ᐉ Візовий центр "Турсервіс" | Імміграційне агентство
 • (063) 353-86-86
прийом дзвінків з 9:00 до 18:00
 • (095) 353-87-87

Віза в Марокко для українців

Екзотична країна на самій півночі африканського континенту - Марокко - притягає багатьох. Одним цікаво побувати в ній і побачити своїми очима той самий горезвісний колорит Сходу, інші розглядають цю державу в якості потенційного вкладення своїх інвестицій, а треті і зовсім прагнуть випробувати долю і переїхати в Рабат на постійне місце проживання. У будь-якому разі, якщо ви вирішили побувати по той бік Середземномор'я, вам знадобиться віза в Марокко: українські громадяни просто не мають права перетинати межу цієї країни без дозволу, виданого консульством. Втім, є і хороша новина: марокканське офіційне представництво знаходиться безпосередньо в Києві, і видачею візових документів займається саме воно. Розглянемо детальніше усю процедуру отримання візи в Марокко разом з нашою компанією.
туризм, гості та бізнес комплексна послуга візового супроводу
100 USD
 • перевірка пакету документів
 • заповнення анкети
 • оплата консульського збору
 • броні, і деталі поїздки
 • консультація клієнта
 • подання документів в консульство

Віза в Марокко для українців

Особливостей подачі документів в марокканське консульство є кілька:

 • Для того, щоб отримати опитувальник для заповнення і взагалі повідомити про свій намір відвідати країну, необхідно зателефонувати самому в консульство. Після вашого звернення секретар надішле вам приклад анкети і список необхідних документів на електронну пошту. Боятися цього дзвінка не варто: консульські секретарі володіють українською і детально розкажуть вам про те, що потрібно для аплікації, виходячи з бажаного типу дозволу.
 • Отриману анкету на візу в Марокко роздрукуйте та заповніть вручну англійською або французькою мовами. Якщо ви сумніваєтеся в своїх силах, співробітники нашої компанії допоможуть вам у цьому.
 • Зберіть усі необхідні довідки та зробіть фото, займіться легалізацією документів.
 • Запасіться квитками на літак або підготуйте квитанції про броні. Також знадобляться підтвердження броні готелю або житла, запрошення, якщо ви їдете з робочим або гостьовим візитом.
 • Потім необхідно знову зателефонувати в консульство і записатися на зустріч, щоб передати весь пакет паперів на розгляд. Якщо потрібно, ми зможемо записати вас на відповідну дату. (Невеликий рада: запишіться відразу після замовлення довідок - зазвичай найближчі доступні дати записи як мінімум через тиждень-два).
 • Приїжджайте в призначений день на вул. Івана Федорова, 12. Краще приїжджати з ранку, щоб не пропустити свою чергу, оскільки викликають на подачу за списками, складеними в консульстві.
 • Після подачі залишається дочекатися рішення консула - про це вас повідомить секретаріат по телефону. Цим же дзвінком вам призначать дату безпосереднього отримання візи. Оскільки на етапі розгляду ваші паспорта залишаються у вас на руках, ви надаєте їх під час повторного приїзду в консульство. Тоді ж при схваленні візи ви зможете оплатити консульський збір.
 • Під час другого відвідування вас чекає зустріч з помічником консула, який може додатково поставити вам кілька запитань. Тоді ж ваші паспорта проштампуют візовою печаткою. Все, ви готові вилітати в Марокко.

Необхідні документи на візу в Марокко

Перелік документів для всіх віз приблизно однаковий:

 1. Заповнений опитувальник, який вам відправлять по електронній пошті. Пам'ятайте, що заповнювати його потрібно англійською / французькою вручну, а також поставити підпис внизу анкети - без неї ваші документи не приймуть, і доведеться заново їх подавати, а це - трата часу.
 2. Фото розміром 3х4 см - 2 штуки.
 3. Ксерокопія всіх сторінок вашого українського паспорта.
 4. Копії перших двох сторінок закордонного паспорта.
 5. Страховий поліс (можна надати копію).
 6. Підтвердження броні авіаквитків туди і назад.
 7. Підтвердження броні житла (лист від готелю, стандартна форма бронювання на великих онлайн-ресурсах Booking.com або Airbnb).
 8. Документи, що підтверджують платоспроможність - або довідка від роботодавця із зазначенням розміру заробітної плати за 6 останніх місяців, або виписка з банку з підтвердженням залишку на рахунку і руху по рахунках.
 9. Оригінал довідки про несудимість.

Для тих, хто їде в країну по візі нареченої, гостьовий, робочої, студентської або бізнес-візі також обов'язково потрібні запрошення документи, що підтверджують мету поїздки. А в разі необхідності транзитної візи, потрібно буде надати ще й оформлену візу тієї країни, куди ви прямуєте транзитом через Марокко.

Посольство Марокко в Україні
03150 г. Киев, ул. Івана Федорова, 12
044 284 3326
Мітіна Аріна
Міграційний Експерт / Менеджер по туризму
Досвід роботи - 3 роки.
Спеціалізується на оформленні віз в Азію / Близький Схід, Африку.

Віза
туризм, гостьова і бізнес
$100
оформлення 3-4 робочих дня
перевірка пакету документів
броні, і деталі поїздки
заповнення анкети
консультація по типу візи
оплата консульського збору
відстеження стадій обробки
Тест-оцінка шансів отримання візи в Марокко
Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся які ваші шанси отримання візи в Марокко
Всього 10 питань
Займе пару хвилин

Типи віз в Марокко

В цілому, всі види віз до цієї країни можна умовно розділити на дві категорії:

 • Короткострокові - до них відносяться горезвісні туристичні, бізнес-візи, гостьові.
 • Довгострокові - наприклад, для виїзду на роботу в марокканську компанію або на навчання до місцевого університету.

Найчастіше, оформлення візи в Марокко необхідно туристам, оскільки країна приваблює багатьох своєю самобутньою культурою і старовинними пам'ятками. З неї ми і почнемо наш огляд.

Туристична віза

Видається вона на термін до 30 днів (коридор - також 30 днів). При цьому, точні терміни дозволу на перебування на марокканської території будуть залежати від дат вашої поїздки і бажаного часу подорожі. Фактично, вказувати дати прильоту і вильоту з країни потрібно обов'язково при подачі документів. Отримати дозвіл досить просто - Марокко багато в чому позиціонує себе, як туристична країна, і мандрівникам тут раді. Тому на отримання цього візового типу відсоток відмов найнижчий. Для того, щоб оформити туристичну візу, необхідно подати стандартний пакет документів, відвідати консульство двічі і оплатити 20 євро збору. При бажанні, спростити собі процедуру отримання ви зможете з нашою компанією: ми можемо подати всі документи за вас по нотаріально завіреної довіреності. За цією ж візою ви зможете безперешкодно пересуватися по всій території країни, але варто пам'ятати про те, що, якщо ваша поїздка буде пов'язана з багаторазовим перетинанням кордонів (наприклад, ви плануєте кілька разів виїхати з Марокко в Алжир або інші країни), це необхідно вказати у час призначення дати подачі документів в консульство.

Гостьова віза

Основна відмінність такої візи від туристичної - це необхідність в запрошенні від марокканської сторони. Це може бути лист від родичів-резидентів Марокко, друзів або офіційної організації, якщо, наприклад, ви їдете працювати волонтером на будь-якому заході або збираєтеся відвідати виставку або взяти участь в конференції. У запрошенні листі обов'язково потрібно вказати:

 • Прізвище та ім'я особи, що запрошує; Ваші ПІБ;
 • Номер і серію вашого закордонного паспорта;
 • Контактну інформацію: тимчасову адресу, де вас буде приймати марокканська сторона.

В іншому пакет документів - базовий, хіба що фотографій знадобиться 3, а не 2. Пам'ятайте про те, що вказати мету подорожі необхідно ще на етапі першого дзвінка в консульство, оскільки анкети для туристів, гостей або, наприклад, потенційних працівників, будуть відрізнятися. Візовий збір для гостьової візи той же, що і для туристичної. Як особи, що оформляє запрошення для вас, може виступити будь-який ваш друг або родич, що легально проживає в Марокко і має громадянство.

Віза нареченої

Віза нареченої - один з підвидів гостьовий. Вона також вимагає запрошення від вашого потенційного чоловіка. Вам необхідно буде зі свого боку підтвердити свою платоспроможність на весь час перебування в державі. Тому запасіться випискою з банківського рахунку. Особливих доказів ваших матримоніальних планів не знадобиться - державні органи лояльно відносяться до міжнародних шлюбів, тому базового пакету паперів буде цілком достатньо.

Робоча віза

Серед українців не має такої вже великою популярністю в якості потенційного місця працевлаштування. Але багато хто прагне отримати досвід в міжнародних компаніях, в тому числі і в Марокко. Які «підводні камені» варто враховувати при отриманні дозволу на робочий виїзд в Марокко?

 • Заповнення спеціального типу опитувальника - для майбутніх працівників анкета відрізняється від туристичної, і це варто пам'ятати при дзвінку в консульство.
 • Надання всіх стандартних документів.
 • Запит від представників компанії-роботодавця: вам необхідно надати, по-перше, свій робочий контракт або запрошення від роботодавця, а також дозвіл на виконання саме тієї роботи, яку ви плануєте отримати.
 • Інформацію про власні доходи, наявність нерухомості, інших форм власності в Україні.

Крім того, в залежності від вакансії, вам, можливо, знадобиться надати довідку про психічне здоров'я, результати медичного огляду та інші документи. Щоб дізнатися, що саме вам потрібно підготувати перед виїздом на роботу в Марокко, проконсультуйтеся з менеджерами нашої компанії - ми допоможемо вам у цьому. Видається робоча віза на точно певний термін - термін дії вашого робочого контракту, не більше. Крім збору довідок, вам доведеться ще один етап, який зазвичай минають туристи.

А саме - спілкування з представниками консульства. Ваше завдання - точно і чесно відповідати ні їхні запитання, а акцент робити на тому, що ви їдете працювати за контрактом, і після його закінчення збираєтеся повернутися в Україну.

Справа в тому, що в країні процвітає безробіття, і трудові мігранти вітаються тільки в тому випадку, якщо вони - фахівці в тій сфері, яка відчуває нестачу кадрів серед самих марокканців.

Бізнес віза

Якщо ви ведете бізнес з марокканськими компаніями або плануєте його вести, якщо у вас є діловий інтерес в поїздці в Рабат і інші міста, або ж ви збираєтеся на будь-який бізнес-форум, виставку або конференцію, необхідно оформити бізнес-візу. З особливостей, які варто передбачити ще до подачі документів:

 • Обов'язково надайте оригінал запрошення від партнерів або організаторів заходу, на яке ви їдете.
 • Довідка з вашого місця роботи або ваші правовстановлюючі документи підприємства - обов'язкові.
 • Юридичні документи приймаючої сторони теж знадобляться.

Для підтвердження мети поїздки вам можуть стати в нагоді: програмки конференцій, на які ви запрошені, запрошення листи, наявні бізнес-контракти з марокканської стороною. Терміни оформлення такої візи зазвичай більше, ніж для туристичної. При зверненні в нашу компанію ви отримаєте дозвіл приблизно за 14 днів.

Студентська віза

На жаль, надходити в марокканські університети і школи українські студенти можуть тільки на контрактну форму навчання. Для цього необхідно подати заявку на вступ до місцевого ВНЗ, пройти співбесіду і здати вступні іспити. Тільки після цього ви можете подавати документи на дозвіл перебування в країні для студента. Видається студентська віза на термін навчального контракту. Їдете на коротке стажування - вам нададуть візу на місяць-два, залежно від умов контракту. Будете вчитися в університеті - вам нададуть дозвіл жити в країні весь термін навчання. Для подачі на цю візу знадобляться крім стандартних документів ще й:

 • Запрошення від навчального закладу або укладений контракт на навчання.
 • Дані про ВНЗ, де ви плануєте вчитися.
 • Підтвердження вашої платоспроможності на період навчання.
 • Бронь готелю або оренда місця в гуртожитку.

Але час від часу пакет документів може бути різним, і дізнатися про те, що вам потрібно, щоб вчитися легально в Марокко, ви зможете в нашій компанії.

Возз'єднання сім'ї

Для возз'єднання сім'ї, наприклад, в разі, якщо ваші батьки, діти, подружжя є громадянами Марокко, необхідна довгострокова віза, яка в подальшому дасть вам можливість оформити посвідку на проживання і громадянство. В кожному окремому випадку, пакет паперів для оформлення цієї візи може відрізнятися.

Наша компанія допоможе вам зібрати саме ті з них, які в вашому випадку знадобляться, правильно сформулювати запит і заповнити анкету на таку візу.

Інвестиційна віза

Для її оформлення знадобляться все ті ж документи, що і для туристичної, але анкета буде відрізнятися, а також потрібно надати рекомендаційний лист від марокканської Дирекції зовнішніх інвестицій або ваших партнерів, в бізнес яких ви плануєте інвестувати гроші. Наша компанія допоможе вам підібрати гідний спосіб інвестувати в економіку Марокко і підготувати всі документи для інвестиційної візи.

Віза моряка

Як і в більшості країн, для отримання візи моряка вам потрібні:

 • Контракт з крюингу або конкретним власником судна, на якому ви будете працювати.
 • Чинний паспорт моряка.
 • Закордонний паспорт.
 • Підтвердження від роботодавця про те, що витрати на час вашого перебування на контрактній роботі він бере на себе.

Отримати всю інформацію про те, що потрібно для візи моряка, ви зможете у наших консультантів.

Віза в Марокко для дітей

Діти, які мають намір побувати в Королівстві Марокко, теж повинні отримати дозвіл. Для цього на кожну дитину потрібно надати:

 • Анкету - в разі, якщо ваша дитина має власний закордонний паспорт.
 • Копії свідоцтва про народження дитини та свідоцтва про шлюб батьків.

Є своя особливість в сплату консульського збору для дітей: якщо вони виїжджають без власного закордонного паспорта (вписані в паспорти батьків) - збір не стягується. Якщо ж у неповнолітнього мандрівника вже є власний паспорт - оплатити доведеться всю суму, як і дорослому.

Скільки коштує віза в Марокко

Стандартна вартість візового збору при оформленні марокканського дозволу на в'їзд - 25 доларів США (або 20 євро). Оплачується він безпосередньо в консульстві при подачі паспортів і співбесіді з представником дипломатії.

Термін виготовлення візи в Марокко в Україні

Один із найбільш наболілих питань - це швидкість оформлення. Одна з особливостей менталітету Північної Африки полягає в тому, що тут ніхто нікуди не поспішає. І якщо навіть складну в отриманні австралійську візу можна отримати за пару тижнів, у випадку з Марокко приготуйтеся до того, що доведеться витратити близько 1,5-2 місяців.

У цей час входить все, починаючи від вашого першого дзвінка в консульство, закінчуючи бесідою з представником марокканської дипломатії при проставленні штампу про дозвіл. Також в ці терміни вам належить отримати потрібні довідки. Хочете прискорити цей процес? Наша компанія допоможе вам в цьому: ми оперативно подамо ваші документи, проконсультуємо і перевіримо правильність заповнення та подання анкети і документації.

Причини, за якими можуть відмовити в отриманні візи в Марокко

В цілому, марокканське консульство дуже доброзичливо ставиться до українських туристів. Отримати відмову при подачі на візу потрібно ще постаратися. Але і таке буває, на жаль. Основні причини для заборони на в'їзд:

Неповний комплект документів, визначений для подачі.

 • Низький рівень доходу або відсутність довідки з банку з рухом по рахунку.
 • Наявність судимостей, непогашених на момент передбачуваного візиту.

Зазвичай співробітники дипкорпусу не пояснюють точно, чому вам відмовлено. Але щоб звести ймовірність відмови до мінімуму, краще довірити процедуру отримання надійним помічникам, таким, як наша компанія.

Переваги отримання візи в Марокко з нашою компанією

Завдяки нашим послуг, ви зможете швидко отримати дозвіл на відвідування колоритного Марокко. Наш сервіс включає в себе послуги з перекладу та верифікації всіх документів, супровід на всіх етапах, допомога в заповненні анкети і при необхідності - підтримку під час відвідування консульства країни в Києві. Ви економите свій час, не проводьте дні в чергах за довідками і швидко формуєте пакет документів. З нами ваша подорож почнеться на позитивній ноті ще з моменту планування і отримання дозволу на в'їзд. Наша компанія допоможе вам в отриманні будь-якого типу візових дозволів і проконсультує по всіх питаннях.

Питання-відповіді

Це бажано, але зовсім необов'язково. Представники консульства добре говорять по-англійськи і трохи знають українську.

Так, консульство в Україні займається видачею візових документів як громадянам країни, так і іноземцям, які легально перебувають на українській території.

Для туристів, туристична страховка потрібна обов'язково.

Точних вимог у марокканського уряду немає, але варто передбачити хоча б суму в 75-100 доларів США на день перебування в країні.

Так, практика навчання в мовних школах існує. У Марокко для цього потрібна студентська віза, яка видається на термін вашого навчання. Надайте запрошення або договір з навчальним закладом, щоб отримати дозвіл на весь термін вашої передбачуваної навчання.

Заповнити анкету на візу в Марокко
Как мы работаем

Оформление визы быстро и без рисков

1 шаг
Выбираем подходящий пакет услуг
2 шаг
Готовим необходимый пакет документов
3 шаг
Подаем документы на визу
4 шаг
Вы получаете визу

Почему стоит оформить визу в Турсервис

Преимущества оформления визы в компании Турсервис - почему выгодно у нас:

Минимальный пакет документов

Минимальный пакет документов

Мы помогаем оформить визу с минимальным пакетом документов.
Большой опыт миграционной практики

Большой опыт миграционной практики

С нашей помощью более 3 500 человек получили визы в различные страны мира.
Гарантия качественного сервиса

Гарантия качественного сервиса

Квалифицированные специалисты с многолетним опытом.
Работаем по всей Украине

Работаем по всей Украине

Консультация и ведение клиентов со всей территории Украины.

Вкажіть ваше місто для детальної інформації щодо оформлення візи в Марокко

Відгуки та питання
10.03.2020
Добрый вечер.Планирую поездку в Марокко с ребенком(гражданин Украины) на 3 мес. У меня есть вид на жительство в Марокко. В связи с этим появилось несколько вопросов:
1)Нужна ли мне виза, в том числе справка о несудимости, если имеется карт сижур?
2)Нужна ли мне страховка или только ребенку, если имеется приглашение от мужа с указанием обеспечения всех расходов?
3)Обязательна ли справка из школы для ребенка(ребенок обучается в зоне ОРДЛО и такая справка скорее всего будет недействительной для Украины)

Команда Турсервіс

Добрый день, для оформления визы справка о несудимости нужна. Что касается других вопросов, сможем уточнить при наличии большего количества информации. Для более подробной консультации свяжитесь с нами по контактным номерам телефонов или оставьте Ваши контакты в форме для обратной связи у нас на сайте. Спасибо
05.03.2020
Добрый день, подскажите для гостевой визы, нужно оформлять приглашения обязательно?

Команда Турсервіс

Добрый день, для оформления такого типа визы, приглашение обязательно.
25.02.2020
Добрый день, как оплатить визовый сбор?

Команда Турсервіс

Добрый день, визовый сбор оплачивается при получении проездного документа, после решения по визовому заявлению.
07.02.2020
Добрый день. Как быстро можно получить визу в Марокко?

Команда Турсервіс

Добрый день. После подачи документов, рассмотрение составляет 7 рабочих дней.
29.01.2020
Добрый день, подскажите если я оформила справку о несудимости для визы 2 месяца назад она подойдет?

Команда Турсервіс

Добрый день, к сожалению дата выдачи справки, на момент подачи документов, должна быть не более месяца назад. Если Вам необходимо обновить справку мы можем с радостью Вам помочь.
22.01.2020
Добрый день, подскажите на визу в Марокко можно подать документы без личного присутствия?

Команда Турсервіс

Добрый день, на сегодняшний день, личное присутствие обязательно на получение визы. Загранпаспорта с решением по визе отдают только лично владельцу паспорта. Мы можем помочь с подачей документов, а на получение Вам необходимо будет лично приехать в Киев.
04.12.2019
Добрый вечер, скажите для визы в Марокко нужна справка о несудимости?

Команда Турсервіс

Добрый вечер, абсолютно верно. Для получения визы вам понадобится справка о несудимости, полученная не позже, чем за 1 месяц до дня подачи документов. Если вам понадобится помошь, мы можем оформить справку о несудимости для вас, а также собрать полный пакет документов для визы в Марокко.

Написати відгук