Є питання?
Телефонуйте:
057 755 12 20
прийом дзвінків з 9:00 до 18:00
 • (063) 353-86-86
 • (095) 353-87-87

Довідка про несудимість в Одесі оформлення

Довідка про несудимість - офіційний документ, який підтверджує відсутність (або наявність) судимості, а так само всіх обмежень, які включає в себе кримінально-процесуальне законодавство України. Дана довідка показує, що на момент оформлення заяви, людина не притягується до кримінальної відповідальності, судимостей у нього немає і в розшуку він не перебуває.

Якщо раніше, людина притягувався до кримінальної відповідальності, і в його біографії була присутня судимість, в такій ситуації разом із заявою, подається довідка, яка підтвердить, що на сьогоднішній день судимість відсутня, або вона погашена. Як правило, вся ця інформація вноситься автоматично, якщо при занесенні даної інформації були допущені помилки, або її в усі не внесли, то довідку можуть затримати на невизначений час, або її зовсім можуть не видати.

Довідка про несудимість
від 300 грн
 • консультація по оформленню
 • перевірка документів для подачі
 • відправка документів в Сервісний Центр МВС
 • доставка по всій Україні
 • без особистої присутності

Які потрібні документи для отримання довідки про несудимість:

Для оформлення довідки про відсутність судимості необхідно надати:

 1. Копія українського паспорта, яка включає в себе всі сторінки з відмітками;
 2. Якщо у Вас ID карта (паспорт нового зразка), необхідна копія ID карти з двох сторін і виписка про місце реєстрації.
 3. Якщо раніше були змінені прізвище, або ім'я, необхідно надати копію заяви про зміну імені / прізвища, рішення про розірвання шлюбу, де указу зміна прізвища.
 4. При наявності в біографії заявника, судимості, рекомендується документально підтвердити погашення судимості, інакше термін випуску довідки, може бути продовжений.

Замовити довідку про несудимість онлайн:

Кожен з нас рано, чи пізно стикається з ситуацією, коли необхідно оформити довідку про несудимість. У більшості випадків, довідка потрібна терміново і витрачати дорогоцінний час і нерви на її оформлення зовсім не хочеться.

Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте детальну консультацію з оформлення довідки про несудимість. Наші кваліфіковані фахівці, допоможуть Вам сформулювати правильний запит на оформлення, безпомилкове оформлення заяви, а так само дадуть Вам консультацію по додаткових функцій, таких як легалізація довідки та її переведення.

Регіональний сервісний центр МВС
65000, Одеса, вул. Академіка Корольова, 5
048 753 1150
Мітіна Аріна
Міграційний Експерт / Менеджер по туризму
Досвід роботи - 3 роки.
Спеціалізується на оформленні віз в Азію / Близький Схід, Африку.

7 робочих днів
без апостиля
300 грн
без особистої присутності
доставка по всій Україні
прописка не має значення
+650 грн - Апостиль на довідку 5-7 робочих днів
+450 грн - Апостиль на довідку 7-9 робочих днів
1-2 робочих дня
без апостиля
650 грн
без особистої присутності
доставка по всій Україні
прописка не має значення
+650 грн - Апостиль на довідку 5-7 робочих днів
+450 грн - Апостиль на довідку 7-9 робочих днів

Як замовити довідку про несудимість?

Є кілька варіантів оформлення:

 1. заявка на оформлення довідки оформлюється у нас в офісі. Документи для оформлення довідки Ви приносите до нас самі, або передаєте через Ваше довірена особа. Оформити довідку про несудимість забере у Вас не більше 15 хвилин.
 2. оформити заявку на довідку про несудимість можна онлайн.

Замовити довідку про несудимість онлайн не виходячи з дому дуже просто. Для дистанційного оформлення довідки знадобляться скан-копії Ваших документів. Відправити їх нам можна будь-яким зручним для Вас способом на електронну пошту, Viber, WhatsApp.

Отримавши копії документів, ми з Вами зв'яжемося для уточнення інформації та підтвердження оформлення. При необхідності, наші менеджери нададуть Вам консультацію і відповіді на всі Ваші питання, пов'язані з оформленням довідки про несудимість. Після виходу Вашої довідки, забрати її можна в нашому офісі, а так само ми можемо відправити Вам її по Новій пошті, на зручне для Вас відділення.

Ми цінуємо час наших клієнтів, тому Вам не доведеться стояти в чергах і заповнювати анкети на оформлення довідки про несудимість. Команда наших фахівців зробить все за Вас: заповнить необхідні анкети, зробить переклад і при необхідності проставить апостиль.

Для чого потрібна довідка про відсутність судимості?

При влаштуванні на роботу, як в українські так і іноземні організації, роботодавці можуть зажадати документ, який підтвердить, що у майбутнього співробітника немає судимості. При встановленні опіки або усиновлення дитини. Щоб отримати громадянство, так само знадобиться дана довідка.

Вартість довідки про несудимість:

Безкоштовну довідку про несудимість, можна отримати при особистому зверненні в інформ. центри працюють при МВС. Безкоштовна довідка оформляється до одного місяця. Звертаємо Вашу увагу, що термін дії довідки вважається не з моменту отримання документа на руки, а з дати звернення за довідкою. І часто зустрічаються ситуації, коли актуальність довідки втрачається, через тривалу оформлення.

При необхідності отримати довідку про несудимість в Одесі в обмежені терміни, Вам достатньо звернутися в нашу компанію.

Вартість довідки про несудимість без апостиля:

Вартість вказана в блоці вище.

Вартість апостиля на довідку про несудимість:

Вартість вказана в блоці вище.

Довідка про несудимість без апостиля

Довідка про відсутність / наявність судимості, видається на фірмовому бланку формату А5, кожна довідка йде з порядковим номером і індивідуально присвоєної серією, завіряється печаткою департаменту інформатизації МВС.

На довідці вказані ім'я, по батькові заявника, а також всі прізвища, які у нього раніше були, інформація про відсутність судимості та для чого оформлялася довідка. Звернутися за оформленням довідки про несудимість може як кожен громадянин України так і іноземець.

Найчастіше, довідка про несудимість без апостиля або без консульської легалізації виходить для надання на території України. Термін дії такої довідки як правило, обмежується одним місяцем. Але установи, куди буде надалі надаватися довідка про несудимість, можуть зменшувати або збільшувати термін дії на свій розсуд.

Апостиль на довідку про несудимість

Якщо довідка про несудимість надається на території іншої країни, її необхідно буде перевести і легалізувати. Є кілька варіантів легалізації документа:

 1. Консульська легалізація, тривала за часом оформлення і дорога;
 2. Апостиль, спрощена форма легалізації, оформляється в Міністерстві Закордонних Справ.

Який варіант вибрати - перший, або другий варіант легалізації залежить від країни в яку в подальшому необхідно буде пред'явити довідку.

Для чого потрібен апостиль?

Друк апостиля підтверджує справжність самої довідки про несудимість, а так же печатка і підпис посадової особи яка видала довідку. Апостиль проставляється як на звороті оригіналу документа, так і на копію, яка була підтверджена у нотаріуса.

Існує поняття як «подвійний апостиль», це коли довідка направляється на апостилювання в МЗС два рази. Перший апостиль ставиться на оригінал документа, а другий вже на переклад.

Кожен з вище викладених методів є вірним і вибір одного з варіантів залежить від мети запиту на оформлення довідки і вимог установи, куди в подальшому необхідно здати документ. Варто звернути увагу, що після перекладу довідки про несудимість, обов'язково ставити нотаріальне завірення. Перед оформленням довідки про відсутність судимості, обов'язково уточніть, чи потрібен Вам апостиль, переклад і який з вищевказаних варіантів, підходить саме Вам. Уточнити можна безпосередньо в організаціях або у офіційних осіб, кому буде віддаватися довідка. Від цієї інформації залежить правильність оформлення документа, а також терміни і що не менш важливо вартість оформлення довідки про несудимість.

Довідка про несудимість для іноземців

Для громадян іншої держави або особам без громадянства, довідка про несудимість може знадобитися при оформленні документів для отримання українського громадянства, а так само при первинному або повторному оформленні документів, які дозволять проживати на території України легально.

Документи для оформлення довідки про несудимість іноземцям:

Довідка про несудимість для іноземців, оформляється на підставі національного і закордонного паспорта паспорта, при цьому, закордонний паспорт необхідно перевести на українську мову і обов'язково завірити у нотаріуса. Так само необхідно надати підтвердження легального перебування в Україні (віза, «посвідка», штамп в'їзду).

Питання-відповіді

Так, ми в змозі зробити довідку про несудимість без особистої присутності клієнта у нас в офісі.

Так, ми можемо зробити довідку з апостилем, а також перевести її на будь-яку необхідну мову.

Як ми працюемо

Оформлення довідки про відсутність судимості швидко і без ризиків

1 крок
Вибираємо відповідний пакет послуг
2 крок
Готуємо необхідний пакет документів
3 крок
Подаємо документи на отримання довідки про несудимість
4 крок
Ви отримуєте довідку

Чому варто оформити довідку про несудимість в Візасвіт

Переваги оформлення довідки про відсутність судимості в компанії Візасвіт - чому вигідно у нас:

Мінімальний пакет документів

Мінімальний пакет документів

Ми допомагаємо оформити довідку про несудимість з мінімальним пакетом документів.
Великий досвід юридичної практики

Великий досвід юридичної практики

З нашою допомогою більше 2 500 осіб отримали довідку про несудимість.
Гарантія якісного сервісу

Гарантія якісного сервісу

Кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом.
Працюємо по всій Україні

Працюємо по всій Україні

Консультація і ведення клієнтів з усієї території України.
Відгуки та питання

Написати відгук