Є питання?
Телефонуйте:
057 755 12 20
прийом дзвінків з 9:00 до 18:00
 • (063) 353-86-86
 • (095) 353-87-87

Віза в Канаду оформлення документів в Києві

Канада є привабливою країною не тільки для туристів. Тут, крім неперевершеною панорами великих мегаполісів, є широкі можливості для бізнесу, навчання і роботи. Чисте морське повітря і гірські масиви, тісно переплетені з розвитком і культурою. Канада - країна з дивовижною природою і гостинністю жителів.

З огляду на все вищесказане, нічого дивного, що отримання візи в Канаду в Києві користується величезним попитом в українців. Віза в Канаду відкриває перед заявником широкі можливості, як особистісного, так і кар'єрного зростання. Тому не варто нехтувати можливістю її оформлення. Як відбувається оформлення візи в Канаду, де його краще пройти і з якими нюансами доведеться зіткнутися, розберемо далі в статті.

Віза туризм, гості та бізнескомплексна послуга візового супроводу
90 USD
 • перевірка пакету документів
 • броні, і деталі поїздки
 • заповнення 3х анкет
 • оплата консульського та сервісного збору онлайн
 • запис на здачу біометричних даних в візовий центр

Віза в Канаду в Києві і як її отримати

Без отримання візи неможливий в'їзд на територію Канади іноземними резидентами. Процес оформлення візи займає певний відрізок часу. Для цього знадобитися 10-12 днів, так як доведеться зібрати пакет необхідних декрементов, заповнити анкети, підготувати бланки. Відповідно, претенденту на отримання візи необхідно мати в запасі мінімум місяць, до початку її оформлення.

При перевірці документації важливо показати, що ви є громадянином України і не мають наміру переселятися на територію Канади. Уряд Канади дуже серйозно ставитися до інтересів свого народу, тому в українців перевірка документів займає певний час.

Отримання візи в Канаду є не простою процедурою, яка має на увазі збір певного пакету документації, заповнення 3-х онлайн форм. Всі пакети документів формуються в строгому порядку, передбаченим законодавством. З 31.07.2018 для громадян України діють нові правила для оформлення віз в Канаду.

Тепер всім громадянам України потрібно здати біометрії (фото і відбитки вказівних пальців), навіть якщо у вас уде оформлений біометричний паспорт. Зробити це потрібно в візовому центрі Канади. Подача безособова, але на здачі біометрії доведеться особисто бути присутнім у візовому центрі Канади.

Необхідні документи на візу в Канаду

Незалежно від мети перебування в Канаді та типу візи, заявнику не обійтися без таких документів для надання адміністратору:

 • Закордонні паспорти, щоб його термін дії закінчувався за 3 місяці до закінчення закордонної поїздки. Потрібна копія всіх заповнених сторінок.
 • Паспорта громадянина України, також зробити копію всіх заповнених сторінок.
 • Анкети на візу в Канаду, з актуальними фотографіями, зроблена не пізніше 6-ти місяців до походу в Консульство.
 • Довідки з місця роботи, виписки із зарплати за останні 6 місяців.
 • Довідки про підтвердження фінансової спроможності претендента. Банківські рахунки, документи по приватній власності, реєстраційні документи.
 • Копій свідоцтв про шлюб і народження дитини.
 • Оригіналу документа, який підтверджує вашу мету візиту в Канаду.
 • Консульська установа може вимагати на перевірку ще ряд додаткових документів. Подачу документів на оформлення візи в Канаду в Києві не обов'язково проводити особисто. Це можна зробити за допомогою довіреної особи.
Посольство Канади в Україні
01901, г. Киев, ул. Костьольна, 13А
044 590-31-00
Выдача паспортів:
Паспорти пересилаються кур'єрською службою доставки Візового центру Канади
Термін оформлення візи:
Обов'язково необхідно здавати біометричні дані, в не залежності від прийнятого рішення. Оформляють візу протягом 7-10 робочих днів, з моменту здачі біометричних даних.
Консульський збір:
100 CAD $ збір і 85 CAD $ здача біометричних даних (Оплатити можна в офісі нашої компанії). У разі відмови, консульський збір 100 CAD $ не повертається. 85 CAD $ оплачуються 1 раз, біометричні дані дійсні 10 років.
Семенов Андрей
Міграційний експерт
Досвід роботи - 5 років
Спеціалізується на оформленні віз в США, Канаду, Великобританію

Заповнення IMM
анкета
$50
Заповнення анкет (IMM 5645,5257,5484,5476)
запис на здачу біометричних даних
Visitor Visa V-1
туризм, гостьова і бізнес
$90
оформлення 3-4 робочих дня
перевірка пакету документів
броні, і деталі поїздки
заповнення анкет (IMM 5645,5257,5484,5476)
запис на здачу біометричних даних
оплата консульського збору
консультація
Visitor Visa V-1
туризм, гостьова і бізнес
$150
оформлення 1-2 робочих дня
перевірка пакету документів
броні, і деталі поїздки
заповнення анкет (IMM 5645,5257,5484,5476)
запис на здачу біометричних даних
оплата консульського збору
консультація
Тест-оцінка шансів отримання візи в Канаду
Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся які ваші шанси отримання візи в Канаду
Всього 10 питань
Займе пару хвилин
Цікаве відео
Загрузить видео
Загрузить видео
Загрузить видео

Типи віз до Канади

В Канаду діє ряд віз, які мають ряд особливостей. Найпопулярнішими візами в цю країну є:

Туристична віза

Стане в нагоді людям, які вирішили відвідати культурні або спортивні заходи в Канаді, включаючи фестивалі, турніри, змагання тощо Така віза потрібна навіть в тому випадку, коли ви користуєтеся послугами туроператора. Даний документ дає право на в'їзд в Канаду на нетривалий час. З цим дозволом немає можливості працевлаштуватися і проживати більше півроку на території Канади.

Великий попит на туристичні візи породжує збільшену вимогливість до цього документа. Кожна окрема довідка, яка знадобитися для оформлення канадської туристичної візи, буде ретельно вивчатися, і перевірятися, в декількох інстанціях. Відповідно, до питання підготовки документації для оформлення даної візи, потрібно підійти з максимальною відповідальністю.

Студентам і школярам до документів потрібно додати довідку з місця навчання і з копією квитка студента. Пенсіонерам доведеться додати довідку з Пенсійного фонду та посвідчення. Для неповнолітніх дітей, які подорожують з одним з батьків, знадобитися письмовий дозвіл другого з батьків. Туристам знадобитися надати підтвердження бронювання та оплати перельоту, майбутнього місця проживання, а також ваучер туриста.

Гостьова віза

Не менш популярний тип дозволу в'їзду в Канаду у громадян України. На території Канади діє найчисельніша українська діаспора, тому візи за гостьовим запрошенням так популярні. При подачі візи потрібно доповнити документацію самим запрошенням.

Робоча віза

Вона необхідна всім, хто має намір працевлаштуватися на території Канади. Вона оформляється на період до 6-ти місяців або на термін укладеного трудового договору. Сам договір подається разом з пакетом документів для оформлення дозволу. Також додатково потрібно надати сертифікат, що підтверджує достатній рівень володінь англійською або французькою мовою, медичну страховку та інформацію про майбутнє місце проживання.

Віза нареченої

Всі бажаючі укласти шлюб в Канаді повинні знати, що віза нареченої в цій країні не передбачена. На відміну від більшості розвинених країн, тут немає необхідності подання запиту на оформлення візи з конкретною метою укладення шлюбу. Для цього буде достатньо оформлення туристичного або гостьового дозволу.

Бізнес віза

Володар такого документа здатний займатися бізнесом на території Канади, проводити ділові зустріч, організовувати заходи, а також брати участь в тематичних конференціях, бізнес-форумах. Пакет документів важливо доповнити запрошенням від організатора заходу або ділового партнера. Наявність американської або європейської дозвільної документації буде суттєвою перевагою при оформленні даного виду візи.

Студентська віза

З цим документом можна отримувати очне або заочне освіту на території Канади. Дана віза також дає право на навчання в середніх і вищих навчальних закладах Канади. Це довгострокова віза. Серед документів для її оформлення, в обов'язковому порядку повинні бути: довідка про місце проживання, спонсорський лист або підтвердження самостійності аппликата, довідка про зарахування на курс навчального закладу.

Возз'єднання сім'ї

Серед жителів України це одна з найпопулярніших віз до Канади. Адже виїхати в цю країну до родичів стає простіше. До заявнику від еміграційної комісії немає жорстких вимог. Лавного умова для отримання візи по возз'єднанню родини - фінансова самостійність родича, який проживає в Канаді.

Виїхати в Канаду можуть чоловіки, дружини, неповнолітні діти, дідусі. Бабусі, брати, сестри, племінники, тітки, дядьки. Віза моряка

Цей дозвіл відрізняється від робочої візи в Канаду. Документ має категорію Бізнес дозволів. Цей документ оформляється закордонним фахівцям, у яких є право займатися професійною діяльністю на території Канади без відповідного дозволу на роботу. Багато українців, які працюють на мореплавних суднах, читають не обов'язковим робити візу для своєї роботи, віддавши перевагу транзитної візи.

Оформити візу будь-якого із запропонованих варіантів, можна в канадському консульстві. Для оформлення такого документа знадобитися зібрати пакет документів, включаючи: копію чинного контракту, посвідчення члена екіпажного мореплавних судна, список членів команди. Ці документи підтвердять мета перебування в Канаді, плюс до них, доведеться надати документацію, що підтверджує особу заявника.

Окремо варто згадати дозволу на в'їзд для лікування. Вона необхідна в тих випадках, коли в Канаду у заявника намічено лікування, реабілітація або загальне оздоровлення організму. Звернувшись до медичних установ Канади, і отримавши від них схвалення на лікування, потрібно обов'язково отримати відповідну візу для в'їзду в цю країну.

Вартість медичних послуг в Канаду істотно відрізняється від цін на лікування в США, в сторону здешевлення. А ось якість медичних послуг канадськими лікарями і медичними центрами, вважається передовим у світі.

Щоб оформити візу для лікування доведеться витратити чимало зусиль. Адже майже 40% аплікантів отримують відмову. Головним в цьому питанні виступає збір необхідного пакету документації для подачі в посольство. Крім базових документів доведеться зібрати:

 • Договір з клінікою з Канади про надання вам медичних послуг, а також квитанції про їх оплату;
 • Рекомендації лікарів, виписки з лікарняних установ;
 • Підтвердження оплати житла на період лікування;
 • Дані супроводжуючої особи.

Якщо ви будете самостійно звертатися в посольство, кожну дрібницю вкрай складно тримати під контролем. Адже навіть при найменшому відхиленні від регламенту канадських установ спричинить за собою відмову в дозволі видачі документів. З цієї причини вкрай вигідно обзавестися підтримкою професіоналів і отримати довгоочікувану візу в Канаду. У вирішенні цього питання ми будемо раді вам допомогти!

Що вимагає візовий центр Канади в Києві

Для оформлення візи в Канаду в візовому центрі Києва, заявник повинен надати список документів, в якому буде:

 • паспорт громадянина України для виїзду за кордон.
 • 2 нових фото розміром 3,5х4,5 см.
 • Паспорт громадянина України та копії всіх заповнених сторінок.
 • Оригінали свідоцтва про народження, розлучення, смерть, шлюб.
 • Довідки з роботи, а також звітність по заробітній платі за останніми 6-ти місяців.
 • Копії реєстрації компанії роботодавця.
 • Довідки з банківської установи про наявність грошей на балансі.
 • Виписки про рух банківських коштів.
 • Документи по нерухомості.

Всі списки документації збираються в індивідуальному порядку. Все залежить від наявної візової історії. Всі подробиці потрібно уточнювати у менеджера, до якого ви звернетеся.

Щоб отримати візу в Канаду в Києві або дозвіл для роботи, навчання, а також продовжити вже наявне дозвіл, потрібно враховувати велику кількість нюансів. Отримання візи передбачає підготовку безлічі документів, все залежить від виду візи, а також кожного випадку індивідуально.

Подати документи на канадську візу є в он-лайн режимі, або ж звернувшись до Візового центру Києва або Львова. Після подачі документації доведеться сплатити консульський збір, заповнити анкету. Імміграційна віза жителям України не просто в отриманні, потрібно пройти Процедуру Незалежної Імміграції і набрати прохідну кількість балів. Багато що залежить від спроможності заявника, яка перевіряється випискою транзакцій з банку візовим офіцером.

Як і де сплатити візовий збір в Києві

В Україні оформлення візи в Канаду відбувається в режимі онлайн, через електронний сервіс консульства Канади. Туристу необхідно заповнити форму eTA, до неї додати відповідні документи, після сплатити консульський збір. Після виконання даних операцій заявнику залишається дочекатися рішення чиновників з Канади.

Для заявника незаперечним плюсом виступає відсутність потреби їхати в консульство або візовий центр, щоб оформити і сплатити візу в Канаду. Після завантаження на сайт документації та фотографій, сплатити збір за візу є також в режимі онлайн.

Важливо відзначити, що для мандрівників необхідно завантажити фото і документи на перевірку не пізніше 60 днів, з моменту реєстрації на сайт агентства. Якщо не встигнути виконати цю операцію за відповідний час, процедура реєстрації буде вважатися не завершеною і її доведеться заново пройти.

Термін дії візи по-різному варіюється, він залежить від часу її оформлення. Виходячи із заявленої мети візиту, консульство має право самостійно визначити термін перебування заявника на території Канади.

Які фото потрібні на візу в Канаду

Для оформлення канадської візи доведеться підготувати фотографії в кількості 3 штук - для навчання або роботи, в усіх інших випадках знадобляться всього 2 фото. Головні вимоги до фотографій виглядають наступним чином:

 1. Всі фото потрібно надати в кольоровому форматі, однаковими за розміром, на білому тлі. Їх потрібно робити не пізніше 6-ти місяців до дня подачі документів.
 2. Лице має займати не менше 80% фото і розташовуватися по центру. Лице повинна мати нейтральний вираз, не потрібно занадто сильно посміхатися або хмуритися. Рот на фото повинен бути закритим.
 3. Дозволено зробити фото в затемнених окулярах, якщо очі заявника чітко видно на знімку і оправа не закриває частину очей. Забороняється робити фотографію, перебуваючи в окулярах із затемненими лінзами.
 4. Використовувати перуку і інші косметичні аксесуари дозволено, якщо не спотворена зовнішність.
 5. Фото із заявником в капелюсі, з прикритою головою, також дозволені. Головне, щоб вони не спотворювали риси обличчя заявника.
 6. Розмір фото 35х45 мм - мінімум.
 7. Розмір облича по вертикалі повинен бути 31-36 мм.

У нашому візовому центрі ви завжди зможете підготувати необхідні фотографії для оформлення дозволу на в'їзд до Канади.

Заповнення анкети на візу в Канаду в Києві

В онлайн режимі для оформлення дозволу на в'їзд до Канади заявнику запропонують заповнити відповідну анкету. Всього існує 3 типи анкет для канадської візи:

 • IMM 5257E;
 • IMM5257b1;
 • IMM5645E.

У цих документах дозволено робити зміни на протязі 90 днів, з моменту їх оформлення. Щоб відкрити онлайн анкету, потрібно скористатися логіном і паролем з реєстраційної анкети, яку ви подавали через сайт. Готовий бланк анкети в будь-який момент доступний до друку разом зі сторінкою штрих-кодів. Пакет документів можна підписати і подати до Візового центру або Посольство Канади протягом 90 днів.

Анкета IMM 5257E

Цей документ призначається для тимчасових резидентів країни. В анкеті потрібно відповісти на невеликій ряд питань, в числі яких:

 • інформація про претендента;
 • яка мета візиту на територію Канади;
 • який стан здоров'я заявника;
 • було кримінальне минуле;
 • була служба в армії;
 • працював заявник в урядових організаціях.

На всі питання потрібно відповідати чітко і правдиво. Після заповнення анкети її можна роздрукувати і поставити на ній підпис. При заповненні анкети через онлайн форму підпис не потрібен. Анкету в електронному вигляді можна зберегти у форматі PDF, після чого прикріпити її в своєму акаунті.

Анкета IMM5257b1

Аналогічна анкета IMM 5257E з невеликим доповненням. У цій анкеті заявник повинен надати наступні додаткові дані про себе:

 • Володіння мовами;
 • паспортні дані;
 • контактну інформацію;
 • мета візиту в Канаду;
 • утворення;
 • місце роботи.

Її можна заповнити, як в електронному, так і друкованому вигляді.

Анкета IMM5645E

Дуже схожа анкета з IMM 5257E, однак, в ній є відмінні питання. Тут є поле про заповнення інформації про сім'ю, де потрібно вказати ім'я, дату народження. Адреса, рід діяльності чоловіка, батька та інших родичів. Цю анкету потрібно заповнити заявникові власноруч. Даний документ має відмінну рису, його потрібно заповнити від руки.

Її не потрібно заповнювати особам, мета перебування яких в Канаді полягає в породженні курсів з вивчення англійської або французької мови.

Термін виготовлення візи в Канаду в Києві

Візові заяви розглядаються не більше 27-ми днів з моменту їх подачі. Всю інформацію щодо терміну розгляду заяви отримують на сайті Міністерства. У 6-ти місцях до планованої поїздки вже можна подавати документи на візу.

Заявка в нашому візовому центрі розглядається не більше 10 днів. При виникненні будь-яких питань з приводу документів, вам може бути призначено співбесіду. При відсутності деяких документів їх можна донести пізніше, однак процес збору пакету необхідної документації повинен виконуватися заявником уважно.

Оформлення візи в нашому центрі проводиться в період від 5 до 14 днів з моменту прийняття позитивного рішення Консульства. Сплатити консульський збір і забрати закордонний паспорт ви можете зручним для вас способом, який вибирається індивідуально.

При потребі проходження співбесіди, за 5 днів до дати його проведення, заявник буде попереджений. З 2014 року в Канаді діють нові правила видачі гостьових віз, тепер видають багаторазові дозволи на в'їзд в країну, а не одноразові, як було раніше. Термін дії такої візи тепер становить від 5 до 10 років. Все впирається в термін дії паспорта заявника.

Одноразова віза надає можливість одноразового в'їзду в Канаду і зобов'язання виїхати з цієї країни протягом періоду, зазначеного в даному документі. Багаторазова віза дозволяє проїзд через кордон туди і назад на весь час дії дозволу на в'їзд. З мультивізою значно спрощується процес переміщення між країнами, це оптимальний варіант візи для представників бізнесу.

Стандартним терміном перебування на території Канади вважається період в 6 місяців. Але точну кількість днів для кожного окремого випадку може регулюватися наступними параметрами:

 • терміном, зазначеним у документі мети візиту заявника до Канади;
 • рішенням прикордонного канадського офіцера.

Отримання паспорта в візовому центрі Канади в Києві

Отримати візу можна в даному дозвільному органі. В Україні такі установи розташовуються в містах Київ і Львів. Перед подачею документів потрібно враховувати цю інформацію. У нашому візовому центрі завжди допоможуть правильно заповнити анкети для візи в Канаду, а також оформити супутні анкеті бланки. Крім того, фахівці нашої компанії нададуть допомогу зі збором необхідного пакету документів і проконсультують з будь-якого питання, що стосується оформлення візи в Канаду.

Чому варто звернутися за допомогою до нас

Зверніть увагу, що при перевірці документів у візовому центрі Канади і виявленні найменших невідповідностей дійсності, в візі буде відмовлено. Тому питання грамотного заповнення і повного збору документації вкрай важливий. Прямо вплинути на рішення візового офіцера ніхто не може, проте з великою часткою ймовірності правильно підготувати всі необхідні документи - можуть співробітники нашого візового центру.

Всі бланки для заповнення видаються безкоштовно, оплата нашим візовим центром береться лише за коригування даних в бланку, а також за підготовку супутньої документації:

 • страховки;
 • броні перельоту, готелю;
 • консультації.

При оформленні дитячої візи в Канаду, варто врахувати, що за неї стягується повний консульський збір, як і за дорослого. Він становить 100 доларів. Здача біометричних даних оплачується додатково. Всі платежі здійснюються до моменту подачі документів у візовий центр.

Отримання паспорта кур'єрською службою

При оформленні візи в Канаду можна замовити преміум доставку паспорта кур'єрською службою. Для цього достатньо зателефонувати з менеджером кур'єрської служби, наприклад tмм Express, обговорити дату і час доставки паспорта. Для отримання документа обов'язково вам або комусь із ваших родичів, колег по роботі потрібно бути присутнім в зазначеному місці, в зазначений час. Кількість доставок на будинок кур'єром обмежена. Якщо паспорт не отримати, вибравши доставку на будинок, він через деякий час буде відправлений назад в Посольство.

Альтернативним варіантом доставки додому, буде паркан паспорта в відділенні кур'єрської служби. В процесі оформлення документації, можна відразу вказати зручний варіант отримання паспорта в одному з відділень кур'єрської міжнародної служби. Головне, використання актуального адреса електронної пошти. У відділенні кур'єрської служби паспорт може зберігатися до 10 днів, на 11 день він буде відправлений до Посольства Канади в Києві або Львові. Приватна доставка закордонного паспорта лягати на плечі заявника і оформляється індивідуально.

Причини, за якими можуть відмовити в отриманні візи в Канаду

Часом заявники змушені приймати відмову від візового центру. Чи не отримати візу можна по ряду причин, всі вони вказуються в спеціальній картці, яку отримує претендент.

Відмова у видачі візи для в'їзду в Канаду або електронного дозволу на в'їзд (eTA) формується по ряду наступних причин:

 1. Для забезпечення безпеки країни. У цю групу входить запобігання: шпигунства, диверсії, насильства або тероризму, членів сумнівних організацій.
 2. Для недопущення порушень, які зачіпають права людини або міжнародні аспекти. Ця група порушень включає: злочини військової частини, злочини проти людства, грубе порушення людських прав при владі, а також об'єкт міжнародних санкцій.

Крім того, відмова в отриманні дозволу на в'їзд до Канади можуть отримати особи:

 • викриті у скоєнні кримінальних злочинів, за яке передбачена відповідальність у розмірі 10 років позбавлення волі;
 • засуджені за водіння в нетверезому вигляді або під впливом наркотичних засобів;
 • складаються в організаціях, замішаних у злочинній діяльності, контрабанді, торгівлі людьми або відмиванні грошових коштів.

Стан здоров'я є також важливим фактором при отриманні візи в Канаду. Якщо претендент хворіє, і стан його здоров'я може завдати шкоди громадськості, можна не розраховувати на позитивний результат при оформленні канадської візи. Також відмова отримають претенденти, стан здоров'я яких може вплинути на роботу медичних або соціальних установ.

Фінансовий достаток також важливий в процесі оформлення дозволу на в'їзд до Канади. Низький рівень заробітку, мінімальний фінансовий баланс, фінансова неспроможність забезпечувати свою сім'ю послужать відмовою в отриманні візи. Також відмова чекає осіб, які вчинили підлог документів, що вводили візових офіцерів в оману, які надали про себе або про свою діяльність неправдиву інформацію.

Недотримання положень щодо захисту біженців спричинить за собою відмову в отриманні візи. Також це чекає членів сім'ї осіб, у кого виникли проблеми з перевіркою документів для візи.

Відмова в отриманні туристичної візи або утруднення отримання документів, можуть виникнути з причин:

 • відсутність власної нерухомості у заявника, включаючи машину, квартиру, власний бізнес;
 • відсутності подорожей і штампів в закордонному паспорті;
 • коли заявник не перебуває в шлюбі, у нього немає дітей до 16 років.

Так уряд Канади засвідчується в тому, що ваш візит буде тимчасовим, що ви не розраховуєте довго залишатися в Канаді.

Робоча віза, точніше відмова в її отриманні, може відбутися через певну освіти або його відсутності. Також важливий попередній опти роботи, кваліфікація, все повинно збігатися вимогам майбутнього роботодавця з Канади.

Відмова в отриманні бізнес візи отримують, коли рід діяльності бізнесу заявника не збігається з передбачуваною діяльністю в Канаді.

Щоб при наступній подачі документів на отримання візи не потрапити на відмову, потрібно ретельно проаналізувати попередні недоробки і виправити їх. Зробити цю процедуру рекомендується з фахівцями нашого візового центру. Це істотно збільшить шанси на позитивний результат даної процедури. Віза в Канаду в Києві - з нами просто.

Питання-відповіді

Оформлення візи в Канаду може тривати від десяти днів до двох тижнів. Пара з них потрібно, щоб збирати і перекладати документацію. Час, що залишився витрачається для уважного розгляду справи посольством. Потенціал для зменшення термінів, звичайно ж, є, але тоді для цього вишукуються серйозні підстави. Наприклад - захворювання або смерть родичів, або ж терміновість лікування в країні, інше.

Оформлення візи в Канаду в Києві передбачає обов'язковий пункт, що стосується внесення певної суми грошей. Її величина обчислюється $ 75 - $ 150 в залежності від того, який період дії вона передбачає. Варто сказати, що при відмові в дозвільному документі зазначена сума не повертається. За дітей також проводиться така оплата. Гроші оплачуються в касі спеціального відділу Посольства, в банку або ж при подачі документів в електронному вигляді на офіційному сайті посольства.

Згідно з вимогами посольства, фотографії, необхідні для отримання візи в Канаду , зазвичай відповідають встановленим нормам:

 • розміри знімка - мінімум 3,5х4,5 см;
 • особа розташовується строго посередині;
 • над головою є поле в три міліметри;
 • на фотографії зображена верхня частина плечей;
 • не допускаються знімки в сонцезахисних окулярах;
 • допускаються зображення в перуках, головних уборах і постійних окулярах, але з тією умовою, щоб в подальшому не була утруднено ідентифікація особистості;
 • фотознімок ретушувати не можна, до того ж обидві надаються фотокартки передбачають ідентичність;
 • забороняється наявність різнобарвного фону, при цьому там не повинно бути сторонніх предметів і різних візерунків;
 • фотографія роздруковується на матовому папері;
 • фото виробляється не пізніше ніж за півроку до його надання в офіс.

Відомості, викладені на офіційному сайті Міністерства, повністю дають відповідь на це питання. Вся документація, яка подається для оформлення не англійською або французькою мовою, обов'язково повинна переводитися на будь-який з цих мов. Зазвичай практикують переклад на англійську, оскільки це набагато оперативніше і вигідніше у фінансовому плані.

Комплект паперів потрібно різний для кожного окремого типу. Притому найпопулярніша з них, для туриста, передбачає збір наступних документальних компонентів:

 • документ про укладення шлюбу - він необхідний завжди, навіть якщо поїздка відбувається поодинці - саме так ви доводите свій сімейний стан;
 • довідки, що свідчать про фінансову спроможність в'їжджаючої людини - з місця служби, банку, пенсійного фонду, інше;
 • свідоцтво про народження для дитини - якщо вона їде разом з татом і мамою; і згоду від батьків - якщо подорож проходить з третьою особою.

Зазначений перелік не є повним і детальним, тому про можливі зміни найкраще уточнювати на сайті IRCC.

Оформлення окремого виду допуску на увазі заповнення різного типу анкет. Для тимчасового перебування на території держави зазвичай передбачається форма ІММ 5257 з додатковими програмами. При цьому бажано звернути увагу на деякі нюанси:

 • все поля обов'язкові для заповнення;
 • номер паспорта пишеться разом;
 • дата вказується в форматі рік- місяць-день;
 • інформація про роботу подається протягом попередніх десяти років;
 • вказуючи про службу в армії, треба повідомити про дату, місцевості і місті служби, а також про її суть.

Заповнити анкету на візу до Канади
Как мы работаем

Оформление визы быстро и без рисков

1 шаг
Выбираем подходящий пакет услуг
2 шаг
Готовим необходимый пакет документов
3 шаг
Подаем документы на визу
4 шаг
Вы получаете визу

Почему стоит оформить визу в Турсервис

Преимущества оформления визы в компании Турсервис - почему выгодно у нас:

Минимальный пакет документов

Минимальный пакет документов

Мы помогаем оформить визу с минимальным пакетом документов.
Большой опыт миграционной практики

Большой опыт миграционной практики

С нашей помощью более 3 500 человек получили визы в различные страны мира.
Гарантия качественного сервиса

Гарантия качественного сервиса

Квалифицированные специалисты с многолетним опытом.
Работаем по всей Украине

Работаем по всей Украине

Консультация и ведение клиентов со всей территории Украины.
Відгуки та питання

Написати відгук