ᐉ Візовий центр "Турсервіс" | Імміграційне агентство
 • (063) 353-86-86
прийом дзвінків з 9:00 до 18:00
 • (095) 353-87-87

Віза в Китай Україна

Загадковий древній Китай приваблює безліч туристів. Але тільки знайомством з незвичайною культурою цієї держави інтерес до нього не вичерпується. Сьогодні китайські компанії - це бажані партнери в самих різних сферах бізнесу, а розвиток китайської економіки породжує попит на працевлаштування в цій країні. До того ж місцеве освіту поступово витісняє з лідируючих позицій європейські та північноамериканські країни, тому поїхати вчитися в цю країну теж з кожним роком прагне все більше молодих людей. Потрапити в Китай можна тільки при наявності візи, яка видається місцевими державними органами та їх дипломатичними представництвами. В Україні - це посольство КНР, яке розташоване в Києві. Ми підготували для вас розгорнутий мануал, як отримати візу в Китай в Україні з найменшими витратами. Читайте, готуйте документи, і збирайте валізи, щоб відправитися в Піднебесну!
туризм, гості та бізнескомплексна послуга візового супроводу
150 USD
 • перевірка пакету документів
 • заповнення анкети
 • оплата консульського збору
 • броні, і деталі поїздки
 • доставка паспорта в консульство
 • отримання візи без особистої присутності

Віза в Китай для українців

Подавати документи на візу необхідно особисто в посольстві Китаю в Україні, яке знаходиться в м Київ, на вул. Грушевського, 32. Є у нього і офіційний сайт, на якому можна знайти бланки анкети на візу в Китай для аплікантів всіх категорій. Для зручності здобувачів є можливість подавати заявку і в консульстві КНР в Одесі - за адресою пров. Нахімова, 2. Але такий варіант можливий тільки для тих, хто проживає (і прописаний) в місті Одеса, Миколаїв, Херсон, Кропивницький, Донецьк і їх областей.

Особливість отримати візу в Китай в Україні пов'язана з тим, що вам належить приїхати і простояти в живій черзі, а черги в ньому є завжди і чималі. Крім того, якщо ви подаєте на візу, але пропустили свою чергу, доведеться проходити процедуру заново.

Щоб спростити процес, ви можете звернутися в нашу компанію: ми допоможемо вам подати документи без клопоту й самі надамо їх в посольство / консульство за нотаріальним дорученням.

Необхідні документи на візу в Китай в Україні

В якості базового пакета можна сміливо розглядати стандартну туристичну візу типу L. Для неї необхідні:

 • Дійсний закордонний паспорт, в якому є 2 вільних від штампів сторінки, а термін закінчення не менше півроку.
 • Ксерокопія першої сторінки закордонного паспорта з фото.
 • Для іноземних громадян-резидентів України - свідоцтво про легальне перебування на території країни.
 • Анкета на візу в Китай для українців, яку можна завантажити з сайту посольства або отримати у нас в нашій компанії.

Додатково від вас знадобляться підтвердження цілей вашого візиту (наприклад, маршрут туристичної поїздки, тур від оператора, запрошення для гостей або бізнес-поїздок, запрошення на офіційні заходи, запити від роботодавця для робочої візи).

Також потрібно підтвердити свою платоспроможність: або показати свої доходи за півроку (для приватних підприємців), або замовити довідку про доходи на своєму робочому місці, або підготувати виписку з рахунку в банку (зазвичай сума, яка прихильно сприймається співробітниками міграційних служб починається від $ 1000).

Також в якості підтвердження платоспроможності може виступити лист від запрошуючої сторони, в якому зазначено, що саме запрошує буде вашим спонсором на час поїздки.

Окремо варто вказати вимоги для туристів і гостей пенсійного віку. Для них до основного пакету, як і для дітей, потрібна довідка про відсутність другого закордонного паспорта або копія всіх сторінок закордонного паспорта, копію всіх сторінок громадянського документа, а також виписка про нарахування пенсії або виписка з рахунку з залишком не менше 1000 доларів США.

І не забудьте про анкету для пенсіонерів-туристів і фото розміром 4,5 * 3,5 см.

Посольство Китаю в Україні
01901, г. Киев, ул. Грушевського, 32
044 253 1329
Выдача паспортів:
Паспорти пересилаються кур'єрською службою доставки
Мітіна Аріна
Міграційний Експерт / Менеджер по туризму
Досвід роботи - 3 роки.
Спеціалізується на оформленні віз в Азію / Близький Схід, Африку.

Туризм
туризм, гостьова
$150
оформлення 7-14 робочих днів
перевірка пакету документів
броні, і деталі поїздки
заповнення анкети
консультація
оплата консульського збору
доставка паспорта
Тест-оцінка шансів отримання візи в Китай
Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся які ваші шанси отримання візи в Китай
Всього 10 питань
Займе пару хвилин
Цікаве відео
Загрузить видео
Загрузить видео
Загрузить видео
Загрузить видео

Типи віз в Китай

Всі різновиди віз для іноземців, які видаються Китайською Народною Республікою, маркуються буквами латинського алфавіту. При цьому, існують кілька основних видів, про які ми розповімо вам далі.

Туристична віза в Китай в Україні

Для тих, хто приїжджає подивитися на красу китайських міст і природи, тобто, мандрівників, що прибувають в країну з метою ознайомлення з місцевими пам'ятками, призначена віза L-класу. Віза в Китай в Україні, в свою чергу, може бути одноразовою, дворазовою або мультивізою.

В якості підстави для її отримання можуть виступати:

 • Запрошення від турфірми, що оформлює вашу поїздку.
 • Ваш особистий маршрут по країні із зазначенням дат і місць, які ви збираєтеся відвідати.
 • Запрошення від приватної особи, якщо у вас є рідні або друзі, які постійно проживають в Піднебесній. Потрібні будуть і страховка, підтвердження платоспроможності, броні готелів і квитків на транспорт, яким ви будете добиратися як до Китаю, так і з країни.


 1. Для одноразового дозволу надається термін протягом 30 днів з візовим коридором в межах трьох місяців - це потрібно враховувати при плануванні поїздки.
 2. Для дворазового відвідування термін кожного перебування становить 15 днів, а візовий коридор - півроку.

Якщо ж вам потрібна більш тривала за термінами віза в Китай в Україні, це варто довести своїми запрошують документами.

Гостьова віза в Китай для українців

Аналогічно оформляється L-віза і для гостей, які мають родичів, що проживають на території КНР і мають громадянство країни. Так ви зможете погостювати в китайських містах до 30 днів. Для отримання гостьової L-візи в якості підтвердження цілей знадобиться запрошення в гості. Якщо ж ваші родичі все ще числяться іноземними громадянами, хоч і проживають на китайській території легально, вам необхідно вказати при оформленні тип візи S: вона призначена для візиту до близьких рідних з іноземним підданством.

В який запрошує листі в такому випадку зазначаються як контактні дані особи, що запрошує, так і дані запрошеної особи, копія паспорта запрошуючої сторони, а також підтвердження родинних зв'язків в оригіналі та копії з перекладом і запевненням нотаріуса.

Робоча віза

Для робочих віз також передбачено кілька варіантів. І якщо ви збираєтеся працювати в Піднебесній, вам слід оформляти:

 • Стандартна Z-віза - основна робоча віза для тих, хто їде працювати в Китай. Її оформляють при наявності запрошення на роботу від керівництва однієї з китайських компаній, або при наявності у вас дозволу на ведення комерційної діяльності на території держави. Також потрібні дозвіл на роботу в КНР, а також правовстановлюючі документи компанії-реципієнта.
 • Віза типу R призначена для цінних кадрів. Якщо ви - фахівець рідкісної професії, затребуваної в Китаї, саме таку візу відкриє вам двері для працевлаштування в країні. В цьому випадку може стати в нагоді наявність сертифікатів, що підтверджують вашу спеціальність.
 • Для журналістів українських ЗМІ необхідна спеціальна віза - J1 для тих, хто буде постійно представляти своє медіа на території Китаю, і J2 - для тих, хто їде в разову відрядження з журналістськими цілями.

Для того, щоб точно визначити, який тип візи підійде вам, прихопіть свої професійні документи - і проконсультуйтеся в нашій компанії: ми допоможемо вам почати кар'єру в китайських компаніях або відкрити свою справу.

Віза нареченої

Особливою візи для тих, хто вирішив пов'язати своє життя з громадянином КРН, немає. В цьому випадку ви можете відкрити тільки туристичну або гостьову візу (все той же тип L), і перебувати легально на території одноразово протягом місяця або дворазово. Відповідно, і документи для такої візи потрібні стандартні.

Бізнес віза в Китай в Україні

А ось бізнес-віза в Китаї існує. Називається вона латинською літерою M.

Для неї знадобляться крім стандартного набору паперів:

 • Або запрошення від бізнес-партнерів або компаній, які організовують візит (організаторів виставок, форумів, конференцій), а також правовстановлюючі документи на їх бізнес.
 • Або контракти і інші підтвердження того, що ви співпрацюєте з місцевими компаніями.

Також варто відразу підготувати ваші документи на свою компанію або підприємство і підтвердження вашої трудової діяльності. До речі, якщо ви їдете з ознайомчим візитом або на навчання у бізнес-партнерів, в тому числі і для участі в конференціях, ви можете вибрати тип візи F, вона призначена як раз-таки для обміну досвідом з китайськими колегами.

Студентська віза

Навчання в Китаї набирає популярність, адже місцеві ВНЗ високо оцінюються в міжнародному співтоваристві. Для тих, хто планує ходити в місцеві школи, відвідувати заняття на курсах або в університетах призначена віза типу X. Вона, в свою чергу, ділиться на два підкласу:

 • Х2 - короткострокова віза для навчання на курсах, які тривають до 6 місяців.
 • Х1 - довгострокова, терміном на 1 рік, дається школярам і студентам. Для отримання цієї візи потрібні стандартні документи для повнолітніх або ж пакет для дітей до 18 років (про них ми напишемо нижче), а також підтвердження про прийом на навчання в місцевому навчальному закладі, інформація про навчальний заклад (якщо воно має погану репутацію, вам можуть відмовити у наданні дозволу). А для довгострокової Х-візи потрібна ще й медична студентська страховка.

Возз'єднання сім'ї

Якщо ви збираєтеся отримувати візу для возз'єднання з близькими членами родини, які проживають в Китаї, вам потрібно оформити дозвіл типу Q:

 • Q1 - покладається тим, хто хоче оформити посвідку на проживання завдяки родинним зв'язкам. Її отримання безпосередньо пов'язано із запрошенням від рідних-громадян КНР або підопічних (якщо візу отримує опікун). Також потрібна інформація про особу рідних і підтвердження того, що ви перебуваєте в спорідненості.
 • Q2 - видається близьким родичам (наприклад, подружжю, дітям, братам або сестрам, бабусям / дідусям або внукам) проживають в Піднебесній. У такій візі крім підтвердження спорідненості і запрошення потрібно правдиво вказати і мета вашого візиту.

Інвестиційна віза

Якщо ви шукаєте вигідні шляхи інвестувати гроші в економіку Китаю, кращий спосіб реалізувати їх - це інвестиційна віза. В першу чергу - це інвестиційні візи в Гонконг. Особлива територія в рамках законодавства Китаю видає невелику кількість таких віз - до 400 на рік.

Процес її отримання непростий: необхідно надати детальний бізнес-план, забезпечити робочі місця, знайти приміщення для ведення діяльності, підтвердити свою платоспроможність, сформувати потенційний штат компанії, а також надати всі можливі документи для підтвердження свого досвіду в бізнесі, освіти, статутного капіталу вашої компанії в Україні.

Також треба буде пройти тривалий процес затвердження - він займає близько 1,5 місяців. На решті території КНР процес отримання візи інвестора (тип D) трохи простіше. З нею ви зможете:

 1. Безперешкодно проживати на території необмежений час.
 2. Створювати компанії з іноземним капіталом за спрощеною процедурою.
 3. Не мати проблем з документами про прийом на роботу.
 4. Отримувати можливість купувати нерухомість без обмежень і отримувати на неї кредит.

Єдине обмеження - це неможливість брати участь у політичному житті країни нарівні з самими уродженцями Китаю.

В якості інвестора може виступити:

 • Приватні особи, які вклали гроші в китайські підприємства і проживають в країні певний термін, без правопорушень податкового характеру і з веденням бізнесу не менше трьох років.
 • CEO-сегмент будь-якої корпорації, тобто, ті, хто займає керівні посади не менше 4 років.
 • Іноземні фахівці, які класифікуються, як володарі рідкісних і цінних спеціальностей, якщо вони також інвестують в економіку чималі суми. Орієнтовні суми інвестицій для всіх категорій становить від $ 500 000 в разі інвестування в сфери діяльності, заохочувані державою, до $ 2 000 000 в будь-яку сферу, що входить в коло ваших інтересів.

Якщо ви плануєте переїзд в Китай для здійснення інвестиційної діяльності в місцеву економіку, наші фахівці з радістю проконсультують вас і допоможуть оформити візу інвестора як в материковий Китай, так і в особливу економічну зону Гонконгу.

Віза моряка

Отримати візу моряка (тип C) нескладно. Додайте до стандартного пакету документів свій договір з власником судна, що підтверджує, що ви входите в екіпаж, і діючий паспорт моряка. Також для позитивної відповіді знадобляться запрошення від судноплавної компанії в оригіналі і список всіх членів екіпажу.

Транзитна віза в Китай

Особливість Китайської Народної Республіки полягає в тому, що в неї можна потрапити зовсім без візи. Як таке можливо? Все дуже просто: достатньо бути транзитним пасажиром!

За останніх оновлень світової бази Timatic, побувати в Піднебесній без візи можна при дотриманні наступних умов:

 1. Ви летите на термін не більше 72/144 годин причому суто авіатранспортом. Виняток - морські порти.
 2. Ви приходите в аеропорти столиці, або Шанхаю, Сианя, Гуанчжоу, Шеньяня, Ханчжоу, Чунцина, Даляня.
 3. Ви прилітаєте в Китай з чинним закордонним паспортом, термін дії якого не менше 6 місяців, а в самому паспорті є не менше 2 вільних від штампів сторінок.
 4. Для прилітаючих в аеропорти Нанкіна, Ханчжоу і Шанхая є можливість продовження транзитної візи до 144 годин.
 5. Якщо вам належить виліт з міста, відмінного від пункту прибуття (наприклад, ви прилітаєте з України в Шанхай, а вилітаєте потім далі з Нанкіна), термін дії транзиту скорочується до 24 годин.
 6. Для того, щоб скористатися можливостями транзитного в'їзду, необхідно мати на руках авіаквитки, які підтвердять, що ви полетите з Китайської Народної Республіки протягом 3 діб (або 6 - якщо ви продовжуєте транзит).
 7. Ви не маєте права в ході транзитної поїздки бувати в Фучжоу і Янцзи.
 8. Вам необхідно попередити про те, що ви приходите за правилами Timatic співробітників авіакомпанії до вашого вильоту з України.
 9. У вас є в наявності візи в країну остаточного прибуття (наприклад, якщо ви летите з Європи до Японії з пересадкою в Китаї).
 10. Ви завчасно оформили страховку.

Візу в Китай ви отримаєте безпосередньо в аеропорту у співробітників міграційної служби, за пред'явленням вашого закордонного паспорта і зворотного авіаквитка. Такий варіант хороший для тих, хто регулярно літає в Китай на шопінг або закупівлю товарів для свого бізнесу, призначає термінові короткі зустрічі з партнерами і т.д.

З метою туризму Китайська Народна Республіка надає і більш тривалий транзит для українців: наприклад, в Макао і Гонконгу терміни безвізового перебування можуть становити до 2 тижнів. А на відпочинок в Хайнань можна і зовсім прилетіти на 30 днів. Або додати цей термін до часу свого перебування в Макао або Гонконгу.

Не забувайте про те, що безвізовий транзитний в'їзд доступний не всім: подібну угоду діє для громадян 53 країн, в число яких входить Україна. Якщо ж ви плануєте побувати в Піднебесній з вильотом з українських аеропортів, будучи громадянином іншої країни, для початку проконсультуйтеся в нашій компанії: ми підкажемо, чи можете ви претендувати на транзитний в'їзд або ж вам кращі оформити туристичну візу.

Віза по прильоту

Є і можливість оформити одноразовий в'їзд в Китай просто в аеропорту одного з міст країни. Але для цього буде потрібно:

 • Надати діючий закордонний паспорт.
 • Надати запрошення від організації (наприклад, для участі у виставці або форумі підприємців).
 • Показати поворотні квитки і бронь готелю в країні.

Додатково від вас можуть зажадати ще і підтвердження платоспроможності. А коштує ця послуга приблизно вдвічі дорожче оформлення візи в Україні - близько $ 100. Крім того, видається віза після прибуття тільки на термін до 1 місяця, а в разі відмови в її наданні ви зіткнетеся з неприємною процедурою повернення додому. Чи варто так ризикувати? Вирішувати вам. Але якщо ви хочете на 100% бути впевненим в отриманні дозволу на в'їзд, краще замовити оформлення візи в Китай в Україні в нашій компанії.

Віза в Китай для дітей в Україні

Для того, щоб відправити до Китаю дітей до 18 років, будь то на навчання або на екскурсію, знадобиться зібрати досить багато документів. На відміну від стандартного туристичного пакету, вам знадобляться:

 1. Оригінал закордонного паспорта, що діє не менше півроку з моменту оформлення і з наявністю двох чистих сторінок під візи.
 2. Копія попереднього (що закінчився закордонного паспорта дитини) або довідка з органів видачі документів для виїзду за кордон України, яка підтвердить, що іншого закордонного паспорта дитина не має.
 3. Копія свідоцтва про народження (природно, перекладена і завірена нотаріально).
 4. Довідка з місця навчання.
 5. При виїзді тільки з одним батьком, потрібно нотаріально завірене і перекладене дозвіл від другого батька на вивезення неповнолітньої в КНР.
 6. Фото дитини в форматі 3,5х4,5 см, на якому 80% займає обличчя дитини.
 7. Заповнення спеціальної анкети для дітей.

При відсутності закордонного паспорта у дітей, можливості відправити їх до Китаю немає: вписані в закордонний паспорт батьків діти не отримують дозволу на перетин китайського кордону.

Нагадуємо ще й про те, що незалежно від типу візи, якщо ви збираєтеся перебувати в Китайській Народній Республіці понад 3 місяці, для вас обов'язковою умовою буде реєстрація за місцем тимчасового проживання в органах громадської безпеки в тій провінції або місті Китаю, в яких ви плануєте жити.

Скільки коштує віза в Китай в Україні

Вартість візи в Китай для українців залишається незмінною вже кілька років.

Для одноразової туристичної стандартний посольський збір становить 1300 гривень. Дворазова обійдеться вам приблизно вдвічі дорожче. Довгострокові візи з необмеженим в'їздом на рік починаються від 3000 гривень. Крім того, для термінового виїзду доведеться доплатити за швидкісне оформлення. На сайті одеського консульства КНР представлені свої тарифи на оформлення: вартість разової візи становитиме 1800 грн. Процедура отримання довгострокових специфічних віз залежить від потенційних термінів перебування в КНР, і отримати точну інформацію про ціни на візу в вашому конкретному випадку ви зможете в нашій компанії.

Ми підберемо для вас той тип віз, який відповідає вашим цілям перебування в Піднебесній і розрахуємо вартість.

Термін виготовлення візи в Китай в Україні

Стосовно термінів китайське посольство радує своєю оперативністю. Стандартна процедура отримання візи займає приблизно 5-7 днів. Можна і замовити прискорений розгляд, і тоді ваша віза буде готова протягом приблизно 3 доби. Зверніть увагу, що довгострокові візи виготовляються довше, а для студентських віз важливо подавати документи раніше, ніж за 3 місяці до початку китайського навчального року.

Причини, за якими можуть відмовити в отриманні візи в Китай в Україні

Незважаючи на те, що отримання візи в Китай набагато менш проблематично, ніж обзавестися дозволом на відвідування тих же Сполучених Штатів або країн Європи, відмови у візі все ж трапляються.

Чому вам можуть відмовити?

 • Ви не надали повний пакет документів або не зняли всі необхідні копії при подачі в посольство.
 • Ви допустили помилки при заповненні опитувальника, що видається в посольстві.
 • Якщо ви невірно вказали мету поїздки або не змогли підтвердити їх документами (наприклад, ви відправляєтеся в гості до родичів, але не надали запрошення або запрошення надіслано від імені вашого друга, а не рідного).
 • Якщо ви свідомо надали неправдиву інформацію про себе. Співробітники дипломатичної служби не дивляться на таке крізь пальці, ретельно перевіряють інформацію і строго ставляться до порушників - вам надалі також можуть відмовити при відвертому приховуванні інформації або надання неправдивих даних.
 • Якщо раніше ви вже порушували правила перебування в КНР під час попереднього візиту.
 • Якщо у вас відсутні всі печатки про в'їзд і виїзд з Китаю при попередніх візитах - дипломати не зможуть визначити термін Вашого перебування в країні раніше, а значить - можуть визнати вас нелегалом.
 • Якщо ви раніше відвідували Туреччину терміном понад 30 днів (тут вже в хід йде зовнішня політика держави та її міжнародні відносини). Можуть відмовити і без точного зазначення причин, наприклад, через низький рівень доходу або недостатньої кількості фінансів на банківському рахунку. Також причиною для відмови можуть виступити заборони на в'їзд в інші країни. Навіть той факт, що ви недавно змінили прізвище може послужити фактором сумніви для консулів.

І, звичайно, до числа частих причин відмови можна сміливо зарахувати суто організаційні моменти:

 • Ви не взяли трубку вчасно і не змогли підтвердити анкетні дані співробітника посольства.
 • Ви не вказали мету приїзду.
 • Ви пропустили свою чергу при подачі документів або візит в посольство.
 • Ви подаєте на візу певного типу з недотриманням термінів. В цьому відношенні китайські піддані педантичні і скрупульозно.

Переваги отримання візи в Китай з нашою компанією

Чому оформлення візи в Китай в Україні з нашою компанією - це простий і вигідний для вас крок? Наша компанія - це команда професіоналів, знайома з особливостями КНР не з чуток.

Наші поради та допомогу дозволять вам уникнути безлічі клопоту з оформленням документів, поведінкою під час звернення до посольства, вибором типу візи і підготовкою до подорожі.

При цьому, ми допомагаємо отримувати дозвіл на в'їзд на китайську територію не тільки тим, хто подорожує або відправляється в бізнес-поїздку, але і тим, кому потрібна довгострокова віза.

Ми визначимо відповідний вам тип в'їзного документа, зазначимо за термінами і необхідного набору паперів, допоможемо з заповненням анкети і проведенням інтерв'ю. І все це - швидко, професійно і надійно. Побувати в Китаї з нашою допомогою реально на всі 100%! Просто зв'яжіться з нашими представниками, щоб дізнатися більше про всі ті можливості, які відкриває для вас Китайська Народна Республіка, а їх, повірте нам, чимало.

Питання-відповіді

Так, почати оформлення ви зможете, але для цього попередньо потрібно подати документи на перевипуск старого закордонного паспорта і взяти довідку в Імміграційної службі (Сервісному центрі з надання адміністративних послуг), що ваш паспорт зданий на переоформлення.

Якщо ваш візит передбачає перебування в одній з транзитних зон, наприклад, Шанхаї, Нанкіні або Макао, ви можете відвідати ці міста і території без отримання туристичної або гостьової візи протягом 72 годин (за новим законодавством цей термін для окремих міст продовжили).

Так, але для цього потрібно звертатися виключно в посольство в Києві, регіональні представництва такі візи на видають. Кращий варіант - звернутися в нашу компанію, і ми допоможемо отримати візові документи іноземним громадянам.

Якщо ви в'їжджаєте для працевлаштування в китайську компанію, вам потрібно отримати дозвіл на роботу. Видають його в кожній з провінцій в місцевому представництві Міністерства праці. Такий дозвіл має назву сертифіката іноземного фахівця.

Заповнити анкету на візу в Китай
Как мы работаем

Оформление визы быстро и без рисков

1 шаг
Выбираем подходящий пакет услуг
2 шаг
Готовим необходимый пакет документов
3 шаг
Подаем документы на визу
4 шаг
Вы получаете визу

Почему стоит оформить визу в Турсервис

Преимущества оформления визы в компании Турсервис - почему выгодно у нас:

Минимальный пакет документов

Минимальный пакет документов

Мы помогаем оформить визу с минимальным пакетом документов.
Большой опыт миграционной практики

Большой опыт миграционной практики

С нашей помощью более 3 500 человек получили визы в различные страны мира.
Гарантия качественного сервиса

Гарантия качественного сервиса

Квалифицированные специалисты с многолетним опытом.
Работаем по всей Украине

Работаем по всей Украине

Консультация и ведение клиентов со всей территории Украины.

Вкажіть ваше місто для детальної інформації щодо оформлення візи в Китай

Київ
Харків
Одеса
Дніпро
Донецьк
Запоріжжя
Львів
Кривий Ріг
Миколаїв
Маріуполь
Луганськ
Вінниця
Макіївка
Херсон
Полтава
Чернігів
Черкаси
Житомир
Суми
Хмельницький
Чернівці
Євпаторія
Єнакієве
Івано-Франківськ
Ізмаїл
Ізюм
Ірпінь
Авдіївка
Алушта
Алчевськ
Амвросіївка
Антрацит
Армянськ
Біла Церква
Білгород-Дністровський
Балаклія
Бахмач
Бахмут
Бахчисарай
Бердичів
Бердянськ
Берегово
Борислав
Бориспіль
Боярка
Бровари
Броди
Брянка
Вільногірськ
Вараш
Васильків
Ватутіне
Виноградов
Вишгород
Вишневе
Вовчанськ
Вознесенськ
Волноваха
Володимир-Волинський
Волочиськ
Гадяч
Гайсин
Генічеськ
Глухів
Голубівка
Горішні Плавні
Горлівка
Дебальцеве
Дергачі
Джанкой
Дніпрорудне
Добропілля
Довжанськ
Докучаєвськ
Долина
Дрогобич
Дружківка
Дубно
Енергодар
Жмеринка
Жовті Води
Здолбунів
Знам'янка
Золотоноша
Золочів
Кілія
Кадіївка
Калинівка
Калуш
Кам'янець-Подільський
Кам'янське
Канів
Каховка
Керч
Ковель
Козятин
Коломия
Конотоп
Коростень
Коростишів
Костопіль
Костянтинівка
Котовськ
Краматорськ
Красилів
Красноград
Кремінна
Кременець
Кременчук
Кролевець
Кропивницький
Куп'янськ
Курахово
Ладижин
Лебедин
Лиман
Лисичанськ
Лозова
Лубни
Луцьк
Люботин
Малин
Марганець
Мелітополь
Мерефа
Миргород
Мирноград
Могилів-Подільський
Молодогвардійськ
Мукачево
Ніжин
Нікополь
Надвірна
Нетішин
Нова Каховка
Новий Розділ
Нововолинськ
Новоград-Волинський
Новомосковськ
Новояворівськ
Обухів
Олександрія
Олешки
Охтирка
П'ятихатки
Південне
Павлоград
Первомайськ
Первомайський
Перевальськ
Переяслав-Хмельницький
Першотравенськ
Покров
Покровськ
Пологи
Полонне
Попасна
Прилуки
Рівне
Рені
Ровеньки
Ромни
Рубіжне
Сєверодонецьк
Сімферополь
Саки
Самбір
Сарни
Світловодськ
Севастополь
Селидове
Синельникове
Славута
Славутич
Слов'янськ
Сміла
Сніжне
Сокаль
Сорокине
Старобільськ
Старокостянтинів
Стебник
Стрий
Суходільськ
Тернівка
Тернопіль
Токмак
Торецьк
Тростянець
Трускавець
Ужгород
Умань
Фастів
Феодосія
Харцизьк
Хмільник
Хрестівка
Хрустальний
Хуст
Червоноград
Чистякове
Чорноморськ
Чортків
Чугуїв
Шахтарськ
Шепетівка
Шостка
Южноукраїнськ
Яготин
Ялта
Яни Капу
Ясинувата
Відгуки та питання
07.09.2021
Доброго дня. Скажіть будь-ласка, чи можливо отримати візу х2?

Команда Турсервіс

Доброго дня. Для отримання візи Х2 необхідні документи з освітнього закладу.
12.08.2021
Делал визу тут, супер рекомендую!

Команда Турсервіс

Спасибо за отзыв.
13.01.2020
Добрый день. Я гражданин Украины, родился в Грузии и гражданство получил в 2017 году. Можете помочь получить визу дистанционно?

Команда Турсервіс

Добрый день. В связи с требованиями китайского консульства, Вам необходимо будет приехать в консульство для интервью. Мы с радостью поможем Вам с оформлением сопутствующих документов, запишем Вас на интервью, а так же можем получить Ваш паспорт с визой.
08.01.2020
Добрый день, подскажите если мне нужно несколько раз посетить Китай с одной визой вы можете помочь?

Команда Турсервіс

Добрый день, мы можем помочь Вам с открытием двухкратной визы. Вы должны быть готовы, что в случае подачи документов на двухкратную визу, Вас могут вызвать на личное собеседование.
02.12.2019
Я могу с Вашей помощью оформить рабочую визу в Китай без личного присутствия?

Команда Турсервіс

На сегодняшний день, для оформления рабочей визы необходима личная подача документов в консульство. Мы заполним визовую анкету и запишем Вас в консульство для подачи документов.
25.09.2019
Здравствуйте, сколько стоит виза в Китай на неделю?

Команда Турсервіс

Здравствуйте, 150 $

Написати відгук

Уютные скидки
минус 20%
при оформлении визы онлайн