Є питання?
Телефонуйте:
057 755 12 20
прийом дзвінків з 9:00 до 18:00
 • (063) 353-86-86
 • (095) 353-87-87

Консульська легалізація в Харкові

Україна - одна з країн, які підписали Гаазьку конвенцію, а значить, що для багатьох держав досить простої процедури апостиля для підтвердження легальності документів, виданих українськими державними органами. Але, на жаль, є і ті держави, для яких потрібно більш складна і витратна процедура - а саме, легалізація документів.

Вона необхідна для того, щоб підтвердити легальний статус документа в очах законодавства тієї країни, де він буде пред'явлений. Приклад простий: ви влаштовуєтеся на роботу в Об'єднаних Арабських Еміратах, і вам потрібно надати роботодавцю свій диплом з університету. Оскільки диплом виданий не в вузі ОАЕ, він не вважається офіційним документом до того моменту, поки не буде легалізований в українському консульстві цієї держави. І тут на допомогу прийде наша компанія: ми займаємося проведенням консульської легалізації в Харкові і знайомі з усіма тонкощами цього процесу.

Консульська легалізація документів
індивідуально
 • На нотаріальних документах
 • На документах з РАГСу
 • На юридичних документах
 • На довідку про несудимість
 • На медичних довідках
 • На довідках про проживання

Консульська легалізація документів в Харкові

Особливість легалізації полягає в тому, що вона проводиться для певної країни: документ, який був підтверджений офіційним представництвом Лівії не буде мати юридичної сили за її межами. А тому, варто точно розуміти, для якої держави вам потрібно провести цю процедуру.

Сама по собі вона проходить в кілька етапів. Спочатку збирається пакет паперів, встановлений українським законодавством. Після цього паперу направляються в профільне міністерство, яке видало їх сертифікувати, про що свідчить відмітка, завірена печаткою та підписом посвідчила її особи. І після цього документація направляється на остаточне затвердження в консульство тієї країни, де вона буде пред'явлена.

Які міністерства займаються легалізацією?

Відповідно до того, юрисдикції якого відомства підлягає ваш документ, можна засвідчити його:

 • У Міністерстві юстиції.
 • У Міністерстві закордонних справ.
 • У Міністерстві освіти.

Перше з відомств займається легалізацією тих документів і посвідчень, які видані органами судової влади, прокуратурою, органами юстиції.

Міністерство освіти має право верифікації свідоцтв та дипломів про освіту.

МЗС проставляє штампи на документи, які не потрапляють під вищевказані категорії.

На відміну від апостиля, після затвердження в державних органах України, необхідно також отримати штамп про легалізацію в відповідному представництві країни.

Що можна легалізувати?

Перелік документів для легалізації досить широкий: від свідчень про укладення або розірвання шлюбу до виданих нотаріусами договорів, пенсійних книжок і водійських прав.

Для проведення процедури знадобиться наступний регламент дій:

 • Зробити копію документа і запевнити її нотаріально.
 • Зробити переклад документа на мову тієї країни, де він буде використаний.
 • Проставити позначку профільного міністерства.
 • Проставити позначку у представників консульської служби держави.

Оскільки процес цей займає чимало часу, адже потрапити на прийом в потрібні вам державні установи буває непросто, краще довірити легалізацію нам: наші фахівці оперативно зберуть всі документи, переведуть і запевнять їх, передадуть в міністерство, а потім - супроводжуватимуть вас на подачу в консульство. У підсумку ви отримаєте легалізовані паперу «під ключ».

Міністерство закордонних справ України
01018, м Київ, Михайлівська площа, 1
  044 238-16-69
https://mfa.gov.ua/ua
Мітіна Аріна
Міграційний Експерт / Менеджер по туризму
Досвід роботи - 3 роки.
Спеціалізується на оформленні віз в Азію / Близький Схід, Африку.

Консульство
розраховується індивідуально
+ послуги + переклад + збір + печатка
Китай
ОАЕ
Катар
Саудівська Аравія
Сирія
Малайзія

Легалізація документів в консульстві Китаю

Особливість легалізації документів консульстві Китаю в тому, що цей процес може істотно затягнутися: посольство КНР в нашій країні тільки одне, знаходиться воно в Києві, і в ньому постійно стоять живі черги з бажаючих відправитися в Піднебесну.

Тому варто починати легалізацію з великим запасом часу, адже вам доведеться їхати в столицю, і можливо - не один раз. Не варто оформлювати папери в літню пору - це піковий сезон, коли черги просто величезні. І вже точно простіше всього довірити передачу документів на легалізацію нам: це вийде дешевше і швидше.

Легалізація документів в консульстві ОАЕ

При легалізації документів в консульстві ОАЕ варто точно знати, які з них потрібно легалізувати в оригіналі, а які обов'язково надаються у вигляді копії з нотаріально завіреним перекладом. Крім того, є і свій список допустимих документів, який відрізняється за нормами ОАЕ від загальноприйнятого. Тому при необхідності швидко і ефективно пройти цей етап підготовки до виїзду в Емірати, краще надати його проходження нам.

Легалізація документів в консульстві Катару

Легалізація документів в посольстві Катару відбувається в Києві, а це значить, що при самостійному оформленні ви можете витратити чимало часу і грошей. Крім того, у цієї країни періодично змінюються вимоги до легалізації, і дізнатися найбільш актуальну інформацію, а також зняти з себе тягар відповідальності за проведення процедури ви зможете в нашій компанії: ми все зробимо за вас.

Легалізація документів в консульстві Лівану

Щоб подати документи на легалізацію в консульстві Лівану, знадобиться перевести їх на арабську мову (або на англійську). При цьому, самостійного присутності при подачі в консульство не потрібно, тому ви можете довірити цю процедуру цілком нашої компанії. Ми виконаємо всі етапи швидко, і ви зможете отримати на руки готовий для використання в Лівані документ без клопоту.

Легалізація документів в консульстві Лівії

Лівія також відноситься до країн, що вимагають подвійної легалізації. І ви зможете провести легалізацію документів в консульстві Лівії за допомогою нашої компанії. Ми допоможемо зібрати, перевести, верифікувати будь-які папери з переліку, встановленого законом, а потім перешлём їх в лівійське представництво для завершення процедури.

Легалізація документів в консульстві Сирії

Під час виїзду на сирійську територію вам також буде потрібно легалізувати свої документи, від паспорта до водійського посвідчення. Щоб отримати легалізацію документів в консульстві Сирії, звертайтеся до наших фахівців. Повний комплекс послуг в найкоротший час недорого буде вам забезпечений.

Легалізація в консульстві Саудівської Аравії

У посольстві СА дуже вимоглива відносяться до процесу легалізації. Тут вас може чекати неприємна сюрприз у вигляді вимоги надати додаткові довідки і підтвердження крім стандартного пакета паперів. А це означає, що легалізація документів в консульстві Саудівської Аравії затягнеться надовго, а вам доведеться витратити час на видобуток корисних довідок і повторну поїздку до Києва. Замість цього ви можете піти більш простим шляхом: звертайтеся до нас, і ми точно складемо список паперів на подачу, наш дипломований перекладач виконає їх переклад, запевнить, а ми самі проведемо запевнення в українських міністерствах і консульстві СА.

Легалізація документів в консульстві Кувейту

Ще одною країною, яка не підписала Гаазьку конвенцію виступає Кувейт. Щоб пройти легалізацію документів в консульстві Кувейту, потрібно або ретельно підготуватися і запастися часом, терпінням і грошима на поїздку до столиці, або звернутися до нас. Ми самі зробимо всю роботу за вас, відправимо і отримаємо готові документи зі штампом консульства, що підтверджує їх легальний статус.

Питання-відповіді

Так, документи, видані РАГСом підлягають цій процедурі, тим більше, що для укладення шлюбу вам знадобиться надати свідоцтво про розлучення.

Зверніться до наших менеджерів, ми підготуємо для вас повний перелік документів, виходячи з віку дитини, навчального закладу та інших факторів.

Більшість країн ЄС підписали конвенцію, і в них буде потрібно тільки апостиль (спрощений варіант легалізації).

У нашій компанії ми допоможемо вам відправити всі документи на легалізацію, і вам не потрібно їздити в посольство або додатково збирати довідки.

Як ми працюємо

Консульська легалізація документів швидко і без ризиків

1 крок
Вибираємо відповідний пакет послуг
2 крок
Готуємо необхідний пакет документів
3 крок
Подаємо документи на консульську легалізацію
4 крок
Ви отримуєте документи з консульською легалізацією

Чому варто зробити Консульську легалізацію з Візасвіт

Переваги консульської легалізації з компанією Візасвіт - чому вигідно у нас:

Мінімальний пакет документів

Будь-яке консульство України

Ми допомагаємо зробити консульську легалізацію в будь-якому консульстві України.
Великий досвід міграційної практики

Великий досвід міграційної практики

З нашою допомогою більше 1 000 осіб отримали документи з консульською легалізацією.
Гарантія якісного сервісу

Гарантія якісного сервісу

Кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом.
Працюємо по всій Україні

Працюємо по всій Україні

Консультація і ведення клієнтів з усієї території України.
Відгуки та питання

Написати відгук