Є питання?
Телефонуйте:
057 755 12 20
прийом дзвінків з 9:00 до 18:00
 • (063) 353-86-86
 • (095) 353-87-87

Туристичне агентство Підбір туру онлайн


Бронювання авіаквитків в Україні
від 609 грн
 • підбір вигідної пропозиції
 • консультація з бронювання
 • бронювання авіаквитка
 • оплата обраного квитка
 • гарантія

Пропозиції від компанії «Турсервіс»

Онлайн бронювання авіаквитків в Україні

Важливо, щоб при онлайн бронюванні авіаквитків, всі внесені вами дані збігалися з інформацією, вказаною в квитку, з яким вам належить здійснити переліт. Правила Міжнародної Асоціації Перевізників допускають лише 3 помилки при написанні пасажиром свого імені і прізвища на англійській мові. Однак робити помилку в першою літерою прізвища категорично заборонено. Коли бронюється квиток для авіа перельоту з пересадками, краще звернути увагу на деякі нюанси в рішенні даного питання:


 • Мінімальний час для здійснення пересадки. Деякі випадки припускають пересадку в найбільшому аеропорту, де перехід з одного рейсу на інший може зайняти великий часовий відрізок. Цей момент обов'язково потрібно враховувати при перельотах з пересадками.
 • Паспортний контроль. У пунктах пересадки пасажирів авіарейсів обов'язкове проходження паспортного контролю, цей також займе певний час.
 • Коли пасажир подорожує різними авіакомпаніями, в пункті пересадки потрібно отримати свій багаж. Цей момент варто заздалегідь уточнити, щоб уникнути подальших непорозумінь пересідаючи з одного рейсу на інший. Дізнатися відповідну інформацію можна у оператора авіакомпанії.
 • Зміна аеропорту також важливий момент, про який потрібно дізнатися заздалегідь і планувати час. Буває, що під час пересадки з одного авіарейсу на інший, потрібно переїжджати абсолютно на інший аеропорт. Це вимагає найбільших витрат часу, до яких деякі туристи не завжди готові. Тут доведеться переїжджати на таксі, тому отримання транзитної візи - важлива умова. Плюс до всього потрібно врахувати час, який буде витрачено на можливі пробки на дорогах.

Коли процедура бронювання авіаквитків завершена, на адресу вашої електронної пошти надійде відповідне повідомлення. Також буде зазначено термін, протягом якого необхідно здійснити оплату обраного квитка. Коли оператор отримає інформацію про успішно проведену оплату, на адресу вашої електронної пошти буде висланий авіаквиток. Потрібно врахувати, що квитки на авіарейси на одну і ту ж дату, з однаковими іменами та прізвищами пасажирів, можуть автоматично припинений авіакомпанією. Наявність успішно проведеної оплати не грає ролі в цьому випадку. Тому вкрай не рекомендується робити кілька бронювань авіаквитків на сусідні дати або одну і ту ж дату. Особливо, коли бронювання здійснюється через одного авіа оператора. Обов'язково доведеться анулювати кожен дублікат, а також повідомити про це оператору.

Мітіна Аріна
Міграційний Експерт / Менеджер по туризму
Досвід роботи - 3 роки.
Спеціалізується на оформленні віз в Азію / Близький Схід, Африку.

Чому варто купити авіаквиток в Візасвіт

Переваги покупки авіаквитка в компанії Візасвіт - чому вигідно у нас:

Недорогі квитки

Дешеві авіаквитки в Україні

Швидке бронювання авіаквитка в порівнянні з конкурентами.
Великий досвід роботи з авіакомпаніями

Великий досвід роботи

З нашою допомогою більше 1 700 осіб купили квитки на літак.
Гарантія якісного сервісу

Гарантія якісного сервісу

Кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом.
Працюємо по всій Україні

Працюємо по всій Україні

Консультація і підтримка клієнтів з усієї території України.

Виберіть цікавий для Вас розділ

Відгуки та питання

Написати відгук