Є питання?
Телефонуйте:
057 755 12 20
прийом дзвінків з 9:00 до 18:00
 • (063) 353-86-86
 • (095) 353-87-87

Віза в США в Україні оформлення документів

Щороку заокеанську кордон перетинають мільйони мандрівників. Причини для переїздів у них найрізноманітніші. Хтось навідується до приятелів або своїх рідних, які проживають там. Кому-то треба було навчання в американському університеті, ще для когось відкриваються чудові перспективи в трудовій сфері. Крім того, велика кількість людей їде туди просто подорожувати і пізнавати світ, адже Америка - дивовижна з точки зору туристичної інфраструктури місцевість.

Слід сказати, що виїзд туди зазвичай досить скрутний, але цей фактор анітрохи не применшує чисельність бажаючих з'їздити. Тому щороку в американських посольствах можна спостерігати натовпу потенційних мандрівників, які збирають і оформляють необхідну для візи документацію. Як вона оформляється, що для цього вимагають і як зробити, щоб отримати візу в США в Україні якомога швидше?

Центр туристичних послуг «Турсервіс», вже багато років працює в цій сфері, допоможе вам отримати детальну інформацію з приводу всіх питань, а також підкаже оптимальні шляхи вирішення багатьох проблем.

Віза B1 / B2 туризм, гості та бізнескомплексна послуга візового супроводу
90 USD
 • перевірка пакету документів
 • заповнення анкети DS-160
 • оплата консульського збору
 • броні, і деталі поїздки
 • запис на співбесіду
 • консультація за співбесідою

Необхідні документи для візи в США

Щоб прийняти рішення з приводу вашої заяви, представнику консульства треба упевнитися, що ви не маєте наміру іммігрувати в цю країну. Для цього йому надають певний список паперів, зібраний у відповідності з конкретною категорією візи. Разом з тим, існує так званий базовий перелік документації, який збирається неодмінно кожним в'їжджають в Америку людиною:

 • закордонний паспорт, в якому є як мінімум один абсолютно чистий розворот;
 • підтвердження про проходження та реєстрації анкетування;
 • квитанція про сплату консульського збору;
 • доказ того, що ви успішно записалися на інтерв'ю;
 • одне фото, таке ж, як на анкету.

Службовці в консульстві мають право вимагати додаткові офіційні папери, що підтверджують зв'язок з вашою батьківщиною, а саме:

 • фінансові довідкові матеріали про рух ваших коштів протягом минулого півріччя;
 • свідоцтво про народження, смерті, розлучення або шлюб - в залежності від обставин;
 • довідка з місця роботи за останні 3 роки;
 • документальні свідчення про нерухомість;
 • довіреність і спонсорські листи.

Якщо ви не впевнені в собі - візьміть з собою все з перерахованого вище, щоб не збирати їх в подальшому. Це в будь-якому випадку буде краще, як для вашого власного заспокоєння, так і при виникненні спірних питань на інтерв'ю. Не беріть з собою документальні відомості про оплату готелю, круїзів, турів та іншого - це може бути розцінено як наполегливе бажання потрапити в Штати, що майже 100% виллється в відмову.

Що вимагає посольство США в Україні

Незалежно від цілей проходження в Сполучені Штати, кожного українського громадянина не завадило б заздалегідь потурбуватися про отримання візи в Америку. При цьому треба знати, що заява подають не раніше, ніж за три місяці до передбачуваної дати відвідування держави.

Сама процедура в плані реєстрації паперів передбачає проходження багатьох етапів, до кожного з яких треба поставитися максимально уважно. Найменша помилка або помилка, навіть досконала через неуважність і незнання, чревата відмовою з боку працівників посольства.

Згідно з вимогами американського законодавства, для кожного в'їжджає передбачений наступний план:

 1. Оплата візового збору, без якого вас просто не допускають до бесіди.
 2. Фотографування.
 3. Заповнення анкети DS-160 - найбільш відповідальна фаза.
 4. Запис на співбесіду - для цього рекомендовано підготувати паспортні дані, отриману квитанцію про оплату збору і номер анкети DS 160.
 5. Збір повного комплекту документації, передбаченого списком.

Подача підібраною документації в посольство повинна здійснюватися особисто. Після інтерв'ю претенденти проходять процедуру біометрії - сканування відбитків пальців. Діти до 14 років від неї звільнені.

Посольство США в Україні
04112, Київ, вул. Сікорського, 4
044 521 50 00
http://www.ustraveldocs.com/ua_ru/
Выдача паспортів:
Паспорти пересилаються кур'єрською службою доставки TMM Express
Термін оформлення візи:
При співбесіді повідомляють рішення про видачу візи. Оформляють візу в Посольстві протягом 3-5 робочих днів, після дати проходження співбесіди.
Консульський збір:
160 USD (оплачується в будь-якому відділенні Райффайзен Банк Аваль до подачі документів. Квитанцію про оплату необхідно надати на співбесіді. У разі відмови, консульський збір не повертається.)
Семенов Андрей
Міграційний експерт
Досвід роботи - 5 років
Спеціалізується на оформленні віз в США, Канаду, Великобританію

Віза B1/B2
анкета
$50
Заповнення анкети DS-160
запис на співбесіду
Віза B1/B2
туризм, гостьова і бізнес
$90
оформлення 3-4 робочих дня
перевірка пакету документів
броні, і деталі поїздки
заповнення анкети DS-160
запис на співбесіду
оплата консульського збору
консультація за співбесідою
Віза B1/B2
туризм, гостьова і бізнес
$150
оформлення 1-2 робочих дня
перевірка пакету документів
броні, і деталі поїздки
заповнення анкети DS-160
запис на співбесіду
оплата консульського збору
консультація за співбесідою
Тест-оцінка шансів отримання візи в США
Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся які ваші шанси отримання візи в США
Всього 10 питань
Займе пару хвилин
Цікаве відео
Загрузить видео
Загрузить видео
Загрузить видео
Загрузить видео

Типи віз в США

Перед візитом в посольстві заздалегідь визначитеся з тим, якого типу дозвіл вам потрібно. Інакше при бесіді ви продемонструєте непереконливість, а це загрожує поганими наслідками. Допуски на в'їзд відрізняються точним структуруванням і призначаються тільки для строго визначених цілей подорожі. Тому вибирати тип в'їзного документа «приблизно» небажано. Інакше в представництві від вас зажадають додаткові папери, а сам процес призупиниться або все доведеться починати спочатку.

Детальна інформація з цього приводу, викладена англійською мовою, знаходиться на сайті Держдепартаменту. При необхідності можна також попросити про консультації з фахівцем з цього питання. Якщо ж узагальнити всю наявну класифікацію, то вона надана в наступному порядку:

Туристична віза (ТИП В1/В2)

При успішному проходженні співбесіди вона відкривається при багатьох обставин терміном до 10 років, при цьому частота перетину кордону не регламентується. Цей віза дозволяє відвідування родичів, проведення відпустки, транзит через Америку, а також участь в різних заходах спортивного, культурного, соціального та інших напрямків.

Гостьова віза (ТИП В1/В2)

З її наявністю можна відвідувати родичів і друзів на протязі 180 днів. При цьому вона не дає права робити це часто, так як періодичність і тривалість поїздок може регламентуватися співробітником імміграційної служби під час проходження митного контролю.

Робоча (ТИП Н-1, Н-2, Н-3)

Як правило, її видають з деякими труднощами. Щоб отримати гарне місце для праці та гідного заробітку, потрібно бути відмінним фахівцем в затребуваною галузі. Тому на робочу візу в США в першу чергу розраховують люди з вищою освітою і діячі науки і мистецтва. Вона часто надається в форматі формату Н1, після якої в подальшому мають потенціал для наявності зеленої карти.

Формат Н2 отримують робочі різних спеціальностей, яких запрошують на роботу в Сполучені Штати. Допуск по Н3 потрібно тим, хто відвідує на території за океаном курси підвищення кваліфікації.

Для нареченої (ТИП K1/K2)

Така віза користується чималою популярністю, так як він потрібно для підготовки визначеної законом документації для укладення шлюбу. На це все відводиться три місяці - саме стільки діє дозвільна печатка в паспорті.

Бізнес віза «Ділова поїздка» (ТИП В1/В2)

Зазначений підвид знадобиться тим, хто хоче здійснити візит в короткостроковому порядку для підписання ділового контракту, проведення переговорів, відвідування професійних, ділових, освітніх або наукових заходів. Термін її дії не перевищує 180 діб.

Студентська віза (ТИП F1)

Цей тип візі в паспорті не дає права працювати на території Сполучених Штатів. Після того як навчальний процес повністю завершується, колишньому студенту дозволено ще пару місяців перебувати в країні, після чого може послідувати депортація. Потрібно відзначити, що для отримання такого дозволу на в'їзд і проживання необхідна довідка, що підтверджує факт оплати навчального курсу.

Спортивна (P-1)

Даний тип візи надається учасникам міжнародних змагань, незалежно від того, самостійно вони приїхали або ж в складі команди. Дозвіл на в'їзд зазвичай видається на п'ять років, але перебування в країні обмежується тривалістю самих змагань.

Віза моряка (C1/D)

Вона дозволяє перебування в рамках транзитної поїздки по роду своєї служби морякам, пілотам, стюардес і обслуговуючого персоналу в країні. Якщо ці люди побажають відвідати друзів або родичів на території Америки, вони повинні будуть оформити гостьовий варіант.

Які фото потрібні на візу в США

Фотографія, яка доповнює пакет документації, також вимагає пильної уваги, оскільки по відношенню до неї у представників консульства є певні вимоги. Перш за все, розмірні та інші параметри істотно різняться в порівнянні з шенгенською візою. Тому фотографа обов'язково повідомляють про те, що вам потрібна буде саме американська віза. Відзначимо, що знімки роздруковувати обов'язково - в крайньому випадки можна принести їх на флешці. У випадку якщо ви не змогли завантажити ваше фото в анкету DS 160, фото друк в обов'язковому порядку.

Відзначимо, що знімок можна зробити самостійно - головне, щоб при цьому були враховані всі умови. Вимоги, що стосуються як електронного варіанту, так і його друкованого виду, детально перераховуються на офіційній сторінці. Там чітко прописано, чого саме треба дотримуватися:

 • фото повинно бути кольоровим, при цьому його фон - білим або світло-сірим;
 • при фотографуванні особа дивиться прямо в камеру, при цьому воно не виражає ніяких емоцій;
 • розмір знімка строго передбачає форму квадрата при друку 51х51 мм;
 • пропорції строго відповідають чітко приписаним регламентам;
 • Фото обов'язково без очок.

Після друку фото необхідно звернути увагу на його якість. Знімок не повинен містити відблисків і темних плям. Глянцевий або матова друк - в цьому немає ніякої принципової різниці.

Заповнення анкети на візу в США

Цей момент - найбільш відповідальний, тому що саме від його коректного складання і буде залежати успіх ваших операцій. Анкета на візу в США - одне з ключових складових вашого звернення. До діалогу в американському посольстві, саме її будуть вивчати, і на підставі отриманих даних буде складатися думка про вас як про людину. Тому до її заповнення варто було б підійти з усією відповідальністю і повністю виключити помилки і неточності.

Перелік питань подається в електронному вигляді і все заповнюється тільки англійською мовою. Літери пишуться з правильної транскрипцією, всі дані з закордонного паспорта вказуються саме так як написано в закордонному паспорті не залежно від правил транслітерації. Разом з тим, один пункт в анкеті передбачає внесення прізвищ не латиницею. Також в процесі заповнення документа вам буде надана можливість завантажити особисту фотографію.

Час, відведений для цього, строго обмежена і передбачає тільки 75 хвилин. Варто знати, що якщо протягом 20 хвилин заявником не робитиме ніяких дій, то сама процедура перерветься. Вся незбережену інформацію зникне, і людині доведеться починати заповнення заново. Тому в будь-якому випадку в процесі роботи бажано дані зберігати у вигляді файлу на робочому столі як можна частіше - комп'ютер може зависнути, сайт - перезавантажитися тощо. Якщо будете довго думати над анкетою - доведеться часто вводити код безпеки (капчу). Після створення анкети обов'язково збережіть номер вашої анкети. Якщо ви з якихось причин скасуєте заповнення анкети, за допомогою номера ви завжди зможете відновити дані.

Зауважимо, що форма самого опитувальника для чоловіків дещо різниться від анкет для жінок - останні є трохи коротше. Питання в ній формуються спеціальною програмою і передбачають залежність наступних сторінок від суті відповідей людини. У деяких випадках, програма передбачає видачу додаткових питань - до цього також потрібно бути готовим.

Заповненню підлягають абсолютно всі графи анкети на візу в США, за винятком опцій - «Optional»

Після повного заповнення всіх граф анкети її потрібно відправити на адресу Посольства, а потім надрукувати лист з підтвердженням. Для подальшого запису на співбесіду необхідно пройти по вказаному посиланню, яка з'явиться в кінці опитувальника.

Віза в США для дітей

Будь-яка дитина, незалежно від його віку, обов'язково повинен мати допуск при подорожах в Сполучені Штати. Потрібно також врахувати, що консульський збір на дитину за розміром нічим не відрізняється від оплати для дорослої людини. Виняток робиться лише для тих, кому ще не виповнилося чотирнадцять років - вони звільняються від проходження співбесіди в посольстві. Відзначаючи дитячу візу в своєму посвідченні особи, тато або мама юного мандрівника повинні знати, що без участі саме цього члена сім'ї дитина виїхати просто не зможе.

Подача документів в посольство США в Україні

Якщо ви просите про в'їзд вперше, то тоді всі ваші заявники, включаючи дітей після 14 років, неодмінно беруть участь в бесіді при американському Посольстві, яке знаходиться в Києві. Оскільки в інших українських містах його представництв немає, то всім бажаючим отримати візу в США слід приїжджати в столицю.

Щоб записатися на це інтерв'ю, створіть на сайті особистий кабінет. Це багато в чому спростить ваші завдання і заощадить вам час. Потім, заповнивши всі передбачені процедурою дані, можна вибрати з переліку дат найбільш підходящу для вашого випадку.

Якщо ж ваше звернення про відвідини країни вже не перше, і ви за всіма параметрами підходите для його задоволення, то ви також можете скористатися тим же профайлом, зареєстрованим в минулий раз. Це також дасть вам велику фору в часі.

Термін виготовлення візи

Віза в США для жителів української держави проходить процедуру реєстрації і видачі в період від 3 до 5 днів. Багато в чому на терміни впливає наявність черг в посольтве. При вдалому проходженні всіх етапів ваше посвідчення залишається у працівників організації. Коли весь процес буде завершений повністю, підготовлений паспорт можуть облямувати за допомогою кур'єра. Також його можна отримати безпосередньо в Посольстві.

Отримання паспорта в посольстві США

Іноді виникають ситуації, коли візу разом з паспортом треба отримати без присутності його власника. Тоді з вас зажадають довіреність, на якій стоїть штамп Візового Центру. Він ставиться при направленні документації, потім видається особлива папір по особливій формі в форматі чека, оригінал якої якраз підходить для видачі готового паспорта. Варто сказати, що формат складання цієї довіреності допускає довільну форму складання, а також внесення інформації письмово, від руки.

Отримання паспорта кур'єрською службою

При неможливості відвідати консульство особисто підготовлений документ вам можуть відправити за сприяння спеціальної кур'єрської служби. Як правило, це здійснюється впродовж 2-3 днів з моменту відправлення повідомлення про його доставку в офіс кур'єрської служби. Замовник отримує повідомлення у вигляді трьох електронних листів і одного телефонного дзвінка. По закінченню 10 днів, в разі неявки власника, паспорт повертають до Києва, в представництво Америки.

Додаткові послуги в Посольстві США в Україні

Крім візової підтримки, Центр здійснює ряд інших послуг для того, щоб клієнту було максимально зручно проходити процес оформлення візи в Америку. У перечневий план додаткових послуг може входити:

 • надання консультацій;
 • замовлення доставки.

«Турсервіс» працює для того, щоб полегшити для вас всі процеси, пов'язані з отриманням візи в США. Звернення до нас дозволить вам уникнути поширених недоліків і тим самим істотно зменшити або нівелювати ймовірність отримання відмови. У будь-якій ситуації ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, уважно аналізуючи всі надані дані.

Наші співробітники надають вичерпні відомості про оформлення візи і сприяють скороченню періоду на підготовчому етапі. Крім того, до переліку послуг центру «Турсервіс» входить допомога в анкетуванні і реєстрації на сайті, а також в добірці передбаченого списком пакету документації.

Співпраця з нами допоможе вам уникнути все непередбачені небезпеки на шляху до придбання довгоочікуваної американської візи.

Питання-відповіді

Відомо, що посольства більшості країн вимагають подачу документації, перекладеної на державну мову. Оформлення візи в США не є винятком, і тому всі папери, що надаються в посольство, повинні бути перекладені на англійську.

Відзначимо, що відмов при вирішенні даного питання буває досить багато, і на це є свої вагомі підстави. Іноді їх можна дуже швидко усунути, і тоді варто почати новий процес підготовчий процес. Але бувають випадки, коли заявника вносять в так званий чорний список на багато років.

Як правило, найчастіше відмовляють з наступних причин:

 • Недостатня прив'язка до своєї держави

  Довести, що заявник не є потенційним емігрантом, можна за допомогою довідки з роботи, документів на права власності і цінної нерухомості. Хорошим аргументом також є і наявність повноцінної сім'ї.
 • Мало поїздок за кордон

  Іншими словами, у людини немає хорошої візової історії. Бажано, щоб в паспорті були позначки про візити в іншу країну.
 • Сумнівні запрошення

  Неправильно складене запрошення або неграмотне написання слів можуть стати вагомою причиною для відмови у в'їзді в країну.
 • Погана фінансова історія

  Недостатньо коштів на рахунку або невисокий рівень зарплати також не вітаються, так як в'їжджаючий громадянин зобов'язаний продемонструвати свою грошову спроможність.
 • Мета поїздки - пологи

  Багато жінок спеціально їдуть в США, щоб народити там дитину для автомат іческого отримання громадянства. Вони часто приховують цей факт, що викликає неприйняття з боку служби Посольства.
 • Обман в наданні даних і непереконливі відповіді на співбесіді

  Такі підстави відмови є поширеними, тому ваші відповіді повинні чітко і завжди збігатися з даними, зазначеними в анкеті.

Як вже було сказано, візовий збір є обов'язковим і повинен здійснюватися до початку проходження співбесіди. Поки людина не внесе певну суму, можливість проведення бесіди в консульстві повністю виключається. Розмір оплати складає суму в межах 160-265 $ і залежить від типу візи. Проводиться процес оплати тільки в одному місці - в відділеннях банку Райффайзен Банк Аваль. Для цього необхідно мати при собі внутрішній паспорт або інший засвідчуючий особу документ, а також заповнену квитанцію.

Зазначена сума виплачується в гривнях за курсом, який діє на той день. Номер отриманої квитанції буде вважатися пропуском на запис до співбесіди. Потрібно сказати, що отриманий вами бланк дійсний тільки протягом п'яти днів, тому з оплатою тут зволікати не варто.

Заповнити анкету на візу в США
Как мы работаем

Оформление визы быстро и без рисков

1 шаг
Выбираем подходящий пакет услуг
2 шаг
Готовим необходимый пакет документов
3 шаг
Подаем документы на визу
4 шаг
Вы получаете визу

Почему стоит оформить визу в Турсервис

Преимущества оформления визы в компании Турсервис - почему выгодно у нас:

Минимальный пакет документов

Минимальный пакет документов

Мы помогаем оформить визу с минимальным пакетом документов.
Большой опыт миграционной практики

Большой опыт миграционной практики

С нашей помощью более 3 500 человек получили визы в различные страны мира.
Гарантия качественного сервиса

Гарантия качественного сервиса

Квалифицированные специалисты с многолетним опытом.
Работаем по всей Украине

Работаем по всей Украине

Консультация и ведение клиентов со всей территории Украины.

Вкажіть ваше місто для детальної інформації щодо оформлення візи в США

Відгуки та питання

Написати відгук

Уютные скидки
минус 20%
при оформлении визы онлайн