Є питання?
Телефонуйте:
057 755 12 20
прийом дзвінків з 9:00 до 18:00
 • (063) 353-86-86
 • (095) 353-87-87

Віза в Канаду оформлення документів в Харкові

Канада - приголомшлива країна за багатьма аспектами, тому багато українців так прагнуть отримати дану візу. Це держава знаходиться в Північній Америці, займає друге місце в світі за площею. Канада рясніє озерами та річками. Це країна з високим рівнем життя, де низький рівень злочинності і відмінна екологія. Ні для кого не секрет, що країна має хорошу репутацію, канадська політика завоювала всесвітнє повагу, до всього іншого це так само держава з високими технологіями і з розвиненою промисловістю, багате природними ресурсами. Як правило, Канада дуже позитивно ставиться до тих, хто хоче пройти навчання в тому чи іншому вузі країни, щорічно вузи і коледжі країни приймають близько 160 000 іноземних студентів з можливим подальшим працевлаштуванням.
Віза туризм, гості та бізнескомплексна послуга візового супроводу
90 USD
 • перевірка пакету документів
 • броні, і деталі поїздки
 • заповнення 3х анкет
 • оплата консульського та сервісного збору онлайн
 • запис на здачу біометричних даних в візовий центр

Віза в Канаду в Харкові

Для того, що б вам, громадянину України, здійснити в'їзд в Канаду, вам буде необхідна віза в Канаду, тип візи підбирається і залежить від переслідуваної мети поїздки. Імміграційний відділ Канади в Україні до недавнього часу проводив прийом візових документів виключно в режимі онлайн, але тепер з 31.07.2018 документи потрібно надавати особисто заявнику, тому що на сьогоднішній день правила такі, що в перелік так само додані біометричні дані (відбитки пальців).

Канаду можна назвати однією з найскладніших країн для отримання візи. Це можна пов'язати з тим, що дуже велика кількість українців вже іммігрували до Канади і утворюють цілі діаспори, уряд Канади дуже неохоче видає візу українським громадянам, тому необхідно зібрати певний пакет документів.

При зборі документів для візи в Канаду, необхідно розуміти, яка ваша мета і яку функцію виконує той чи інший документ. Найважливіше довести уряду Канади, що ви не залишитеся в їх країні на нелегальних підставах і повернетеся на батьківщину. Як докази можна додавати документи на нерухомість, машину, документ, який може підтвердити, що ви є батьком, і ваші діти на момент відсутності залишаються в Україні (свідоцтво про народження), свідоцтво про шлюб, довідку з роботи про те, що на час вашої відсутності в країні, ваша посада буде збережена за вами.

Документи для оформлення візи в Канаду

Для того, що б оформити візу в Канаду в Харкові вам знадобляться наступні документи:

 1. внутрішній паспорт громадянина України;
 2. закордонний паспорт, (так само надаються закордонні паспорти, які є у Вас в наявності, як діючі, так і з закінченим терміном дії);
 3. безпомилково заповнений візовий опитувальник (IMM5645, IMM5257, IMM5484, IMM5476), англійською мовою;
 4. фотографія 3,5х4,5 - 4 шт.
 5. документи, які можуть довести ваше фінансове становище, виписка з вашого банківського рахунку з рухом грошових коштів за останні пів року;
 6. при відсутності особистих грошових коштів, гарантійний лист від людини, хто буде оплачувати поїздку;
 7. довідка з місця роботи: важливо що б на бланку була фірмова друк і реквізити фірми (повна адреса, контактні номери телефону). У довідці має бути вказана займає посаду заявника і заробітна плата за пів року;
 8. для приватних підприємців: свідоцтво про реєстрацію або остання декларація;
 9. для школярів або студентів: виписка з місця навчання. Якщо поїздка планується під час навчального часу, необхідна довідка про дозвіл про відсутність на період навчання, під час канікул - дана довідка не потрібна.
 10. для пенсіонерів: пенсійне посвідчення і виписка з банку.
Посольство Канади в Україні
01901, г. Киев, ул. Костьольна, 13А
044 590-31-00
https://www.canadainternational.gc.ca/ukraine/index.aspx?lang=укр
Выдача паспортів:
Паспорти пересилаються кур'єрською службою доставки Візового центру Канади
Термін оформлення візи:
Обов'язково необхідно здавати біометричні дані, в не залежності від прийнятого рішення. Оформляють візу протягом 7-10 робочих днів, з моменту здачі біометричних даних.
Консульський збір:
100 CAD $ збір і 85 CAD $ здача біометричних даних (Оплатити можна в офісі нашої компанії). У разі відмови, консульський збір 100 CAD $ не повертається. 85 CAD $ оплачуються 1 раз, біометричні дані дійсні 10 років.
Семенов Андрей
Міграційний експерт
Досвід роботи - 5 років
Спеціалізується на оформленні віз в США, Канаду, Великобританію

Заповнення IMM
анкета
$50
Заповнення анкет (IMM 5645,5257,5484,5476)
запис на здачу біометричних даних
Visitor Visa V-1
туризм, гостьова і бізнес
$90
оформлення 3-4 робочих дня
перевірка пакету документів
броні, і деталі поїздки
заповнення анкет (IMM 5645,5257,5484,5476)
запис на здачу біометричних даних
оплата консульського збору
консультація
Visitor Visa V-1
туризм, гостьова і бізнес
$150
оформлення 1-2 робочих дня
перевірка пакету документів
броні, і деталі поїздки
заповнення анкет (IMM 5645,5257,5484,5476)
запис на здачу біометричних даних
оплата консульського збору
консультація
Тест-оцінка шансів отримання візи в Канаду
Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся які ваші шанси отримання візи в Канаду
Всього 10 питань
Займе пару хвилин
Цікаве відео
Загрузить видео
Загрузить видео
Загрузить видео

Вартість візи в Канаду

Незалежно від того як ви вирішили збирати документи на візу, самостійно або скориставшись нашими послугами, в будь-якому випадку необхідно сплатити обов'язковий консульський збір у розмірі 100 CAD + послуги візового центру. З пакетами послуг нашої компанії ви могли ознайомиться вище.

Як отримати візу в Канаду?

Отримання візи в Канаду може виявитися досить непростим завданням для простого обивателя або людини, який вперше стикається з оформленням візи. Дуже важливо зібрати весь необхідний перелік документів, який потрібно сформувати в певному порядку. Наша компанія надає допомогу в створенні правильного порядку пакету документів і його складових, заповненні анкети, ми так само перевіряємо ваші документи і робимо необхідний переклад на англійську мову.

Через те, що на сьогоднішній день консульство Канади висунуло вимогу про складання біометричних даних, навіть якщо у вас є біометричний закордонний паспорт, ми можемо записати вас на подачу (здається раз в 10 років). Після того як ви здасте свої біометричні дані, вам залишиться тільки чекати рішення консульства. Звертаємо вашу увагу, що рішення про видачу візи або про відмову, приймає неодмінно консул, і вплинути на це ми не можемо, так як кожен випадок розглядається консульством індивідуально.

Типи віз:

Існує кілька типів віз до Канади, підбирається же тип візи в Канаду виходячи з мети поїздки.

 • Робоча віза в Канаду: Якщо вас в Канаді очікує робота, або ви плануєте вести власний бізнес і ваша робота передбачає залучення іноземних партнерів. Як правило подібна віза видається терміном до підлозі року, протягом цього терміну ви зможете переміщатися по країні без обмежень і здійснювати багаторазові перетину кордону.
 • Туристична віза в Канаду: Оформляється в тому випадку, якщо ви купили тур по країні або плануєте відвідувати місця відпочинку, зазвичай видається згідно із заявленим туру або екскурсіях.
 • Транзитна віза в Канаду: Підійде для тих, хто слідує через країну проїздом і не планує залишатися довше, ніж на період необхідний для пересадки з одного рейсу на інший або для зміни транспорту.
 • Бізнес/гостьова віза в Канаду: має на увазі наявність запрошення від приймаючої сторони. Це може бути бізнес запрошення від роботодавця або гостьове запрошення від друзів / родичів / знайомих.
 • Студентська віза в Канаду: дає вам можливість виїхати на навчання в будь-який з державних навчальних закладів, варто звернути увагу, що термін навчання повинен складати не менше шести місяців, якщо ви плануєте проходити курси, які мають на увазі менший часовий період, то в такому випадку оформляється робоча віза.

Так само візи можна поділити ще на 2 категорії:

 1. Багаторазова - має на увазі багаторазове перетинання кордону та зворотного в'їзду на протязі всього терміну дії, так само дану візу ще називають мультивіза в Канаду.
 2. Одноразова - має на увазі один в'їзд в країну і подальше перебування на протязі всього передбаченого терміну, який безпосередньо в ній вказано.

Термін оформлення візи:

Кожен день наша компанія наполегливо працює над тим, що б максимально прискорити процес оформлення канадської візи. Те, що залежить від нас, ми виконуємо максимально оперативно, зберігаючи високу якість і чіткість наших послуг.

Як правило, збір необхідних документів, заповнення анкет, переклади, бронь готелю займає близько 3-х робочих днів, решта залежить від вільного часу на подачу біометричних даних і, звичайно ж, розгляд ваших документів консульством Канади, що в середньому займає близько 7-ми робочих днів плюс доставка документів. Загалом вся процедура займає до 2 х тижнів - 1 місяця.

Питання-відповіді

Оформлення візи в Канаду може тривати від десяти днів до двох тижнів. Пара з них потрібно, щоб збирати і перекладати документацію. Час, що залишився витрачається для уважного розгляду справи посольством. Потенціал для зменшення термінів, звичайно ж, є, але тоді для цього вишукуються серйозні підстави. Наприклад - захворювання або смерть родичів, або ж терміновість лікування в країні, інше.

Оформлення візи в Канаду передбачає обов'язковий пункт, що стосується внесення певної суми грошей. Її величина обчислюється $ 75 - $ 150 в залежності від того, який період дії вона передбачає. Варто сказати, що при відмові в дозвільному документі зазначена сума не повертається. За дітей також проводиться така оплата. Гроші оплачуються в касі спеціального відділу Посольства, в банку або ж при подачі документів в електронному вигляді на офіційному сайті посольства.

Згідно з вимогами посольства, фотографії, необхідні для отримання візи в Канаду , зазвичай відповідають встановленим нормам:

 • розміри знімка - мінімум 3,5х4,5 см;
 • особа розташовується строго посередині;
 • над головою є поле в три міліметри;
 • на фотографії зображена верхня частина плечей;
 • не допускаються знімки в сонцезахисних окулярах;
 • допускаються зображення в перуках, головних уборах і постійних окулярах, але з тією умовою, щоб в подальшому не була утруднено ідентифікація особистості;
 • фотознімок ретушувати не можна, до того ж обидві надаються фотокартки передбачають ідентичність;
 • забороняється наявність різнобарвного фону, при цьому там не повинно бути сторонніх предметів і різних візерунків;
 • фотографія роздруковується на матовому папері;
 • фото виробляється не пізніше ніж за півроку до його надання в офіс.

Відомості, викладені на офіційному сайті Міністерства, повністю дають відповідь на це питання. Вся документація, яка подається для оформлення не англійською або французькою мовою, обов'язково повинна переводитися на будь-який з цих мов. Зазвичай практикують переклад на англійську, оскільки це набагато оперативніше і вигідніше у фінансовому плані.

Комплект паперів потрібно різний для кожного окремого типу. Притому найпопулярніша з них, для туриста, передбачає збір наступних документальних компонентів:

 • документ про укладення шлюбу - він необхідний завжди, навіть якщо поїздка відбувається поодинці - саме так ви доводите свій сімейний стан;
 • довідки, що свідчать про фінансову спроможність в'їжджаючої людини - з місця служби, банку, пенсійного фонду, інше;
 • свідоцтво про народження для дитини - якщо вона їде разом з татом і мамою; і згоду від батьків - якщо подорож проходить з третьою особою.

Зазначений перелік не є повним і детальним, тому про можливі зміни найкраще уточнювати на сайті IRCC.

Оформлення окремого виду допуску на увазі заповнення різного типу анкет. Для тимчасового перебування на території держави зазвичай передбачається форма ІММ 5257 з додатковими програмами. При цьому бажано звернути увагу на деякі нюанси:

 • все поля обов'язкові для заповнення;
 • номер паспорта пишеться разом;
 • дата вказується в форматі рік- місяць-день;
 • інформація про роботу подається протягом попередніх десяти років;
 • вказуючи про службу в армії, треба повідомити про дату, місцевості і місті служби, а також про її суть.

Заповнити анкету на візу до Канади
Как мы работаем

Оформление визы быстро и без рисков

1 шаг
Выбираем подходящий пакет услуг
2 шаг
Готовим необходимый пакет документов
3 шаг
Подаем документы на визу
4 шаг
Вы получаете визу

Почему стоит оформить визу в Турсервис

Преимущества оформления визы в компании Турсервис - почему выгодно у нас:

Минимальный пакет документов

Минимальный пакет документов

Мы помогаем оформить визу с минимальным пакетом документов.
Большой опыт миграционной практики

Большой опыт миграционной практики

С нашей помощью более 3 500 человек получили визы в различные страны мира.
Гарантия качественного сервиса

Гарантия качественного сервиса

Квалифицированные специалисты с многолетним опытом.
Работаем по всей Украине

Работаем по всей Украине

Консультация и ведение клиентов со всей территории Украины.
Відгуки та питання

Написати відгук