Є питання?
Телефонуйте:
057 755 12 20
прийом дзвінків з 9:00 до 18:00
 • (063) 353-86-86
 • (095) 353-87-87

Лотерея грін кард (Green Card) реєстрація в Україні

Що потрібно знати про лотерею Грін Кард в Україні Green Card - це документ згідно з яким можна жити в Сполучених Штатів Америки. Маючи в своєму розпорядженні Грін карту на території США, людині надаються можливості:

• легальної роботи; • проведиванія родичів і друзів; • відпочинку; • навчання; • розвитку бізнесу; • подорожей; • придбання нерухомості.

За допомогою Грін Кард іноземець набуває практично ті ж права, що і корінні жителі Америки. З цим документом людина самостійно вправі регулювати те, де йому проживати і на яку роботу влаштовуватися. Green Card є дозволом на проживання в США. А лотерея Грін Кард щорічно розігрує цей документ серед тисяч бажаючих його отримати.
Реєстрація в лотереї Green Card
500 грн
 • перевірка документів
 • повна консультація
 • фотографування в офісі безкоштовно

Лотерея Грін Кард в Україні

Electronic Diversity Visa Lottery

Власникові такого документа немає необхідності в отриманні американської візи. Приїжджати і виїжджати з Америки можна коли завгодно.

Головною вимогою є знаходження на території США мінімум півроку за один поточний рік. Грін Кард отримують на безстроковій основі, таким чином, не зробивши злочину і не порушивши закон США, можна залишитися тут практично назавжди.

Через 5 років з моменту отримання Green card, людина має право звернутися за отриманням громадянства США. Ставши повноправним громадянином Америки, з володаря Грін Кард автоматично знімаються обмеження на обов'язкове піврічне проживання за рік на території цієї країни. Крім щорічної лотереї Green card, отримати її можна одним з таких способів:

 • укласти шлюб з громадянином США;
 • отримати запрошення від родичів, які проживають на території Америки;
 • отримати запрошення на роботу, будучи висококваліфікованим фахівцем, в якому зацікавлені багато американських компаній;
 • при отриманні притулку на території США;

Щороку 50 тисяч Грін Кард розігрують в Україні. Шанс отримати посвідку на проживання в США по-справжньому великий. За неофіційною інформацією на реєстрацію в вікторині Green Card щорічно подають заявки сотні тисяч українців.

Реєстрація в лотереї Green Card - що це таке?

Лотереєю спосіб отримання цього документа називають тому, що переможці визначаються випадковим чином. Імовірність отримання ВНЖ не залежить від знань іноземної мови, віку, професії, статі здобувача. Везіння - ось основний фактор.

Diversity Immigrant Visa Program - так називається цей документ на території США. Що в перекладі означає візову програму імміграційного різноманітності. Лотерея грін кард потрібна для залучення іммігрантів з країн, жителі яких представлені на території США малим відсотком.

Як правило, невеликим представництвом уродженців певної країни на території США, є показник до 50 тисяч чоловік. Так як Америка є унікальною країною, безперервний потік емігрантів тут постійно необхідний. Адже серед числа емігрантів можуть бути майбутні гідні громадяни Америки.

Лотерея Green Card привертає непросто громадян інших країн, вона розрахована на наступні чинники:

 • різноманітність культури;
 • запозичення досвіду інших країн;
 • ознайомлення з іноземними традиціями.

Адже не буде секретом, якщо сказати, що США домоглися лідируючих позицій в економічному плані, за рахунок різноманітності населення. Ця країна розвивається за рахунок того, що кожен представник певної національності вносить свою лепту в її розвиток. Чим більше різних культур присутній на території США, тим ширше стає їх власна культура. Тут працює принцип запозичення.

Також не варто забувати, що найбільша частина учасників подібних лотерей - це молодь і «активні» представники старшого покоління. Це люди, які вирішили почав своє життя заново і зробити це в новій країні. Авантюристи потрібні Америці, як і для будь-якого іншого капіталістичної держави. Це не тільки розвиває країну з культурної точки зору, але і сприяє розвитку економіки.

Перемога в лотереї Green card дозволяє отримати загальнодоступну імміграцію в США. Учасником лотереї може стати кожен бажаючий. При перемозі в лотереї, витрати на переїзд в Америку будуть відносно невеликими. Щоб отримати міграційну візу не доведеться володіти англійською мовою навіть на низькому рівні. Щасливчиків не висуваються вимог щодо їх утворення, стажу роботи, кваліфікації. Єдиною складністю для власників Green card буде самостійний пошук житла і роботи на території США. Також не обійдеться без інших турбот, пов'язаних з оформленням офіційних документів, медичного і банківського обслуговування. Однак при належному бажанні і відповідальний підхід до імміграції, цей процес не виявиться занадто складним для володаря Грін Кард.

Посольство США в Україні
04112, Київ, вул. Сікорського, 4
044 521 50 00
Мітіна Аріна
Міграційний Експерт / Менеджер по туризму
Досвід роботи - 3 роки.
Спеціалізується на оформленні віз в Азію / Близький Схід, Африку.

Цікаве відео
Загрузить видео
Загрузить видео
Загрузить видео

Нюанси реєстрації в лотереї

В процес заповнення анкета учасника лотереї, категорично заборонено робити помилки. Також не можна реєструвати більше одного анкети одним учасником, за протилежні дії загрожує дискваліфікація на постійній основі. Отримати Грін Кард може не тільки заповнив анкету людина, але і хтось із його родичів. Участь в лотереї Грін кард в Україні не має на увазі будь-яку оплату, але в разі виграшу переможець повинен буде сплатити 330 доларів. Це вартість державного мита США. Така сума необхідна для оплати за кожного члена сім'ї, який буде подорожувати в США. Для жителів України така вартість є не маленькою. Тому багато хто відмовляється від поїздки з членами сім'ї. Їдучи самостійно.

Адже найчастіше грін-карт використовується для працевлаштування на США, без певної спеціалізації. Другим етапом після перемоги є співбесіда, які потрібно пройти в найближчі дні. Воно проходить в консульстві США. Всі жителі України можуть пройти таке співбесіду в офісі консульства США в Києві. Доведеться відразу підтвердити згоду пройти співбесіду після отримання повідомлення і перемозі в лотереї Грін Кард. Подача заяв на участь в цій лотереї відбувається за 2 роки до її початку. Тобто, щоб стати щасливим володарем Грін Кард в 2021 році, потрібно подати відповідну заяву та заповнити анкету до кінця поточного року.

Більше корисної інформації про процедуру реєстрації у лотереї Грін Кард ви можете дізнатися, звернувшись за консультацією в наш візовий центр.

Інші види Грін Кард Є ряд інших способів, які дозволяють отримати Грін кард всім жителям України. Яскравим представником є ​​трудова карта ЕВ-1, вона видається всім людям, володіє екстраординарними здібностями, або досягли світового визнання в своїй спеціалізації. Ці люди є першими претендентами на ВНЖ в США. Є ще Грін кард ЕВ-5. Вона призначається для людей, у яких є можливість зробити інвестиції в економіку США. Як правило, такий вид на проживання отримують українці, які вчинили інвестування в американські компанії певні суми грошей.

Основні моменти лотереї - розберемо нюанси

Для участі в цій програмі необхідно лише народитися в дозволеної для участі в лотереї країні. Цей список з кожним роком розширюється, поки що в ньому немає: Бразилії, Ямайки, Гватемали, Південної Кореї, Філіппін, Перу, і багатьох інших країн.

Уродженці всіх інших держав можуть стати учасником щорічної вікторини. Країна проживання не грає ролі при оформленні участі в лотереї, важливо лише народження на території певної країни. Також реєстрація в лотереї Грін Кард заборонена для представників тих країн, вихідці з яких представлені на території США чисельністю в 50 і більше тисяч чоловік. Адже мета лотереї Грін Кард полягає в підтримці різноманітності національностей, які проживають на території США. У цьому правилі є 2 виключення, які ми зараз розглянемо. Першим винятком є ​​ті випадки, коли учасник лотереї, який народився в «забороненої» країні, є чоловіком / дружиною уродженця «дозволеної» для участі в лотереї країни. В цьому випадку обоє мають право подати заявку на реєстрацію в лотереї Грін Кард. Для цього доведеться в анкеті обох учасників вказати країну, зі списку дозволених держав.

Другим винятком є ​​випадок, коли обоє батьків дитини, народженої в країні, яка належить до забороненого списку, народилися в дозволених до участі в лотереї країнах. В цьому випадку, дитині дозволяється вказати країну народження одного з батьків, при заповненні інформації в анкеті. Головне, щоб ця країна мала статус дозволеної на участь в цій вікторині.

Лотерея Грін Кард в Україні і важливі зауваження

Переможцям в лотереї є отримувати міграційні візи, для цього доведеться мати хоча б середню освіту і стаж за фахом з високою кваліфікацією. Без цих вимог отримати ВНЖ не вийде. На практиці ситуація в наступному форматі:

 • Якщо в процесі отримання міграційної візи людина ще є учнем середньої школи або отримує середню технічну освіту, навчається у вищому навчальному закладі, в отриманні візи не буде відмови.
 • Якщо при отриманні міграційної візи у людини буде тільки атестат про повну загальну середню освіту, отримати візу на проживання в США не вдасться. Знадобиться отримати трудовий стаж не менше 2-х років по висококваліфікованої спеціальності. Зробити це потрібно буде протягом наступних 5-ти років.

В цілому лотерея Грін Кард не має обмежень за віком учасників. У ній можуть реєструватися як школярі, так і пенсіонери. Англійська мова не доведеться вчити, такі вимоги також відсутні, як уже зазначалося вище. Правила участі у вікторині відрізняються простотою і не мають будь-яких складних до розуміння моментів. Головною складністю в отриманні Грін Кард, крім перемоги в лотереї, є потрапляння під обмеження, з якими ми зараз ознайомимося.

Протипоказання з медицини

Перемога в лотереї Грін Кард не дасть можливості отримати посвідку на проживання, якщо переможець буде:

 1. Носієм захворювання, що становить загрозу суспільству.
 2. Носієм психічного розладу тяжкого ступеня.
 3. Мати залежність від психотропних апаратів чи наркотичних речовин.
 4. Не мати необхідних щеплень для перебування на території США.
 5. Носієм важкої хвороби, яка може завдати шкоди оточуючим.

Заборона при порушенні закону або візового законодавства

В цьому випадку, всім особам, які порушили законодавство України, США або візовий закон, заборонено брати участь в лотереї Грін Кард.

Сюди входять такі порушення:

 1. Злочини по кримінальній частині.
 2. Наявність позначки про депортацію або знаходження на території США нелегально більше 180 днів.
 3. Шахрайство з візою, підроблений шлюб, подання не справжніх документів.
 4. Перебування на території США за візою J-1 з невиконаним вимогою дворічної резиденції. Це правило не стосується студентських візах.

На практиці вищезгадані обмеження найчастіше є причиною відмови в міграційній візі США. Якщо ви розумієте, що у вашій ситуації може виникнути одна з перерахованих вище проблем, краще проконсультуватися з юристом на предмет можливості участі в лотереї Грін Кард.

Всі цікаві для вас питання, щодо участі в лотереї Грін Кард, правил заповнення анкети та отримання міграційної візи, ви можете уточнити у менеджерів нашого візового центру. Ми допомагаємо з оформленням всіх документів, необхідних для отримання іноземної візи.

У тому числі наш візовий центр надає допомогу в перекладі документації, для надання в інші країни. Це знадобиться при працевлаштуванні на роботу, а також для отримання візи на проживання в Америці через лотерею Грін Кард.

Замовити допомогу в оформленні документів для отримання візи, ви можете через наш сайт, або особисто завітавши до офісу нашої компанії. З цінами на перелік надаваних нами послуг, можна ознайомитися на сайті.

Питання-відповіді

Це одна з безлічі імміграційних програм США, метою якої є збільшення культурно-етнічної різноманітності населення США.

01 жовтня 2020 року розпочинається 2021 фінансовий рік. Візи за програмою DV-2021 будуть видаватися починаючи з 1 жовтня 2020 року, тобто з самого початку 2021 фінансового року, і до самого його кінця, 30 вересня 2021 року.

Ні. Одна людина може відправити лише одну заявку.

Заповнити анкету на лотерею Green Card
Як ми працюемо

прописка в Україні швидко і без ризиків

1 крок
Вибираємо відповідний регіон
2 крок
Готуємо необхідний пакет документів
3 крок
Подаємо документи до ЦНАП
4 крок
Ви отримуєте паспорт, посвідку з пропискою

Чому варто отримати прописку з Візасвіт

Переваги прописки в Україні за допомогою компанії Візасвіт - чому вигідно у нас:

Мінімальний пакет документів

Різні міста України

Ми допомагаємо прописатися в різних містах України.
Великий досвід міграційної практики

Великий досвід міграційної практики

З нашою допомогою отримали прописку понад 70 осіб.
Гарантія якісного сервісу

Гарантія якісного сервісу

Кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом.
Працюємо по всій Україні

Працюємо по всій Україні

Консультація і ведення клієнтів з усієї території України.

Вкажіть ваше місто для детальної інформації по реєстрації в лотереї Грін Кард в Україні

Відгуки та питання

Написати відгук