Є питання?
Телефонуйте:
057 755 12 20
прийом дзвінків з 9:00 до 18:00
 • (063) 353-86-86
 • (095) 353-87-87

Віза в Канаду оформлення документів в Одесі

Віза в Канаду в Одесі користується великим попитом серед українців. І це не дивно, адже це неймовірна земля, яка відрізняється відмінною екологією, природними умовами, рівнем життя. Тому вона настільки приваблива не тільки в плані еміграції, а й як туристичний об'єкт. Цей континент славиться своїми традиціями, звичаями і визначними пам'ятками.

Щоб отримати візу в Канаду в Одесі, не обов'язково йти в консульство або в спеціалізовану сервісну компанію. Сьогодні це з легкістю можна зробити в режимі онлайн, через інтернет-портал. Кожна заявка, яка туди потрапляє, автоматично перекладається на сайт Посольства. На сайті завантажують копії документації, заповнюється відповідна анкета і здійснюється оплата. Незважаючи на те, що ця далека земля відрізняється гостинністю, не всі іноземці можуть туди потрапити. Щоб отримати візу, варто пройти складну процедуру реєстрації і тривалий час чекати позитивної відповіді від уряду. Це викликано тим, що канадці, так само як і інші держави, вирішують складну і непосильне завдання по нелегальній імміграції.

Віза туризм, гості та бізнескомплексна послуга візового супроводу
90 USD
 • перевірка пакету документів
 • броні, і деталі поїздки
 • заповнення 3х анкет
 • оплата консульського та сервісного збору онлайн
 • запис на здачу біометричних даних в візовий центр

Віза в Канаду для українців в Одесі

Якщо ви вирішили звернутися за допомогою до візового центру "Турсервіс", ви автоматично позбавите себе від всіх складнощів даної процедури. Якщо ж ви бажаєте самостійно віднести паперу в друкованому вигляді в посольство, на території України є кілька міжнародних представництв: в місті Київ за адресою вул. Костьольна, 13А, в місті Львів, за адресою вул. Богомольця, 3/4.

Необхідні документи на візу в Канаду

Перед поїздкою, варто заздалегідь потурбуватися про збір всіх необхідних для цього паперів. Стандартний перелік складається з:

 • закордонного паспорта, у якого є дві чисті сторінки і термін його дії закінчується як мінімум через 6 місяців після повернення на батьківщину;
 • двох фотографій кольорового формату, розміром 35х45 мм;
 • копій кожної сторінки українського паспорта з усіма записами та штампами;
 • заповнена анкета на візу в Канаду в спеціальному форматі;
 • довідки з банку, а також з місця роботи, де вказується ваша посада і зарплата за 6 місяців, якщо ж ви пенсіонер - відомості з Пенсійного Фонду;
 • при наявності необхідні копії свідоцтва про шлюб, народження дітей;
 • квитанцію, що підтверджує оплату збору.

Крім стандартного списку, можуть ще знадобитися додаткові відомості, в більшості випадків, вони потрібні для гостьовою, туристичною та робочої візи.

Посольство Канади в Україні
01901, г. Киев, ул. Костьольна, 13А
044 590-31-00
Выдача паспортів:
Паспорти пересилаються кур'єрською службою доставки Візового центру Канади
Термін оформлення візи:
Обов'язково необхідно здавати біометричні дані, в не залежності від прийнятого рішення. Оформляють візу протягом 7-10 робочих днів, з моменту здачі біометричних даних.
Консульський збір:
100 CAD $ збір і 85 CAD $ здача біометричних даних (Оплатити можна в офісі нашої компанії). У разі відмови, консульський збір 100 CAD $ не повертається. 85 CAD $ оплачуються 1 раз, біометричні дані дійсні 10 років.
Семенов Андрей
Міграційний експерт
Досвід роботи - 5 років
Спеціалізується на оформленні віз в США, Канаду, Великобританію

Заповнення IMM
анкета
$50
Заповнення анкет (IMM 5645,5257,5484,5476)
запис на здачу біометричних даних
Visitor Visa V-1
туризм, гостьова і бізнес
$90
оформлення 3-4 робочих дня
перевірка пакету документів
броні, і деталі поїздки
заповнення анкет (IMM 5645,5257,5484,5476)
запис на здачу біометричних даних
оплата консульського збору
консультація
Visitor Visa V-1
туризм, гостьова і бізнес
$150
оформлення 1-2 робочих дня
перевірка пакету документів
броні, і деталі поїздки
заповнення анкет (IMM 5645,5257,5484,5476)
запис на здачу біометричних даних
оплата консульського збору
консультація
Тест-оцінка шансів отримання візи в Канаду
Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся які ваші шанси отримання візи в Канаду
Всього 10 питань
Займе пару хвилин
Цікаве відео
Загрузить видео
Загрузить видео
Загрузить видео

Типи віз до Канади

У кожного своя мета візиту, тому передбачаються різні форми оформлення необхідного типу візи. Перш ніж почати збір документів, точно визначитеся, що ви хочете отримати від цієї поїздки. Види дозволів:

Туристична віза

Найбільш поширений тип, який надає можливості подорожувати по просторах цієї землі. З її допомогою турист може ознайомитися з місцевими красотами, історичними пам'ятками. Видається туристична віза в Канаду на період від півроку, до закінчення дії паспорта.

Гостьова віза

Оформлення гостьової візи в Канаду так само виступає способом зробити поїздку з метою ознайомлення.

У більшості випадків, її просять ті, хто мріє з'їздити туди на нетривалий термін, щоб зустрітися з родичами, друзями. Отримати її можуть лише ті, хто довів свої міцні соціальні зв'язки з Батьківщиною. Дається вона на період від 6-ти місяців.

Робоча віза

Пропонує ідеальний потенціал для працевлаштування за вашою основною спеціальністю за солідну заробітну плату. Вперше вона видається на 6 місяців, з можливістю продовження до 3-х років. Якщо у вас гарна візова історія, у вас є реальний шанс відкрити її на 2 роки і до кінця дії закордонного паспорта або трудового договору.

Бізнес віза

Це оптимальний варіант, якщо ви плануєте поїздку з діловим візитом. У цьому випадку вважаємо не довгострокове перебування через запит або на запрошення партнера по бізнесу. Загальний термін її дії до 10 років.

Але не варто забувати, що вперше ви можете перетнути кордон на 6 місяців.

Віза нареченої

Канадське держава не передбачає необхідності подання запиту на такий тип візи, щоб укласти шлюб. Для того щоб вийти заміж тут, у вас на руках має бути віза туристичного або гостьового типу.

Студентська віза

Призначена для студентів, які бажають отримати вищу освіту в місцевих університетах. Іноді, щоб її отримати абітурієнти складають іспити на перевірку знань англійської мови.

Возз'єднання сім'ї

Нею в більшості випадків користуються ті, хто хоче іммігрувати для отримання нового місця проживання до своїх рідних і близьким. Щоб її оформити, треба мати близьких родичів, у яких є канадське громадянство.

Після заповнення заявки, період очікування становить від 3 до 12 місяців.

Віза моряка

Ідеальний варіант для тих, хто систематично перетинає територіальні межі в складі певного екіпажу.

Інвестиційна віза

Видається в тому випадку, якщо у вас є бажання вкластися в економіку держави, тобто відкрити власне підприємство або вкласти гроші в уже існуюче.

Якщо вас цікавить отримання візи в Канаду, рекомендуємо вам звернутися за допомогою саме до нас. Першокласний сервіс і ввічливе обслуговування вам гарантовано.

Віза в Канаду для дітей

На видачу дозволів для перетину кордону дітьми, поширюються загальноприйняті правила. Але є все-таки один маленький нюанс - на кожного юного мандрівника, незалежно від віку, спочатку необхідно отримати закордонний паспорт який на сьогоднішній день видається дитині з народження. При цьому без свідоцтва про народження в такому випадку можна обійтися.

Діти, які виїжджають з одним батьком наприклад тільки з мамою, татом або опікуном, повинні мати нотаріально завірений дозвіл на виїзд від другого з батьків.

Студенти і школярі при собі повинні мати:

 1. копію закордонного паспорта;
 2. довідка про те, де вчиться дитина;
 3. копію студентського квитка;
 4. заяву від батьків, про те що вони оплачують їм поїздку з підтверджуючими паперами.

Скільки коштує віза в Канаду?

Оформлення візи в Канаду в Одесі передбачає пункт про обов'язкову оплату збору. Його вартість наприклад для туристичної візи становить 100 CAD $ і ще 85 CAD $ здача біометричних даних. Якщо ви внесли необхідну суму збору і при цьому отримали відмову в посольстві, гроші вам назад - не повертають, а ось 85 канадських доларів платити при повторному зверненні за візою вже не буде потрібно.

Для дітей оплата така ж, як і для дорослих. Фінансові кошти вносяться в касі банку або ж під час подання електронних документів на сайті консульства.

Термін виготовлення візи в Канаду в Одесі

Термін виготовлення знаходиться в межах від 10 діб до 2 тижнів. Кілька днів потрібно, щоб зібрати і підготувати документи, залишок часу - для розгляду в посольстві. Поза чергою ваша заявка розглядається тільки тоді, коли для цього є серйозні підстави, наприклад хвороба або смерть близьких, ваше лікування на території держави.

Причини, за якими можуть відмовити в отриманні візи в Канаду

Якщо ви вже приступили до процедури реєстрації, вам варто враховувати пару факторів, через які влада Канади можуть не впустити вас в країну, або зовсім депортувати в подальшому вас з Канади.

Найбільш поширені з них:

 1. Повна відсутність візової історії. Якщо ви їдете в Канаду на екскурсію або в цілях відпочинку, проблем у вас не повинно виникнути. Але якщо вам вже 18 років і ви хочете отримати тут освіту і у вас чистий закордонний паспорт, шанси на отримання візи у вас значно зменшуються. Щоб уникнути цього, вам краще попередньо з'їздити в Європу і отримати необхідну відмітку у паспорті.
 2. Неправдива інформація про себе в анкеті. Подібна процедура не терпить обману, так як в посольстві все ретельно перевіряється. Щоб уникнути неприємних ситуацій, не надайте підроблені копії і не приховуйте важливу інформацію. Якщо в силу певних обставин вас раніше не випустили в іншу країну, не таїть ці відомості, краще спробуйте пояснити, чому склалася така ситуація. При іншому розкладі, в консульстві вас можуть занесуть в чорний список аплікантів.
 3. Фінансові моменти. Консульство зажадає від вас надати відомості про власну платоспроможності. Тому вказуйте тільки правдиву інформацію про джерела свого доходу, принесіть довідку з місця роботи. Але і цього мало, на вашому рахунку в банку повинна бути певна сума, яка повністю перекриє не тільки ваш переліт, але і тимчасове проживання або вартість кожного учня. Простіше кажучи ви повинні довести те, що в змозі забезпечити свій побут на території іншої країни.
 4. Суперечливі факти в біографії. Коли ви заповнюєте анкету, зверніть увагу на її структуру і логічний виклад всіх пунктів.

Для цього вам:

 • не потрібно вказати те, що ви хочете почати вивчати світ саме звідси, так як подорожі в інші країни набагато простіше і доступніше для іммігрантів;
 • в разі якщо ви хочете працювати в закордонному фірмі, від вас обов'язково буде потрібно знання англійської, тому не пишіть про те, що ця держава є можливістю для вас його вивчити або вдосконалити;
 • якщо ви хворієте на інфекційне захворювання, яке може завдати шкоди громадськості, ви отримаєте відмову;
 • якщо вас підозрюють в шпигунських або терористичних змовах, в Канаду вас не пустять.

Якщо ви не хочете отримати відмову в канадському посольстві, вже зараз телефонуйте в нашу організацію. Ми зробимо все можливе для того, щоб ваша подорож проходило з максимальним комфортом для вас і рідних.

Переваги отримання візи в Канаду з компанією "Турсервіс"

Якщо ви хоча б раз зіткнулися з оформленням подібних дозволів, ви не з чуток знаєте про всі складнощі і недоліки бюрократичного підходу до вирішення подібних проблем, безпідставних відмов, трати часу в чергах і при очікуванні позитивної відповіді, великих фінансових витрат.

Саме тому оптимальним варіантом буде звернутися за допомогою і підтримкою до висококваліфікованим фахівцям.

Компанія "Турсервіс" протягом тривалого часу допомагає у вирішенні подібних питань, тому знає всі тонкощі і особливості цієї непростої роботи. Ми пропонуємо свої професійні послуги при підготовці і зборі цілого пакету паперів або наступного оформлення, до відповідної позначки в паспорті.

За допомогою наших консультантів ви позбудетеся від зайвого клопоту і проблем, які виникають у кожного. І це не дивно, адже ми пропонуємо широкий спектр професійних дій, які націлені на відмінну якість з гарантією ефективності, а саме:

 • консультуємо і інформуємо про всі тонкощі і нюанси цієї складної процедури;
 • професійно і комплексно анкетіруем кожного клієнта;
 • допомагаємо в процесі бронювання авіаквитків і готелів при необхідності;
 • надаємо допомогу в режимі онлайн.

Всі перераховані пункти входять у вартість послуг, які надають висококваліфіковані фахівці нашої компанії. Все що потрібно від клієнтів, під час співпраці з нами - це оплата візового збору, страховки і послуг щодо візового супроводу. З упевненістю можна сказати, що вартість нашої підтримки по кишені кожному нашому потенційному замовнику. Адже ми робимо все можливе для того, щоб співпраця з нами було максимально комфортним і продуктивним для кожного.

Питання-відповіді

Сплатити візовий збір можливо в нашому офісі.

Ширина: 35мм, Висота: 45мм. Фотографії повинні бути надруковані на якісному фотопапері. Знімки зроблені не пізніше 6 місяців і не повинні бути змінені будь-яким чином. Зачіска або інший косметичний аксесуар прийнятний, якщо він не маскує ваш звичайний вид. Якщо ви повинні носити головний убір з релігійних міркувань, переконайтеся, що риси обличчя не закриті.

Документи переводити обов'язково. Варіанта 2, це може бути як англійська, так і французька мова. Як правило всі переклади робляться англійською мовою. У нашій компанії вам переведуть всі документи без будь-яких труднощів.

Заповнити анкету на візу до Канади
Как мы работаем

Оформление визы быстро и без рисков

1 шаг
Выбираем подходящий пакет услуг
2 шаг
Готовим необходимый пакет документов
3 шаг
Подаем документы на визу
4 шаг
Вы получаете визу

Почему стоит оформить визу в Турсервис

Преимущества оформления визы в компании Турсервис - почему выгодно у нас:

Минимальный пакет документов

Минимальный пакет документов

Мы помогаем оформить визу с минимальным пакетом документов.
Большой опыт миграционной практики

Большой опыт миграционной практики

С нашей помощью более 3 500 человек получили визы в различные страны мира.
Гарантия качественного сервиса

Гарантия качественного сервиса

Квалифицированные специалисты с многолетним опытом.
Работаем по всей Украине

Работаем по всей Украине

Консультация и ведение клиентов со всей территории Украины.
Відгуки та питання

Написати відгук