ᐉ Візовий центр "Турсервіс" | Імміграційне агентство
 • (063) 353-86-86
прийом дзвінків з 9:00 до 18:00
 • (095) 353-87-87

Віза до Великобританії в Києві, Україні

Одним з найбільш відвідуваних місць на планеті вважається Англія. Відомо дуже багато різних причин, через які щорічно сотні тисяч людей прямують до туманного Альбіону - туристичні маршрути, навчання, можливість зробити успішну кар'єру, укладення шлюбу, поїздка в гості до родичів, друзів і знайомих. Зрозуміло, фактори, перераховані вище - далеко не всі питання, з вирішенням яких доводиться стикатися приїжджим. Існує також величезна кількість інших підстав для відвідування цієї чудової країни. Але, тим не менше, при будь-якому розкладі, майбутня подорож як дорослої людини, так і дитини випереджає неодмінна процедура оформлення візи до Великобританії. Як це все відбувається і що для цього потрібно, які ресурси зазвичай задіюються і на скільки по часу затягується сам процес - ці та багато інших питань цікавлять сотні тисяч наших громадян. Чи можливо отримати такий дозвіл самостійно, і хто може допомогти при виникненні труднощів - про це ми постараємося розповісти вам як можна докладніше.

Віза до Великобританії Київ: що потрібно для її отримання українцям? Незважаючи на приналежність до Європи, Великобританія не входить до Шенгенської зони, тому віза в Англію для українських громадян потрібна в обов'язковому порядку. Її отримання - процес трудомісткий, оскільки вимоги, що висуваються англійцями до візитерів в їхню країну, дуже суворі. Ми розповімо вам про все, що потрібно для отримання дозволу на відвідування Великобританії, а наша компанія зможе надати вам максимальну допомогу в підготовці і подачі документів на візу.

Віза standart visitor - туризм, гостьова комплексна послуга візового супроводу
90 EUR
 • перевірка пакету документів
 • заповнення анкети
 • оплата консульського збору
 • броні, і деталі поїздки
 • запис на здачу біометричних даних в візовий центр
 • консультація

Віза до Великобританії в Києві: основні вимоги посольства

Оскільки Великобританія на даний момент відчуває великий приплив мігрантів, як легальних, так і тих хто потрапляє на острови нелегально, ставлення до кожного не-громадянина Great Britain у дипломатичних співробітників повно підозр. Через це вам потрібно надати вагоме обгрунтування, чому ваш візит необхідний, а заодно - зібрати повний пакет документів, який набагато ширше, ніж, наприклад, на візу в США.

Особистість апліканта розглядається ретельно, тому варто заздалегідь розуміти, чи належите ви до так званої «групи ризику», або ж в'їзд для вас - справа не клопітка і не потребує великої кількості довідок і підтверджень. І для цього спочатку потрібно вибрати відповідний тип візи, а їх існує кілька, про типи віз ми поговоримо трохи пізніше.

Відразу потрібно зазначити, що практично кожен тип візи в Англію передбачає його обов'язкове отримання. Навіть якщо у вас на руках є прямий виклик від осіб, які постійно там проживають - без документального дозволу вас не пропустять. Ще однією важливою особливістю є те, що Шенген на території даної держави не діє, тому там діє своя специфічна візова система (і про це потрібно пам'ятати).

Зробити візу не дуже просто, так як в процесі доведеться долати чимало колізій. При цьому варто відзначити, що є присутнім два найпоширеніші способи отримання візи до Великобританії в Україні - самостійно або ж через туристичне агентство. Другий метод - більш прийнятний, так як він надійніше, зручніше і дозволяє істотно заощадити час.

В Україні є багато різних компаній, що займаються такою діяльністю. Одна з них - візовий центр «Турсервіс», який надає посильну допомогу всім тим, хто відчуває труднощі при пошуку можливостей отримати візу до Великобританії в Києві максимально швидко.

Необхідні документи на візу до Великобританії

 • Дійсний закордонний паспорт з однією і більше чистими сторінками, а також старі закордонні паспорти.
 • Ксерокопія першої сторінки паспорта.
 • Біометричний паспорт (якщо є).
 • Анкета.
 • Фото в форматі 3,5х4,5 см в кольорі. На білому тлі, причому 80% фото повинне займати обличчя апліканта.
 • Квитки на авіапереліт (краще, якщо туди і в зворотному напрямку). Це необов'язково для тих, хто збирається перетинати Ла-Манш по тунелю або на поромі.
 • Заброньований готель або запрошення від родичів з підтвердженням розміру їх житлоплощі.
 • Довідка з місця роботи із зазначенням актуального доходу за місцем роботи. Або ж документи на вашу фірму, якщо ви підприємець.
 • Бухгалтерська документація будь-якої форми: актуальна виписка з банківського рахунку, виписка з кредитної картки або дебетової.
 • Непогано обзавестися заздалегідь і медичною страховкою.
Посольство Великобританії в Україні
01901, г. Киев, ул. Десятинна, 9
044 490 3660
подача документів у візовому центрі за адресою м.Київ, вул. Глибочицька, 4 (ст. Метро «Лук'янівська»)
Выдача паспортів:
Паспорти пересилаються кур'єрською службою доставки
Термін оформлення візи:
21 робочий день, але, як правило, оформляють за 15 робочих днів
Консульський збір:
110 EUR Оплачується платіжною карткою під час заповнення документів
Семенов Андрей
Міграційний експерт
Досвід роботи - 5 років
Спеціалізується на оформленні віз в США, Канаду, Великобританію

Віза standart visitor
анкета
€50
Заповнення анкети
Віза standart visitor
туризм, гостьова
€90
оформлення 3-4 робочих дня
перевірка пакету документів
броні, і деталі поїздки
заповнення анкети
запис на здачу біометрії
оплата консульського збору
консультація
Віза standart visitor
туризм, гостьова
€150
оформлення 1-2 робочих дня
перевірка пакету документів
броні, і деталі поїздки
заповнення анкети
запис на здачу біометрії
оплата консульського збору
консультація
Тест-оцінка шансів отримання візи до Великобританії
Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся які ваші шанси отримання візи до Великобританії
Всього 10 питань
Займе пару хвилин
Цікаве відео
Загрузить видео
Загрузить видео
Загрузить видео

Типи віз до Великої Британії

Англійці добре відомі своєю скрупульозністю в підході до роботи над будь-яким проектом. Це ж повною мірою стосується і візового різноманітності. Вони розробили більш ніж 30 різновидів дозволяють в'їзд документів, які видаються на певних умовах для кожного конкретного випадку.

Ми розглянемо основні види віз неімміграційного характеру. Вони найбільш затребувані серед українців, і серед них ви зможете підібрати підходящу вашим цілям, а ми допоможемо зібрати документацію і приготуватися до її отримання.

Туристична віза в Києві: подорожуємо до Британії в якості туристів

Одним з найбільш популярних напрямків в оформленні візи до Великобританії в Києві є туризм. Такий дозвіл має назву C-Visit і надається тим, хто вирушає познайомитися з культурою Англії, історією, відвідати численні визначні пам'ятки, побувати на фестивалях і концертах або зайнятися шопінгом в лондонському Сохо.

Видається вона зазвичай на 6 місяців з можливістю неодноразового в'їзду в країну. Кожна наступна подача дозволяє збільшувати термін перебування на території Британських островів, але, якщо ви будете перебувати безвиїзно все півроку в Англії, це може викликати сумніви у візового центру, і в наступний раз вам можуть відмовити у в'їзді взагалі.

Кращий спосіб використовувати англійські візові документи для туристів - це приїжджати на термін в тиждень-два кілька разів протягом терміну їх дії. Крім того, вам будуть потрібні обгрунтування вашої подорожі, наприклад, квитки на концерт, який буде проходити на території Англії або надати підтвердження участі в екскурсійному турі, бронь готелю або інші підтверджуючі документи.

Також для туристичних віз неможливий транзит через державу, ведення господарської або ділової діяльності на території Великобританії.

Гостьова віза в Великобританію в Києві: в гості на Туманний Альбіон

C-Visit Family - це підвид туристичної візи, в якому підставою для в'їзду служить запрошення від резидентів країни. Якщо ваші родичі або друзі постійно проживають на легальних підставах в одному з англійських населених пунктів, вони можуть подати офіційне запрошення для вас.

Залежно від цілей поїздки і ступеня споріднення таку візу можна отримати на досить тривалий термін: від мінімальних 6 місяців до рекордних 10 років!

Надіслати вам запрошення можуть такі категорії жителів:

 • Безпосередньо піддані Великобританії.
 • Резиденти, які постійно проживають тут і мають громадянство ЄС.
 • Резиденти з іншим громадянством (наприклад, які працюють за робочою візою, студенти університетів).

Для того, щоб отримати дозвіл мало одного запрошення і стандартного пакету паперів. Необхідно підтвердити наявність у вас сім'ї і стійких бізнес-зв'язків в Україні (а краще - і того, і іншого), а заодно - надати підтвердження вашої платоспроможності.

Робоча віза: кому її можна отримати в Києві?

Для роботи в Великобританії можливе отримання декількох видів дозвільних документів:

 • Tier 1 - видається кваліфікованому працівникові однієї з дефіцитних вакансій. Для неї не потрібно запрошення від роботодавця.
 • Tier 2 - відразу кілька віз, які можуть видаватися як тим, хто приїжджає на роботу на запрошення.
 • Віза категорії General надається тим, хто приїжджає на роботу в британську компанію. А якщо ви просто збираєтеся перевестися в англійську філія вашої компанії, вам потрібна Intra Company Transfer.

Оригінальний підхід у британського посольства до утвердження віз Tier 2 категорії General. Для кожного апліканта розроблена бальна система оцінювання. Бали нараховуються за наявність ліцензованого роботодавця-спонсора (так, компанії, що наймає персонал за межами Великобританії, необхідна спеціальна спонсорська ліцензія). Також додаткові бали ви отримаєте за те, що вас наймають на зарплату вище 115 000 фунтів стерлінгів або в разі, якщо ви подавали свою кандидатуру на англійські біржі праці і не отримали відгуку. Також обов'язкова умова для цього виду дозволів - це знання мови. Потрібно або пройти сертифікацію міжнародної системи IELTS не менше, аніж на 4 бали, або тестування в британському Trinity College.

Також потрібно фінансове підтвердження ваших можливостей: наявність на банківській картці або готівкою не менше 900 фунтів стерлінгів. Виняток - якщо витрати на ваше утримання в перший місяць роботи бере на себе ваш роботодавець, або якщо ви просто продовжуєте вже наявний Tier 2. А тим, хто перекладається на філію своєї компанії на території Британських островів, крім системи балів потрібен стаж роботи в компанії не менше року, а також наявність активів в розмірі не менше 10% акцій компанії, якщо ви працюєте в LTD. Вимог до мови для Tier 2 Intra Company Transfer не висуваються - ви отримаєте її на три роки, але щоб продовжити візу відразу ще на дворічний термін, буде потрібно сертифікат CERF рівня A1.

Віза нареченої в Києві: заміж за англійця

Якщо ви зустріли свого судженого або суджену серед громадян або резидентів Сполученого Королівства, у вас є два варіанти, як легально приїхати до нареченого або нареченої.

 • Безпосередня віза нареченої, а також віза дружини - для тих, хто уклав шлюб в Україні. Розглядається вона близько 3 місяців, а консульський збір за неї становить 1786 євро. Також для цієї візи потрібно підтвердження знання мови.
 • Гостьова віза нареченої - C-Visit Marriage Visa - видається тим, хто збирається одружитися на території Великобританії. Вона видається на півроку для укладення шлюбу, зате і розглядаються документи на неї всього пару тижнів.

При отриманні C-Visit Marriage Visa вам потрібно за півроку укласти шлюб з іноземцем, після чого - подати документи на візу дружини і на робочу, якщо ви збираєтеся працювати в Англії. Ні віза нареченої, ні гостьова C-Visit Marriage Visa не дають права працювати і вести бізнес.

Бізнес віза в Києві - плануємо свої бізнес-візити

На відміну від робочої, бізнес-віза необхідна тим, хто збирається відвідувати бізнес-форуми, виставки, проводити ділові зустрічі на Туманному Альбіоні. Її ж оформляють при доставці міжнародних вантажів водіям і екскурсоводам, які супроводжують групи туристів. Ще одна підстава для цього дозволу - це академічна поїздка для проведення досліджень або при супроводі студентів на навчання. Вона видається на різні терміни (6 місяців, 1, 2, 5 і 10 років), але має своє обмеження: перебувати більше півроку в Англії без перетину кордону по бізнес-вирішенню не можна.

Студентська віза в Києві - вирушайте на навчання до Лондона

Залежно від типу навчання, в Англії передбачені різні види віз до Великої Британії в Україні. Серед короткострокових варіантів ви можете оформити:

 • Short-Term Student Child - терміном до 6 місяців для дітей до 18 років. Її зазвичай вибирають батьки, які відправляють дітей в літні мовні табори на території Сполученого Королівства.
 • Просто Short-Term Student - для навчання до року по освітнім університетських програмах або на курсах для молоді старше 18 років.

Аналогічно є і два типи довгострокових віз для дітей, які хочуть вчитися в приватних школах і понесених Англії (Tier 4 Child Student) та для студентів університетів (Tier 4 General Student). У цьому випадку теж працює бальна система, причому для отримання потрібно 40 балів. Нараховуються вони за підтвердження зарахування до навчального закладу і за підтвердження платоспроможності студента. Так, без CAS - офіційного зарахування в університет або школу посольство не прийме документи від апліканта, а подати CAS може тільки навчальний заклад з відповідною ліцензією.

Продовжувати візу може студент по витікання 12 місяців навчання. А на останніх курсах ви і зовсім можете претендувати на Tier 5 - візу тимчасових працівників. Відповідальність за студентів несе заклад спонсор, який подав запрошення. При цьому студент може вибрати додаткові курси навчання, якщо вони не заважають основний навчанні, а також працювати по 10 годин на тиждень - для володарів Tier 5 Child Student у віці від 16 років і по 20 годин - для студентів вищих навчальних закладів.

Возз'єднання сім'ї - які варіанти існують в Києві

Отримати такий дозвіл можуть родичі першої черги: подружжя, діти або батьки резидента Сполученого Королівства. Також на цю візу можуть претендувати ті ж рідні громадян країн Європейської економічної зони або володарів Tier1-5. Для того, щоб отримати позитивну відповідь при запиті візи на возз'єднання сім'ї, потрібно підтвердити спорідненість з людиною, виступаючим резидентом Великобританії, а також надати свідчення того, що реципієнт зможе утримувати вас на період вашого перебування, а його житлові умови достатні для того, щоб на площі проживали і ви теж. Ваші особисті доходи тут теж будуть позитивним фактором.

Одна з головних рис британського законодавства в цій сфері - це толерантність до нетрадиційних сім'ям. Подавати заяви на візу про возз'єднання можуть не тільки подружжя в класичному гетеросексуальном шлюбі, але і одностатеві партнери і пари, що складаються в неофіційному шлюбі. Також отримати дозвіл можна за EEA Family - спеціальному акту, що дозволяє возз'єднання для проживання і перебування в Англії для громадян Швейцарії і країн ЄЕС. У цю категорію потрапляють крім уже перерахованих нами родичів ще й онуки, дідусі та бабусі, що знаходяться в залежному становищі від уже живе в країні людини.

Інвестиційна віза до Великобританії в Україні: як стати інвестором англійської економіки

Tier 1 - це не тільки робоча, а й інвестиційна віза. Її може отримати той, хто вирішив інвестувати в економіку країни не менше 2 мільйонів фунтів стерлінгів. Це може бути людина, яка вже перебуває в Англії з іншим типам дозволів, або ж готується стати інвестором іноземець, в тому числі і українець. Претендент на цю візу отримує можливість прискореного отримання посвідки на проживання, строки якого залежать від розміру інвестицій (2, 5 і 10 мільйонів фунтів). Інвестиції можуть бути представлені у вигляді вкладень в розвиток діючих підприємств, а для тих, хто продовжує Tier 1, ще й у вигляді покупки бондів від уряду. Важливо інвестувати кошти не пізніше трьох місяців до дати від'їзду, а також підтвердити легітимність інвестованих грошей. Також інвесторам знадобиться пройти оцінку і отримати як мінімум 75 балів. Заробити їх допоможуть дані про стан рахунку - не менше 2000000 фунтів на рахунку, а також необхідно мати інвестиційний рахунок в англійському банку. В якості інвестиційного капіталу можуть бути використані ще й кошти подружжя інвестора.

Віза моряка до Великобританії - особливості отримання та використання

Окремою візи для моряків у Сполученого Королівства просто немає. Замість неї розглядаються окремі випадки:

 • Якщо ви в складі екіпажу судна заходите в порт Англії транзитом, дозволу не потрібно, достатньо листа від капітана судна.
 • Якщо вам потрібно потрапити в один з англійських портів для приєднання до команди свого судна, вам варто оформити транзитну або туристичну візу.
 • А для тих, хто працевлаштовується через крюинг на судно в англійському підданстві або те, яке буде в силу маршруту регулярно бувати в портах Great Britain необхідна стандартна робоча віза.

Що вимагає візовий центр (посольство) Великобританії в Києві

У Києві офіційним органом, який приймає заяви про бажання в'їхати в країну, виступає Візовий центр, уповноважений посольством приймати документи. Він вимагає надання всіх ваших даних у стандартній анкеті на офіційному сайті. Також потрібні копії і нотаріальні переклади всіх ваших документів, необхідних для візи. А ще одна вимога - це візит до Візового центру для надання біометричних даних. Там же вас можуть запросити на онлайн-співбесіду з візовим офіцером, в разі окремих категорій віз.

Дуже часто бажаючі отримати візу для відвідування туманного Альбіону шукають в Інтернеті сайт Посольства Великобританії, вважаючи, що документи подаються саме туди. Насправді ця організація такими питаннями не займається. В Україні функціонує тільки Візовий центр Великобританії.

Саме Консульство, в якому візовий офіцер приймає рішення, знаходиться у Варшаві. У зв'язку з цим, в отриманому вами документі місцем отримання буде зазначено «Варшава / Warsaw». В цьому і полягає головний нюанс - представник Консульства не проводить з вами співбесіду, а робить свої висновки на базі зібраного пакету документації. Іншими словами, жоден підвид візи не передбачає проведення інтерв'ю.

Єдине, що може статися - це дзвінок англійської візового офіцера по телефону на номер, вказаний вами в анкеті.

Як і де сплатити візовий збір в Україні

Згідно англійськими законами, консульський збір оплачується в фунтах, але для України і деяких інших європейських країн дозволяється внесення грошей в євро. Він проводиться заздалегідь - при заповненні опитувальника, і до приходу в ВЦ.

Проплачувати необхідно в режимі онлайн за допомогою кредитних або дебетових карт Visa і MasterCard. Засоби з банківських карток також переводяться в євро.

Заповнення анкети на візу до Великобританії

Цей процес відбувається в онлайн-режимі, при цьому на всі поставлені питання потрібно відповідати максимально чесно. Найпростіший спосіб отримати відмову - це набрехати в анкеті. У будь-який момент можна зупинитися і зберегти її, щоб повернутися до заповнення пізніше. Також допускається виправлення вже введених даних.

Анкетування для візи в Англію на увазі компоновку за кількома розділами, а саме

 • Passport і Travel Document - тут вносяться паспортні дані, вказується тип потрібного дозволу і мета запланованої поїздки;
 • Personal Details - ваша особиста інформація - місце проживання, перелік попередніх поїздок і наявність інших віз;
 • Family Details - відомості про членів сім'ї, включно з прізвищем, віком, місцевості, де вони живуть;
 • Employment - тут вказується місце роботи, суть ваших занять і величина доходів;
 • Family and Friends - даний сегмент дозволяє внести інформацію про родичів і друзів у Великобританії;
 • Medical Treatment - описується стан здоров'я і підтверджується наявність страховки;
 • Additional Information - матеріали для доповнення основних показань.

Також під час заповнення вказується ще раз ваш номер паспорта, дата передбачуваної поїздки, тип візи, який ви вибрали. Перед генерацією анкети вам належить відповісти ще на кілька запитань, після чого вам буде запропонована безпосередньо сама анкета. Відповідати на її питання потрібно англійською мовою, і, якщо ви відчуваєте труднощі з перекладом, ми допоможемо вам заповнити її правильно.

Після проходження всіх етапів треба позначити день і годину відвідування візового центру і заплатити консульський збір.

Далі на імейл прийде підтвердження, що дозволяє зробити роздруківку підготовленої анкети, яку потрібно внаслідок підписати. Разом з нею друкується і запрошення листок для візиту в Британський офіс.

Віза в Англію для дітей в Києві

Діти, які приїжджають на навчання на курси або на відпочинок до таборів, оформляють все ту ж студентську Short-Term Child Student, про яку ми згадували вище. Якщо ж дитина їде на екскурсію, слід оформляти Child Visitor на 6 місяців. Для тривалого перебування на навчанні знадобиться Tier 4 Child, а при наявності батьків-студентів, дитині оформляється Tier 4 Dependant. Крім базового набору документів для дитини обов'язково потрібні:

 1. Копії українських паспортів батьків (1 сторінки) з перекладом;
 2. Копії свідоцтва про народження дитини;
 3. Підтвердження мети поїздки;
 4. Фінансова платоспроможність або паперу від спонсорів - шкіл, університетів, коледжів, а також довідки з роботи від батьків;
 5. Завірена нотаріально дозвіл одного з батьків на виїзд.

Подача документів у візовий центр Великої Британії в Україні

Сама процедура надання паперів не характеризується особливою складністю, так як основне при цьому - правильно зібрати весь пакет.

Зазвичай вона відбувається за такою схемою:

 • онлайн-анкетування, про який більш детально згадувалося вище;
 • підбір зазначеної в списку документації;
 • подача заяви відповідно до вашої метою;
 • запис на реєстрацію;
 • здача в зазначений день біометричних даних;
 • безпосереднє надання документів в Центр.

Подавати заявку бажано не пізніше 4 тижнів і не раніше трьох місяців до передбачуваної подорожі. Відвідувати візовий центр Великобританії треба в строго визначений часовий відрізок, інакше з'явиться ризик перенесення вашої співбесіди на другий період.

Додаткові послуги в Візовому центрі Великобританії в Києві

Незважаючи на те, що найхитрішу нацією за традицією вважаються піддані Ізраїлю, представники англійського посольства в Україні їх переплюнули. Кількість додаткових послуг при отриманні візи до Великобританії в Києві, які пропонує посольство тим, хто оформляє дозвіл на в'їзд, вражає уяву. При цьому, оплачувати їх ви будете незалежно від того, позитивний результат ви отримаєте, або негативний. Основні послуги, які ви можете отримати при проходженні співбесіди, такі:

 • Перебування в лаунж-зоні: вас особисто прийме співробітник в особливій зоні підвищеного комфорту, заповнить ваші дані і зніме копії з документів безкоштовно. Ви в цей час можете насолоджуватися напоями та уважним сервісом: вас будуть супроводжувати на кожному кроці. А при позитивній відповіді, ваш паспорт надішлють кур'єрською службою. Коштує така послуга на 2019 рік 2100 гривень.
 • Прискорений розгляд позачергово - для неімміграційною варіантів це означає, що вашу заявку розглянуть не протягом стандартних 15 днів, а всього за 5 діб. Заплатити за неї доведеться 248 євро. На візу дружини / нареченої така послуга не поширюється.
 • Візит до візового центру без призначення часу - 2400 гривень, і ви можете подати заявку раніше заброньованого часу (до 3 діб). Цю ж суму ви оплатите, якщо встигнете на подачу і співбесіду більш, ніж на півгодини.
 • Подача в нестандартне час: якщо вам зручно не штовхатися в черзі і приїхати до 9 ранку або після 5 вечора, оплачуйте 107 євро - і вибирайте зручний момент для візиту. Це, до речі, практично ексклюзив серед іноземних представництв.
 • Якщо ж вам не дуже зручно залишати свій паспорт в посольстві на 15 днів розгляду, ви можете замовити послугу «Не подавати паспорт при розгляді» за 73 євро. Така опція зручна тим, хто постійно літає у відрядження і вимагає наявності закордонного паспорта під рукою. Також його активно використовують ті, хто подає на візу дружини після укладення шлюбу в Англії.
 • Кур'єрська доставка вашого закордонного паспорта за вашою адресою: по Києву і області за 250 грн, по Україні - 550 грн. Вище ми описували, чому така послуга дуже корисна.
 • СМС-повідомлення про повернення паспорта в візовий центр - 1,58 євро. Вас сповістять, що ви можете забрати його і дізнатися результат.
 • Також додатково можна замовити допомогу асистента в заповненні анкети і сплату консульського збору - це буде коштувати вам 1350 і 160 гривень відповідно.

Нагадуємо: гроші за всі додаткові послуги при негативній відповіді не компенсуються.

Причини, за якими можуть відмовити в отриманні візи до Великобританії в Україні

Ну і наостанок про не саме приємне - причини для відмови. Отже, чому вам можуть не надати візу в англійському посольстві. Основних резонів для цього рівно 9:

 1. Не до кінця продуманий пакет документів. Оскільки всі люди знаходяться в різній ситуації, єдиного набору паперів просто не існує. І якщо у вас не буде вистачати навіть однієї довідки (наприклад, про дохід з місця роботи), вашу кандидатуру можуть не підтвердити.
 2. Вас зарахували до «групи ризику» - тобто, неблагонадійних потенційних іммігрантів. Найчастіше в цій групі виявляються молоді незаміжні дівчата (якщо вони не їдуть по візі нареченої), непрацюючі офіційно люди, ті, хто не має стабільного доходу понад півроку або не володіє власністю в Україні.
 3. Ви допустили помилки при анкетуванні або не заповнили важливі її пункти.
 4. Ваш переклад документів не завірений нотаріально або його просто немає.
 5. Невідповідність термінів заявлених у візі, вашим підтверджуючих документів (наприклад, ви їдете на 20 днів, а готель забронювали на 10 або навпаки - на 25).
 6. Відповідність вашої мети подорожі і категорії візи. Якщо ви заявляєте, що їдете подорожувати, але при цьому вибираєте категорію візи для возз'єднання сім'ї, це викличе питання у офіцерів посольства.
 7. Низька офіційна зарплата або маленький стаж роботи: так, в Україні багато хто отримує зарплату «чорним налом», але, якщо у вашій довідці про заробітну плату варто мізерно мала сума, або ви працюєте офіційно тільки півроку, ви не доведете співробітникам посольства, що в реальності ви платоспроможність.
 8. Те ж саме стосується неофіційних доходів на рахунку, які ви не можете підтвердити. Навіть якщо на вашому рахунку сума з 6 нулями, якщо незрозуміло, як ви її отримали, вам просто відмовлять.
 9. Підробка документів - це не тільки причина відмови, а й кримінальний злочин, пам'ятайте про це.

Віза до Великобританії в Києві - одна з найскладніших для отримання. І відсоток відмов в ній високий. Але сама країна дійсно необхідно того, щоб ви подали документи і побачили її самобутню красу. А наша компанія постарається допомогти вам з підготовкою документів, їх перекладом, подачею, а заодно - з психологічною підготовкою до інтерв'ю. Туманний Альбіон чекає вас!

Переваги отримання візи до Великобританії разом з Турсервіс

Зручно, швидко і надійно Дозвіл на проїзд до туманного Альбіону цілком можна оформити своїми силами, але для цього буде потрібно багато часу і зусиль. За допомогою імміграційно-туристичного центру турсервіс ви значно підвищуєте для себе шанси на процедуру схвалення англійськими властями заявки. Ми маємо штат досвідчених фахівців, які допоможуть у заповненні анкети, зборі документації та перекладі потрібних паперів.

Наші менеджери проаналізує слабкі і сильні сторони вашого звернення, допоможуть розставити правильні акценти і підкажуть шляхи вирішення деяких проблем. Ми працюємо офіційно практично з усіма містами України. Також в сферу наших послуг входить оповіщення про результати і доставка паспортів з візовими штампами згідно з домовленостями з клієнтом. З нашою допомогою ви дізнаєтеся, які з наявних документів є найбільш підходящими для достатнього обґрунтування цілей вашого вояжу або є міцним доказом ваших зв'язків з батьківщиною. Наш професіоналізм і багаторічний досвід в цій сфері дозволяють знаходити вихід з найскладніших проблемних ситуацій, навіть якщо мали місце бути попередні відмови в отриманні візи до Великобританії.

Співпрацюючи з нами, ви будете почувати себе завжди впевнено, коректно діяти на будь-якому етапі подачі документації. У переважній більшості випадків ми гарантуємо 100% -во успішний і оперативний результат саме завдяки багаторічному досвіду наших консультантів і індивідуальному підходу до кожного конкретного клієнта. Звертайтеся до нас, і весь світ відкриється перед вами!

Питання-відповіді

Детальна інформація, в якій повністю викладаються основні вимоги з приводу фотографії заявника, знаходиться на офіційному сайті Посольства. Якщо їх узагальнити, то можна виділити наступні параметри: • подача проводиться в єдиному екземплярі; • загальні розміри знімка - 35х45 мм; • зображення роздруковується на фотопапері; • виключається роздруківка на домашньому принтері - дану послугу потрібно замовляти в професійних фотоательє; • фон - обов'язково світло-сірий або кремовий, але не білий і темний; • очі широко відкриті, а погляд спрямований прямо в об'єктив камери; • заборонені головні убори та аксесуари, що закривають частину обличчя, за винятком речей, носяться з релігійних переконань; • голова - 75 - 80% зображення; • добре проглядається шия і частина плечового пояса; • актуальність фото - його роблять не пізніше, ніж за 6 місяців до необхідного моменту. Якщо документи будуть готуватися і подаватися в електронному вигляді, то зробити хорошої якості фотографію в цифровому форматі слід для внесення в опитувальник. Вона повинна відповідати тим же правилам подачі, що і друкований варіант.

Переклад всіх підібраних для подачі паперів на англійську мову обов'язковий. В результаті вони будуть містити підтвердження точності перекладу оригіналу, повне ім'я автора виконаної роботи, його підпис, контактні дані та дату. Це рекомендовано зробити за сприяння перекладацьких бюро з тим, щоб отримати якісні варіанти для надання в офіс. Крім того, знадобиться також і запевнення у нотаріуса. Більшість імміграційно-візових агентств включає цю послугу в перелік своєї діяльності, помітно полегшуючи дозвіл завдань для клієнтів. Звертаючись в ТурСервіс, ви неодмінно отримаєте при бажанні таку допомогу на досить високому рівні.

Велика частина заяв опрацьовується протягом 10 - 15 робочих днів. Однак в піковий період - приблизно в березні - травні, зважаючи на велику затребуваність, дещо збільшується ймовірність затримки. Проте, спеціальні центри передбачають можливість термінового оформлення дозволу на в'їзд - тоді період розгляду скорочується до п'яти днів.

Центральний офіс передбачає цю послугу після розгляду повного пакету паперів в Посольстві. Менеджер компанії постійно перевіряє в ручному режимі наявність підготовлених документів та за дорученням клієнтів забирає їх. Тому ті, хто звертався туди з цим проханням, автоматично стають номінантами на отримання візи до Великобританії у вигляді відбитка на сторінці паспорта, яка доставляється безпосередньо в організацію.

Заповнити анкету на візу до Великобританії
Как мы работаем

Оформление визы быстро и без рисков

1 шаг
Выбираем подходящий пакет услуг
2 шаг
Готовим необходимый пакет документов
3 шаг
Подаем документы на визу
4 шаг
Вы получаете визу

Почему стоит оформить визу в Турсервис

Преимущества оформления визы в компании Турсервис - почему выгодно у нас:

Минимальный пакет документов

Минимальный пакет документов

Мы помогаем оформить визу с минимальным пакетом документов.
Большой опыт миграционной практики

Большой опыт миграционной практики

С нашей помощью более 3 500 человек получили визы в различные страны мира.
Гарантия качественного сервиса

Гарантия качественного сервиса

Квалифицированные специалисты с многолетним опытом.
Работаем по всей Украине

Работаем по всей Украине

Консультация и ведение клиентов со всей территории Украины.

Вкажіть ваше місто для детальної інформації щодо оформлення візи до Великобританії

Київ
Харків
Одеса
Дніпро
Донецьк
Запоріжжя
Львів
Кривий Ріг
Миколаїв
Маріуполь
Луганськ
Вінниця
Макіївка
Херсон
Полтава
Чернігів
Черкаси
Житомир
Суми
Хмельницький
Чернівці
Євпаторія
Єнакієве
Івано-Франківськ
Ізмаїл
Ізюм
Ірпінь
Авдіївка
Алушта
Алчевськ
Амвросіївка
Антрацит
Армянськ
Біла Церква
Білгород-Дністровський
Балаклія
Бахмач
Бахмут
Бахчисарай
Бердичів
Бердянськ
Берегово
Борислав
Бориспіль
Боярка
Бровари
Броди
Брянка
Вільногірськ
Вараш
Васильків
Ватутіне
Виноградов
Вишгород
Вишневе
Вовчанськ
Вознесенськ
Волноваха
Володимир-Волинський
Волочиськ
Гадяч
Гайсин
Генічеськ
Глухів
Голубівка
Горішні Плавні
Горлівка
Дебальцеве
Дергачі
Джанкой
Дніпрорудне
Добропілля
Довжанськ
Докучаєвськ
Долина
Дрогобич
Дружківка
Дубно
Енергодар
Жмеринка
Жовті Води
Здолбунів
Знам'янка
Золотоноша
Золочів
Кілія
Кадіївка
Калинівка
Калуш
Кам'янець-Подільський
Кам'янське
Канів
Каховка
Керч
Ковель
Козятин
Коломия
Конотоп
Коростень
Коростишів
Костопіль
Костянтинівка
Котовськ
Краматорськ
Красилів
Красноград
Кремінна
Кременець
Кременчук
Кролевець
Кропивницький
Куп'янськ
Курахово
Ладижин
Лебедин
Лиман
Лисичанськ
Лозова
Лубни
Луцьк
Люботин
Малин
Марганець
Мелітополь
Мерефа
Миргород
Мирноград
Могилів-Подільський
Молодогвардійськ
Мукачево
Ніжин
Нікополь
Надвірна
Нетішин
Нова Каховка
Новий Розділ
Нововолинськ
Новоград-Волинський
Новомосковськ
Новояворівськ
Обухів
Олександрія
Олешки
Охтирка
П'ятихатки
Південне
Павлоград
Первомайськ
Первомайський
Перевальськ
Переяслав-Хмельницький
Першотравенськ
Покров
Покровськ
Пологи
Полонне
Попасна
Прилуки
Рівне
Рені
Ровеньки
Ромни
Рубіжне
Сєверодонецьк
Сімферополь
Саки
Самбір
Сарни
Світловодськ
Севастополь
Селидове
Синельникове
Славута
Славутич
Слов'янськ
Сміла
Сніжне
Сокаль
Сорокине
Старобільськ
Старокостянтинів
Стебник
Стрий
Суходільськ
Тернівка
Тернопіль
Токмак
Торецьк
Тростянець
Трускавець
Ужгород
Умань
Фастів
Феодосія
Харцизьк
Хмільник
Хрестівка
Хрустальний
Хуст
Червоноград
Чистякове
Чорноморськ
Чортків
Чугуїв
Шахтарськ
Шепетівка
Шостка
Южноукраїнськ
Яготин
Ялта
Яни Капу
Ясинувата
Відгуки та питання
12.08.2021
Добрый день, можно получить визу в Великобританию с обычным паспортом, не биометрия?

Команда Турсервіс

Добрый день, да конечно, биометрический паспорт не обязателен для визы в Великобританию.
18.06.2021
Доброго дня, ви допомагаєте з завантаженням документів?

Команда Турсервіс

Доброго дня, так ми можемо допомогти з завантаженням документів та заповненням візової анкети.
06.05.2021
Здравствуйте, обязательно оформлять визу ребенку если у отца уже есть виза? Ребенку 5лет.

Команда Турсервіс

Добрый день, каждому гражданину Украины, желающему посетить Великобританию,оформление визы обязательно. Независимо от возраста.
05.05.2021
Заполняете ли Вы анкету на визу в Великобританию?

Команда Турсервіс

Здравствуйте, да, стоимость 50 евро.
17.04.2020
Добрый день, можете помочь с оформлением документов для визы ребенку?

Команда Турсервіс

Добрый день, да мы помогаем с оформлением визы в Великобританию, для более подробной консультации свяжитесь с нами по контактным номерам телефонов.
30.03.2020
Добрый день, как можно оформить визу сейчас?

Команда Турсервіс

Добрый день, пока визовые центры не работают на прием документов. Для более подробной информации свяжитесь с нами по контактным номерам телефонов, указанным на сайте.
19.03.2020
Добрый день, вы оформляете туристические визы на 10 лет?

Команда Турсервіс

Добрый день, да мы можем помочь с оформлением. Для оформления такой визы желательно наличие виз в Великобританию за последние 5 лет. Для более подробной информации свяжитесь с нами по контактным номерам телефонов.
02.03.2020
Добрый день, вы открываете визу Тайр 5?

Команда Турсервіс

Добрый день, да мы можем помочь. Для оформления такого типа визы, Вам обязательно потребуется предоставить контракт с работодателем или письмо от работодателя.
04.02.2020
Добрый день, я записался на подачу и оплатил сборы, но в ближайшее время не могу подать документы, я могу вернуть деньги за сборы, если подача документов через неделю?

Команда Турсервіс

Добрый день, да если вы еще не подали документы на рассмотрение, Ваши сборы можно вернуть на карту с которой вы оплатили. Вам необходимо будет в вашем кабинете запросить возврат сборов. Срок возврата денег около 28-30 дней.
03.02.2020
Добрый день, мне необходимо оформить транзитную визу в Великобританию, вы помогаете с оформлением?

Команда Турсервіс

Добрый день, мы помогаем с оформление транзитной визы в Великобританию. Для более подробной консультации свяжитесь с нами по контактным номерам телефонов указанным на сайте.

Написати відгук

Уютные скидки
минус 20%
при оформлении визы онлайн