ᐉ Візовий центр "Турсервіс" | Імміграційне агентство
  • (063) 353-86-86
прийом дзвінків з 9:00 до 18:00
  • (095) 353-87-87

Страхування онлайн в Україні

Страхування в Україні на вигідних умовах - реальність. Здійсніть перший дзвінок і переконайтеся в нашому професіоналізмі.

Консультації безкоштовно. Поспішайте замовити страховку, поки діють акційні пропозиції. Допомагаємо з оформленням документів.

Виберіть цікавий для Вас розділ

Страхування в Україні та його різновиди

Так як життя людини наповнене різними подіями, в тому числі тими, які можуть завдати матеріальної шкоди або складати небезпеку для життя, потрібно було знайти спосіб протидіяти таким подіям. Ефективним методом протидії перерахованим вище подією - є страхування.

Вперше страховка як така, з'явилася ще кілька десятків років тому. З кожним роком форма і методи отримання страхових полісів безперервно змінювалися, проте їх принцип залишився незмінним. Про те, які види страховки сьогодні користуються попитом українцями, як оформити страховку, і чому вигідно звертатися в наш візовий центр поговоримо далі в статті.

У нашому візовому центрі надаються такі види страхування: туристична, страховка для автомобіля - «зелена карта», а також страхування життя і здоров'я.

Туристичне страхування в Україні

Цей вид страхування необхідний всім, хто бажає відпочити за кордоном в комфортних умовах. Туристична страховка покриває всі витрати. Пов'язані з раптовою хворобою або нещасним випадком, який може статися з вами в тому час, коли ви будете перебувати за межами нашої країни.

За допомогою туристичного страхового поліса людина отримує захист на весь час перебування за кордоном. Також страховий поліс туриста може забезпечувати надання медичної допомоги туристу, а також організацію обслуговування в медичних установах чужої країни.

Всім українським мандрівникам потрібно обов'язково мати при собі страховий поліс туриста, також не завадить наявність туристичної візи. Крім того, сама страховка туриста сприяє отриманню візи. Це є вимог іноземних посольств деяких країн.

Головне завдання туристичного страхування полягає не просто в наданні медичної допомоги туристу за межами його країни, а й в отриманні консультації лікарів, можливості купувати певні медикаменти. Також туристична страховка покриває витрати, пов'язані з непередбаченими випадками, в яких постраждає здоров'я або майна туриста.

Страхування автомобіля в Україні

Автомобіль, як і поїздка, також потребує захисту від пошкодження, крадіжки, включаючи захист здоров'я водія. В Україні популярна страховка цивільно-правової відповідальності водіїв, а також наземних транспортних засобів.

Виділяють наступні види страхування автомобілів в Україні:

  • Добровільна КАСКО. Це добровільне страхування наземних транспортних засобів. Страховка покриває витрати, які можуть бути пов'язані з викраденням, пошкодженням, знищенням внаслідок події ДТП, стихійним лихом, протиправним діянням третіх осіб, зовнішнім впливом сторонніх чинників на автомобіль.
  • КАСКО Асистанс. Це зручний сервіс для автомобілістів, за допомогою якого легко викликати евакуатор при поломці в дорозі. Основними причинами звернення до Асистанс є: поломка двигуна, заміна коліс, низького рівня заряду акумулятора.
  • ОСЦПВ. Автоцивілка або ОСЦПВ - є обов'язковим страхуванням цивільно-правової відповідальності власника наземного транспортного засобу. Цей різновид страхування автомобіля потрібна для відшкодування збитку, пов'язаного з заподіянням шкоди здоров'ю автомобіліста, майну потерпілого в ДТП з вашої вини.
  • Автозахист. Страхування за даною програмою знадобитися для захисту автомобіля від знищення або ДТП тільки з вини водія застрахованого в цій програмі авто.
  • Зелена карта. Цей міжнародний вид страхування наземних легкових транспортних засобів від матеріального збитку, який був нанесений автомобілю або здоров'ю та життю автомобіліста і його членів сім'ї.
  • Легкий захист. Це спрощене добровільне страхування цивільно-правової відповідальності наземного транспортного засобу. Призначається виключно для легкових авто.
  • Страхування від нещасного випадку. Вид страховки, спрямований на відшкодування збитку нанесеного автомобілю і його пасажирам. Розраховується за паушальною системі або за системою місць. Нещасним випадком вважається обмежене часом, раптове або випадково подія, яка несе небезпеку для здоров'я людини або його майна.

Страхування життя і здоров'я в Україні

Від стану здоров'я залежить не тільки здатність заробляти гроші, радіти кожному дню, але і впевнене майбутнє. Страхування життя і здоров'я - необхідна процедура для кожного громадянина України. Адже ніхто не має гарантії захисту від наслідки нещасного випадку, фінансових неприємностей або фізичної травми. Тому застрахувати своє життя і здоров'я потрібно кожному.

Цей вид страхування допоможе зі створенням певного фінансового резерву, щоб спокійно вийти на пенсію або відкласти капітал на інші цілі. Страхування життя виступає гарантом отримання фінансової допомоги, незалежно від відносин заявника з державною пенсійною системою або соціальним страхуванням.

Страхування здоров'я і життя - це гарантована страхова захист і вдале інвестування. Невелика фінансова сума, яку ви покладете на страховку свого життя, забезпечить вашу старість і вдале накопичення капіталу. Розрахувати вартість страхування здоров'я і життя можна в індивідуальному порядку. Тут все залежить від багатьох факторів.

Чому вигідно звертатися в Турсервіс

Оптимальним варіантом оформлення будь-страховки, стане звернення за допомогою в наш візовий центр. Ми допоможемо визначитися з підходящим для вас видом страхування, проконсультуємо по основним його переваг, а також розрахуємо вартість оформлення страхового поліса. Всі питання, що стосуються оформлення страхових полісів, можна уточнити у наших менеджерів, зв'язавшись з ними по телефону або електронну пошту.

Як ми працюемо

Оформлення страхового поліса швидко і без ризиків

1 крок
Обираємо підходящий варіант
2 крок
Консультуємо клієнта
3 крок
Оплачуємо поліс
4 крок
Ви отримуєте поліс будь-яким зручним для Вас способом