ᐉ Візовий центр "Турсервіс" | Імміграційне агентство
 • (063) 353-86-86
прийом дзвінків з 9:00 до 18:00
 • (095) 353-87-87

Віза в США в Києві, Україні

Щороку заокеанську кордон перетинають мільйони мандрівників. Причини для переїздів у них найрізноманітніші. Хтось навідується до приятелів або своїх рідних, які проживають там. Кому-то треба було навчання в американському університеті, ще для когось відкриваються чудові перспективи в трудовій сфері. Крім того, велика кількість людей їде туди просто подорожувати і пізнавати світ, адже Америка - дивовижна з точки зору туристичної інфраструктури місцевість.

Сполучені Штати приваблюють багатьох іноземних відвідувачів, в тому числі і українців. Одним до душі подорож з туристичними цілями, іншим поїздка цікава з точки зору налагодження бізнес-контактів. А якщо у вас ще й є іммігрували родичі, то подорож за океан - це відмінний привід побачитися з ними. Загалом, причин, чому вам може знадобитися віза в Америку в Києві, чимало, як і самих різновидів дозволів, які видаються американським посольством.

Слід сказати, що виїзд туди зазвичай досить скрутний, але цей фактор анітрохи не применшує чисельність бажаючих з'їздити. Тому щороку в американських посольствах можна спостерігати натовпу потенційних мандрівників, які збирають і оформляють необхідну для візи документацію. Як вона оформляється, що для цього вимагають і як зробити, щоб отримати візу в США в Україні якомога швидше?

Центр туристичних послуг «Турсервіс», вже багато років працює в цій сфері, допоможе вам отримати детальну інформацію з приводу всіх питань, а також підкаже оптимальні шляхи вирішення багатьох проблем.

Віза B1 / B2 туризм, гості та бізнескомплексна послуга візового супроводу
90 USD
 • перевірка пакету документів
 • заповнення анкети DS-160
 • оплата консульського збору
 • броні, і деталі поїздки
 • запис на співбесіду
 • консультація за співбесідою

Необхідні документи для візи в США в Києві, Україні

Щоб прийняти рішення з приводу вашої заяви, представнику консульства необхідно упевнитися, що ви не маєте наміру іммігрувати в цю країну. Для цього йому надають певний список паперів, зібраний у відповідності з конкретною категорією візи.

Головний нюанс в отриманні американської візи - це те, що оцінку кожного претендента посольство країни виносить не стільки на підставі документації, скільки за результатами даних, зазначених у формі DS-160 і на підставі вашої поведінки і відповідей під час особистої бесіди.

У ряді випадків буває достатньо тільки вашого закордонного паспорта, в інших - знадобляться довідки від працедавця, підтвердження права власності (всі вони повинні бути переведені і нотаріально завірені). Для тих, хто вирушає працювати або вчитися знадобляться переклади і апостиль сертифікатів, дипломів і свідоцтв з навчальних закладів або підтвердження досвіду і кваліфікації. Незайвими в такому випадку будуть і рекомендації, видані роботодавцем або керівництвом ВНЗ.

А для тих, хто їде по запрошенню, знадобляться різні підтвердження спорідненості і близьких зв'язків з тими хто запрошує.

До речі, запрошення потрібні як тим, хто їде до родичів в гості, так і майбутньому подружжю, а також тим, хто вирушає працювати і вчитися - в цьому випадку їх надає роботодавець або університет.

Варто спочатку обговорити основні документи, які необхідно підготувати перед отриманням візи в США в Києві.

Разом з тим, існує так званий базовий перелік документації, який збирається неодмінно кожною в'їжджаючою в Америку людиною:

 • закордонний паспорт, в якому є як мінімум один абсолютно чистий розворот;
 • підтвердження про проходження та реєстрації анкетування;
 • квитанція про сплату консульського збору;
 • доказ того, що ви успішно записалися на інтерв'ю;
 • одне фото, таке ж, як на анкету.

Службовці в консульстві мають право вимагати додаткові офіційні папери, що підтверджують зв'язок з вашою батьківщиною, а саме:

 • фінансові довідкові матеріали про рух ваших коштів протягом минулого півріччя;
 • свідоцтво про народження, смерті, розлучення або шлюб - в залежності від обставин;
 • довідка з місця роботи за останні 3 роки;
 • документальні свідчення про нерухомість;
 • довіреність і спонсорські листи.

Якщо ви не впевнені в собі - візьміть з собою все з перерахованого вище, щоб не збирати їх в подальшому. Це в будь-якому випадку буде краще, як для вашого власного заспокоєння, так і при виникненні спірних питань на інтерв'ю. Не беріть з собою документальні відомості про оплату готелю, круїзів, турів та іншого - це може бути розцінено як наполегливе бажання потрапити в Штати, що майже 100% виллється в відмову.

Що вимагає посольство США в Києві

Незалежно від цілей подорожжі в Сполучені Штати, кожному українського громадянину не завадило б заздалегідь потурбуватися про отримання візи в Америку в Україні. При цьому треба знати, що заяву подають не раніше, ніж за три місяці до передбачуваної дати відвідування держави.

Сама процедура в плані реєстрації паперів передбачає проходження багатьох етапів, до кожного з яких треба поставитися максимально уважно. Найменша помилка або помилка, навіть яка зроблена через неуважність і незнання, чревата відмовою з боку працівників посольства.

Згідно з вимогами американського законодавства, для кожного в'їжджаючого передбачений наступний план:

 1. Оплата візового збору, без якого вас просто не допускають до співбесіди.
 2. Фотографування.
 3. Заповнення анкети DS-160 в Україні - найбільш відповідальна фаза.
 4. Запис на співбесіду - для цього рекомендовано підготувати паспортні дані, отриману квитанцію про оплату збору і номер анкети DS 160.
 5. Збір повного комплекту документації, передбаченого списком.

Подача підібраної документації в посольство повинна здійснюватися особисто. Після інтерв'ю претенденти проходять процедуру біометрії - сканування відбитків пальців. Діти до 14 років від неї звільнені.

Найголовніше - ваша особиста присутність на інтерв'ю. Це - основний критерій оцінки майбутніх відвідувачів країни, і, звичайно ж, важливо буде те, як ви виглядаєте, які аргументи наводите, і які в цілому мотиви для відвідин країни у вас є.

Крім того, варто підготувати весь описаний вище пакет документів, причому не тільки в оригіналі, але і перекладеного на англійську вигляді, а для офіційних дипломів - апостиль.

Посольство США в Україні
04112, Київ, вул. Сікорського, 4
044 521 50 00
http://www.ustraveldocs.com/ua_ru/
Выдача паспортів:
Паспорти пересилаються кур'єрською службою доставки TMM Express
Термін оформлення візи:
При співбесіді повідомляють рішення про видачу візи. Оформляють візу в Посольстві протягом 3-5 робочих днів, після дати проходження співбесіди.
Консульський збір:
160 USD (оплачується в будь-якому відділенні Райффайзен Банк Аваль до подачі документів. Квитанцію про оплату необхідно надати на співбесіді. У разі відмови, консульський збір не повертається.)
Семенов Андрей
Міграційний експерт
Досвід роботи - 5 років
Спеціалізується на оформленні віз в США, Канаду, Великобританію

Віза B1/B2
анкета
$50
Заповнення анкети DS-160
запис на співбесіду
Віза B1/B2
туризм, гостьова і бізнес
$90
оформлення 3-4 робочих дня
перевірка пакету документів
броні, і деталі поїздки
заповнення анкети DS-160
запис на співбесіду
оплата консульського збору
консультація за співбесідою
Віза B1/B2
туризм, гостьова і бізнес
$150
оформлення 1-2 робочих дня
перевірка пакету документів
броні, і деталі поїздки
заповнення анкети DS-160
запис на співбесіду
оплата консульського збору
консультація за співбесідою
Тест-оцінка шансів отримання візи в США
Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся які ваші шанси отримання візи в США
Всього 10 питань
Займе пару хвилин
Цікаве відео
Загрузить видео
Загрузить видео
Загрузить видео

Типи віз в США

Перед візитом в посольстві заздалегідь визначитеся з тим, якого типу дозвіл вам потрібно. Інакше при бесіді ви продемонструєте непереконливість, а це загрожує поганими наслідками. Допуски на в'їзд відрізняються точним структуруванням і призначаються тільки для строго визначених цілей подорожі. Тому вибирати тип в'їзного документа «приблизно» небажано. Інакше в представництві від вас зажадають додаткові папери, а сам процес призупиниться або все доведеться починати спочатку.

Щороку Держдепартамент надає списки країн, яким потрібен дозвіл, і тих, які потенційно можуть скористатися безвізовий режим. На жаль, наша держава в безвізові списки не входить. В цілому всі дозволи діляться на два типи:

 • Імміграційні, розраховані на отримання права на проживання на постійній основі.
 • Чи не імміграційні - різні види, що дають легальну можливість перебувати в країні з певними цілями, але з гарантованим поверненням на батьківщину після закінчення терміну дії. Саме вони найчастіше затребувані українськими громадянами.

На офіційній сторінці Держдепартаменту представлений повний список існуючих віз, які уряд видає іноземним громадянам для легального перебування на своїй території. Деякі з них призначені для жителів Австралії, Сінгапуру, транзитних відвідувачів, що прямують до Мексики - вони, зрозуміло, не представляють особливого інтересу для туристів з України. Зате в нашій статті ми зібрали для вас всі значущі види, які можна отримати нашим співвітчизникам.

При необхідності можна також попросити про консультації з фахівцем з цього питання. Якщо ж узагальнити всю наявну класифікацію, то вона надана в наступному порядку:

Туристична віза в США в Києві (ТИП В1/В2)

Перша і найбільш поширена в нашому списку - це туристична віза в США. Документ типу B2 призначений для тих, хто прагне потрапити в Америку з розважальними цілями чи за програмами медичного туризму. Медичний турист - це людина, яка прилітає отримати медичну допомогу в місцевих клініках, госпіталях або діагностичних центрах, наприклад, категорія майбутніх батьків, які планують пологи за кордоном.

Для її отримання необхідні стандартний пакет документів (про нього мова піде нижче), заповнення анкети-форми DS-160, а також коротке інтерв'ю зі співробітником посольства. Знадобиться і оплата консульського збору - фіксованої суми $ 160, яка при відмові; не повертається. Видається B2 на термін від 1 до 3 років.

Головна особливість в її отриманні - це те, що вам потрібно підтвердити своє бажання повернутися назад з передбачуваної подорожі. Для співробітників консульства кожен кандидат на в'їзд - це потенційний «неповерненець», тому може знадобитися підтвердження ваших зв'язків з Україною, наприклад, наявність нерухомості у власності, постійні і високі джерела доходу, діти і сім'я, до яких ви захочете повернутися.

При успішному проходженні співбесіди вона відкривається при багатьох обставин терміном до 10 років, при цьому частота перетину кордону не регламентується. Цей віза дозволяє відвідування родичів, проведення відпустки, транзит через Америку, а також участь в різних заходах спортивного, культурного, соціального та інших напрямків.

Гостьова віза в США в Києві (ТИП В1/В2)

Один з варіантів туристичної B1 / B2 - це гостьова. Якщо у вас є друзі або родичі, які хочуть побачити вас у себе в гостях, вони можуть подати офіційне запрошення. В такому випадку ви можете отримати право відвідування на термін в 180 днів. На жаль, багаторазових віз в такому випадку не передбачено.

З одного боку, запрошення - це вихід, якщо ви дійсно прагнете побувати в гостях у своїх близьких, але і відсоток відмов дуже високий. Причина проста: для посольства кандидати, у яких вже є контакти в США - перші претенденти на імміграцію, легальну або нелегальну.

Тому для підтвердження своїх намірів вам доведеться докласти чимало зусиль: наявність міцних зв'язків з економікою України піде на користь, як і стабільний дохід, і престижне місце роботи. Додатково від вас можуть зажадати докази родинних чи дружніх зв'язків з стороною, що запрошує - наприклад, пред'явити особисту переписку, наявність спільних фото - все це буде плюсом під час інтерв'ю.

З її наявністю можна відвідувати родичів і друзів на протязі 180 днів. При цьому вона не дає права робити це часто, так як періодичність і тривалість поїздок може регламентуватися співробітником імміграційної служби під час проходження митного контролю.

Робоча (ТИП Н-1, Н-2, Н-3)

Як правило, її видають з деякими труднощами. Щоб отримати гарне місце для праці та гідного заробітку, потрібно бути відмінним фахівцем в затребуваною галузі. Тому на робочу візу в США в першу чергу розраховують люди з вищою освітою і діячі науки і мистецтва. Вона часто надається в форматі формату Н1, після якої в подальшому мають потенціал для наявності зеленої карти.

Найчастіше українці відправляються працювати в Європу, але якщо ваша кваліфікація і досвід затребувані, чому б не спробувати свої сили в Америці? Для того, щоб легально працевлаштуватися, знадобиться дозвіл H1-B, яке надається кваліфікованим фахівцям на термін 3 роки. В цьому випадку вагомими аргументами надати його вам будуть:

 • Вища освіта за фахом, на яку ви претендуєте;
 • Досвід роботи за профілем, задокументований у трудовій книжці;
 • Запрошення від роботодавця, який в вас зацікавлений і подача потрібних довідок з його боку.

Окремо знадобиться сплатити збір у розмірі $ 190, заповнити все ту ж DS-160, надати фото і завірені переклади довідок, дипломів та іншої документації, що підтверджує ваш статус фахівця.

Існує окрема віза H1-C для молодшого медичного персоналу, затребуваного в окремих регіонах з дефіцитом кадрів. Якщо ви заручитися підтримкою роботодавця, ви можете отримати саме її. Є і в'їзні дозволу для сезонних працівників в аграрній сфері або поза нею - але отримання їх, скоріше, виняток, ніж правило. А для потенційних керівників і менеджерів міжнародних компаній, яких переводять до місцевої філії, існує категорія L1.

Формат Н2 отримують робочі різних спеціальностей, яких запрошують на роботу в Сполучені Штати. Допуск по Н3 потрібно тим, хто відвідує на території за океаном курси підвищення кваліфікації.

Для нареченої (ТИП K1/K2): особливості оформлення запрошення

Є й окрема категорія, яка в Києві користується особливим попитом. Це - віза нареченої. Тобто, це аналог возз'єднання, але призначений для тих, хто тільки збирається укладати шлюб.

Для тих, хто збирається пов'язати своє життя з іноземцем передбачені: K1 для офіційного укладення шлюбу на території країни, а також K3, якщо ви зі своєю другою половинкою одружилися в Україні, і тепер хочете потрапити на батьківщину чоловіка.

Вимоги до співбесіди для неї ще серйозніше, ніж для туристів або запрошених гостей. Тут гідністю будуть ваші особисті листування або спільні фото, що підтверджують тривалість відносин (якщо ви перебуваєте в статусі партнерів більше 2 років і особисто зустрічалися раніше - це тільки в плюс). Видається документ на 90 днів - цього цілком достатньо для укладення шлюбу і подачі на постійний вид на проживання або на отримання дозволу на роботу.

Така віза користується чималою популярністю, так як він потрібно для підготовки визначеної законом документації для укладення шлюбу. На це все відводиться три місяці - саме стільки діє дозвільна печатка в паспорті.

Бізнес віза «Ділова поїздка» (ТИП В1/В2)

Зазначений підвид знадобиться тим, хто хоче здійснити візит в короткостроковому порядку для підписання ділового контракту, проведення переговорів, відвідування професійних, ділових, освітніх або наукових заходів. Термін її дії не перевищує 180 діб.

Студентська віза (ТИП F1): як відправитися на навчання за океан

США надає безліч можливостей молодим людям: відправитися на навчання сюди - це ключ до вашого успіху. Для того щоб відправити свою дитину на навчання або відправитися самому, варто для початку вибрати навчальний заклад, який найкраще підходить вам. Подайте запит в обраний університет, заповніть потрібні формуляри або пройдіть інтерв'ю по скайпу, і чекайте запрошення! На його підставі ви зможете подавати на навчальну візу F1. Для неї також вам знадобиться знання англійської мови на належному рівні (в цілому, без сертифіката TOEFL або IELTS вам не нададуть і запрошення до коледжу), адже співбесіду в посольстві проходить англійською. Крім вас, на отримання супроводжуючих документів F2 можуть претендувати ваші чоловік, дружина і діти до 21 років.

Якщо ви хочете зв'язати своє майбутнє з цією країною, навчання в місцевому коледжі чи університеті - один з кращих варіантів. Зв'яжіться з нами, і ми допоможемо з оформленням візи в США в Києві для студентів.

Цей тип візі в паспорті не дає права працювати на території Сполучених Штатів. Після того як навчальний процес повністю завершується, колишньому студенту дозволено ще пару місяців перебувати в країні, після чого може послідувати депортація. Потрібно відзначити, що для отримання такого дозволу на в'їзд і проживання необхідна довідка, що підтверджує факт оплати навчального курсу.

Спортивна (P-1)

Даний тип візи надається учасникам міжнародних змагань, незалежно від того, самостійно вони приїхали або ж в складі команди. Дозвіл на в'їзд зазвичай видається на п'ять років, але перебування в країні обмежується тривалістю самих змагань.

Віза моряка (C1/D): поради для тих, хто вирушає в рейс за океан

Насправді, спектр дії C1 / D зачіпає не тільки морський персонал. Її ж отримують пілоти, що здійснюють трансатлантичні рейси, персонал круїзних лайнерів. Якщо ви збираєтеся працювати в заданому напрямку і вже маєте контракт на певний термін з роботодавцем або крюингу, ми допоможемо вам зі збором документів, їх перекладом і верифікацією, підготовкою і проходженням інтерв'ю з офіцером в посольстві.

Як вже казали вона дозволяє перебування в рамках транзитної поїздки по роду своєї служби морякам, пілотам, стюардес і обслуговуючого персоналу в країні. Якщо ці люди побажають відвідати друзів або родичів на території Америки, вони повинні будуть оформити гостьовий варіант.

Віза моряка надається тим, хто буде знаходитися на території Америки строго обмежений термін, обумовлений маршрутом рейсу. Також важливе доповнення для тих, хто хоче її отримати: вашим роботодавцем повинна виступати неамериканська компанія, інакше вам буде потрібно звичайна робоча віза.

Інвестиційна віза в США: вигідні умови для тих, хто хоче пов'язати своє майбутнє з Америкою

Хочете залишитися на постійній основі? Шукаєте для себе джерела інвестування коштів? Зіставте обидва цих бажання! Уряд запрошує всіх потенційних інвесторів отримати посвідку на проживання за програмою EB-5.

Варіантів, як вкласти гроші в американську економіку, є кілька:

 • Або ви створюєте своє підприємство з капіталом не менше 1 мільйона доларів і наявністю як мінімум 10 робочих місць для американських громадян.
 • Або ви інвестуєте в нове місцеве підприємство на тих же умовах за участю в управлінні компанією.
 • Або ви вкладаєте суму понад 500 000 доларів в розвиток конкретного регіону (на практиці це може бути покупка нерухомості в споруджуваному об'єкті на території конкретного штату).

В результаті вам і вашій родині надається віза інвестора, що забезпечує постійне проживання зі спрощеним отриманням Грін Карти. А ще ви отримаєте знижки на навчання дітей в американських університетах і коледжах. Ми допоможемо вам підібрати підходящий об'єкт інвестування в потрібному регіоні, і візьмемо на себе контроль збору пакету документації.

Які фото потрібні на візу в США

Фотографія, яка доповнює пакет документації, також вимагає пильної уваги, оскільки по відношенню до неї у представників консульства є певні вимоги. Перш за все, розмірні та інші параметри істотно різняться в порівнянні з шенгенською візою. Тому фотографа обов'язково повідомляють про те, що вам потрібна буде саме американська віза. Відзначимо, що знімки роздруковувати обов'язково - в крайньому випадки можна принести їх на флешці. У випадку якщо ви не змогли завантажити ваше фото в анкету DS 160, фото друк в обов'язковому порядку.

Відзначимо, що знімок можна зробити самостійно - головне, щоб при цьому були враховані всі умови. Вимоги, що стосуються як електронного варіанту, так і його друкованого виду, детально перераховуються на офіційній сторінці. Там чітко прописано, чого саме треба дотримуватися:

 • фото повинно бути кольоровим, при цьому його фон - білим або світло-сірим;
 • при фотографуванні особа дивиться прямо в камеру, при цьому воно не виражає ніяких емоцій;
 • розмір знімка строго передбачає форму квадрата при друку 51х51 мм;
 • пропорції строго відповідають чітко приписаним регламентам;
 • Фото обов'язково без очок.

Після друку фото необхідно звернути увагу на його якість. Знімок не повинен містити відблисків і темних плям. Глянцевий або матова друк - в цьому немає ніякої принципової різниці.

Заповнення анкети на візу в США в Києві

Цей момент - найбільш відповідальний, тому що саме від його коректного складання і буде залежати успіх ваших операцій. Анкета на візу в США для українців - одне з ключових складових вашого звернення. До діалогу в американському посольстві, саме її будуть вивчати, і на підставі отриманих даних буде складатися думка про вас як про людину. Тому до її заповнення варто було б підійти з усією відповідальністю і повністю виключити помилки і неточності.

Перелік питань подається в електронному вигляді і все заповнюється тільки англійською мовою. Літери пишуться з правильної транскрипцією, всі дані з закордонного паспорта вказуються саме так як написано в закордонному паспорті не залежно від правил транслітерації. Разом з тим, один пункт в анкеті передбачає внесення прізвищ не латиницею. Також в процесі заповнення документа вам буде надана можливість завантажити особисту фотографію.

Час, відведений для цього, строго обмежена і передбачає тільки 75 хвилин. Варто знати, що якщо протягом 20 хвилин заявником не робитиме ніяких дій, то сама процедура перерветься. Вся незбережену інформацію зникне, і людині доведеться починати заповнення заново. Тому в будь-якому випадку в процесі роботи бажано дані зберігати у вигляді файлу на робочому столі як можна частіше - комп'ютер може зависнути, сайт - перезавантажитися тощо. Якщо будете довго думати над анкетою - доведеться часто вводити код безпеки (капчу). Після створення анкети обов'язково збережіть номер вашої анкети. Якщо ви з якихось причин скасуєте заповнення анкети, за допомогою номера ви завжди зможете відновити дані.

Зауважимо, що форма самого опитувальника для чоловіків дещо різниться від анкет для жінок - останні є трохи коротше. Питання в ній формуються спеціальною програмою і передбачають залежність наступних сторінок від суті відповідей людини. У деяких випадках, програма передбачає видачу додаткових питань - до цього також потрібно бути готовим.

Заповненню підлягають абсолютно всі графи анкети на візу в США в Києві, за винятком опцій - «Optional»

Після повного заповнення всіх граф анкети її потрібно відправити на адресу Посольства, а потім надрукувати лист з підтвердженням. Для подальшого запису на співбесіду необхідно пройти по вказаному посиланню, яка з'явиться в кінці опитувальника.

Віза в США для дітей

Будь-яка дитина, незалежно від його віку, обов'язково повинен мати допуск при подорожах в Сполучені Штати. Потрібно також врахувати, що консульський збір на дитину за розміром нічим не відрізняється від оплати для дорослої людини. Виняток робиться лише для тих, кому ще не виповнилося чотирнадцять років - вони звільняються від проходження співбесіди в посольстві. Відзначаючи дитячу візу в своєму посвідченні особи, тато або мама юного мандрівника повинні знати, що без участі саме цього члена сім'ї дитина виїхати просто не зможе.

Подача документів в посольство США в Києві

Якщо ви просите про в'їзд вперше, то тоді всі ваші заявники, включаючи дітей після 14 років, неодмінно беруть участь в бесіді при американському Посольстві, яке знаходиться в Києві. Оскільки в інших українських містах його представництв немає, то всім бажаючим отримати візу в США слід приїжджати в столицю.

Щоб записатися на це інтерв'ю, створіть на сайті особистий кабінет. Це багато в чому спростить ваші завдання і заощадить вам час. Потім, заповнивши всі передбачені процедурою дані, можна вибрати з переліку дат найбільш підходящу для вашого випадку.

Якщо ж ваше звернення про відвідини країни вже не перше, і ви за всіма параметрами підходите для його задоволення, то ви також можете скористатися тим же профайлом, зареєстрованим в минулий раз. Це також дасть вам велику фору в часі.

Термін виготовлення візи

Віза в США для українців в Києві для жителів української держави проходить процедуру реєстрації і видачі в період від 3 до 5 днів. Багато в чому на терміни впливає наявність черг в посольтве. При вдалому проходженні всіх етапів ваше посвідчення залишається у працівників організації. Коли весь процес буде завершений повністю, підготовлений паспорт можуть облямувати за допомогою кур'єра. Також його можна отримати безпосередньо в Посольстві.

Отримання паспорта в посольстві США

Іноді виникають ситуації, коли візу разом з паспортом треба отримати без присутності його власника. Тоді з вас зажадають довіреність, на якій стоїть штамп Візового Центру. Він ставиться при направленні документації, потім видається особлива папір по особливій формі в форматі чека, оригінал якої якраз підходить для видачі готового паспорта. Варто сказати, що формат складання цієї довіреності допускає довільну форму складання, а також внесення інформації письмово, від руки.

Отримання паспорта кур'єрською службою

При неможливості відвідати консульство особисто підготовлений документ вам можуть відправити за сприяння спеціальної кур'єрської служби. Як правило, це здійснюється впродовж 2-3 днів з моменту відправлення повідомлення про його доставку в офіс кур'єрської служби. Замовник отримує повідомлення у вигляді трьох електронних листів і одного телефонного дзвінка. По закінченню 10 днів, в разі неявки власника, паспорт повертають до Києва, в представництво Америки.

Додаткові послуги в Посольстві США в Києві

Крім візової підтримки, Центр здійснює ряд інших послуг для того, щоб клієнту було максимально зручно проходити процес оформлення візи в Америку в Україні. У перечневий план додаткових послуг може входити:

 • надання консультацій;
 • замовлення доставки.

«Турсервіс» працює для того, щоб полегшити для вас всі процеси, пов'язані з отриманням візи в США в Києві. Звернення до нас дозволить вам уникнути поширених недоліків і тим самим істотно зменшити або нівелювати ймовірність отримання відмови. У будь-якій ситуації ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, уважно аналізуючи всі надані дані.

Наші співробітники надають вичерпні відомості про оформлення візи і сприяють скороченню періоду на підготовчому етапі. Крім того, до переліку послуг центру «Турсервіс» входить допомога в анкетуванні і реєстрації на сайті, а також в добірці передбаченого списком пакету документації.

Співпраця з нами допоможе вам уникнути все непередбачені небезпеки на шляху до придбання довгоочікуваної американської візи.

Питання-відповіді

Відомо, що посольства більшості країн вимагають подачу документації, перекладеної на державну мову. Оформлення візи в США не є винятком, і тому всі папери, що надаються в посольство, повинні бути перекладені на англійську.

Відзначимо, що відмов при вирішенні даного питання буває досить багато, і на це є свої вагомі підстави. Іноді їх можна дуже швидко усунути, і тоді варто почати новий процес підготовчий процес. Але бувають випадки, коли заявника вносять в так званий чорний список на багато років.

Як правило, найчастіше відмовляють з наступних причин:

 • Недостатня прив'язка до своєї держави

  Довести, що заявник не є потенційним емігрантом, можна за допомогою довідки з роботи, документів на права власності і цінної нерухомості. Хорошим аргументом також є і наявність повноцінної сім'ї.
 • Мало поїздок за кордон

  Іншими словами, у людини немає хорошої візової історії. Бажано, щоб в паспорті були позначки про візити в іншу країну.
 • Сумнівні запрошення

  Неправильно складене запрошення або неграмотне написання слів можуть стати вагомою причиною для відмови у в'їзді в країну.
 • Погана фінансова історія

  Недостатньо коштів на рахунку або невисокий рівень зарплати також не вітаються, так як в'їжджаючий громадянин зобов'язаний продемонструвати свою грошову спроможність.
 • Мета поїздки - пологи

  Багато жінок спеціально їдуть в США, щоб народити там дитину для автомат іческого отримання громадянства. Вони часто приховують цей факт, що викликає неприйняття з боку служби Посольства.
 • Обман в наданні даних і непереконливі відповіді на співбесіді

  Такі підстави відмови є поширеними, тому ваші відповіді повинні чітко і завжди збігатися з даними, зазначеними в анкеті.

Як вже було сказано, візовий збір є обов'язковим і повинен здійснюватися до початку проходження співбесіди. Поки людина не внесе певну суму, можливість проведення бесіди в консульстві повністю виключається. Розмір оплати складає суму в межах 160-265 $ і залежить від типу візи. Проводиться процес оплати тільки в одному місці - в відділеннях банку Райффайзен Банк Аваль. Для цього необхідно мати при собі внутрішній паспорт або інший засвідчуючий особу документ, а також заповнену квитанцію.

Зазначена сума виплачується в гривнях за курсом, який діє на той день. Номер отриманої квитанції буде вважатися пропуском на запис до співбесіди. Потрібно сказати, що отриманий вами бланк дійсний тільки протягом п'яти днів, тому з оплатою тут зволікати не варто.

Для аплікації необхідно фото розміром 5х5 см.

 • Зробіть фото на світлому або білому фоні.
 • Розмістіться на фото так, щоб голова знаходилася по центру, а її розмір становив приблизно 3,5 см.
 • Очі на фото повинні знаходитися на висоті від 2,8 до 3,5 см.
 • Ніяких сонцезахисних окулярів, головних уборів або тим більше нарядів, що закривають особа на фото бути не повинно.

Заповнюється анкета на державну мову США онлайн на сайті Держдепартаменту. Вказуйте всі дані латиницею, звіряйтеся з даними закордонного паспорта, оскільки написання кириличних назв може різнитися.

Дамо вам кілька порад щодо заповнення такої анкети.

 • Відповідайте максимально точно і правдиво - пам'ятайте, що ваші відповіді потім можуть бути продубльовані на інтерв'ю, і розбіжності в мотивації можуть зіграти з вами злий жарт.
 • Для деяких типів віз знання англійської, підтверджене сертифікатами, обов'язково. Якщо ви такий сертифікат маєте, наша порада - не для вас. Якщо ви не володієте англійською, або використовуйте будь-який онлайн перекладач, щоб зрозуміти питання анкети і перевести свої відповіді, або (що набагато краще) звертайтеся до нас - ми допоможемо заповнити анкету грамотно, правдиво, щоб у офіцерів візової служби не залишилося питань.
 • Пам'ятайте, що з червня цього року в анкеті на візу в США вказуються посилання на ваші профілі в основних міжнародних соціальних мережах (ваші сторінки в Facebook, LinkedIn, Instagram, Twitter).
 • Якщо у вас немає запрошення, в розділі із зазначенням приймаючої сторони ви можете написати назва ня будь-якого готелю або хостелу. Навіть якщо ви не плануєте там зупинятися.
 • Не забудьте вказати, хто виступає спонсором вашої поїздки, якщо ви не сплачуєте її самі.
 • Після заповнення, збережіть анкету на сайті посольства, роздрукуйте тільки підтвердження заповнення анкети для співбесіди.

Запис на інтерв'ю в посольстві США можна зробити онлайн. Просто подайте заявку на сайті американського посольства, створіть свій обліковий запис, внесіть дані паспорта, номер квитанції про сплату консульського збору, штрихкод з листа підтвердження вашої анкети DS-160. Після вказівки цієї інформації ви зможете вибрати доступну дату і час для співбесіди. У разі, якщо у вас будуть накладки, ви зможете зайти в свій профіль на сайті посольства і перенести дату співбесіди на будь-який вільний «вікно».

Незважаючи на всю комп'ютеризацію та новітні технології, американці залишаються відданими прихильниками традиційних особистих співбесід для отримання візи. Тому в день співбесіди вам краще приїхати до посольства трохи заздалегідь, відразу ж відшукати претендентів, що стоять в черзі перед вами, і потрапити на прийом до візового офіцеру слідом за ними. Справа в тому, що іноді на один час призначено відразу кілька співбесід, і ви можете пропустити свій шанс пройти процедуру швидше. Співбесіда займає не більше 5 хвилин, але за цей час вам потрібно розташувати офіцера до себе і переконати його в тому, що у вас немає прихованих думок про нелегальну імміграцію.

Ще декілька порад для вдалого інтерв'ювання:

 • Не беріть багато речей! Список заборон на внесок в посольство, великий і мудрий. Обмежтеся папкою з документами. Навіть мобільний телефон у вас все одно відберуть при проході фейс-контролю.
 • Чи не намагайтеся справити враження, що знаєте мову ідеально: він важливий, але чим сильніше ви намагаєтеся довести свій рівень знань, тим вище підозри в тому, що ви хочете перебратися в США на постійне місце проживання.
 • Занадто багато документів теж може викликати підозри, тому не вивалюйте на офіцера при співбесіді стопку всіх своїх активів. Знадобляться - пред'явіть.
 • Є думка, що приходити на співбесіду удвох - краще. В цілому, так, якщо ви збираєтеся їхати в США з чоловіком, дитиною або кимось із друзів, це підвищує ваші шанси пройти співбесіду.
 • Не показуйте офіцерам броні готелів, договору оренди нерухомості або квитки на заходи, поліси медичного страхування - так офіцери можуть вирішити, що ви занадто самовпевнені.
 • Якщо ви не впевнені в своїх силах, наші фахівці і психологи допоможуть вам розробити вірний стиль поведінки і підкажуть, як відповідати на різні питання.

Заповнити анкету на візу в США
Как мы работаем

Оформление визы быстро и без рисков

1 шаг
Выбираем подходящий пакет услуг
2 шаг
Готовим необходимый пакет документов
3 шаг
Подаем документы на визу
4 шаг
Вы получаете визу

Почему стоит оформить визу в Турсервис

Преимущества оформления визы в компании Турсервис - почему выгодно у нас:

Минимальный пакет документов

Минимальный пакет документов

Мы помогаем оформить визу с минимальным пакетом документов.
Большой опыт миграционной практики

Большой опыт миграционной практики

С нашей помощью более 3 500 человек получили визы в различные страны мира.
Гарантия качественного сервиса

Гарантия качественного сервиса

Квалифицированные специалисты с многолетним опытом.
Работаем по всей Украине

Работаем по всей Украине

Консультация и ведение клиентов со всей территории Украины.

Вкажіть ваше місто для детальної інформації щодо оформлення візи в США

Київ
Харків
Одеса
Дніпро
Донецк
Запоріжжя
Львів
Кривий Ріг
Миколаїв
Маріуполь
Луганськ
Вінниця
Макіївка
Херсон
Полтава
Чернігів
Черкаси
Житомир
Суми
Хмельницький
Чернівці
Євпаторія
Єнакієве
Івано-Франківськ
Ізмаїл
Ізюм
Ірпінь
Авдіївка
Алушта
Алчевськ
Амвросіївка
Антрацит
Армянськ
Біла Церква
Білгород-Дністровський
Балаклія
Бахмач
Бахмут
Бахчисарай
Бердичів
Бердянськ
Берегово
Борислав
Бориспіль
Боярка
Бровари
Броди
Брянка
Вільногірськ
Вараш
Васильків
Ватутіне
Виноградов
Вишгород
Вишневе
Вовчанськ
Вознесенськ
Волноваха
Володимир-Волинський
Волочиськ
Гадяч
Гайсин
Генічеськ
Глухів
Голубівка
Горішні Плавні
Горлівка
Дебальцеве
Дергачі
Джанкой
Дніпрорудне
Добропілля
Довжанськ
Докучаєвськ
Долина
Дрогобич
Дружківка
Дубно
Енергодар
Жмеринка
Жовті Води
Здолбунів
Знам'янка
Золотоноша
Золочів
Кілія
Кадіївка
Калинівка
Калуш
Кам'янець-Подільський
Кам'янське
Канів
Каховка
Керч
Ковель
Козятин
Коломия
Конотоп
Коростень
Коростишів
Костопіль
Костянтинівка
Котовськ
Краматорськ
Красилів
Красноград
Кремінна
Кременець
Кременчук
Кролевець
Кропивницький
Куп'янськ
Курахово
Ладижин
Лебедин
Лиман
Лисичанськ
Лозова
Лубни
Луцьк
Люботин
Малин
Марганець
Мелітополь
Мерефа
Миргород
Мирноград
Могилів-Подільський
Молодогвардійськ
Мукачево
Ніжин
Нікополь
Надвірна
Нетішин
Нова Каховка
Новий Розділ
Нововолинськ
Новоград-Волинський
Новомосковськ
Новояворівськ
Обухів
Олександрія
Олешки
Охтирка
П'ятихатки
Південне
Павлоград
Первомайськ
Первомайський
Перевальськ
Переяслав-Хмельницький
Першотравенськ
Покров
Покровськ
Пологи
Полонне
Попасна
Прилуки
Рівне
Рені
Ровеньки
Ромни
Рубіжне
Сєверодонецьк
Сімферополь
Саки
Самбір
Сарни
Світловодськ
Севастополь
Селидове
Синельникове
Славута
Славутич
Слов'янськ
Сміла
Сніжне
Сокаль
Сорокине
Старобільськ
Старокостянтинів
Стебник
Стрий
Суходільськ
Тернівка
Тернопіль
Токмак
Торецьк
Тростянець
Трускавець
Ужгород
Умань
Фастів
Феодосія
Харцизьк
Хмільник
Хрестівка
Хрустальний
Хуст
Червоноград
Чистякове
Чорноморськ
Чортків
Чугуїв
Шахтарськ
Шепетівка
Шостка
Южноукраїнськ
Яготин
Ялта
Яни Капу
Ясинувата
Відгуки та питання
25.08.2021
С нерезидентами Украины работаете?

Команда Турсервіс

Добрый день, да можем помочь с оформлением, для более подробной консультации, можете связаться с нами по контактным номерам телефонов указанным на сайте или с помощью электронной почты.
07.05.2021
Есть ли гарантии в ваших визах? После оформления всех документов какая вероятность попасть в Америку? Что делать со знаниями языка : учить до, или же после? Как можно получить место жительства в Америке?

Команда Турсервіс

Добрый день. Решение о одобрении, или отказе в визе принимает визовый офицер. Со своей стороны мы гарантируем безошибочный сбор документов, заполнение анкеты, запись на интервью, оплату визового сбора, подробную консультацию. Получение визы зависит исключительно от Ваших документов и поведения на интервью.

После получения визы попасть в США не составляет труда, но стоит помнить о том, что даже наличие визы не даёт 100% гарантии въезда в страну, так как последнее решение остается за пограничной службой (это касается абсолютно любого государства).

Учить язык если есть намерение переехать в США можно в любой момент, чем раньше тем лучше.

Вид на жительство можно получить к примеру через брак с гражданином США, инвестициями в экономику США, воссоединению семьи. Все в каждом случае индивидуально. Приходите, звоните и мы проконсультируем Вас конкретно под Ваш случай.
05.05.2021
Здравствуйте, как подать документы в Киеве?

Команда Турсервіс

Добрый день, подать документы в Киеве можно как онлайн, так и в нашем офисе. Оставьте Ваш номер телефона и специалист свяжется с Вами для утончения деталей.
10.04.2020
Добрый день, страховой полис необходимо покупать для подачи на визу?

Команда Турсервіс

Добрый день, для подачи документов на визу, страховой полис не нужен.
24.03.2020
Добрый день, как оформить визу на месяц?

Команда Турсервіс

Добрый день, виза в США открывается на срок до 10 лет по решению визового офицера, срок открытия визы к сожалению выбрать нельзя.
20.03.2020
Добрый день, скажите вы можете помочь перенести запись на собеседование?

Команда Турсервіс

Добрый день, если Вы осуществляли запись в личном кабинете на сайте консульства, Вы можете перенести запись в Вашем кабинете или обратиться по контактным номерам телефонов в консульство.
10.01.2020
Добрый день, хочу поехать к дочке в Америку. Скажите, что мне нужно?

Команда Турсервіс

Добрый день, Вам необходимо оформить гостевую визу в Америку. Для получения более подробной консультации свяжитесь с нашими менеджерами по контактным номерам телефонов или оставьте Ваши контакты в форме для обратной связи с Вами. Спасибо.
09.01.2020
Добрый день, скажите если у меня уже была американская виза, мне обязательно ехать на собеседование?

Команда Турсервіс

Добрый день, если Ваша виза закончилась не более года назад, скорее всего Вы сможете продлить Вашу визу без личного собеседования. Для более подробной информации, свяжитесь с нашими специалистами по контактным номерам телефонов.
24.07.2019
Получила визу с Вашей помощью, огромное спасибо за терпение и профессионализм. Сытник Алина.

Команда Турсервіс

Здравствуйте, были рады помочь Вам, обращайтесь.
15.07.2019
Хочу поблагодарить Андрея за помощь в оформлении визы в США.

Команда Турсервіс

Большое спасибо )

Написати відгук

Уютные скидки
минус 20%
при оформлении визы онлайн