Є питання?
Телефонуйте:
057 755 12 20
прийом дзвінків з 9:00 до 18:00
 • (063) 353-86-86
 • (095) 353-87-87

Ідентифікаційний код, ІПН в Україні

Всі громадяни України, яким виповнилося 16 років, повинні отримати внутрішній паспорт. Другим за важливістю документом для всіх громадян України є ідентифікаційний номер платника податків або ІПН. Це картка платника податків, яка ідентифікує людини в податковій адміністрації. За кожною фізичною особою закріплений свій номер реєстру платника податків. Де і як отримати ІПН в Україні ви дізнаєтеся в цьому розділі.
Ідентифікаційний код, ІПН
від 600 гривень
 • консультація по оформленню
 • подача документів в ГФС
 • для громадян України
 • для іноземців
 • можливість замовити онлайн
 • доставка по всій Україні

Де отримати ІПН в Україні?

Отримати даний документ можна в державній фіскальній службі України або нашому візовому центрі. Звернутися до відповідного органу можна за місцем:

 1. проживання;
 2. отримання доходу;
 3. близькості державного суб'єкта.

Весь пакет документів, необхідний для оформлення ІПН подається заявником особисто. Найчастіше громадяни України звертаються за видачею ідентифікаційного номера за місцем проживання. Причиною звернення до нашого візовий центр, а не найближчу державну фіскальну службу, можуть стати більш вигідні умови оформлення такого документа. Адже у нас оформлення ІПН проводиться в порядку внутрішньої черги, спрощена система прийому документів з підказками менеджера, також присутня можливість отримати ІПН онлайн не виходячи з дому. Крім того, ми надаємо допомогу в заповненні все необхідних заяв та здійснюємо попередню перевірку зібраного заявником пакета документів перед її оприлюдненням в державні органи. Для того щоб зробити ідентифікаційний код в Україні з нашою допомогою Вам знадобиться всього лише внутрішній паспорт, або ж вид на проживання для іноземців.

Ідентифікаційний код для іноземця в Україні

Громадянам інших країн для отримання ідентифікаційного номера на території України потрібно відповідати як правило одній з умов:

 1. проживати на території України, на постійній основі;
 2. мати приватне підприємство на території України;
 3. працевлаштуватися на території України;
 4. придбати нерухомість або зробити нотаріальну угоду в Україні;
 5. відкрити український банківський рахунок;
 6. бути студентом українського ВНЗ;
 7. отримати українське громадянство.

Отримати ІПН іноземцю в Україні досить просто, для цього потрібно звернеться в нашу компанію і забрати його зручним для вас способом. Всі оплати можна зробити в режимі онлайн.

Державна фіскальна служба
04053, Київ, Львівська пл., 8
0800-501-007
Мітіна Аріна
Міграційний Експерт / Менеджер по туризму
Досвід роботи - 3 роки.
Спеціалізується на оформленні віз в Азію / Близький Схід, Африку.

Заміна ідентифікаційного коду в Україні

Серед основних причин, за якими люди звертаються за заміною ІПН, виділяють втрату чинного ідентифікаційного номера, а також зміну прізвища заявника.

Заміна ІПН після зміни прізвища

При зміні прізвища, коли жінка одружується, українським законодавством передбачена зміна ІПН в обов'язковому порядку. В процесі зміни прізвища або напередодні майбутнього одруження заявник повинен провести повну заміну внутрішньої документації, яка, так чи інакше, зачіпає особистість громадянина України. В обов'язковому порядку зміні підлягають: український паспорт, водійські права, ідентифікаційний номер і біометричний закордонний паспорт. Крім цих документів змінюючи прізвище, у заявника вносяться зміни до трудової книжку, дисконтні карти, дані реєстру виборців, в страхові документи, медичні карти, студентські посвідчення, читацькі квитки, заповіту і документи підприємницької діяльності.

Заміна ІПН після втрати

Що стосується втрати ідентифікаційного номера, отримати його копію все ж можна. Для цього державними установами України, в тому числі і нашим візовим центром, передбачена відповідна процедура. Це вкрай важливо зробити, адже без актуального ІПН можна звернутися за допомогою ні в один медичний або банківська установа на території України.

Процедура відновлення ідентифікаційного номера, а точніше, виготовлення його дубліката якраз вирішить таку проблему. Щоб почати процес замовлення дубліката ІПН, заявнику необхідно написати відповідну заяву. Зробити це можна від руки або ж в друкованому документі. В причині відновлення ідентифікаційного номера обов'язково потрібно вказати інформацію про його втрату або зіпсуття. Ще потрібно попросити видати копію документа.

Разом із заявою на створення дублікату ІПН, потрібно докласти ксерокопії всіх заповнених сторінок паспорта громадянина України. Наступним кроком слід зробити сплати державного мита, після чого варто отримати квитанцію і вже з неї приходити за отриманням відновленого документа. Без цієї квитанції отримати дублікат ідентифікаційного номера не представляється можливим.

Термінове оформлення ідентифікаційного коду в Україні

Коли сталася раптова втрата або псування ідентифікаційного номера, або ж непередбачена потреба в зміні прізвища, допоможе процедура термінового оформлення ІПН. Замовити швидке оформлення ідентифікаційного номера ви можете в нашому центрі. Подати документи на термінове оформлення ІПН можна самостійно, або заручившись допомогою довіреної особи. При собі довіреній особі потрібно мати підпис-згода від заявника. Також подати заяву на термінове оформлення ІПН можна онлайн. Для цього потрібно зайти на сайт державної фіскальної служби і дотримуючись всіх викладених на ньому інструкцій.

Для створення дубліката або термінового оформлення ІПН знадобиться надати наступний пакет документів:  

 • облікової картки;
 • оригінал паспорта;
 • водійські права або інше посвідчення особи.

Для чого необхідно отримати ІПН?

Без оформлення ідентифікаційного номера податкова історія людини невидима для контролюючих органів. Такий стан є неприпустимим. Кожному роботодавцю, медичним і банківським установам при ідентифікації громадянина України в будь-якому випадку, потрібно задіяти його персональний номер платника податків. В іншому випадку людині буде відмовлено в наданні цілого списку послуг.

У ІПН фіксується дохід громадянина, його банківські операції, за допомогою ідентифікаційного номера відкривають підприємницькі рахунки і здійснюють інші фінансові операції.

Вартість ІПН в Україні

Оформлення дубліката ідентифікаційного номера в нашому візовому центрі обійдеться за офіційною вартості в 500 гривень. Отримувати готовий документ можна буде протягом 2-3 днів з моменту звернення заявника. Процедура видачі та оформлення ІПН через наш центр повністю відповідає всім законодавчим нормам України.

Питання-відповіді

Так, з нашою допомогою можна отримати ІПН онлайн.

Все залежить від документів які є у іноземця, якщо громадянин іншої країни має постійний вид на проживання, то буде звичайна ціна. Якщо іноземець з тимчасовою ПНТП, вартість оформлення буде дорожче.

Як ми працюемо

Оформлення ІПН швидко і без ризиків

1 крок
Вибираємо відповідний пакет послуг
2 крок
Готуємо необхідний пакет документів
3 крок
Подаємо документи в Державну Фіскальну Службу
4 крок
Ви отримуєте ІПН

Чому варто оформити ІПН в Візасвіт

Переваги оформлення ІПН в компанії Візасвіт - чому вигідно у нас:

Мінімальний пакет документів

Мінімальний пакет документів

Ми допомагаємо оформити ІПН з мінімальним пакетом документів.
Великий досвід міграційної практики

Великий досвід міграційної практики

З нашою допомогою більше 700 осіб отримали ІПН.
Гарантія якісного сервісу

Гарантія якісного сервісу

Кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом.
Працюємо по всій Україні

Працюємо по всій Україні

Консультація і ведення клієнтів з усієї території України.

Виберіть цікавий для Вас розділ

Відгуки та питання

Написати відгук