ᐉ Візовий центр "Турсервіс" | Імміграційне агентство
 • (063) 353-86-86
прийом дзвінків з 9:00 до 18:00
 • (095) 353-87-87

Віза в Канаду в Києві, Україні

Це чудова земля з відмінною екологією і відмінною природою завжди була приваблива для наших людей не тільки в плані еміграції, а й як місцевість, де є на що подивитися туристу.

Тут, крім неперевершеної панорами великих мегаполісів, є широкі можливості для бізнесу, навчання і роботи. Чисте морське повітря і гірські масиви, тісно переплетені з розвитком і культурою. Канада - країна з дивовижною природою і гостинністю жителів. Цікаві традиції та звичаї жителів, особливості їхньої поведінки, пам'ятки - все це приваблює не тільки мандрівників, але й бізнесменів, які навчаються та інших. У будь-якому випадку для її відвідування потрібно отримати візу, і тому мета цієї статті - прояснити деякі аспекти отримання канадської візи.

З огляду на все вищесказане, нічого дивного, що отримання візи в Канаду в Києві користується величезним попитом у українців. Віза в Канаду відкриває перед заявником широкі можливості, як особистісного, так і кар'єрного зростання. Тому не варто нехтувати можливістю її оформлення. Як відбувається оформлення візи в Канаду, де його краще пройти і з якими нюансами доведеться зіткнутися, розберемо далі в статті.

Віза туризм, гості та бізнескомплексна послуга візового супроводу
90 USD
 • перевірка пакету документів
 • броні, і деталі поїздки
 • заповнення 3х анкет
 • оплата консульського та сервісного збору онлайн
 • запис на здачу біометричних даних в візовий центр

Що вимагає візовий центр Канади в Києві

Для оформлення візи в Канаду в візовому центрі Києва, заявник повинен надати список документів, в якому буде:

 • Паспорт громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт).
 • 2 нових фото розміром 3,5х4,5 см.
 • Паспорт громадянина України та копії всіх заповнених сторінок.
 • Оригінали свідоцтва про народження, розлучення, смерть, шлюб.
 • Довідки з роботи, а також звітність по заробітній платі за останні 6 місяців.
 • Копії реєстрації компанії роботодавця.
 • Довідки з банківської установи про наявність грошей на балансі.
 • Виписки про рух банківських коштів.
 • Документи по нерухомості.

Всі списки документації збираються в індивідуальному порядку. Все залежить від наявної візової історії. Всі подробиці потрібно уточнювати у менеджера, до якого ви звернетеся.

Щоб отримати візу в Канаду в Києві або дозвіл для роботи, навчання, а також продовжити вже наявну візу, потрібно враховувати велику кількість нюансів. Отримання візи передбачає підготовку безлічі паперів, все залежить від типу візи, а також кожного випадку індивідуально.

Починаючи з 2019 року, щоб отримати візу на в'їзд, зовсім необов'язково звертатися прямо в консульство. Подати документи на канадську візу можна в онлайн режимі на сайті. Все, що подається через нього, проводиться через сайт Посольства. Там завантажуються копії документів, заповнюються анкети на візу в Канаду і проводиться оплата. На завантаження документації з моменту реєстрації людині відводиться 60 днів. Якщо в них вкластися не вдалося - все доводиться починати спочатку, або ж звертатися особисто до Візового центру Києва або Львова. Для бажаючих особисто подавати папери в друкованому вигляді ми надаємо адреси міжнародних представництв Канади в Україні:

 • Київ - вулиця Костьольна, 13-А, заяви приймаються з понеділка по четвер з 9.00 до 12.00.
 • Львів - вул. Богомольця, ¾, прийом щодня, крім суботи та неділі з 10.00 до 14.00.

Після подачі документації доведеться сплатити консульський збір, заповнити 3 анкети.

Без отримання візи неможливий в'їзд на територію Канади іноземними резидентами. Процес оформлення візи займає певний відрізок часу. Для цього знадобитися 10-12 днів, так як доведеться зібрати пакет необхідних документів, заповнити анкети, підготувати бланки. Відповідно, претенденту на отримання візи необхідно мати в запасі мінімум місяць, до початку її оформлення. При перевірці документації важливо показати, що ви будучи громадянином України не маєте наміру переселятися на територію Канади. Уряд Канади дуже серйозно ставитися до інтересів свого народу, тому в українців перевірка документів займає певний час. Отримання візи в Канаду в Києві є не простою процедурою, яка має на увазі збір документації, заповнення 3-х онлайн форм. Всі пакети документів формуються в строгому порядку, передбаченим законодавством.

У світлі тісної співпраці з українським урядом, в останні роки приймаюча держава декілька спростила свої вимоги до наших громадян. Це стало можливим через включення України в комплексну програму CAN+, куди входять також і інші держави, включаючи Мексику, Індію та Китай. Відтепер під час подачі заяви українцям, які побували там протягом попередніх десяти років, або мають діючу на даний момент візу, немає необхідності доводити рівень свого фінансового становища. Проте, такий фактор не працює по відношенню до деяких заявникам.

Необхідні документи на візу в Канаду

Незалежно від мети перебування в Канаді та типу візи, заявнику не обійтися без таких документів для надання адміністратору:

 • Закордонні паспорти, щоб їх термін дії закінчувався за 3 місяці до закінчення закордонної поїздки. Потрібна копія всіх заповнених сторінок.
 • Паспорта громадянина України, також зробити копію всіх заповнених сторінок.
 • Анкети на візу в Канаду, з актуальними фотографіями, зробленими не пізніше 6-ти місяців до походу в Консульство.
 • Довідки з місця роботи, виписки із зарплати за останні 6 місяців.
 • Довідки про підтвердження фінансової спроможності претендента. Банківські рахунки, документи по приватній власності, реєстраційні документи.
 • Копії свідоцтв про шлюб і народження дитини.
 • Оригінали документа, який підтверджує вашу мету візиту в Канаду.

Консульська установа може вимагати на перевірку ще ряд додаткових документів. Подачу документів на оформлення візи в Канаду в Києві не обов'язково проводити особисто. Це можна зробити за допомогою довіреної особи.

Посольство Канади в Україні
01901, г. Киев, ул. Костьольна, 13А
044 590-31-00
ПН-ПТ 8:30 - 13:00 і 14:00 - 17:00
Выдача паспортів:
Паспорти пересилаються кур'єрською службою доставки Візового центру Канади
Термін оформлення візи:
Обов'язково необхідно здавати біометричні дані, в не залежності від прийнятого рішення. Оформляють візу протягом 7-10 робочих днів, з моменту здачі біометричних даних.
Консульський збір:
100 CAD $ збір і 85 CAD $ здача біометричних даних (Оплатити можна в офісі нашої компанії). У разі відмови, консульський збір 100 CAD $ не повертається. 85 CAD $ оплачуються 1 раз, біометричні дані дійсні 10 років.
Семенов Андрей
Міграційний експерт
Досвід роботи - 5 років
Спеціалізується на оформленні віз в США, Канаду, Великобританію

Заповнення IMM
анкета
$50
Заповнення анкет (IMM 5645,5257,5484,5476)
запис на здачу біометричних даних
Visitor Visa V-1
туризм, гостьова і бізнес
$90
оформлення 3-4 робочих дня
перевірка пакету документів
броні, і деталі поїздки
заповнення анкет (IMM 5645,5257,5484,5476)
запис на здачу біометричних даних
оплата консульського збору
консультація
Visitor Visa V-1
туризм, гостьова і бізнес
$150
оформлення 1-2 робочих дня
перевірка пакету документів
броні, і деталі поїздки
заповнення анкет (IMM 5645,5257,5484,5476)
запис на здачу біометричних даних
оплата консульського збору
консультація
Тест-оцінка шансів отримання візи в Канаду
Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся які ваші шанси отримання візи в Канаду
Всього 10 питань
Займе пару хвилин
Цікаве відео
Загрузить видео
Загрузить видео
Загрузить видео

Типи віз до Канади

Цей край відрізняється своєю гостинністю, але при тому він не завжди готовий впускати всіх наших громадян. Щоб почати процедуру реєстрації, попередньо необхідно пройти досить складний шлях збору документів. Крім того, слід бути готовим до досить великому періоду очікування.

Пояснюється це тим, що, як і в будь-якій державі, там намагаються вирішити складне завдання нелегальної імміграції. Тому громадянам одних держав канадська міграційна влада спочатку довіряє за замовчуванням, дозволяючи безвізовий в'їзд, а от багатьом іншим доводиться доводити свою благонадійність в індивідуальному, передбаченому законом порядку.

В Канаду діє кілька типів віз, які в свою чергу мають ряд особливостей. Різні цілі візиту, припускають оформлення різних підвидів віз. Тому перед тим, як приступити до підбору передбаченої списком документації, рекомендовано визначити, що саме знадобиться в конкретному епізоді. Найпопулярнішими візами в цю країну є:

Туристична віза

Це найпоширеніший вид, який дозволяє в'їжджати всім бажаючим подорожувати.

Стане в нагоді людям, які вирішили відвідати культурні або спортивні заходи в Канаді, включаючи фестивалі, турніри, змагання тощо Така віза потрібна навіть в тому випадку, коли ви користуєтеся послугами туроператора. Даний документ дає право на в'їзд в Канаду на нетривалий час. З цим дозволом немає можливості працевлаштуватися і проживати більше півроку на території Канади.

Великий попит на туристичні візи породжує збільшену вимогливість до цього документа. Кожна окрема довідка, яка знадобитися для оформлення канадської туристичної візи, буде ретельно вивчатися, і перевірятися, в декількох інстанціях. Відповідно, до питання підготовки документації для оформлення даної візи, потрібно підійти з максимальною відповідальністю.

Студентам і школярам до документів потрібно додати довідку з місця навчання і з копією квитка студента. Пенсіонерам доведеться додати довідку з Пенсійного фонду та посвідчення. Для неповнолітніх дітей, які подорожують з одним з батьків, знадобитися письмовий дозвіл другого з батьків. Туристам знадобитися надати підтвердження бронювання та оплати перельоту, майбутнього місця проживання, а також ваучер туриста.

Вона дається від півроку і до кінця дії паспорта. В'їзд дається як разовий, так і мульти - все залежить від рішення консульства. Варіант мульти допускає знаходження там в межах ста вісімдесяти днів.

Гостьова віза

Не менш популярний тип дозволу в'їзду в Канаду для громадян України. На території Канади знаходиться найчисленніша українська діаспора, тому візи за гостьовим запрошенням так популярні. При подачі візи потрібно доповнити документацію самим запрошенням.

Даний тип дозволяє зробити просту ознайомчу поїздку. Як правило, її запитують ті, хто хоче з'їздити на невеликий період до родичів, друзів або знайомих. Але при цьому у в'їжджає людини повинні бути серйозні соціальні зв'язки зі своєю батьківщиною - інакше в відвідуванні йому буде відмовлено. Як показує практика, найчастіше такий дозвіл дають мінімум від 6 місяців з мультів'ездом або до кінця дії паспорта.

Робоча віза

Вона необхідна всім, хто має намір працевлаштуватися на території Канади. Вона оформляється на період вперше на шість місяців, з імовірністю продовження до трьох років. З хорошою візовою історією є шанс відразу отримати відкриту візу на 2 роки або до закінчення трудового договору. Сам договір подається разом з пакетом документів для оформлення візи. Також додатково потрібно надати сертифікат, що підтверджує достатній рівень володінь англійською або французькою мовою, медичну страховку та інформацію про майбутнє місце проживання.

Цей тип візи дає хороший потенціал для праці там за тими ж професіями, що і в Україні, але отримувати при цьому можна в рази більшу заробітну плату.

Бізнес віза

Володар такого документа здатний займатися бізнесом на території Канади, проводити ділові зустрічі, організовувати заходи, а також брати участь в тематичних конференціях, бізнес-форумах. Пакет документів важливо доповнити запрошенням від організатора заходу або ділового партнера. Наявність американської або європейської візи буде суттєвою перевагою при оформленні даного виду візи.

Її оформляють тоді, коли потрібно поїздка на територію з робочим візитом. В даному випадку вона передбачає короткочасне перебування на основі запиту або запрошення ділового партнера.

В цілому вона оформляється терміном до 10 років. Але максимальний термін перебування за одну поїздку не повинен перевищувати 6 місяців.

Віза нареченої

Всі бажаючі укласти шлюб в Канаді повинні знати, що віза нареченої в цій країні не передбачена. На відміну від більшості розвинених країн, тут немає необхідності подання запиту на оформлення візи з конкретною метою укладення шлюбу. Для цього буде достатньо оформлення туристичного або гостьового дозволу.

Студентська віза

Цей тип призначений для студентів, які вирішили здобути освіту в канадських університетах. Іноді для їх отримання потрібно здача іспиту на знання англійської мови. Під час проживання кожній людині надається окремий дозвіл на перетин кордону.

Даний варіант є тимчасовим, завдяки якому студенти проживають там той період, який позначений навчальним процесом. Далі протягом 90 днів після його завершення студент залишає країну. З цим документом можна отримувати очне або заочне освіту на території Канади. Дана віза також дає право на навчання в середніх і вищих навчальних закладах Канади. Серед документів для її оформлення, в обов'язковому порядку повинні бути: довідка про місце проживання, спонсорський лист або підтвердження самостійності аппликата, довідка про зарахування на курс навчального закладу.

Возз'єднання сім'ї

Серед жителів України це одна з найпопулярніших типів візи в Канаду в Україні. Адже виїхати в цю країну до родичів стає простіше. До заявнику від еміграційної комісії немає жорстких вимог. Лавного умова для отримання візи по возз'єднанню родини - фінансова самостійність родича, який проживає в Канаді.

Виїхати в Канаду можуть чоловіки, дружини, неповнолітні діти, дідусі. Бабусі, брати, сестри, племінники, тітки, дядьки.

Такою візою зазвичай намагаються скористатися ті, хто вирішує іммігрувати і знайти нове місце проживання. Для її отримання потрібно мати там родича, який володіє канадським громадянством з правом постійного проживання на її території.

Після надання документів термін очікування відповіді може бути від 3 місяців до року.

Віза моряка

Це один з різновидів віз для тих, хто перетинає водні територіальні межі. Вона видається лише при виконанні будь-ким службових завдань або при знаходженні на ремонті в доках в складі екіпажу.

Цей тип візи відрізняється від робочої візи в Канаду. Документ має категорію бізнес дозволів, оформляється закордонним фахівцям, у яких є право займатися професійною діяльністю на території Канади без відповідного дозволу на роботу. Багато українців, які працюють на мореплавних суднах, вважають не обов'язковим робити візу для своєї роботи, віддавши перевагу транзитної візи.

Для оформлення такого типу знадобитися зібрати пакет документів, включаючи: копію чинного контракту, посвідчення члена екіпажного мореплавних судна, список членів команди. Ці документи підтвердять мета перебування в Канаді, плюс до них, доведеться надати документацію, що підтверджує особу заявника.

Лікування в Канаді

Окремо варто згадати дозволу на в'їзд для лікування. Вона необхідна в тих випадках, коли в Канаду у заявника намічено лікування, реабілітація або загальне оздоровлення організму. Звернувшись до медичних установ Канади, і отримавши від них схвалення на лікування, потрібно обов'язково отримати відповідну візу для в'їзду в цю країну.

Вартість медичних послуг в Канаду істотно відрізняється від цін на лікування в США, в сторону здешевлення. А ось якість медичних послуг канадськими лікарями і медичними центрами, вважається передовим у світі.

Щоб оформити візу для лікування доведеться витратити чимало зусиль. Адже майже 40% аплікантів отримують відмову. Головним в цьому питанні виступає збір необхідного пакету документації для подачі в посольство. Крім базових документів доведеться зібрати:

 • Договір з клінікою з Канади про надання вам медичних послуг, а також квитанції про їх оплату;
 • Рекомендації лікарів, виписки з лікарняних установ;
 • Підтвердження оплати житла на період лікування;
 • Дані супроводжуючої особи.

Якщо ви будете самостійно звертатися в посольство, кожну дрібницю вкрай складно тримати під контролем. Адже навіть при найменшому відхиленні від регламенту канадських установ спричинить за собою відмову в дозволі видачі документів. З цієї причини вкрай вигідно обзавестися підтримкою професіоналів і отримати візу в Канаду в Україні. У вирішенні цього питання ми будемо раді вам допомогти!

Віза в Канаду для дітей

Для видачі дозволу на виїзд для дітей діють загальні правила. Однак тут є один дуже суттєвий нюанс - на будь-якого малолітнього мандрівника, в тому числі дитячого віку, видається індивідуальне посвідчення особи. При такому розкладі обходяться без свідоцтва про народження. Крім того, діти, які виїжджають з батьком або матір'ю або з третьою особою, неодмінно мають копію засвідченого нотаріусом дозволу на його вивезення від батька.

У студентів чи школярів присутні:

 • копія закордонного паспорта;
 • довідка, яка вказує на те, де проходить навчання дитина;
 • для старших - ксерокопія студентського квитка;
 • заявка батька або матері про те, що вони оплачують цей вояж з підтверджуючими їх спроможність паперами.

Як і де сплатити візовий збір в Києві

В Україні оформлення візи в Канаду відбувається в режимі онлайн, через електронний сервіс консульства Канади. Туристу необхідно заповнити форму eTA, до неї додати відповідні документи, після сплатити консульський збір. Після виконання даних операцій заявнику залишається дочекатися рішення чиновників з Канади. Для заявника незаперечним плюсом виступає відсутність потреби їхати в консульство або візовий центр, щоб оформити і сплатити візу в Канаду. Після завантаження на сайт документації та фотографій, сплатити збір за візу є також в режимі онлайн.

Важливо відзначити, що для мандрівників необхідно завантажити фото і документи на перевірку не пізніше 60 днів, з моменту реєстрації на сайт агентства. Якщо не встигнути виконати цю операцію за відповідний час, процедура реєстрації буде вважатися не завершеною і її доведеться заново пройти.

Термін дії візи по-різному варіюється, він залежить від часу її оформлення. Виходячи із заявленої мети візиту, консульство має право самостійно визначити термін перебування заявника на території Канади.

Які фото потрібні на візу в Канаду

Для оформлення канадської візи доведеться підготувати фотографії в кількості 3 штук - для навчання або роботи, в усіх інших випадках знадобляться всього 2 фото. Головні вимоги до фотографій виглядають наступним чином:

 1. Всі фото потрібно надати в кольоровому форматі, однаковими за розміром, на білому тлі. Їх потрібно робити не пізніше 6-ти місяців до дня подачі документів.
 2. Лице має займати не менше 80% фото і розташовуватися по центру. Лице повинне мати нейтральний вираз, не потрібно занадто сильно посміхатися або хмуритися. Рот на фото повинен бути закритим.
 3. Дозволено зробити фото в затемнених окулярах, якщо очі заявника чітко видно на знімку і оправа не закриває частину очей. Забороняється робити фотографію, перебуваючи в окулярах із затемненими лінзами.
 4. Використовувати перуку і інші косметичні аксесуари дозволено, якщо не спотворена зовнішність.
 5. Фото із заявником в капелюсі, з прикритою головою, також дозволені. Головне, щоб вони не спотворювали риси обличчя заявника.
 6. Розмір фото 35х45 мм - мінімум.
 7. Розмір особи по вертикалі повинен бути 31-36 мм.

У нашому візовому центрі ви завжди зможете підготувати необхідні фотографії для оформлення дозволу на в'їзд до Канади.

Заповнення анкети на візу в Канаду в Києві

В онлайн режимі для оформлення дозволу на в'їзд до Канади заявнику запропонують заповнити відповідну анкету. Всього існує 3 типи анкет для канадської візи:

 • IMM 5257E;
 • IMM5257b1;
 • IMM5645E.

У цих документах дозволено робити зміни на протязі 90 днів, з моменту їх оформлення. Щоб відкрити онлайн анкету, потрібно скористатися логіном і паролем з реєстраційної анкети, яку ви подавали через сайт. Готовий бланк анкети в будь-який момент доступний до друку разом зі сторінкою штрих-кодів. Пакет документів можна підписати і подати до Візового центру або Посольство Канади протягом 90 днів.

Анкета IMM 5257E

Цей документ призначається для тимчасових резидентів країни. В анкеті потрібно відповісти на невеликій ряд питань, в числі яких:

 • інформація про претендента;
 • яка мета візиту на територію Канади;
 • який стан здоров'я заявника;
 • було кримінальне минуле;
 • була служба в армії;
 • працював заявник в урядових організаціях.

На всі питання потрібно відповідати чітко і правдиво. Після заповнення анкети її можна роздрукувати і поставити на ній підпис. При заповненні анкети через онлайн форму підпис не потрібен. Анкету в електронному вигляді можна зберегти у форматі PDF, після чого прикріпити її в своєму акаунті.

Анкета IMM5257b1

Аналогічна анкета IMM 5257E з невеликим доповненням. У цій анкеті заявник повинен надати наступні додаткові дані про себе:

 • Володіння мовами;
 • паспортні данні;
 • контактну інформацію;
 • мета візиту в Канаду;
 • освіта;
 • місце роботи.

Її можна заповнити, як в електронному, так і друкованому вигляді.

Анкета IMM5645E

Дуже схожа анкета з IMM 5257E, однак, в ній є відмінні питання. Тут є поле про заповнення інформації про сім'ю, де потрібно вказати ім'я, дату народження. Адреса, рід діяльності чоловіка, батька та інших родичів. Цю анкету потрібно заповнити заявникові власноруч. Даний документ має відмінну рису, його потрібно заповнити від руки.

Її не потрібно заповнювати особам, мета перебування яких в Канаді полягає в породженні курсів з вивчення англійської або французької мови.

Термін виготовлення візи в Канаду в Україні

Візові заяви розглядаються не більше 27-ми днів з моменту їх подачі. Всю інформацію щодо терміну розгляду заяви отримують на сайті Міністерства. У 6-ти місцях до планованої поїздки вже можна подавати документи на візу.

Заявка в нашому візовому центрі розглядається не більше 10 днів. При виникненні будь-яких питань з приводу документів, вам може бути призначено співбесіду. При відсутності деяких документів їх можна донести пізніше, однак процес збору пакету необхідної документації повинен виконуватися заявником уважно.

Оформлення візи в нашому центрі проводиться в період від 5 до 14 днів з моменту прийняття позитивного рішення Консульства. Сплатити консульський збір і забрати закордонний паспорт ви можете зручним для вас способом, який вибирається індивідуально.

При потребі проходження співбесіди, за 5 днів до дати його проведення, заявник буде попереджений. З 2014 року в Канаді діють нові правила видачі гостьових віз, тепер видають багаторазові дозволи на в'їзд в країну, а не одноразові, як було раніше. Термін дії такої візи тепер становить від 5 до 10 років. Все впирається в термін дії паспорта заявника.

Одноразова віза надає можливість одноразового в'їзду в Канаду і зобов'язання виїхати з цієї країни протягом періоду, зазначеного в даному документі. Багаторазова віза дозволяє проїзд через кордон туди і назад на весь час дії дозволу на в'їзд. З мультивізою значно спрощується процес переміщення між країнами, це оптимальний варіант візи для представників бізнесу.

Стандартним терміном перебування на території Канади вважається період в 6 місяців. Але точну кількість днів для кожного окремого випадку може регулюватися наступними параметрами:

 • терміном, зазначеним у документі мети візиту заявника до Канади;
 • рішенням прикордонного канадського офіцера.

Додаткові послуги в Візовому центрі Канади в Києві

Візовий офіс канадського посольства - установа, яка дозволяє істотно економити час людини, який бажає виїхати за кордон. Його діяльність спрямована на те, щоб клієнт отримав можливість максимально оперативно зібрати і подати передбачені списком документи і отримати необхідну максимально в стислі терміни. Його робота передбачає не лише допомогу в отриманні візи в Канаду, але і супутні цьому дії. Найбільш часто затребуваним серед відвідувачів буває таке:

 • фотографування - знімки, зроблені в фотокабіни з дотриманням всіх передбачених умов, можна отримати протягом 45 секунд;
 • заповнення анкети - дана дія співробітників офісу оплачується окремо, так як воно не входить у вартість сервісного збору;
 • ксерокопія - наявність різної апаратури на території офісу дозволяє робити копії оперативно і якісно;
 • кур'єрська доставка - все, що потрібно, доставляється безпосередньо замовнику.

Причини, за якими можуть відмовити в отриманні візи в Канаду

Часом заявники змушені приймати відмову від візового центру. Чи не отримати візу можна по ряду причин, всі вони вказуються в спеціальній картці, яку отримує претендент.

Відмова у видачі візи для в'їзду в Канаду або електронного дозволу на в'їзд (eTA) формується по ряду наступних причин:

 1. Для забезпечення безпеки країни. У цю групу входить запобігання: шпигунства, диверсії, насильства або тероризму, членів сумнівних організацій.
 2. Для недопущення порушень, які зачіпають права людини або міжнародні аспекти. Ця група порушень включає: злочини військової частини, злочини проти людства, грубе порушення людських прав при владі, а також об'єкт міжнародних санкцій.

Крім того, відмова в отриманні дозволу на в'їзд до Канади можуть отримати особи:

 • викриті у скоєнні кримінальних злочинів, за яке передбачена відповідальність у розмірі 10 років позбавлення волі;
 • засуджені за водіння в нетверезому вигляді або під впливом наркотичних засобів;
 • входять в організації, замішаних у злочинній діяльності, контрабанді, торгівлі людьми або відмиванні грошових коштів.

Стан здоров'я є також важливим фактором при отриманні візи в Канаду. Якщо претендент хворіє, і стан його здоров'я може завдати шкоди громадськості, можна не розраховувати на позитивний результат при оформленні канадської візи. Також відмова отримають претенденти, стан здоров'я яких може вплинути на роботу медичних або соціальних установ.

Фінансовий достаток також важливий в процесі оформлення дозволу на в'їзд до Канади. Низький рівень заробітку, мінімальний фінансовий баланс, фінансова неспроможність забезпечувати свою сім'ю послужать відмовою в отриманні візи. Також відмова чекає осіб, які вчинили підлог документів, що вводили візових офіцерів в оману, які надали про себе або про свою діяльність неправдиву інформацію.

Недотримання положень щодо захисту біженців спричинить за собою відмову в отриманні візи. Також це чекає членів сім'ї осіб, у кого виникли проблеми з перевіркою документів для візи.

Відмова в отриманні туристичної візи або утруднення отримання документів, можуть виникнути з причин:

 • відсутність власної нерухомості у заявника, включаючи машину, квартиру, власний бізнес;
 • відсутності подорожей і штампів в закордонному паспорті;
 • коли заявник не перебуває в шлюбі, у нього немає дітей до 16 років.

Так уряд Канади засвідчується в тому, що ваш візит буде тимчасовим, що ви не розраховуєте довго залишатися в Канаді.

Робоча віза, точніше відмова в її отриманні, може відбутися через певну освіти або його відсутності. Також важливий попередній опти роботи, кваліфікація, все повинно збігатися вимогам майбутнього роботодавця з Канади.

Відмова в отриманні бізнес візи отримують, коли рід діяльності бізнесу заявника не збігається з передбачуваною діяльністю в Канаді.

Щоб при наступній подачі документів на отримання візи не потрапити на відмову, потрібно ретельно проаналізувати попередні недоробки і виправити їх. Зробити цю процедуру рекомендується з фахівцями нашого візового центру. Це істотно збільшить шанси на позитивний результат даної процедури. Віза в Канаду в Києві - з нами просто.

Отримання паспорта в візовому центрі

По закінченню процедури оформлення готовий паспорт з присутніх в ньому штампом можна отримати у візовому офісі посольства. Про те, коли це можна зробити, вас повідомлять по телефону або листом на електронну пошту.

Отримання паспорта кур'єрською службою

При неможливості відвідати офіс організації заявник має право замовити доставку готового паспорта прямо додому. Для цього існують спеціальні кур'єрські компанії, які здійснюють швидкий довезення безпосередньо до замовника в будь-яке місто. Однак такий варіант доставки слід передбачити заздалегідь, оформити його під час укладання договору на початковому етапі і при цьому внести оплату за майбутню послугу. Список населених пунктів, на які поширюється така кур'єрська доставка, можна також легко знайти на Інтернет-сторінці.

Якщо заявник бажає замовити її вже після подачі всіх відомостей і довідок, то йому потрібно буде відправити письмовий запит на інформаційну пошту компанії, де слід детально вказати свої реквізити. Бажано також надати контактний номер телефону, щоб співробітники в разі потреби могли зв'язатися для уточнення інформації.

Переваги компанії Турсервіс:

Кожен, хто хоч раз стикався з оформленням таких документів, відчули на собі всі недоліки бюрократичного підходу до цього питання, безпідставні відмови, марнування часу та грошей. Саме тому найчастіше у таких людей виникає цілком закономірне бажання звернутися за підтримкою до фахівців.

Компанія Турсервіс пропонує свої послуги з підготовки потрібного пакету ділових паперів і подальшого оформлення дозвільної позначки в паспорті. З нашою допомогою ви будете позбавлені від зайвих клопотів, пов'язаних з процедурою оформлення візи в Канаду в Києві. Досвідчені професіонали нашого центру надають весь спектр дій в цьому напрямку з повною гарантією ефективності результату:

 • консультації з приводу будь-яких нюансів процедури;
 • допомога в проведенні анкетування;
 • бронювання готелю і авіаквитків в разі потреби;
 • збір повного комплекту документів;
 • допомога у подачі документації в режимі онлайн або супровід в консульство.

Все перераховане вище вже входить у вартість наданих нашими фахівцями послуг. Клієнтам центру Турсервіс лише залишається додатково сплатити консульський та візовий збір, а також страховку, передбачені законодавством.

Можемо вас запевнити, що ціна послуг, що надаються візової підтримки виявиться для вас цілком прийнятною і доступною. Ціни на них будуть залежати від потрібної вам візи. Довірившись нам, ви зможете отримати візу в Канаду швидко і без особливого клопоту для себе і своїх рідних. Ми повністю беремо на себе всі складнощі паперової бюрократії, надаючи вам можливість вирішувати свої справи в очікуванні приємної поїздки.

Питання-відповіді

Оформлення візи в Канаду може тривати від десяти днів до двох тижнів. Пара з них потрібно, щоб збирати і перекладати документацію. Час, що залишився витрачається для уважного розгляду справи посольством. Потенціал для зменшення термінів, звичайно ж, є, але тоді для цього вишукуються серйозні підстави. Наприклад - захворювання або смерть родичів, або ж терміновість лікування в країні, інше.

Оформлення візи в Канаду в Києві передбачає обов'язковий пункт, що стосується внесення певної суми грошей. Її величина обчислюється $ 75 - $ 150 в залежності від того, який період дії вона передбачає. Варто сказати, що при відмові в дозвільному документі зазначена сума не повертається. За дітей також проводиться така оплата. Гроші оплачуються в касі спеціального відділу Посольства, в банку або ж при подачі документів в електронному вигляді на офіційному сайті посольства.

Згідно з вимогами посольства, фотографії, необхідні для отримання візи в Канаду , зазвичай відповідають встановленим нормам:

 • розміри знімка - мінімум 3,5х4,5 см;
 • особа розташовується строго посередині;
 • над головою є поле в три міліметри;
 • на фотографії зображена верхня частина плечей;
 • не допускаються знімки в сонцезахисних окулярах;
 • допускаються зображення в перуках, головних уборах і постійних окулярах, але з тією умовою, щоб в подальшому не була утруднено ідентифікація особистості;
 • фотознімок ретушувати не можна, до того ж обидві надаються фотокартки передбачають ідентичність;
 • забороняється наявність різнобарвного фону, при цьому там не повинно бути сторонніх предметів і різних візерунків;
 • фотографія роздруковується на матовому папері;
 • фото виробляється не пізніше ніж за півроку до його надання в офіс.

Відомості, викладені на офіційному сайті Міністерства, повністю дають відповідь на це питання. Вся документація, яка подається для оформлення не англійською або французькою мовою, обов'язково повинна переводитися на будь-який з цих мов. Зазвичай практикують переклад на англійську, оскільки це набагато оперативніше і вигідніше у фінансовому плані.

Комплект паперів потрібно різний для кожного окремого типу. Притому найпопулярніша з них, для туриста, передбачає збір наступних документальних компонентів:

 • документ про укладення шлюбу - він необхідний завжди, навіть якщо поїздка відбувається поодинці - саме так ви доводите свій сімейний стан;
 • довідки, що свідчать про фінансову спроможність в'їжджаючої людини - з місця служби, банку, пенсійного фонду, інше;
 • свідоцтво про народження для дитини - якщо вона їде разом з татом і мамою; і згоду від батьків - якщо подорож проходить з третьою особою.

Зазначений перелік не є повним і детальним, тому про можливі зміни найкраще уточнювати на сайті IRCC.

Оформлення окремого виду допуску на увазі заповнення різного типу анкет. Для тимчасового перебування на території держави зазвичай передбачається форма ІММ 5257 з додатковими програмами. При цьому бажано звернути увагу на деякі нюанси:

 • все поля обов'язкові для заповнення;
 • номер паспорта пишеться разом;
 • дата вказується в форматі рік- місяць-день;
 • інформація про роботу подається протягом попередніх десяти років;
 • вказуючи про службу в армії, треба повідомити про дату, місцевості і місті служби, а також про її суть.

Заповнити анкету на візу до Канади
Как мы работаем

Оформление визы быстро и без рисков

1 шаг
Выбираем подходящий пакет услуг
2 шаг
Готовим необходимый пакет документов
3 шаг
Подаем документы на визу
4 шаг
Вы получаете визу

Почему стоит оформить визу в Турсервис

Преимущества оформления визы в компании Турсервис - почему выгодно у нас:

Минимальный пакет документов

Минимальный пакет документов

Мы помогаем оформить визу с минимальным пакетом документов.
Большой опыт миграционной практики

Большой опыт миграционной практики

С нашей помощью более 3 500 человек получили визы в различные страны мира.
Гарантия качественного сервиса

Гарантия качественного сервиса

Квалифицированные специалисты с многолетним опытом.
Работаем по всей Украине

Работаем по всей Украине

Консультация и ведение клиентов со всей территории Украины.

Вкажіть ваше місто для детальної інформації щодо оформлення візи в Канаду

Київ
Харків
Одеса
Дніпро
Донецк
Запоріжжя
Львів
Кривий Ріг
Миколаїв
Маріуполь
Луганськ
Вінниця
Макіївка
Херсон
Полтава
Чернігів
Черкаси
Житомир
Суми
Хмельницький
Чернівці
Євпаторія
Єнакієве
Івано-Франківськ
Ізмаїл
Ізюм
Ірпінь
Авдіївка
Алушта
Алчевськ
Амвросіївка
Антрацит
Армянськ
Біла Церква
Білгород-Дністровський
Балаклія
Бахмач
Бахмут
Бахчисарай
Бердичів
Бердянськ
Берегово
Борислав
Бориспіль
Боярка
Бровари
Броди
Брянка
Вільногірськ
Вараш
Васильків
Ватутіне
Виноградов
Вишгород
Вишневе
Вовчанськ
Вознесенськ
Волноваха
Володимир-Волинський
Волочиськ
Гадяч
Гайсин
Генічеськ
Глухів
Голубівка
Горішні Плавні
Горлівка
Дебальцеве
Дергачі
Джанкой
Дніпрорудне
Добропілля
Довжанськ
Докучаєвськ
Долина
Дрогобич
Дружківка
Дубно
Енергодар
Жмеринка
Жовті Води
Здолбунів
Знам'янка
Золотоноша
Золочів
Кілія
Кадіївка
Калинівка
Калуш
Кам'янець-Подільський
Кам'янське
Канів
Каховка
Керч
Ковель
Козятин
Коломия
Конотоп
Коростень
Коростишів
Костопіль
Костянтинівка
Котовськ
Краматорськ
Красилів
Красноград
Кремінна
Кременець
Кременчук
Кролевець
Кропивницький
Куп'янськ
Курахово
Ладижин
Лебедин
Лиман
Лисичанськ
Лозова
Лубни
Луцьк
Люботин
Малин
Марганець
Мелітополь
Мерефа
Миргород
Мирноград
Могилів-Подільський
Молодогвардійськ
Мукачево
Ніжин
Нікополь
Надвірна
Нетішин
Нова Каховка
Новий Розділ
Нововолинськ
Новоград-Волинський
Новомосковськ
Новояворівськ
Обухів
Олександрія
Олешки
Охтирка
П'ятихатки
Південне
Павлоград
Первомайськ
Первомайський
Перевальськ
Переяслав-Хмельницький
Першотравенськ
Покров
Покровськ
Пологи
Полонне
Попасна
Прилуки
Рівне
Рені
Ровеньки
Ромни
Рубіжне
Сєверодонецьк
Сімферополь
Саки
Самбір
Сарни
Світловодськ
Севастополь
Селидове
Синельникове
Славута
Славутич
Слов'янськ
Сміла
Сніжне
Сокаль
Сорокине
Старобільськ
Старокостянтинів
Стебник
Стрий
Суходільськ
Тернівка
Тернопіль
Токмак
Торецьк
Тростянець
Трускавець
Ужгород
Умань
Фастів
Феодосія
Харцизьк
Хмільник
Хрестівка
Хрустальний
Хуст
Червоноград
Чистякове
Чорноморськ
Чортків
Чугуїв
Шахтарськ
Шепетівка
Шостка
Южноукраїнськ
Яготин
Ялта
Яни Капу
Ясинувата
Відгуки та питання
11.06.2021
Добрый день, на какой срок можно открыть туристическую визу?

Команда Турсервіс

Добрый день, туристическая виза может быть открыта, по решению визового офицера, до конца действия загранпаспорта.
05.05.2021
Здравствуйте, сколько будет стоить оформление туристической визы в Канаду в Киеве?

Команда Турсервіс

Добрый день, 90 долларов.
22.04.2020
Добрый день, для визы в Канаду необходимо делать фото?

Команда Турсервіс

Добрый день, для оформления визы необходимо предоставить фото в электронном виде. У нас фото входит в стоимость наших услуг.
01.04.2020
Добрый день, необходимо оформить гостевую визу для дочери, вы можете помочь?

Команда Турсервіс

Добрый день, мы помогаем с оформление гостевых виз. Для более подробной консультации свяжитесь с нами по контактным номерам телефонов.
25.03.2020
Добрый день, подскажите срочная виза оформляется за какой срок?

Команда Турсервіс

Добрый день, рассмотрение визы зависит от загруженности консульства. Срочное рассмотрение не предусмотрено. Вся процедура от начала рассмотрения до склеивания визы занимают около 3-4 недель.
12.03.2020
Добрый день, подскажите в каких городах можно сдать отпечатки пальцев на визу в Канаду?

Команда Турсервіс

Добрый день, в Украине визовые центры Канады, только в двух городах: Киев и Львов. Мы можем помочь с записью на подачу документов в любом из удобных для Вас визовых центров.
03.03.2020
Добрый день, если я уже сдавал отпечатки пальцев на загранпаспорт, на визу сдавать обязательно?

Команда Турсервіс

Добрый день, к сожалению да. Для получения канадской визы, необходимо сдавать отпечатки пальцев в визовом центре Канады, после этого Вы получите документ, и Ваши отпечатки будут действовать на протяжении 10 лет. В течении этого времени, если Вам необходимо будет обратиться за визой повторно, отпечатки пальцев сдавать Вам не понадобится.
26.02.2020
Здравствуйте, на какой максимальный срок можно открыть визу в Канаду?

Команда Турсервіс

Добрый день, максимальный срок визы в Канаду может составлять до конца срока действия Вашего загранпаспорта на момент получения визы.
13.01.2020
Добрый день, подскажите нужна туристическая виза в Канаду, сколько про времени это займет?

Команда Турсервіс

Добрый день, весь процесс по оформелнию визы от подготовки документов до получения паспорта с визой занимает 3-4 недели.
12.12.2019
Можно подать документы на визу в Канаду без личного присутствия?

Команда Турсервіс

Добрый день, для получения канадской визы необходимо сдавать отпечатки пальцев. Личное присутствие обязательно.

Написати відгук

Уютные скидки
минус 20%
при оформлении визы онлайн