Є питання?
Телефонуйте:
057 755 12 20
прийом дзвінків з 9:00 до 18:00
 • (063) 353-86-86
 • (095) 353-87-87

Авіаквитки в Україні

Бронювання авіаквитків в Україні. Багато українців сьогодні активно подорожують за кордон, тому покупка авіаквитків стала для них природним процесом. Авіаквиток - це міжнародний перевізний документ, який надається замовнику англійською мовою. Питання бронювання авіаквитків сьогодні актуальний як ніколи, адже за допомогою завчасної покупки квитка на літак, можна підібрати собі більш дешеві та зручні місця. Здійснити бронювання рекомендується заздалегідь, як мінімум за кілька тижнів до рейсу. Як правильно забронювати авіаквиток ви дізнаєтеся в даному розділі.
Бронювання авіаквитків в Україні
від 609 грн
 • підбір вигідної пропозиції
 • консультація з бронювання
 • бронювання авіаквитка
 • оплата обраного квитка
 • гарантія

Онлайн бронювання авіаквитків в Україні

Важливо, щоб при онлайн бронюванні авіаквитків, всі внесені вами дані збігалися з інформацією, вказаною в квитку, з яким вам належить здійснити переліт. Правила Міжнародної Асоціації Перевізників допускають лише 3 помилки при написанні пасажиром свого імені і прізвища на англійській мові. Однак робити помилку в першою літерою прізвища категорично заборонено. Коли бронюється квиток для авіа перельоту з пересадками, краще звернути увагу на деякі нюанси в рішенні даного питання:


 • Мінімальний час для здійснення пересадки. Деякі випадки припускають пересадку в найбільшому аеропорту, де перехід з одного рейсу на інший може зайняти великий часовий відрізок. Цей момент обов'язково потрібно враховувати при перельотах з пересадками.
 • Паспортний контроль. У пунктах пересадки пасажирів авіарейсів обов'язкове проходження паспортного контролю, цей також займе певний час.
 • Коли пасажир подорожує різними авіакомпаніями, в пункті пересадки потрібно отримати свій багаж. Цей момент варто заздалегідь уточнити, щоб уникнути подальших непорозумінь пересідаючи з одного рейсу на інший. Дізнатися відповідну інформацію можна у оператора авіакомпанії.
 • Зміна аеропорту також важливий момент, про який потрібно дізнатися заздалегідь і планувати час. Буває, що під час пересадки з одного авіарейсу на інший, потрібно переїжджати абсолютно на інший аеропорт. Це вимагає найбільших витрат часу, до яких деякі туристи не завжди готові. Тут доведеться переїжджати на таксі, тому отримання транзитної візи - важлива умова. Плюс до всього потрібно врахувати час, який буде витрачено на можливі пробки на дорогах.

Коли процедура бронювання авіаквитків завершена, на адресу вашої електронної пошти надійде відповідне повідомлення. Також буде зазначено термін, протягом якого необхідно здійснити оплату обраного квитка. Коли оператор отримає інформацію про успішно проведену оплату, на адресу вашої електронної пошти буде висланий авіаквиток. Потрібно врахувати, що квитки на авіарейси на одну і ту ж дату, з однаковими іменами та прізвищами пасажирів, можуть автоматично припинений авіакомпанією. Наявність успішно проведеної оплати не грає ролі в цьому випадку. Тому вкрай не рекомендується робити кілька бронювань авіаквитків на сусідні дати або одну і ту ж дату. Особливо, коли бронювання здійснюється через одного авіа оператора. Обов'язково доведеться анулювати кожен дублікат, а також повідомити про це оператору.

Семенов Андрей
Міграційний експерт
Досвід роботи - 5 років
Спеціалізується на оформленні віз в США, Канаду, Великобританію

Чи можна вносити зміни в бронювання авіаквитків і як їх анулювати

Здійснити бронювання авіаквитка в Україні або анулювати його можна безкоштовно. Головне, щоб оплата за даний квиток не була проведена. Коли квиток вважається офіційно проданим, у нього фіксується номер на стоці у конкретного авіаперевізника. Оплачені квитки вже можна поміняти або анулювати з поверненням повної оплати (Все залежить від авіаперевізника і умов компанії). Також заборонено в купленому квитку змінювати імена та прізвища пасажирів. Допускається лише анулювання шляхом створення нового авіаквитка, для цього повинні бути вільні місця на конкретному рейсі.

Всі зміни або анулювання авіаквитка можна здійснити виключно в офісі авіа оператора. В режимі онлайн таких змін робити не можна. Це одні з головних недоліків формату онлайн придбання квитків на авіарейси будь-якого оператора.


Чому вигідно бронювати авіаквитки онлайн за допомогою Візасвіт

Якщо ви звернулися за покупкою авіаквитків в наш візовий центр, ви заощадите масу часу на таку покупку. У нас ви можете підібрати авіакомпанію, вибрати дату для вильоту і певне місце в салоні. Ми завжди раді допомогти в організації ділових і туристичних поїздок. Ми надаємо послуги онлайн бронювання авіаквитків жителям всієї України, за винятком проживають на тимчасово непідконтрольних територіях. Купити або забронювати електронні квитки на авіарейс без відвідування аеропорту - пряма економія часу і грошей. Щоб оформити авіаквитки онлайн, потрібно зробити кілька кроків, серед яких:

 1. Залишити заявку на зворотний дзвінок на нашому сайті;
 2. Дочекатися дзвінка менеджера;
 3. Вибрати потрібний рейс і дату перельоту;
 4. Заповнити інформацію про себе або іншу людину, на ім'я якого буде проводитися бронювання квитка;
 5. Здійснити оплату квитка зручним для вас способом.

Після того, як перераховані вище пункти будуть успішно пройдені, на адресу вашої електронної пошти надійде повідомлення з інформацією по вашому квитку і сам електронний варіант купленого квитка. Ми завжди раді відповісти на всі ваші запитання, щодо опцій бронювання авіаквитків і правил реєстрації на рейс. Всі покупки квитків в онлнай формі, зроблені через наш сайт, повністю безпечні і відповідають чинному законодавству України. Ваші дані не будуть передані третім особам. Купівля або бронювання авіаквитків в онлнайн режимі - це вибір на користь економії часу, який можна витратити на підготовку до майбутньої поїздки.

Чому варто купити авіаквиток в Візасвіт

Переваги покупки авіаквитка в компанії Візасвіт - чому вигідно у нас:

Недорогі квитки

Дешеві авіаквитки в Україні

Швидке бронювання авіаквитка в порівнянні з конкурентами.
Великий досвід роботи з авіакомпаніями

Великий досвід роботи

З нашою допомогою більше 1 700 осіб купили квитки на літак.
Гарантія якісного сервісу

Гарантія якісного сервісу

Кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом.
Працюємо по всій Україні

Працюємо по всій Україні

Консультація і підтримка клієнтів з усієї території України.
Відгуки та питання

Написати відгук