Є питання?
Телефонуйте:
057 755 12 20
прийом дзвінків з 9:00 до 18:00
  • (063) 353-86-86
  • (095) 353-87-87

ТОП 5 головних причин відмов у візі в США


На сьогоднішній день, за статистичними даними, близько 33% громадян України отримують відмови у візі в США з різних причин. Далі в статті розглянемо основні причини, які можуть привести до відмови.

  1. Візова історія Першої і найпоширенішою причиною у відмові в американській візі, є відсутність візової історії, так званий «чистий закордонний паспорт». Для чого візовому офіцерові потрібно знати вашу візову історію? Якщо дивлячись на ваші штампи в паспорті, можна зробити висновок, що ви були в різних країнах і не порушували їх візові правила, шанси отримати візу трохи збільшуються. Якщо ж у вашому паспорті, немає ніяких поїздок, а можливо є кілька штампів в безвізові країни, то візовий офіцер швидше за все сприйме ваше рішення в якості однієї з перших поїздок, а можливо навіть першої, перетнути океан - підозрілою.
  2. Віковий критерій. Молодість або досвід ?! На сьогоднішній день, важливим фактором при оформленні візи в США є вік апліканта. Молодих людей від 18 до 23 років, які навчаються і працюють, а при подачі документів повідомляють, що оплачують поїздку самостійно, часто викликають підозри. Є два варіанти, чому молоді студенти є ризиковою групою. Якщо людина з легкістю може поєднувати роботу і навчання, а крім того здійснити поїздку в США, швидше за все він зможе з легкістю, закріпиться в іноземній державі. Потенційні іммігранти - це якраз ті люди, яким не раді ні в одній країні. Також часто отримують відмови студенти останніх курсів. Основною проблемою в цьому випадки є відсутність прив'язки до рідної країни. Цей факт ми розглянемо далі більш детально. Якщо ви хочете отримати візу в молодому віці, подорожуйте групою або з батьками. Постарайтеся зробити спонсорство від батьків для вашої поїздки. Це закріпить вашу родинну, а також територіальну зв'язок з рідною країною.
  3. Чи не підтверджена мета поїздки. В першу чергу будь-яка заява на отримання візи для візового офіцера повинно здаватися логічним. Отримання бізнес візи і в той же час відсутність гарантує достатню кількість коштів призводить зазвичай співробітником консульства в замішання. А складне візове справа, це вірний шлях до отримання відмови. Плануючи вашу поїздку і збираючи документи, максимально обґрунтуйте логіку вашого візиту. Якщо це поїздка до родичів, надайте документи вказують на родинні зв'язки. У випадки ділової поїздки, підкріпите вашу заяву бізнес-запрошенням або контрактом. У тому випадку якщо ваш візит несе туристичний характер, вам необхідно переконати візового офіцера в ваш добробут в рідній країні. Якщо вам є що втрачати на батьківщині, то швидше за все ви не пожертвуєте сім'єю і кар'єрою заради похмурої мрії за кордоном.
  4. Чесність. Всім бажаючим отримати візу в Штати необхідно пройти особисту співбесіду. Будьте максимально чесні з візовим офіцером. У посольстві США працюють професіонали своєї справи, і якщо ви вирішите їх обдурити вони з легкістю вас розкусять і це призведе до відмови. Будьте спокійні і чесні під час бесіди. Це найпростіший шлях до бажаної візі.
  5. Анкета DS 160 Однією з найпоширеніших причин по якій можуть відмовити у візі, є невірно заповнена анкета на візу. Анкета має не дуже складну форму, але якщо ви стикаєтеся з такою справою, як оформлення візи в перший раз краще звернутися до професіоналів. Перед тим, як ви потрапите на співбесіду, візовий офіцер прочитає вашу анкету, а якщо вона буде заповнена з помилками, буде завантажено невірного формату фото, а можливо введені помилкові дані, шансів на виправлення помилок не буде. Будьте уважні, адже заново заповнити анкету, можна тільки після оплати нового візового збору. Відправляючи анкету на розгляд ви робите основний крок на шляху до заповітної візі, поставтеся до нього максимально відповідально. Процес отримання візи в США є досить простим і доступним для всіх бажаючих. Приділивши увагу основним небезпечним аспектам, ви з легкістю подолаєте всі перепони на шляху до заповітної американській візі. Якщо ж ви переживаєте і вам необхідна допомога в даному питанні, зверніться до наших фахівців і отримаєте детальну консультацію.
  • ТОП 5 головних причин відмов у візі в США