахуванням необхідного для отримання квитка в касі часу.

Для замовлення електронного квитка виберіть станцію відправлення і прибуття, дату поїздки, поїзд, вагон та місця в вагоні. При одному одноразовому замовленні квитків в Ви можете замовити максимально тільки 4 проїзних документа тільки в одному вагоні одного поїзда. Загальна кількість звернень до системи «tourservice.com.ua» не обмежена.

Після вибору місць у вагоні введіть імена і прізвища пасажирів, погодьтеся з даними Правилами і натисніть кнопку «Замовити». У разі якщо Ви не є зареєстрованим користувачем попередньо на сайті, Вам потрібно пройти процедуру реєстрації до етапу оплати вартості електронного квитка. Виберіть зручний спосіб оплати вартості електронного квитка і натисніть кнопку «Оплатити». Процедура оплати повинна бути завершена протягом 15 хвилин, інакше Ваше замовлення буде скасований, а обрані Вами місця стануть доступними для замовлення іншими пасажирами. Оплата проводиться за правилами обраної Вами платіжної системи.

Послуга з придбання проїзних документів є платною. Після оплати вартості електронного квитка, Вам буде надано бланк електронного квитка, де буде вказано всі необхідні дані про поїздку. Бланк електронного квитка також включає в себе QR-код (двомірний штрих-код), в якому міститься інформація про поїздку і особистості пасажира. Бланк електронного квитка буде завжди доступний для друку на сайті в розділі «Особистий кабінет», а також буде відправлений на адресу електронної пошти зазначеної при реєстрації.

Перелік замовлень, зроблених за допомогою сервісу «tourservice.com.ua», зберігається на приватній сторінці користувача ( «Особистий кабінет»). Електронний квиток є проїзним документом і дає право на проїзд. У разі втрати Замовником електронного квитка, його можна відновити в розділі «Особистий кабінет».

Пасажир повинен пред'явити бланк електронного квитка провіднику при посадці в будь-якому вигляді забезпечує розпізнавання QR-коду зчитувальних пристроїв (в роздрукованому вигляді або на екрані мобільного пристрою).

У разі якщо QR-код був пошкоджений і зчитування його неможливо, то провідник може підтвердити інформацію про поїздку введенням унікального номера квитка в пристрій, що зчитує. Електронний квиток є проїзним документом і не підлягає обміну в касі на квиток, надрукований на бланку суворої звітності.

Рекомендований час посадки на поїзд - за 30 хвилин до відправлення поїзда.

У разі запізнення пасажира на поїзд, він може звернутися в касу з метою обміну електронного квитка на проїзні документ з метою повернення частини їх вартості до моменту прибуття поїзда до кінцевої зупинки.

Увага! Електронний квиток дає право на проїзд тільки при пред'явленні провіднику документа, що посвідчує особу пасажира (паспорт або водійське посвідчення). При відсутності такого документа, посадка дозволено НЕ БУДЕ!

Посвідчення особи (оригінал свідоцтва про народження) необхідно надати також в разі проїзду дітей.

Інтернет-замовлення проїзних документів на автобусні пасажирські перевезення

Послуга Інтернет-замовлення проїзних документів з наступним друком та отриманням в квитковій касі дозволяє вибрати маршрут, дату, автобус і місця в автобусі, сплатити проїзні документи і отримати автобусні квитки в квитковій касі того обласного підприємства автобусних станцій (ОПАС), зі станції якого здійснюється відправка автобуса згідно Інтернет-замовлення.

Інтернет-замовлення проїзних документів здійснюється тільки для повних проїзних документів, послуга на замовлення пільгових проїзних документів не надається.

Кількість звернень до системи «tourservice.com.ua», необмежено. Інтернет-замовлення проїзних документів може бути здійснений в строк від 45 діб до моменту відправлення автобуса з урахуванням необхідного для отримання проїзних документів у квитковій касі часу.

Для замовлення проїзних документів оберіть станцію відправлення та призначення, дату поїздки, а потім виберіть рейс та кількість місць в автобусі. Натисніть кнопку «Замовити». Перевірте інформацію про рейс та зазначені Вами дані та натисніть кнопку «Оплатити». Послуга Інтернет-замовлення проїзних документів з наступним друком та отриманням документів у квитковій касі є платною. Для оплати послуг встановлений термін в 15 хвилин від моменту підтвердження замовлення натисканням кнопки «Оплатити». Якщо протягом встановленого терміну ви не проведете оплату Послуги, замовлення буде анульовано.

Після оплати вартості Інтернет-замовлення, Вам буде надано бланк Інтернет-замовлення на отримання проїзних документів, що містить унікальний номер замовлення (наприклад: Д-1174906-0307, ​​номер замовлення може відрізнятися в залежності від області). Бланк Інтернет-замовлення буде завжди доступний для друку на сайті в розділі «Особистий кабінет», а також буде відправлено на адресу електронної пошти зазначеної при реєстрації. За Вашим бажанням, код Інтернет-замовлення може бути відправлений у вигляді SMS повідомлення. У разі втрати Замовником коду Інтернет-замовлення, його можна відновити в розділі «Особистий кабінет».

Замовник або уповноважена ним особа повинна пред'явити код Інтернет-замовлення касиру автобусної каси того обласного підприємства автобусних станцій, зі станції якого відбувається відправлення пасажира згідно Інтернет-замовлення у вигляді, який забезпечує його однозначне зчитування касиром. На підставі коду замовлення касир роздруковує проїзні документи. Отримати замовлені проїзні документи, можете особисто Замовник або особа, якій буде надано код Інтернет-замовлення.

Увага! Відповідальність за збереження конфіденційності Інтернет-замовлення покладається на замовника. Код Інтернет-замовлення надає одноразову право на отримання проїзних документів. Після отримання Вами, або уповноваженого Вами особи проїзних документів, код Інтернет-замовлення є недійсним. Перелік замовлень, зроблених за допомогою АС «Uticket», зберігається на приватній сторінці користувача ( «Особистий кабінет»).

Отримання проїзних документів можливо лише за умови пред'явлення касиру документа, що посвідчує особу. Особа, яка отримує замовлені квитки, має поставити надрукованої касиром квитанції особистий підпис, вказати свої прізвище, ім'я та по батькові, назву, серію і номер документа, що пред'являється і передати цю квитанцію касиру. При відсутності документа, що посвідчує особу, проїзні документи не видаються!

Відповідальність за своєчасне отримання проїзних документів у квитковій касі несе особа, яка скористалася послугою Інтернет-замовлення! Рекомендований мінімальний термін обігу в квиткову касу - за 15 хвилин до відправлення автобуса.

Порядок повернення коштів за невикористані проїзні документи

Залізничні квитки

Повернення невикористаних квитків на залізничні пасажирські перевезення, які були оформлені за допомогою системи «tourservice.com.ua», здійснюється за встановленими Українськими залізницями правилами, після роздрукування проїзних документів на бланках суворої звітності (паперовий квиток) в залізничній касі. При поверненні проїзного документа, необхідно пред'явити документ, що засвідчує особу. При поверненні квитка будуть утримані: встановлені правилами Укрзалізниці комісійні збори, комісії сплачені при оформленні Інтернет-замовлення, і збори за переказ грошових коштів.

Автобусні квитки

Повернення коштів за невикористані автобусні квитки оформлені за допомогою системи «tourservice.com.ua», здійснюються відповідно до діючих Правил перевезення пасажирів, після роздрукування проїзних документів в касі ОПАС (обласне підприємство автобусних станцій). Повернення необхідно здійснювати в тій же касі, де квитки були роздруковані. При поверненні проїзного документа, необхідно пред'явити документ, що засвідчує особу. При цьому утримуються (не повертаються) такі збори: збори передбачені Правилами перевезень пасажирів автомобільним транспортом, комісійні збори за оформлення Інтернет-замовлення та збори за переказ грошових коштів.