З 4 квітня 2016 року всі повноваження, що стосуються операцій з реєстрацією громадян, належать органам місцевого самоврядування, а також ЦНАП. Державна міграційна служба більше не має таких повноважень.
Повний список державних органів, в які можна звернутися за реєстрацією місця проживання, наведено на сайті ГМС.
Що стосується жителів сільської місцевості, всі функції, пов'язані з оформленням прописки, належать місцевим селищним або сільським радам. Якщо таких органів в населеному пункті немає, всі питання, щодо прописки та зняття з реєстрації покладаються на сільського голову.
Згідно з чинним законодавством України, всім, хто знявся з реєстрації за попереднім місцем проживання, необхідно протягом 30-ти днів оформити прописку за новим місцем проживання. Всього 2 роки тому цей термін обмежувався 10-ма днями.
Прописку оформляють в той же день, коли заявник надасть всі необхідні документи до контролюючого органу. За бажанням заявника прописку можуть оформити одночасно з випискою з попереднього місця проживання. Головне, виконати всі умови, необхідні для зняття прописки з місця проживання.
Встановленою датою прописки вважають день, коли заявник подав в контролюючої орган пакет необхідної документації.
Термін прописки / виписки українських громадян може відрізнятися від встановлених українським законодавством рамок. Але він не може перевищувати 30 календарних днів.
Всі власники паспортів у вигляді ID-карт на сьогоднішній день отримують окремий аркуш А4 з даними про прописку, в подальшому вони будуть не зобов'язані проходити процедуру прописки при зміні місця проживання. Вся інформація про них буде поміщена на вбудований в пластикову карту чіп.
Заміну ID-карт при зміні прописки не роблять.
Що стосується паспортів старого зразка, прописка відзначається в них відповідним штампом.
За допомогою нашої компанії прописка в Україні займає всього кілька годин. Ми прописуємо тільки на свої адреси.
Багато працездатні громадяни України проживають не за місцем прописки. З цієї причини створюється ряд проблем адміністративного характеру, якими стикаються подібні люди.
Найчастіше відсутність прописки не дає можливості отримати адміністративні, медичні, фінансові послуги за місцем фактичного проживання. Особливо складно вирішити таку проблему в великих містах, де черга на подачу і оформлення документів може складати кілька сотень людей.
Актуальність тимчасової роботи в великих містах породжує попит жителів інших населених пунктів України зробити тимчасову пропіску.Еслі отримати тимчасову прописку в Україні, відкривається ряд можливостей в отриманні комфортного життя на території великого міста.
Багато хто вважає, що реєстрація та прописка є одним і тим же поняттям. Насправді є ряд відмінностей.
Для прописки доведеться отримувати певні дозволи від адміністративних органів. Що стосується реєстрації, то вона не передбачає обов'язкового підтвердження права проживання за фактичною адресою.
Сьогодні реєстрація за місцем проживання виступає якоюсь, спрощеною формою прописки.
Іноземні громадяни можуть прописатися на території України, маючи дозвіл на проживання.
З нашою допомогою вся процедура займає кілька годин. У нас є спеціальні квартири у власності для надання подібних послуг.
При виникненні прописатися самостійно, для цього знадобиться обговорити з господарем житла можливість оформлення договору оренди квартири або будинку. Це дасть законні підстави для отримання реєстрації. Далі потрібно подати всі необхідні для оформлення прописки документи.
Зробити документи можна в центрі надання адміністративних послуг або органах місцевого самоврядування. Сам процес подачі пакета документації не займе багато часу. Отримати вид, з проставленим штампом про прописку, можна протягом тижня, з моменту звернення заявника.
Це безпечна і повністю прозора процедура. Вона не має на увазі передачу особистої документації заявника третім особам. Нотаріально завірені документи заявника не використовуватимуться без його відома. До того ж, можна особисто бути присутнім на процедурі проставлення штампа в паспорті.
Протягом терміну дії прописки по ВНЖ іноземний заявник може отримувати кореспонденцію і будь-які довідки, які передасть йому господар оселі.
Щоб зареєструватися за місцем проживання, потрібно отримати відповідний штамп в паспорт. Для цього до контролюючого органу доведеться надати пакет наступних документів:
Без надання вищезгаданого списку документів, контролюючий орган не зможе оформити прописку на території України.
Ціна на прописку в Україні починається від 3500 тисяч гривень, за цю суму Вас проведуть в ЦНАП, пропишуть в заздалегідь обумовлений район міста. Вся процедура займе кілька годин, ніяких черг, все максимально швидко. Прописуємо людей тільки в свої квартири.
Ні, ми прописуємо тільки за своїми адресами.
прописка в Україні швидко і без ризиків
Переваги прописки в Україні за допомогою компанії Турсервіс - чому вигідно у нас: