Є питання?
Телефонуйте:
057 755 12 20
прийом дзвінків з 9:00 до 18:00
 • (063) 353-86-86
 • (095) 353-87-87

Закордонний паспорт в Харкові

Закордонний паспорт - офіційний документ, що підтверджує особу громадянина на території інших держав і необхідний для перетину кордонів. Оформити закордонний паспорт в Харкові досить просто, Вам необхідно звернутися в нашу компанію і ми з радістю допоможемо Вам з оформленням закордонного паспорта. Ми також допоможемо оформити закордонний паспорт з будь-реєстрацією, зробити закордонний паспорт без прописки также не є проблемою для нас. Якщо Ви прописані на території, яка тимчасово не підконтрольна владі України, звертайтеся в нашу компанію і ми зможемо посприяти щоб отримати закордонний паспорт, за максимально можливе найкоротші час.

Закордонний паспорт може оформити кожен громадянин України. Громадяни України, які постійно або тимчасово проживають за межами України, через роботи, освіти за кордоном, для оформлення закордонного паспорта можуть звертатися в Консульство України в тій країні, де вони знаходяться. З моменту становлення України незалежною, зовнішній вигляд закордонного паспорта змінювався кілька разів. Спочатку, закордонний паспорт мав обкладинку червоного кольору і фотографія в закордонний паспорт вклеювалася. З 2005 року, згідно з міжнародними вимогами, фотографія в український закордонний паспорт більше не вклеюється, а наноситься за допомогою лазерної технології, а так само сканується підпис власника паспорта. Це так само істотно підвищило ступінь захисту від підробки закордонного паспорта.

Біометричний паспорт
від 1200 грн
 • перевірка пакету документів
 • фотографування
 • оплата квитанцій за послуги
 • консультація по оформленню
 • супровід в міграційній службі
 • гарантія відсутності черг

Документи для оформлення закордонного паспорта:

Для оформлення біометричного закордонного паспорта, Вам знадобиться:

 1. Паспорт громадянина України;
 2. Ідентифікаційний код (ІПН);
 3. Якщо була зміна прізвища, свідоцтво про шлюб або розлучення;
 4. Всі закордонні паспорти, які є на руках, як діючі, так і з закінченим терміном дії;
 5. Якщо закордонний паспорт був загублений, необхідно надати довідку з поліції, про втрату документа.

Звертаємо Вашу увагу, що паспортні дані: прізвище, ім'я, по батькові, у всіх документах для оформлення закордонного паспорта, повинні збігатися. Фотографії по досягненню віку 25 і 45 років повинні бути вклеєні. Якщо паспорт громадянина України у ветхому стані: надірвані сторінки, розірвана перфорація або в паспорті стоять штампи інших держав, то такий паспорт вважається недійсним і обов'язково підлягає заміні.

Додатково довідку про відсутність або виписку з військкомату для чоловіків, на сьогоднішній день надавати не потрібно. Якщо цивільний паспорт був виданий на території, яка на сьогоднішній день вважається тимчасово непідконтрольною української влади (Донецька область, Луганська область, АР Крим), необхідно надати додаткові документи з фотографією: раніше оформлений закордонний паспорт, водійське посвідчення, пенсійне посвідчення. Довідка переселенця, на сьогоднішній день не потрібно.

Перед тим, як оформити закордонний паспорт в Харкові, ми рекомендуємо звернутися до нас по телефону, для уточнення списку необхідних документів. Наші менеджери, нададуть Вам всю необхідну інформацію.

Державна міграційна служба
61057, Харків, вул. Римарська, 24
057 705 5280
Мітіна Аріна
Міграційний Експерт / Менеджер по туризму
Досвід роботи - 3 роки.
Спеціалізується на оформленні віз в Азію / Близький Схід, Африку.

Не терміновий
Не терміновий
1200 грн
перевірка пакету документів
оплата квитанцій за послуги
супровід в міграційній службі
консультація по оформленню
місце прописки не має значення
+200 грн - Залишити старий закордонний паспорт в анульованому вигляді
+300 грн - оформлення другого діючого закордонного паспорта
Не терміновий+
15-21 робочий день
1550 грн
перевірка пакету документів
оплата квитанцій за послуги
супровід в міграційній службі
консультація по оформленню
місце прописки не має значення
+200 грн - Залишити старий закордонний паспорт в анульованому вигляді
+300 грн - оформлення другого діючого закордонного паспорта
Терміновий
8-10 робочих днів
1950 грн
перевірка пакету документів
оплата квитанцій за послуги
супровід в міграційній службі
консультація по оформленню
місце прописки не має значення
+200 грн - Залишити старий закордонний паспорт в анульованому вигляді
+300 грн - оформлення другого діючого закордонного паспорта
Терміновий+
5-7 робочих днів
2250 грн
перевірка пакету документів
оплата квитанцій за послуги
супровід в міграційній службі
консультація по оформленню
місце прописки не має значення
+200 грн - Залишити старий закордонний паспорт в анульованому вигляді
+300 грн - оформлення другого діючого закордонного паспорта

Де оформити закордонний паспорт у Харкові?

Закордонний паспорт можна оформити в будь-якому регіональному відділенні Міграційної служби, або в державному підприємстві "Паспортний Сервіс" при цьому витративши величезну кількість часу і нервів.

Щоб оформити закордонний паспорт в Харкові без зайвого клопоту, Вам потрібно прийти в нашу компанію. Оформлення закордонного паспорта, у Вас займе не більше 1 години. Ви надаєте оригінали документів, оплату квитанцій і заповнення всіх необхідних паперів ми беремо на себе.

Звертаємо Вашу увагу, що контролем виготовлення закордонного паспорта, може займатися виключно Міграційна Служба України. При оформленні закордонного паспорта, Вам потрібно буде пройти в Міграційної Служби процедуру фотографування і дактилоскопії. Закордонний паспорт можливо одержати тільки особисто, в зв'язку з тим, що паспорт біометричний, йде повторна процедура сканування відбитків пальців.

Закордонний паспорт оформлюється з перших днів життя, кожному українцеві, кому необхідно виїхати за кордон. До 16 років оформляється дитячий закордонний паспорт і термін його дії 4 роки. З 16 років, закордонний паспорт оформляється терміном на 10 років. Якщо у Вас є закордонний паспорт старого зразка, Ви так само можете продовжувати користуватися ним до закінчення його терміну дії. Наша компанія працює понад 7 років на ринку імміграційних послуг і ми досконально вивчили всі нюанси по оформленню документів для закордонних паспортів. Ми також можемо гарантувати нашим клієнтам максимум комфорту і мінімум клопоту з оформленням документів. З нашою компанією, Ви отримуєте закордонний паспорт швидко, якісно і найкоротші терміни!

Етапи оформлення закордонного паспорта:

Оформлення закордонного паспорта в державних установах, складний і трудомісткий процес. Вам необхідно буде зібрати всі необхідні документи, записатися в чергу для подачі документів до Міграційної Служби, оплатити Держ.мито в відділенні банку, дочекатися своєї черги на подачу документів і тільки після цього оформити закордонний паспорт. З нами зробити закордонний паспорт в Харкові дуже легко.

Звернувшись в нашу компанію, Ви отримуєте висококваліфіковану допомогу з оформлення закордонного паспорта. Вам не доведеться годинами стояти в чергах і ходити з одного гос.учреждения в інше. Вам не доведеться заповнювати велику кількість паперів. Всі клопоти пов'язані з оформленням закордонного паспорта, ми беремо на себе.

Перевірити готовність закордонного паспорта:

Дізнатися, чи готовий Ваш закордонний паспорт ви можете за посиланням - натисніть, для того щоб Перевірити готовність закордонного паспорта.

Яка різниця між звичайним закордонним паспортом і біометричним?

Зовні звичайний закордонний паспорт і біометричний особливо нічим не відрізняються, єдина відмінність це значок чіпа на передній обкладинці. Але ось в змісті є істотні відмінності! Біометричний закордонний паспорт має вбудований чіп, на якому міститися дані про його власника. Процес оформлення теж відрізняється тим, що вам необхідно здавати відбитки пальців. Якщо у вас на руках вже є звичайний закордонний паспорт і його термін ще не закінчився, ви в праві оформити другий діючий біометричний закордонний паспорт. Закон України дозволяє мати 2 діючих закордонного паспорта. Це необхідно в тому випадку, якщо ви постійно перебуваєте в роз'їздах або часто їздите у відрядження. Наприклад у вас вже намічена одна поїздка і по приїзду ви хочете відразу ж поїхати, але оформлення візи займе не мало часу, в такому випадку ви віддаєте один паспорт на оформлення візи а по другому можете спокійно їхати.

У разі якщо ваш закордонний паспорт закінчився і більше не залишилося вільних сторінок і ви хочете залишити його на руках для візової історії, то при оформленні нового закордонного паспорта ви можете його анулювати.

У 2017 році був прийнятий безвізовий режим і закордонного паспорта оформляють виключно біометричні. Біометричний закордонний паспорт, зовні майже не відрізняється від закордонного паспорта старого зразка. Це така ж «синя книжечка», на передній обкладинці є відмітний знак, що позначає, що паспорт біометричний. Сам же чіп вбудований всередину паспорта. На чіп заноситься вся інформація про власника паспорта: паспортні дані, фотографія, підпис і відбитки пальців. Оформивши біометричний закордонний паспорт, Ви звільняєте себе від стомлюючого процесу, оформлення туристичної шенгенської візи, кожен раз виїжджаючи в Європу. З біометричним паспортом Ви можете спокійно перебувати на території ЄС до 90 днів в півріччі. Але важливо пам'ятати, що віза не потрібна, якщо основна мета поїздки - туризм.

Питання-відповіді

час виготовлення може бути скорочено на прохання клієнта до п'яти робочих днів.

да, специфіка виготовлення передбачає обов'язково особиста присутність

на протязі місяця після того, як ви вийшли заміж, ви маєте право відправитися за кордон.

основна відмінність полягає в наявності спеціального електронного чіпа, який включає в себе всю основну інформацію про особу (відбиток пальця правої руки, двомірне зображення фотографії та персональні відомості).

Как мы работаем

Оформление визы быстро и без рисков

1 шаг
Выбираем подходящий пакет услуг
2 шаг
Готовим необходимый пакет документов
3 шаг
Подаем документы на визу
4 шаг
Вы получаете визу

Почему стоит оформить визу в Турсервис

Преимущества оформления визы в компании Турсервис - почему выгодно у нас:

Минимальный пакет документов

Минимальный пакет документов

Мы помогаем оформить визу с минимальным пакетом документов.
Большой опыт миграционной практики

Большой опыт миграционной практики

С нашей помощью более 3 500 человек получили визы в различные страны мира.
Гарантия качественного сервиса

Гарантия качественного сервиса

Квалифицированные специалисты с многолетним опытом.
Работаем по всей Украине

Работаем по всей Украине

Консультация и ведение клиентов со всей территории Украины.
Відгуки та питання

Написати відгук