Є питання?
Телефонуйте:
057 755 12 20
прийом дзвінків з 9:00 до 18:00
 • (063) 353-86-86
 • (095) 353-87-87

Консульська легалізація в Україні

Консульська легалізація документів має на увазі надання певного ряду документам юридичних підстав для дії на території іншої країни. В Україні процедура консульської легалізації користується не великим попитом. Найчастіше до неї звертаються лише ті громадяни, які вирішили відвідати країни, які не підписали Гаазьку угоду в 1961 році. Легалізація документів здійснюється двома шляхами: в країні, де видано певний документ або в країні пред'явлення такого документа. Найчастіше процедуру консульської легалізації проходять в країні, де було видано документацію. Єдина умова, що після легалізації документів в Україні, їх обов'язково треба буде запевнити в дипломатичному представництві тієї країни, в якій вони будуть використовуватися. Країни, які є членами Гаазької конвенції, не потребують консульської легалізації документів, для цього потрібно проставлення «апостиля».
Консульська легалізація документів
індивідуально
 • На нотаріальних документах
 • На документах з РАГСу
 • На юридичних документах
 • На довідку про несудимість
 • На медичних довідках
 • На довідках про проживання

Консульська легалізація в Україні

Якщо ви проживаєте на території України і вирішили відвідати країну, яка не входить в список підписали Гаазьку угоду, процедура консульської легалізації документів однозначно необхідна. Залежно від того, яку саме країну ви вирішите відвідати, процедура консульської легалізації може змінюватися. Як вже зазначалося вище, легалізацію документів проводять для тих країн, які не підписували Гаазька угода 5 жовтня 1961 року. Відповідно до цієї угоди, необхідність в обов'язковій легалізації офіційної документації скасовувалася.

Сьогодні оформлення документів для виїзду за кордон має на увазі обов'язкове уточнення, яким шляхом потрібно їх легалізувати для юридичної сили в конкретній країні. Зробити це можна через наш візовий центр. Ми завжди підкажемо, для якої країни підійде консульська легалізація документів, а для відвідування яких країн потрібно проставити «апостиль».

Також ми допомагаємо з перекладом офіційних документів на іноземну мову, надаємо допомогу з заповненням анкет для виїзду за кордон, працевлаштовуємо українців в Польщі і Чехії. Наша діяльність регламентується чинним законодавством України.

Працевлаштування за кордоном здійснюється згідно з офіційним трудовим договором. Оформлення документації для виїзду за кордон відбувається згідно з усіма нормативами і формам.

Як відбувається легалізація документів

При потребі консульської легалізації документів для виїзду за кордон, заявнику доведеться пройти через кілька етапів її оформлення. Процедура консульської легалізації дещо складніше, ніж проставлення «апостиля». Все залежить від тієї країни, яку ви вирішили відвідати.

Етапи оформлення консульської легалізації безпосередньо залежать від країни відвідування і можуть включати наступні кроки:

 1. завірення документації в Міністерстві юстиції України;
 2. завірення документів в Міністерстві закордонних справ України;
 3. переклад та нотаріальне завірення документації;
 4. завірення документів в консульстві певної країни.

Останній крок є найбільш проблематичним і вимагає більш детального розбору, який пропонуємо вам нижче.

Міністерство закордонних справ України
01018, м Київ, Михайлівська площа, 1
  044 238-16-69
https://mfa.gov.ua/ua
Мітіна Аріна
Міграційний Експерт / Менеджер по туризму
Досвід роботи - 3 роки.
Спеціалізується на оформленні віз в Азію / Близький Схід, Африку.

Консульство
розраховується індивідуально
+ послуги + переклад + збір + печатка
Китай
ОАЕ
Катар
Саудівська Аравія
Сирія
Малайзія

Як завірити документи в консульстві

Це один зі складних етапів на шляху консульської легалізації документів. Він має на увазі проставлення печатки в посольстві певної країни на всіх офіційних документах. Щоб проставити відповідні печатки, доведеться самостійно звертатися в консульство, записуватися в чергу і витратити на цю процедуру від декількох днів, до декількох тижнів. Щоб спростити таке завдання, рекомендуємо вам звернутися за допомогою в наш візовий центр.

Ми займаємося консульської легалізації документів у всіх консульствах, які знаходяться на території України. У нас є багаторічний досвід роботи в проставленні консульських штампів. Так що можете не сумніватися, що вся ваша документація буде грамотно оформлена, в суворій відповідності до законодавства потрібної вам країни.

Процедурою консульської легалізації ми займаємося не перший рік, ми допоможемо легалізувати в консульстві документи різного типу, включаючи дипломи про освіту, свідоцтва про народження, виписки з медичних установ і багато інших.

Чому важливо грамотно перевести й нотаріально завірити документи

Не однією консульською легалізацією відбувається надання юридичної сили певного виду документів. У деяких випадках може знадобитися нотаріальне завірення. Щоб запевнити документ у нотаріуса, потрібно перевести його на мову тієї країни, для подачі в яку він призначений.

Послуги перекладу і нотаріального завірення також займається наш візовий центр. У нас працюють кваліфіковані юристи і акредитовані перекладачі з багаторічним стажем роботи.

Переклад на іноземну мову необхідний офіційних документів України, які потрібні для надання в посольство або суд іншої країни. При потребі є можливість нотаріально завірити переклад, щоб підтвердити рівень кваліфікації перекладача. Не потрібно шукати для цієї роботи кілька виконавців або звертати відразу до декількох агентствам, досить співпрацювати з нашим візовим центром і у вас все вийде!

Ціна і термін консульської легалізації

Все залежить від виду документа, який потребує завіренні їх юридичної сили. Справа в тому що для кожної країни свої вимоги, відповідно перед подачею в консульство необхідно спочатку поставити штампи міністерства юстиції, міністерства закордонних справ і т.д. Для кожної країни вимоги відрізняються. Зателефонуйте в нашу компанію і отримаєте консультацію абсолютно безкоштовно. Якщо Вам незручно дзвонити, ви можете залишити свій номер телефону для зворотного дзвінка на цій сторінці і з вами в зручний для вас час зв'яжеться експерт компанії Віза-Світ.

Питання-відповіді

Так, Китай не є учасником Гаазької конвенції. Тому для Китаю апостиль не підходить, потрібно виключно консульська легалізація.

До цього списку належать: ОАЕ, Китай, Кувейт, Катар, Саудівська Аравія, Сирія, Ліван, Лівія і т.д.

Як ми працюємо

Консульська легалізація документів швидко і без ризиків

1 крок
Вибираємо відповідний пакет послуг
2 крок
Готуємо необхідний пакет документів
3 крок
Подаємо документи на консульську легалізацію
4 крок
Ви отримуєте документи з консульською легалізацією

Чому варто зробити Консульську легалізацію з Візасвіт

Переваги консульської легалізації з компанією Візасвіт - чому вигідно у нас:

Мінімальний пакет документів

Будь-яке консульство України

Ми допомагаємо зробити консульську легалізацію в будь-якому консульстві України.
Великий досвід міграційної практики

Великий досвід міграційної практики

З нашою допомогою більше 1 000 осіб отримали документи з консульською легалізацією.
Гарантія якісного сервісу

Гарантія якісного сервісу

Кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом.
Працюємо по всій Україні

Працюємо по всій Україні

Консультація і ведення клієнтів з усієї території України.

Виберіть цікавий для Вас розділ

Відгуки та питання

Написати відгук