Є питання?
Телефонуйте:
057 755 12 20
прийом дзвінків з 9:00 до 18:00
 • (063) 353-86-86
 • (095) 353-87-87

Віза в Канаду оформлення документів в Україні

Це чудова земля з відмінною екологією і відмінною природою завжди була приваблива для наших людей не тільки в плані еміграції, а й як місцевість, де є на що подивитися туристу. Цікаві традиції та звичаї жителів, особливості їхньої поведінки, пам'ятки - все це приваблює не тільки мандрівників, але й бізнесменів, які навчаються та інших. При будь-якому розкладі для її відвідування потрібно отримати візу до Канади, і тому мета цієї статті - прояснити деякі аспекти отримання цієї позначки.

Віза туризм, гості та бізнескомплексна послуга візового супроводу
90 USD
 • перевірка пакету документів
 • броні, і деталі поїздки
 • заповнення 3х анкет
 • оплата консульського та сервісного збору онлайн
 • запис на здачу біометричних даних в візовий центр

Що вимагає посольство Канади в Україні

У світлі тісної співпраці з українським урядом, в останні роки держава кілька спростила свої вимоги до наших громадян. Це стало можливим через включення України в комплексну програму CAN +, куди входять також і інші держави, включаючи Мексику, Індію та Китай. Відтепер під час подачі заяви українцям, які побували там протягом попередніх десяти років, або мають діючу на даний момент візову позначку, немає необхідності доводити рівень свого фінансового становища. Проте, такий фактор не працює по відношенню до деяких інших варіантів.

Подача документів у візовий центр Канади в Україні

Перед поїздкою слід заздалегідь зібрати і підготувати певний список паперів, стандартний перелік яких виглядає наступним чином:

 • закордонний паспорт з двома чистими сторінками і терміном дії мінімум протягом півроку після запланованої дати повернення в Україну;
 • дві кольорові фотокартки з параметрами 35 × 45 мм;
 • копії всіх сторінок українського паспорта, на яких є записи і штампи;
 • заповнені на кожного претендента анкети спеціального формату;
 • банківську довідку про рух фінансів протягом останнього півроку;
 • довідка з місця роботи про займану посаду, заробітну плату за останні шість місяців;
 • для пенсіонерів - відомості з Пенсійного Фонду про виплати за останні півроку;
 • копія свідоцтва про укладення шлюбу, якщо такий є;
 • копія свідоцтва про народження для неповнолітніх дітей, що їдуть разом з батьками;
 • квитанція про оплату візового збору.

Крім загального переліку паперів, можуть знадобитися додаткові документи. Як правило, вони потрібні для оформлення гостьового, туристичного та робочого варіанту.

Посольство Канади в Україні
01901, г. Киев, ул. Костьольна, 13А
044 590-31-00
ПН-ПТ 8:30 - 13:00 і 14:00 - 17:00
Выдача паспортів:
Паспорти пересилаються кур'єрською службою доставки Візового центру Канади
Термін оформлення візи:
Обов'язково необхідно здавати біометричні дані, в не залежності від прийнятого рішення. Оформляють візу протягом 7-10 робочих днів, з моменту здачі біометричних даних.
Консульський збір:
100 CAD $ збір і 85 CAD $ здача біометричних даних (Оплатити можна в офісі нашої компанії). У разі відмови, консульський збір 100 CAD $ не повертається. 85 CAD $ оплачуються 1 раз, біометричні дані дійсні 10 років.
Семенов Андрей
Міграційний експерт
Досвід роботи - 5 років
Спеціалізується на оформленні віз в США, Канаду, Великобританію

Заповнення IMM
анкета
$50
Заповнення анкет (IMM 5645,5257,5484,5476)
запис на здачу біометричних даних
Visitor Visa V-1
туризм, гостьова і бізнес
$90
оформлення 3-4 робочих дня
перевірка пакету документів
броні, і деталі поїздки
заповнення анкет (IMM 5645,5257,5484,5476)
запис на здачу біометричних даних
оплата консульського збору
консультація
Visitor Visa V-1
туризм, гостьова і бізнес
$150
оформлення 1-2 робочих дня
перевірка пакету документів
броні, і деталі поїздки
заповнення анкет (IMM 5645,5257,5484,5476)
запис на здачу біометричних даних
оплата консульського збору
консультація
Тест-оцінка шансів отримання візи в Канаду
Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся які ваші шанси отримання візи в Канаду
Всього 10 питань
Займе пару хвилин
Цікаве відео
Загрузить видео
Загрузить видео
Загрузить видео

Віза в Канаду в Україні

Починаючи з 2019 року, щоб дістати візу на в'їзд, зовсім необов'язково звертатися прямо в консульство або сервісну компанію. Зробити все можна в режимі онлайн, через спеціальну інтернет-сторінку.

Все, що туди подається, проводиться через сайт Посольства. Там завантажуються документальні копії, заповнюється анкета на візу в Канаду і проводиться оплата. На завантаження документації з моменту реєстрації людині відводиться 60 днів. Якщо в них вкластися не вдалося - все доводиться починати спочатку.

Дозвіл на в'їзд до Канади з України

Цей край відрізняється своєю гостинністю, але при тому він не завжди готовий впускати всіх іноземних підданих. Щоб почати процедуру реєстрації, попередньо необхідно пройти досить складний шлях збору документації. Крім того, слід бути готовим до досить великому періоду очікування.

Пояснюється це тим, що, як і в будь-якій державі, там намагаються вирішити складне завдання нелегальної імміграції. Тому громадянам одних держав канадська міграційна влада спочатку довіряє за замовчуванням, дозволяючи безвізовий в'їзд. Багатьом іншим доводиться доводити свою благонадійність в індивідуальному, передбаченому законом порядку.

Причини по яким можуть відмовити в отриманні візи в Канаду

Приступаючи до процедури реєстрації, бажано знати про деякі фактори, що впливають на небажання влади впускати вас до себе, а також дають їм право депортувати іноземців. До найбільш часто зустрічається причин відмови відноситься наступне:

 • Відсутність візової історії

Для неповнолітнього учня, який їде туди з екскурсією або в літній табір, швидше за все, проблем не буде. Але якщо йому є 18 років, він виявив бажання вчитися там і при цьому має чистий паспорт - його можливості на отримання дозволу істотно зменшуються. В такому випадку краще всього заздалегідь з'їздити куди-небудь в Європу з тим, щоб отримати можливість відзначити цю подію в паспорті.

 • Подача неправдивої інформації

Процедура подачі потрібних відомостей не терпить обману. Ні в якому разі не надавайте підроблені копії і не приховуйте, якщо з якої-небудь причини вас не впустили раніше в іншу країну. Найкраще самі вкажіть про це з поясненням причини. В іншому випадку в консульстві все дізнаються, і вас можуть внести в чорний список.

 • Грошовий момент

Канадське консульство вимагає надання докладної інформації про платоспроможність людини. Для цього йому потрібні правдиві дані про джерело його доходів, можливо - у вигляді довідки з місця роботи. Крім того, на його рахунку повинна бути сума, повністю покриває переліт, проживання, а також вартість навчання. Іншими словами, людина повинна довести свою здатність забезпечувати свій побут чи навчання.

 • Наявність суперечливих фактів

При заповненні заяви слід звертати увагу на його структуру в плані логічного викладу основних пунктів. наприклад:

 1. Не потрібно писати про те, що ви вирішили починати свої подорожі саме звідси - набагато простіше вперше поїхати в турне в будь-яку іншу країну;
 2. Вивчення мови - якщо вам потрібно працювати, де не вимагають знань англійської - Не кличте відвідування Канади як можливість вивчити чужинних мову.
 3. Родичі, нелегально живуть там. І навіть якщо їх проживання легальне, але при цьому вони порушують канадські закони - це також може послужити причиною відмови.
 4. Стан здоров'я - якщо захворювання в'їжджає може загрожувати громадському здоров'ю.
 5. З міркувань безпеки - якщо людину запідозрили в шпигунських, диверсійних, терористичних діях.

Типи канадських віз

Різні цілі візиту, припускають оформлення різних підвидів дозволяють паперів. Тому перед тим, як приступити до підбору передбаченої списком документації, рекомендовано визначити, що саме знадобиться в конкретному епізоді, наприклад:

Туристична віза

Це найпоширеніший вид, який дозволяє в'їжджати всім бажаючим подорожувати. Завдяки їй вони здійснюють поїздки з метою ознайомлення з місцевими природними та історичними пам'ятками і побутом місцевих жителів. Вона дається від півроку і до кінця дії паспорта. В'їзд дається як разовий, так і мульти - все залежить від рішення консульства. Варіант мульти допускає знаходження там в межах ста вісімдесяти днів.

Гостьова віза

Вона дозволяє зробити просту ознайомчу поїздку. Як правило, її запитують ті, хто хоче з'їздити на невеликий період до родичів, друзів або знайомих. Але при цьому у в'їжджає людини повинні бути серйозні соціальні зв'язки зі своєю батьківщиною - інакше в відвідуванні йому буде відмовлено. Як показує практика, найчастіше такий дозвіл дають мінімум від 6 місяців з мультів'ездом або до кінця дії паспорта.

Робоча віза

Цей тип візи дає хороший потенціал для праці там за тими ж професіями, що і в Україні, але отримувати при цьому в рази більшу заробітну плату. Перший раз він видається на шість місяців, з імовірністю продовження до трьох років. З хорошою візовою історією є шанс відразу отримати відкриту візу на 2 роки або до закінчення трудового договору.

Ділова поїздка (Бізнес віза)

Її оформляють тоді, коли потрібно поїздка на територію з робочим візитом. В даному випадку вона передбачає короткочасне перебування на основі запиту або запрошення ділового партнера.

В цілому вона оформляється терміном до 10 років. Але максимальний термін перебування за одну поїздку не повинен перевищувати 6 місяців.

Віза нареченої

Відповідно до законодавства канадської держави, там немає необхідності подавати запит на реєстрацію в'їзних документів конкретно для укладення шлюбу. Щоб укласти шлюб на її території, треба мати на руках документальне підтвердження гостьового або туристичного підвиду.

Студентська

Цей тип призначений для студентів, які вирішили здобути освіту в канадських університетах. Іноді для їх отримання потрібно здача іспиту на знання англійської мови. Під час проживання кожній людині надається окремий дозвіл на перетин кордону - одно- або багаторазове.

Даний варіант є тимчасовим, завдяки якому студенти проживають там той період, який позначений навчальним процесом. Далі протягом 90 днів після його завершення студент залишає країну.

Возз'єднання сім'ї

Такий візою зазвичай намагаються скористатися ті, хто вирішує іммігрувати і знайти нове місце проживання. Для її отримання потрібно мати там родича, який володіє канадським громадянством з правом постійного проживання на її території. Після надання документів термін очікування відповіді може бути від 3 місяців до року.

Віза моряка

Це один з різновидів віз для тих, хто перетинає водні територіальні межі. Вона видається лише при виконанні будь-ким службових завдань або при знаходженні на ремонті в доках в складі екіпажу.

Подача документів в посольство в Україні

При вирішенні звернутися в сервісний центр - зверніть увагу на перелік акредитованих організацій, який є на сайті посольства - саме їм дається право здійснювати таку діяльність. Тільки так ви не потрапите на нечесне посередництво при проходженні процедури.

Для бажаючих особисто подавати папери в друкованому вигляді ми надає адреси міжнародних представництв Канади в Україні:

 • Київ - вулиця Костьольна, 13-А, заяви приймаються з понеділка по четвер з 9.00 до 12.00.
 • Львів - вул. Богомольця, ¾, прийом щодня, крім суботи та неділі з 10.00 до 14.00.

Віза в Канаду для дітей

Для видачі дозволу на виїзд для дітей діють загальні правила. Однак тут є один дуже суттєвий нюанс - на будь-якого малолітнього мандрівника, в тому числі дитячого віку, видається індивідуальне посвідчення особи. При такому розкладі обходяться без свідоцтва про народження. Крім того, діти, які виїжджають з батьком або матір'ю або з третьою особою, неодмінно мають копію засвідченого нотаріусом дозволу на його вивезення від батька.

У студентів чи школярів присутні:

 • копія закордонного паспорта;
 • довідка, яка вказує на те, де проходить навчання дитина;
 • для старших - ксерокопія студентського квитка;
 • заява батька або матері про те, що вони оплачують цей вояж з підтверджуючими їх спроможність паперами.

Додаткові послуги в Візовому центрі в Україні

Візовий офіс канадського посольства - установа, яка дозволяє істотно економити час людини, який бажає виїхати за кордон. Його діяльність спрямована на те, щоб клієнт отримав можливість максимально оперативно зібрати і подати передбачені списком документи і отримати необхідну максимально в стислі терміни. Його робота передбачає не лише допомогу в отриманні візи в Канаду, але і супутні цьому дії. Найбільш часто затребуваним серед відвідувачів буває таке:

 • фотографування - знімки, зроблені в фотокабіни з дотриманням всіх передбачених умов, можна отримати протягом 45 секунд;
 • заповнення анкети - дана дія співробітників офісу оплачується окремо, так як воно не входить у вартість сервісного збору;
 • ксерокопія - наявність різної апаратури на території офісу дозволяє робити копії оперативно і якісно;
 • кур'єрська доставка - все, що потрібно, доставляється безпосередньо замовнику.

Отримання паспорта в візовому центрі Канади

По закінченню процедури оформлення готовий паспорт з присутніх в ньому штампом можна отримати у візовому офісі посольства. Про те, коли це можна зробити, вас повідомлять по телефону або листом на електронну пошту.

Отримання паспорта кур'єрською службою

При неможливості відвідати офіс організації заявник має право замовити доставку готового паспорта прямо додому. Для цього існують спеціальні кур'єрські компанії, які здійснюють швидкий довезення безпосередньо до замовника в будь-яке місто. Однак такий варіант доставки слід передбачити заздалегідь, оформити його під час укладання договору на початковому етапі і при цьому внести оплату за майбутню послугу. Список населених пунктів, на які поширюється така кур'єрська доставка, можна також легко знайти на Інтернет-сторінці.

Якщо заявник бажає замовити її вже після подачі всіх відомостей і довідок, то йому потрібно буде відправити письмовий запит на інформаційну пошту компанії, де слід детально вказати свої реквізити. Бажано також надати контактний номер телефону, щоб співробітники в разі потреби могли зв'язатися для уточнення інформації.

Турсервіс: компанія, якій довіряють всі

Кожен, хто хоч раз стикався з оформленням таких документів, відчули на собі всі недоліки бюрократичного підходу до цього питання, безпідставні відмови, марнування часу та грошей. Саме тому найчастіше у таких людей виникає цілком закономірне бажання звернутися за підтримкою до фахівців.

Компанія Турсервіс пропонує свої послуги з підготовки потрібного пакету ділових паперів і подальшого оформлення дозвільної позначки в паспорті. З нашою допомогою ви будете позбавлені від зайвих клопотів, пов'язаних з процедурою отримання візи в Канаду в Україні. Досвідчені професіонали нашого центру надають весь спектр дій в цьому напрямку з повною гарантією ефективності результату:

 • консультації з приводу будь-яких нюансів процедури;
 • допомога в проведенні анкетування;
 • бронювання готелю та авіаквитків в разі потреби;
 • збір повного комплекту документів;
 • допомога у подачі документації в режимі онлайн або супровід в консульство.

Все перераховане вище вже входить у вартість наданих нашими фахівцями послуг. Клієнтам центру Турсервіс лише залишається додатково сплатити консульський та візовий збір, а також страховку, передбачені законодавством.

Можемо вас запевнити, що ціна послуг, що надаються візової підтримки виявиться для вас цілком прийнятною і доступною. Ціни на них будуть залежати від потрібної вам візи. Довірившись Турсервіс, ви зможете отримати дозвіл на в'їзд до Канади швидко і без особливого клопоту для себе і своїх рідних. Ми повністю беремо на себе всі складнощі паперової бюрократії, надаючи вам можливість вирішувати свої справи в очікуванні приємної поїздки.

Питання-відповіді

Оформлення візи в Канаду може тривати від десяти днів до двох тижнів. Пара з них потрібно, щоб збирати і перекладати документацію. Час, що залишився витрачається для уважного розгляду справи посольством. Потенціал для зменшення термінів, звичайно ж, є, але тоді для цього вишукуються серйозні підстави. Наприклад - захворювання або смерть родичів, або ж терміновість лікування в країні, інше.

Оформлення візи в Канаду передбачає обов'язковий пункт, що стосується внесення певної суми грошей. Її величина обчислюється $ 75 - $ 150 в залежності від того, який період дії вона передбачає. Варто сказати, що при відмові в дозвільному документі зазначена сума не повертається. За дітей також проводиться така оплата. Гроші оплачуються в касі спеціального відділу Посольства, в банку або ж при подачі документів в електронному вигляді на офіційному сайті посольства.

Згідно з вимогами посольства, фотографії, необхідні для отримання візи в Канаду , зазвичай відповідають встановленим нормам:

 • розміри знімка - мінімум 3,5х4,5 см;
 • особа розташовується строго посередині;
 • над головою є поле в три міліметри;
 • на фотографії зображена верхня частина плечей;
 • не допускаються знімки в сонцезахисних окулярах;
 • допускаються зображення в перуках, головних уборах і постійних окулярах, але з тією умовою, щоб в подальшому не була утруднено ідентифікація особистості;
 • фотознімок ретушувати не можна, до того ж обидві надаються фотокартки передбачають ідентичність;
 • забороняється наявність різнобарвного фону, при цьому там не повинно бути сторонніх предметів і різних візерунків;
 • фотографія роздруковується на матовому папері;
 • фото виробляється не пізніше ніж за півроку до його надання в офіс.

Відомості, викладені на офіційному сайті Міністерства, повністю дають відповідь на це питання. Вся документація, яка подається для оформлення не англійською або французькою мовою, обов'язково повинна переводитися на будь-який з цих мов. Зазвичай практикують переклад на англійську, оскільки це набагато оперативніше і вигідніше у фінансовому плані.

Комплект паперів потрібно різний для кожного окремого типу. Притому найпопулярніша з них, для туриста, передбачає збір наступних документальних компонентів:

 • документ про укладення шлюбу - він необхідний завжди, навіть якщо поїздка відбувається поодинці - саме так ви доводите свій сімейний стан;
 • довідки, що свідчать про фінансову спроможність в'їжджаючої людини - з місця служби, банку, пенсійного фонду, інше;
 • свідоцтво про народження для дитини - якщо вона їде разом з татом і мамою; і згоду від батьків - якщо подорож проходить з третьою особою.

Зазначений перелік не є повним і детальним, тому про можливі зміни найкраще уточнювати на сайті IRCC.

Оформлення окремого виду допуску на увазі заповнення різного типу анкет. Для тимчасового перебування на території держави зазвичай передбачається форма ІММ 5257 з додатковими програмами. При цьому бажано звернути увагу на деякі нюанси:

 • все поля обов'язкові для заповнення;
 • номер паспорта пишеться разом;
 • дата вказується в форматі рік- місяць-день;
 • інформація про роботу подається протягом попередніх десяти років;
 • вказуючи про службу в армії, треба повідомити про дату, місцевості і місті служби, а також про її суть.

Заповнити анкету на візу до Канади
Как мы работаем

Оформление визы быстро и без рисков

1 шаг
Выбираем подходящий пакет услуг
2 шаг
Готовим необходимый пакет документов
3 шаг
Подаем документы на визу
4 шаг
Вы получаете визу

Почему стоит оформить визу в Турсервис

Преимущества оформления визы в компании Турсервис - почему выгодно у нас:

Минимальный пакет документов

Минимальный пакет документов

Мы помогаем оформить визу с минимальным пакетом документов.
Большой опыт миграционной практики

Большой опыт миграционной практики

С нашей помощью более 3 500 человек получили визы в различные страны мира.
Гарантия качественного сервиса

Гарантия качественного сервиса

Квалифицированные специалисты с многолетним опытом.
Работаем по всей Украине

Работаем по всей Украине

Консультация и ведение клиентов со всей территории Украины.

Вкажіть ваше місто для детальної інформації щодо оформлення візи в Канаду

Відгуки та питання

Написати відгук

Уютные скидки
минус 20%
при оформлении визы онлайн