ᐉ Візовий центр "Турсервіс" | Імміграційне агентство
 • (063) 353-86-86
прийом дзвінків з 9:00 до 18:00
 • (095) 353-87-87

Закордонний паспорт в Україні

Кількість людей, які виїжджають за кордон, з кожним днем зростає. Хтось бажає відпочити в теплих краях, хтось вирушає у відрядження, а хтось планує виїхати на роботу. Незалежно від мети поїздки за кордон Вам знадобиться діючий закордонний паспорт. На сьогоднішній день процедура оформлення та видачі біометричного закордонного паспорта відрізняються від оформлення закордонного паспорта старого зразка.

Біометричний паспорт
від 1400 грн
 • перевірка пакету документів
 • фотографування
 • оплата квитанцій за послуги
 • консультація по оформленню
 • супровід в міграційній службі
 • гарантія відсутності черг

Які документи необхідні для оформлення закордонного паспорта в Україні

Для подачі документів на закордонний паспорт вам будуть потрібні:

 • оригінал українського паспорта;
 • ідентифікаційний номер платника податків;
 • квитанцію оплати держмита, і бланка.

Починаючи з 2017 року при подачі паперів не потрібна довідка про несудимість.

Термінове оформлення закордонного паспорта в Україні

У стандартному порядку процес з урахуванням відліку оформлення пакету документів і до моменту отримання на руки готового закордонного паспорта триває 21 день. Все залежить від обсягу завантаження співробітників ГМС. Як відомо, бажаючих виїхати за кордон сьогодні багато. Тому доцільно зробити закордонний паспорт швидко.

Мінімальний час, протягом якого можна отримати документ для виїзду за кордон - п'ять робочих днів. Фактор терміновості впливає і на вартість.

Якщо ви не бажаєте стояти в довгих чергах в утомливих очікуваннях і витрачати свій дорогоцінний час, тоді рекомендуємо звернутися до професіоналів компанії «Турсервіс». Досвідчені фахівці підковані в даному питанні і зроблять процес максимально комфортним для вас.

Державна Міграційна Служба
01001, Київ, вул. Володимирська, 9
044 278 34 02
Мітіна Аріна
Міграційний Експерт / Менеджер по туризму
Досвід роботи - 3 роки.
Спеціалізується на оформленні віз в Азію / Близький Схід, Африку.

Вартість закордонного паспорта в Україні

Щоб мати точні уявлення про цінову політику і вивчити адреси міграційних служб, нижче виберіть місто оформлення документів в якому вас цікавить.

Біометричний закордонний паспорт в Україні

Ось уже другий рік українці можуть відправлятися в країни Європейського Союзу щодо безвізового режиму. Але для цього потрібно закордонний паспорт сучасного зразка. Він буває двох типів:

 • для поїздок за кордон; Тут мова йде конкретно про безвізові подорожі.
 • внутрішній.

У чому відмінності біометрії? В наявності вбудованого електронного чіпа. Він містить інфо про власника, оцифроване фото, підпис і відбитки пальців. Подібні нововведення значно спрощують ідентифікацію особистості на кордоні.

Важливо! Заява пишеться і подається особисто. Допускаються поодинокі випадки, при яких це робить законний представник людини.

Перевага біометричного закордонного паспорта

Витрати послуги можна порівняти з плюсами, які отримає власник:

 • можливість подорожувати по Європейському Союзу і перебувати в шенгенській зоні до дев'яноста днів протягом ста вісімдесяти днів;
 • безпроблемне проходження контролю в аеропортах завдяки системі автоматизації;
 • при втраті шахраї не зможуть використовувати в своїх цілях;
 • неможливість підробки;
 • передбачається (!), в майбутню перспективу це буде єдиний документ для приватних і державних установ.

Право на закордонний паспорт нового зразка є у всіх українських громадян, за винятком осіб, які отримали паспорти РФ в Криму, і представників подвійного громадянства.

Другий діючий закордонний паспорт

Сьогодні ми маємо можливість мати два зарубіжних паспорта і використовувати їх одночасно.

Для цього слід пред'явити ваш перший закордонний паспорт, захопити копію 1-ої сторінки, написати заяву і пояснити причину.

Це актуально для тих громадян, які в силу обставин дуже часто виїжджають за кордон.

Розглянемо найпоширеніші випадки:

 1. Ви відвідуєте держави, які ворогують між собою. Наприклад, заборонено приїжджати Грузію з відміткою Абхазії. Також тих, хто був в Ізраїлі, швидше за все не пустять в одну з арабських країн.
 2. Чистих аркушів вже практично не залишилося, але віддавати вам не резонно. Скажімо, у вас діє віза або вам важливо показати свою багату історію поїздок з певних міркувань.
 3. При постійних подорожах за кордон один зразок використовується для візи, а інший для поїздок.
 4. Завбачливі люди беруть з собою два примірника, щоб при втраті одного мати запасний варіант. «Турсервіс» надасть кваліфіковану допомогу в оформленні другого діючого закордонного паспорта. З усіх питань звертайтесь за телефоном.

Залишити старий закордонний паспорт при отриманні нового

Мало хто знає, що при подачі заяви попередній зразок можна залишити собі. Радимо так вчинити, якщо у вас є багато хороших віз. Ця інформація буде корисною для вас в майбутньому при повторному зверненні. Справа в тому, що в багатьох авторитетних посольствах принципове увага акцентується на заповнені сторінки і хорошу туристичну історію. При пред'явленні старих даних вам охоче підуть на зустріч.

Часто буває так, що термін придатності закінчується, але віза ще дійсна. У таких ситуаціях доцільно написати заяву, а старий екземпляр обнулити і повернути хазяїну.

Етапи оформлення закордонного паспорта

Видається відповідним органом (Державною міграційною службою). Ви можете це зробити не тільки по реєстрації прописки, але також і в інших населених пунктах країни.

Після того, як зберете все необхідне, пишіть заяву на видачу відповідно до бланка, який можна отримати у співробітника ГМС.

Безпосередньо перед оформленням закордонного паспорта слід перевірити:

 • дублікат податкового номера є окремий лист;
 • ПІБ та ІПН збігаються (особливу увагу звернути заміжнім жінкам);

Ті, хто бажає пройти процедуру не по реєстрації, а в іншому населеному пункті, будуть довше чекати. Це пов'язано з перевіркою зазначеної інформації.

Переконавшись в правильності всіх поданих документів, сміливо приступайте до оплати.

Де зробити закордонний паспорт в Україні

Отже, ви вже знаєте, що необхідно зібрати для наміченої мети. Тепер важливо визначитися із закладом. Ми вже надали основною установою, куди найчастіше звертаються громадяни, але також на свій розсуд ви можете скористатися такими структурами:

 1. Центри надання адміністративних послуг. Список установ вказано на офіційному сайті ГМС.
 2. Пункти обслуговування «Паспортний сервіс».

Щоб уникнути тяганини і клопоту, рекомендуємо звертатися до фахівців. Представники компанії «Турсервіс» завжди раді надати вам консультацію і проінформувати з усіх питань. Ми також допоможемо зі збором всіх необхідних документів і заощадимо ваш час.

Переваги співпраці з нами:

 • відсутність потреби бігати по структурам, стояти в нескінченних чергах;
 • в зв'язку зі специфікою біометрії, вам слід з'явитися для сканування і фотографування;
 • гарантія подачі в призначену дату.

Термін дії закордонного паспорта

Довічного терміну дії не передбачено. Для дорослих осіб старше 16 років, це десять років з моменту видачі. Неповнолітні, яким не виповнилося 16 років, має право вільно подорожувати протягом 4 років. По закінченню періоду пройдіть процедуру повторно.

Бувають ситуації, при яких є потреба в заміні до моменту закінчення терміну. Серед цих причин можуть виявитися:

 • псування виробу;
 • наявність сторонніх записів і печаток;
 • відсутність вільних місць для візи;
 • зміна прізвища, імені.

Згідно з правилами більшості країн, куди ви вирушаєте, слід дотримуватися термінів (від трьох місяців до півроку) до закінчення дії документа.

Дізнатися готовність закордонного паспорта в Україні

Сьогодні у осіб, які подали заяву, є можливість відстежити статус. Опція є нововведенням Міграційної служби. Для цього треба зайти на офіційний сайт ГМС і перейти до опції «Перевірка готовності», після чого ввести конфіденційну інформацію.

Існують наступні стадії процесу:

 1. Документи прийнято. Здійснюється перевірка інформації.
 2. Доступно дозвіл на виготовлення. Проводиться персоналізація.
 3. Паспорт готовий і відправлений. Час доставки до 3-х днів.
 4. Доставлений.

Це дає можливість розвантажити гарячі лінії, збільшити доступ до даних, запобігти корупції. Щоб дізнатись про стан готовності, досить наявності будь-якого електронного гаджета з виходом в інтернет.

Популярні питання і відповіді

 1. Чи можна пройти процедуру не за місцем прописки? - так. Ви маєте право вибрати будь-який зручний для вас центр обслуговування або ГМС, незалежно від місця реєстрації.
 2. Якщо пакет паперів подавався в Києві, чи можу я забрати документ в іншому місті? - немає. Ви повинні зробити це виключно за місцем подачі заяви.
 3. Чи можна сфотографуватися в перуці? - в деяких ситуаціях та, зокрема при онкологічному захворюванні і зміні зачіски в результаті проведення хіміотерапії. Не можна щоб головні убори або перуку закривали обличчя, очі і т.д.
 4. Чи можу я прийти на фотографування в контактних лінзах або сонцезахисних окулярах? - немає. Очі повинні бути добре видно і мати природний відтінок. Якщо ви носите окуляри, тоді відмовтеся від великої оправи аксесуарів. Світло не повинно відбиватися в стеклах.
 5. Чи потрібно передчасно робити копії? - візьміть тільки оригінали. Всі необхідні ксерокопії з них знімуть фахівці.
 6. Як продовжити дію? - починаючи з 2007 року така можливість недоступна.
 7. Чи варто змінювати свій старий закордонний паспорт? - їм можна користуватися до закінчення терміну дії.
 8. Прийти за закордонним паспортом потрібно особисто або хтось може його забрати? - з'явитися за документом необхідно особисто. Передбачені конкретні ситуації, при яких допускається приходь родичів. Інші особи можуть забрати його при наявності нотаріального доручення.
Питання-відповіді

Час виготовлення може бути скорочено на прохання клієнта до п'яти робочих днів.

Так, специфіка виготовлення передбачає обов'язково особиста присутність

Протягом місяця після того, як ви вийшли заміж, ви маєте право відправитися за кордон.

Основна відмінність полягає в наявності спеціального електронного чіпа, який включає в себе всю основну інформацію про особу (відбиток пальця правої руки, двомірне зображення фотографії та персональні відомості).

Как мы работаем

Оформление визы быстро и без рисков

1 шаг
Выбираем подходящий пакет услуг
2 шаг
Готовим необходимый пакет документов
3 шаг
Подаем документы на визу
4 шаг
Вы получаете визу

Почему стоит оформить визу в Турсервис

Преимущества оформления визы в компании Турсервис - почему выгодно у нас:

Минимальный пакет документов

Минимальный пакет документов

Мы помогаем оформить визу с минимальным пакетом документов.
Большой опыт миграционной практики

Большой опыт миграционной практики

С нашей помощью более 3 500 человек получили визы в различные страны мира.
Гарантия качественного сервиса

Гарантия качественного сервиса

Квалифицированные специалисты с многолетним опытом.
Работаем по всей Украине

Работаем по всей Украине

Консультация и ведение клиентов со всей территории Украины.
Відгуки та питання
10.03.2021
Здравствуйте

Можно ли у Вас оформить загранпаспорт без чипа? Сколько времени займет и как выглядит процедура оформления/получения?

Спасибо

Команда Турсервіс

Здравствуйте. На сегодняшний день, оформляются только биометрические загранпаспорта. Для детальной консультации, свяжитесь с нами по телефону или напишите свой номер и мы с Вами свяжемся.
15.12.2020
Добрый день!Мне необходимо поменять украинский паспорт (id card )+ загранпаспорт в связи с замужеством.В Украину выехать сейчас не могу.Если у вас можно это сделать , то Какая будет стоимость услуги и какой срок?спасибо

Команда Турсервіс

Добрый день, можем помочь с заменой таких окументов, но только с личным присутсвием. По другому это к сожалению невозможно.
10.12.2020
Здравствуйте.подскажите есть ли ваш сервис в Покровске?

Команда Турсервіс

Добрый день. Наш офис находиться в Харькове. Уточните, чем можем помочь?
08.12.2020
Добрый день как узнать легитимен мой паспорт для получения загран паспорта?

Команда Турсервіс

Добрый день, для проверки паспорта можете отправить нам скан копии документов на почту, или связаться с нами по контактным номерам телефонов указанным на сайте.
02.06.2020
Добрый день. Я военнослужащий, мне нужно лично присутствовать для оформления документов? И есть ли ваш сервис в Днепропетровске?

Команда Турсервіс

Добрый день, для оформления загранпаспорта, личное присутствие обязательно. К сожалению в Днепропетровске нет.
08.04.2020
Здравствуйте. Сколько по времени занимает процедура оформления?

Команда Турсервіс

Добрый день, оформление документа занимает обычно от 30 минут.
27.02.2020
Здравствуйте, на какой срок оформляется загранпаспорт в 15 лет?

Команда Турсервіс

Добрый день, до наступления 16 лет, загранпаспорт оформляется на 4 года.
10.01.2020
Здравствуйте, скажите могу я оформить загранпаспорт без личного присутствия, а также какая процедура оформления?

Команда Турсервіс

Добрый день, к сожалению, без личного присутствия процедура невозможна. Вам будет необходимо приехать к нам в офис для подачи документов и еще один раз для получения. Мы помогаем с оформлением загранпаспорта с минимальным пакетом документов. Для более подробной информации свяжитесь с нашими менеджерами по контактным номерам телефонов или оставьте Ваши контакты в форме для обратной связи с Вами.

Написати відгук