Є питання?
Телефонуйте:
057 755 12 20
прийом дзвінків з 9:00 до 18:00
 • (063) 353-86-86
 • (095) 353-87-87

Термінове фото на документи в Харкові

Наше імміграційне агентство займається допомогою в оформленні різного типу документів. Ми як ніхто інший знайомі з вимогами до фото на документи. Зробити фото на візу, паспорт, посвідчення можна без будь-яких складнощів в нашому центрі. Фотограф в нашій компанії знайомий з усіма нюансами і вимогам до фото. Відсоток особи на фото для візи, розмір фотографії на паспорт, як повинна виглядати фотографія на візу в США, Австралію, Канаду, Великобританію всі подібні нюанси вже давно знайомі нашої компанії. Зробити фото в Харкові на документи стало значно простіше.
Фото на документи
50 гривень
 • фото на паспорт
 • фото на дитячий закордонний паспорт
 • фото на візу в США
 • фото на візу в Канаду
 • фото на візу до Великобританії
 • фото на пенсійне посвідчення

Фото на документи (на візу, паспорт, посвідчення) в Харкові

У кожному українському державній установі є свої персональні вимоги до фото на документи. Серед основних параметрів, які представлені до фото, виділяють:

 1. розмір фотокартки;
 2. розмір особи;
 3. розмір полів відступу;
 4. колір фотокартки;
 5. папір фотокартки.

У деяких випадках висувається ряд вимог до волосся людини, який представлений на фотографії, а також до відкритої шиї. Серед основних правил подачі фотографій на документи можна виділити:

 1. Чітке розташування обличчя людини. Воно повинно знаходитися рівно по центру фотокартки, строго в анфас, не потрібно повертати голову.
 2. Погляд у заявника повинен направлятися прямо в об'єктив.
 3. Обличе для фото повинно бути нейтральним, не потрібно сильно посміхатися або посміхатися.
 4. Очі обов'язково тримати відкритими, щоб їх можна було диференціювати.
 5. Зйомка повинна проводитися без головного убору на голові або затемнених окулярів на очах.
 6. Якщо людина носить оптичні окуляри на постійній основі, фото також потрібно проводити в окулярах.
 7. Фото з контрастним макіяжем, який спотворює зовнішність людини, заборонені.
 8. Зображення на фотографії повинно відрізнятися високою різкістю і чіткістю.
 9. На фото не повинно бути відблисків фотокамери, освітлених ділянок, сильного контрасту кольорів або великий тіні.
 10. Фон обов'язково повинен бути монотонним, фактура і різнобарвний фон використовувати заборонено.


Центр туристичних послуг "Турсервіс"
61022, г. Харьков, просп. Незалежності, 7, оф.4
(057) 755-12-20
Мітіна Аріна
Міграційний Експерт / Менеджер по туризму
Досвід роботи - 3 роки.
Спеціалізується на оформленні віз в Азію / Близький Схід, Африку.

Де зробити фото на документи в Харкові

Рекомендації до фото на документи дорослому:

Коли є потреба в фотографії на документи, потрібно проконсультуватися з фотографом на предмет того, як потрібно себе вести при фотографуванні. У нашому візовому центрі ви можете замовити фото на документи будь-якого типу. Консультація фотографа допоможе зробити оптимальні знімки, які підійдуть для використання на всіх документах державного зразка.

Коли є потреба в фотографіях крупним планом, в обов'язковому порядку на знімку повинні бути видно голова і верхня частина плечей. Особа в процентному співвідношенні має займати не менше 75% площі всього знімка.

Краще не робити невластивого вам виразу обличчя, надмірна посмішка або відкритий рот спричинять за собою відмову в прийнятті фотографій низкою українських державних установ.

Особлива вимога на знімках для документів відводиться очам. Вони повинні бути відкритими. Якщо осіб, які носять контактні лінзи, до фото на документи допускаються лише світлі кольори контактних лінз.

Що стосується оптичних окулярів, фото в них дозволені, як уже зазначалося вище. Проте краще не використовувати окуляри з великою оправою, яка закриває частину очей.

Рекомендації до фото на документи дитині до 10 років

Дітям до 10 років дозволяються певні винятки при створенні фото на документи. Вираз обличчя дитини може бути трохи усміхненим, розміщуватися не строго по центру фотознімку або бути трохи нахиленим у бік. Головне, щоб дитина при фотографуванні був спокійним і був в кадрі без присутності сторонніх предметів, включаючи:

 • іграшки;
 • дитячі аксесуари;
 • канцелярське приладдя.

Забороняється фотографуватися разом з батьками. Навіть немовлятам рекомендується зробити фото на документи в Харкові при повному (по можливості) їх відповідності вищевказаним нормам. Немовля необхідно фотографувати в вертикальному положенні, допускаються фото немовляти, який лежить на білому покривалі.

Також дозволені фото, коли немовля сидить в сидінні. Головне, щоб особа дитини перебувало на білому тлі, і було розпізнаваним. Руки батька, який притримує немовляти, не повинні потрапляти в об'єктив, як і сторонні предмети.

Питання-відповіді

Ширина: 35мм, Висота: 45мм,

Ви повинні надати 2 фотографії, які: § Зроблено не пізніше, ніж за 6 місяців; § Розміром 4.5см X 3.5см; § Кольорові, зняті на тлі однотонної стіни; § Ви повинні дивитися прямо перед собою; § Особа має бути чітко видно.

Фотографії повинні бути: Кольоровими; Голова повинна займати від 50% до 69% всієї фотографії починаючи від лінії волосся до підборіддя; Фотографія повинна бути зроблена в останні 6 місяців і відображати вашу зовнішність на сьогоднішній день; Світлий фон; Особа повністю має перебувати в кадрі і погляд повинен бути спрямований в камеру. З нейтральним виразом обличчя і відкритими очима; Фотографія повинна бути зроблена в одязі, яку ви носите щодня. Ви не повинні бути одягнені в формі на фотографії за винятком релігійного одягу, яку ви носите щодня; Не надягайте капелюха або головні убори покривають волосся або лінію волосся за винятком носіння головного убору з релігійних причин. Ваше обличчя повинно бути повністю видно і головний убір не повинен відкидати тінь на обличчя; Не можна фотографуватися в навушниках і з іншими бездротовими пристроями. Якщо ви зазвичай носите окуляри (без затемнених лінз), слуховий апарат або схожі предмети, ви можете фотографуватися з ними; Темні окуляри або окуляри з затемненими лінзами заборонені; Відблиски на окулярах не допускаються на фотографії. Ви можете уникнути появи відблисків невеликим нахилом, знявши окуляри або вимкнувши спалах на фотоапараті.

Фото розміром 600x600 пікселів (2x2 дюйма) з білим однорідним фоном, правильним розміром голови (від 1 дюйма до 1 3/8 дюйма), правильної висотою очей (1 1/8 дюйма до 1 3/8 дюймів від нижньої межі фотографії) і розміром не більше 240 КБ

Как мы работаем

Оформление визы быстро и без рисков

1 шаг
Выбираем подходящий пакет услуг
2 шаг
Готовим необходимый пакет документов
3 шаг
Подаем документы на визу
4 шаг
Вы получаете визу

Почему стоит оформить визу в Турсервис

Преимущества оформления визы в компании Турсервис - почему выгодно у нас:

Минимальный пакет документов

Минимальный пакет документов

Мы помогаем оформить визу с минимальным пакетом документов.
Большой опыт миграционной практики

Большой опыт миграционной практики

С нашей помощью более 3 500 человек получили визы в различные страны мира.
Гарантия качественного сервиса

Гарантия качественного сервиса

Квалифицированные специалисты с многолетним опытом.
Работаем по всей Украине

Работаем по всей Украине

Консультация и ведение клиентов со всей территории Украины.
Відгуки та питання

Написати відгук