Є питання?
Телефонуйте:
057 755 12 20
прийом дзвінків з 9:00 до 18:00
 • (063) 353-86-86
 • (095) 353-87-87

Віза до Великобританії оформлення документів в Україні

Одним з найбільш відвідуваних місць на планеті вважається Англія. Відомо дуже багато різних причин, через які щорічно сотні тисяч людей прямують до туманного Альбіону - туристичні маршрути, навчання, можливість зробити успішну кар'єру, укладення шлюбу, поїздка в гості до родичів, друзів і знайомих. Зрозуміло, фактори, перераховані вище - далеко не всі питання, з вирішенням яких доводиться стикатися приїжджим. Існує також величезна кількість інших підстав для відвідування цієї чудової країни. Але, тим не менше, при будь-якому розкладі, майбутнє подорож як дорослої людини, так і дитини випереджає неодмінна процедура оформлення візи до Великобританії. Як це все відбувається і що для цього потрібно, які ресурси зазвичай задіюються і на скільки по часу затягується сам процес - ці та багато інших питань цікавлять сотні тисяч наших громадян. Чи можливо отримати такий дозвіл самостійно, і хто може допомогти при виникненні труднощів - про це ми постараємося розповісти вам як можна докладніше.
Віза standart visitor - туризм, гостьова комплексна послуга візового супроводу
90 EUR
 • перевірка пакету документів
 • заповнення анкети
 • оплата консульського збору
 • броні, і деталі поїздки
 • запис на здачу біометричних даних в візовий центр
 • консультація

Віза до Великобританії оформлення в Україні

Відразу потрібно зазначити, що практично кожен тип дозвільного документа в Англію передбачає обов'язкову його реєстрацію. Навіть якщо у вас на руках є прямий виклик від осіб, які постійно там проживають - без документального дозволу вас не пропустять. Ще однією важливою особливістю є те, що Шенген на території даної держави не діє, тому там діє своя специфічна візова система.

Отримати її не дуже просто, так як в процесі доведеться долати чимало колізій. При цьому варто відзначити, що є присутнім два найпоширеніші способи отримання візи до Великобританії в Україні - самостійно або ж через туристичне агентство. Другий метод - більш прийнятний, так як він надійніше, зручніше і дозволяє істотно заощадити час.

В Україні є багато різних компаній, що займаються такою діяльністю. Одна з них - агентство «Турсервіс», яке надає посильну допомогу всім тим, хто відчуває труднощі при пошуку можливостей отримати візу в Англію максимально швидко.

Необхідні документи на візу до Великобританії

Під час візиту в офіс надається:

 1. закордонний паспорт, який повинен бути дійсним ще хоча б 90 днів після завершення поїздки; він повинен містити також 2 чисті сторінки для внесення позначок;
 2. один фотознімок в кольоровому зображенні;
 3. всі свідчення, які вказують на ваше сімейне становище - у вигляді копій разом з дублікатами англійською мовою;
 4. роздруківка заповненого опитувальника;
 5. довідка з місця роботи з усіма передбаченими процедурою реквізитами;
 6. фінансові гарантії - паперу з банку і інших компаній, що підтверджують вашу спроможність;
 7. для ділових людей - дублікат докази про реєстрацію його компанії, податкові атрибути;
 8. для учнів - копія навчального квитка та довідка з вищого навчального закладу або школи;
 9. для пенсіонерів - повідомлення встановленого порядку з Пенсійного Фонду з дублікатом пенсійного посвідчення.
Посольство Великобританії в Україні
01901, г. Киев, ул. Десятинна, 9
044 490 3660
подача документів у візовому центрі за адресою м.Київ, вул. Глибочицька, 4 (ст. Метро «Лук'янівська»)
Выдача паспортів:
Паспорти пересилаються кур'єрською службою доставки
Термін оформлення візи:
21 робочий день, але, як правило, оформляють за 15 робочих днів
Консульський збір:
110 EUR Оплачується платіжною карткою під час заповнення документів
Семенов Андрей
Міграційний експерт
Досвід роботи - 5 років
Спеціалізується на оформленні віз в США, Канаду, Великобританію

Віза standart visitor
анкета
€50
Заповнення анкети
Віза standart visitor
туризм, гостьова
€90
оформлення 3-4 робочих дня
перевірка пакету документів
броні, і деталі поїздки
заповнення анкети
запис на здачу біометрії
оплата консульського збору
консультація
Віза standart visitor
туризм, гостьова
€150
оформлення 1-2 робочих дня
перевірка пакету документів
броні, і деталі поїздки
заповнення анкети
запис на здачу біометрії
оплата консульського збору
консультація
Тест-оцінка шансів отримання візи до Великобританії
Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся які ваші шанси отримання візи до Великобританії
Всього 10 питань
Займе пару хвилин
Цікаве відео
Загрузить видео
Загрузить видео
Загрузить видео
Загрузить видео

Типи віз до Великої Британії

Англійці добре відомі своєю скрупульозністю в підході до роботи над будь-яким проектом. Це ж повною мірою стосується і візового різноманітності. Вони розробили більш ніж 30 різновидів дозволяють в'їзд документів, які видаються на певних умовах для кожного конкретного випадку.

Повна інформація про них знаходиться в візових центрах (ВЦ), але ми постараємося розповісти вам про найбільш затребуваних.

Туристична віза

Як і в інших країнах, вона забезпечує в'їзд на англійську територію з метою ознайомлення з її визначними пам'ятками, архітектурними пам'ятками, іншим культурною спадщиною. Вона не дає права проживати там довго, а також вчитися або вести трудову діяльність. Видається у вигляді дитячого та дорослого варіанту.

Гостьова віза

Це своєрідна варіація попереднього типу візи. Надається на підставі запрошення людини, який живе у Великобританії на постійній основі - як правило, родича або приятеля, до якого ви плануєте поїхати.

Робоча віза

З точки зору заробітку це держава вельми привабливо для різних категорій іноземних громадян. Тому для того, щоб мати можливість спокійно працювати, вони повинні мати допуск на в'їзд. Він подається владою в різних видах - в залежності від статусу в'їжджає, а також безлічі інших аспектів. Так, наприклад, найкраще справи будуть у значущих гостей - працівників науки і культури. Також зазвичай йде поділ на висококваліфікованих фахівців, тимчасових робітників і тих, хто буде працювати на постійній основі.

Віза нареченої

Вона входить в своєрідний підрозділ сімейних віз. Документ дає право на приїзд в країну для тих, хто хоче укласти на її території шлюб з її жителем. Видається на основі запиту «другої половинки», яка мешкає там.

Бізнес віза

Вона ж ділова, потрібна для іноземця, який планує вести комерцію в Англії. Візу в паспорт отримують бізнесмени не тільки при створенні та веденні своєї справи, а й щоб отримати посвідку на проживання і здійснювати відрядження.

Студентська віза

Потрібно для учнів і студентів, які проходять повний курс навчання в місцевих коледжах і університетах. Крім того, її отримують також і ті, хто буде вивчати експрес-курси, і ті, хто приїжджає тільки для знайомства з майбутнім місцем навчання. Примітно, що даний тип дозволу підрозділяється залежно від віку одержувача - повнолітніх і учнів-дітей.

Возз'єднання сім'ї

Ця віза до Великобританії діє кілька років, протягом яких дозволено звертатися щодо отримання реєстрації як громадянина країни. Вона відкриває можливість на законних підставах жити, працювати і здобувати освіту в країні, а також здійснювати підприємницьку діяльність.

Віза моряка

Вона не тільки дає можливість перетинати територіальні води держави, а й здійснювати ремонтні роботи в спеціально призначених доках країни. Законодавство дозволяє відкрити її на період, рівний одному, двом або п'яти років. Але найчастіше її видають на півроку. При цьому даний формат передбачає багаторазовий перетин кордону.

Що вимагає візовий центр (посольство) Великобританії в Україні

Дуже часто бажаючі отримати візу для відвідування туманного Альбіону шукають в Інтернеті сайт Посольства Англії, вважаючи, що документи подаються саме туди. Насправді ця організація такими питаннями не займається. В Україні функціонує тільки Візовий центр Великобританії.

Саме Консульство, в якому візовий офіцер приймає рішення, знаходиться у Варшаві. У зв'язку з цим, в отриманому вами документі місцем отримання буде зазначено «Варшава / Warsaw». В цьому і полягає головний нюанс - представник Консульства не проводить з вами співбесіду, а робить свої висновки на базі зібраного пакету документації. Іншими словами, жоден підвид візи не передбачає проведення інтерв'ю.

Єдине, що може статися - це дзвінок англійської візового офіцера по телефону на номер, вказаний вам в анкеті.

Як і де сплатити візовий збір в Україні

Згідно англійськими законами, консульський збір оплачується в фунтах, але для України і деяких інших європейських країн дозволяється внесення грошей в євро. Він проводиться заздалегідь - при заповненні опитувальника, і до приходу в ВЦ.

Проплачувати необхідно в режимі онлайн за допомогою кредитних або дебетових карт Visa і MasterCard. Засоби з банківських карток також переводяться в євро.

Заповнення анкети на візу до Великобританії

Цей процес відбувається в онлайн-режимі, при цьому на всі поставлені питання потрібно відповідати максимально чесно. Найпростіший спосіб отримати відмову - це набрехати в анкеті. У будь-який момент можна зупинитися і зберегти її, щоб повернутися до заповнення пізніше. Також допускається виправлення вже введених даних.

Анкетування для візи в Англію на увазі компоновку за кількома розділами, а саме:

 • Passport і Travel Document - тут вносяться паспортні дані, вказується тип потрібного дозволу і мета запланованої поїздки;
 • Personal Details - ваша особиста інформація - місце проживання, перелік попередніх поїздок і наявність інших віз;
 • Family Details - відомості про членів сім'ї, включно з прізвищем, віком, місцевості, де вони живуть;
 • Employment - тут вказується місце роботи, суть ваших занять і величина доходів;
 • Family and Friends - даний сегмент дозволяє внести інформацію про родичів і друзів у Великобританії;
 • Medical Treatment - описується стан здоров'я і підтверджується наявність страховки;
 • Additional Information - матеріали для доповнення основних показань.

Після проходження всіх етапів треба позначити день і годину відвідування візового центру і заплатити консульський збір.

Далі на імейл прийде підтвердження, що дозволяє зробити роздруківку підготовленої анкети, яку потрібно внаслідок підписати. Разом з нею друкується і запрошення листок для візиту в Британський офіс.

Віза до Великобританії для дітей

Потрібно сказати, що обов'язкове знаходження в головному центрі вимагається від усіх осіб, які збираються в'їжджати на британську територію, в тому числі і від малюків-немовлят. Зовсім маленькі дітки також повинні проходити збір біометричних даних, і тільки тоді отримують в'їзний допуск.

Маленьким мандрівникам оформляється два типи дозволів:

 1. child-accompanied - якщо вони їдуть в супроводі дорослих, і при цьому зазначаються відомості про батьків або опікунів;
 2. child-unaccompanied - за умови самостійного вояжу, тоді потрібна інформація про тих, хто їх зустрічає в Британії і про те, де вони будуть жити.

При виїзді з третіми особами неодмінно буде потрібно додаток зі згодою мами і тата. В якості основного документного пакету виступає наступне:

 • фотознімок;
 • анкета на візу до Великобританії, яку заповнюють батьки англійською мовою, також це можуть зробити і інші офіційні особи;
 • паспорт, документ, що засвідчує особу;
 • копії паспортів супроводжуючих осіб;
 • план подорожі, включно з проїзними квитками і майбутніми контактами;
 • довідка з навчального закладу;
 • гарантія фінансового забезпечення.

Якщо юний мандрівник вояжує тільки з мамою або татом, то залишився вдома другий член сім'ї напише про свою згоду на те папір, яка в обов'язковому порядку завіряється у нотаріального службовця.

Подача документів у візовий центр Великої Британії в Україні

Сама процедура надання паперів не характеризується особливою складністю, так як основне при цьому - правильно зібрати весь пакет.

Зазвичай вона відбувається за такою схемою:

 • онлайн-анкетування, про який більш детально згадувалося вище;
 • підбір зазначеної в списку документації;
 • подача заяви відповідно до вашої метою; запис на реєстрацію;
 • здача в зазначений день біометричних даних;
 • безпосереднє надання документів в Центр.

Подавати заявку бажано не пізніше 4 тижнів і не раніше трьох місяців до передбачуваної подорожі. Відвідувати візовий центр Великобританії треба в строго визначений часовий відрізок, інакше з'явиться ризик перенесення вашої співбесіди на другий період.

Додаткові послуги в Візовому центрі Англії в Україні

Крім сприяння з оформлення та підбору документації, ВЦ надає також:

 1. можливість зробити ксерокопії;
 2. фотографування та роздрукування знімків з урахуванням всіх вимог;
 3. консультування в процесі проходження етапів реєстрації заявки і анкетування.

Отримання паспорта кур'єрською службою

Цей тип послуги є платним і замовляється поряд з іншими операціями, що виробляються в ВЦ. Її вартість обчислюється 9.98 фунтами стерлінгів за доставку одного паспорта. Якщо у вас є потреба отримати паспорти на всю сім'ю, то вони будуть відправлені одним пакетом, незалежно їх кількості.

Документи для різних людей відправляються окремо. Приблизний часовий відрізок для роботи кур'єра знаходиться в проміжку між 1 - 3 днями.

Причини по яким можуть відмовити в отриманні візи в Англію

Британське держава в усі часи відрізнялося досить жорстким процедурним моментом відбору в'їжджають іноземців - у неї є своя, незалежна від Шенгенської зони візова політика. Перш за все, для англійців надзвичайно важливо, щоб у гостя була стабільна і безпроблемна економічна прив'язка до рідного краю. При цьому присутність будь-якої певної суми на рахунку не обмовляється.

Ключовий аспект - щоб він був «живий», тому багато мандрівні перед візитом в цю країну позичають гроші і кладуть в банк не менше 3 - 4 тисяч євро. Тому в цьому відношенні досить часті випадки, коли у видачі допуску на в'їзд заявникам відмовляють. Таку постанову не завжди буває остаточним і безповоротним, і після деяких виправлень результат може стати позитивним.

Крім того, за чинним законодавством, кожна людина, що отримав відмову, має право дізнатися на офіційному рівні про причини. У разі неправомірності допускається також подача апеляції з цього приводу.

Що ж найчастіше є провокуючим фактором? Як правило, до негативного вирішення призводить:

 1. некоректний вибір типу візи - тоді мета вояжу вказується неточно;
 2. недостача деяких документів - їх доведеться збирати заново;
 3. неправильний переклад - при цьому неодмінно «страждає» якість заповнюється анкети;
 4. неясність фінансового характеру - коли у представників посольства виникають сумніви з приводу вашої спроможності;
 5. неправдиві дані - інформація, подана вами, не пройшла перевірку на «чистоту».

Переваги отримання візи до Великобританії разом з Віза-Світ

Зручно, швидко і надійно. Дозвіл на проїзд до туманного Альбіону цілком можна оформити своїми силами, але для цього буде потрібно багато часу і зусиль. За допомогою імміграційно-туристичного центру ТурСервіс ви значно підвищуєте для себе шанси на процедуру схвалення англійськими властями заявки. Ми маємо штат досвідчених фахівців, які допоможуть у заповненні анкети, зборі документації та перекладі потрібних паперів.

Наші менеджери проаналізує слабкі і сильні сторони вашого звернення, допоможуть розставити правильні акценти і підкажуть шляхи вирішення деяких проблем. Ми працюємо офіційно практично з усіма містами України. Також в сферу наших послуг входить оповіщення про результати і доставка паспортів з візовими штампами згідно з домовленостями з клієнтом. З нашою допомогою ви дізнаєтеся, які з наявних документів є найбільш підходящими для достатнього обґрунтування цілей вашого вояжу або є міцним доказом ваших зв'язків з батьківщиною. Наш професіоналізм і багаторічний досвід в цій сфері дозволяють знаходити вихід з найскладніших проблемних ситуацій, навіть якщо мали місце бути попередні відмови в отриманні візи до даної держави.

Співпрацюючи з нами, ви будете почувати себе завжди впевнено, коректно діяти на будь-якому етапі подачі документації. У переважній більшості випадків ми гарантуємо 100% -во успішний і оперативний результат саме завдяки багаторічному досвіду наших консультантів і індивідуальному підходу до кожного конкретного клієнта. Звертайтеся до нас, і весь світ відкриється перед вами!

Питання-відповіді

Детальна інформація, в якій повністю викладаються основні вимоги з приводу фотографії заявника, знаходиться на офіційному сайті Посольства. Якщо їх узагальнити, то можна виділити наступні параметри: • подача проводиться в єдиному екземплярі; • загальні розміри знімка - 35х45 мм; • зображення роздруковується на фотопапері; • виключається роздруківка на домашньому принтері - дану послугу потрібно замовляти в професійних фотоательє; • фон - обов'язково світло-сірий або кремовий, але не білий і темний; • очі широко відкриті, а погляд спрямований прямо в об'єктив камери; • заборонені головні убори та аксесуари, що закривають частину обличчя, за винятком речей, носяться з релігійних переконань; • голова - 75 - 80% зображення; • добре проглядається шия і частина плечового пояса; • актуальність фото - його роблять не пізніше, ніж за 6 місяців до необхідного моменту. Якщо документи будуть готуватися і подаватися в електронному вигляді, то зробити хорошої якості фотографію в цифровому форматі слід для внесення в опитувальник. Вона повинна відповідати тим же правилам подачі, що і друкований варіант.

Переклад всіх підібраних для подачі паперів на англійську мову обов'язковий. В результаті вони будуть містити підтвердження точності перекладу оригіналу, повне ім'я автора виконаної роботи, його підпис, контактні дані та дату. Це рекомендовано зробити за сприяння перекладацьких бюро з тим, щоб отримати якісні варіанти для надання в офіс. Крім того, знадобиться також і запевнення у нотаріуса. Більшість імміграційно-візових агентств включає цю послугу в перелік своєї діяльності, помітно полегшуючи дозвіл завдань для клієнтів. Звертаючись в ТурСервіс, ви неодмінно отримаєте при бажанні таку допомогу на досить високому рівні.

Велика частина заяв опрацьовується протягом 10 - 15 робочих днів. Однак в піковий період - приблизно в березні - травні, зважаючи на велику затребуваність, дещо збільшується ймовірність затримки. Проте, спеціальні центри передбачають можливість термінового оформлення дозволу на в'їзд - тоді період розгляду скорочується до п'яти днів.

Центральний офіс передбачає цю послугу після розгляду повного пакету паперів в Посольстві. Менеджер компанії постійно перевіряє в ручному режимі наявність підготовлених документів та за дорученням клієнтів забирає їх. Тому ті, хто звертався туди з цим проханням, автоматично стають номінантами на отримання візи до Великобританії у вигляді відбитка на сторінці паспорта, яка доставляється безпосередньо в організацію.

Заповнити анкету на візу до Великобританії
Как мы работаем

Оформление визы быстро и без рисков

1 шаг
Выбираем подходящий пакет услуг
2 шаг
Готовим необходимый пакет документов
3 шаг
Подаем документы на визу
4 шаг
Вы получаете визу

Почему стоит оформить визу в Турсервис

Преимущества оформления визы в компании Турсервис - почему выгодно у нас:

Минимальный пакет документов

Минимальный пакет документов

Мы помогаем оформить визу с минимальным пакетом документов.
Большой опыт миграционной практики

Большой опыт миграционной практики

С нашей помощью более 3 500 человек получили визы в различные страны мира.
Гарантия качественного сервиса

Гарантия качественного сервиса

Квалифицированные специалисты с многолетним опытом.
Работаем по всей Украине

Работаем по всей Украине

Консультация и ведение клиентов со всей территории Украины.

Вкажіть ваше місто для детальної інформації щодо оформлення візи до Великобританії

Відгуки та питання

Написати відгук

Уютные скидки
минус 20%
при оформлении визы онлайн