ᐉ Візовий центр "Турсервіс" | Імміграційне агентство
 • (063) 353-86-86
прийом дзвінків з 9:00 до 18:00
 • (095) 353-87-87

Віза в Австралію Україна

Отримуємо візу в Австралію: секрети і тонкощі

Отримання візи в Австралію багато хто вважає процесом складним і витратним. Вважається, що потрапити в цю країну не менш складно, ніж в Англії або Сполучених Штатів Америки. Але якщо ви все-таки налаштовані побувати на Зеленому континенті, немає нічого неможливого! А ми допоможемо вам обійти всі труднощі і отримати її без зайвого клопоту.

Віза C 600 туризм, гості та бізнес комплексна послуга візового супроводу
125 USD
 • перевірка пакету документів
 • заповнення анкети
 • оплата консульського збору
 • броні, і деталі поїздки
 • консультація клієнта

Віза в Австралію для Українців: загальні правила

Якщо описати отримання візи в Австралію коротко, то весь процес зводиться до таких кроків:

 1. Збір необхідних документів;
 2. Реєстрація на онлайн-сервісі Міністерства Імміграції та Прикордонного Контролю;
 3. Заповнення анкети на цьому ж сайті;
 4. Завантаження документів і їх нотаріально завірених перекладів на англійську;
 5. Оплата консульського збору.

Подача запиту на дозвіл відвідати Австралію відбувається повністю в електронному форматі. І це незаперечний плюс: вам не потрібно проходити інтерв'ю, а дружні стосунки двох країн сприяють тому, щоб українці отримували позитивну відповідь від Австралійської Високої Комісії.

Але є і свій недолік: процес розгляду затягується через те, що комісія ця знаходиться в Лондоні. Крім того, знадобиться визначити тип, який буде відповідати вашим намірам, підтвердити платоспроможність і надати запрошення документи.

Необхідні документи на візу в Австралію

Перелік їх досить великий, скажемо відразу. Так, за стандартом для всіх візових підкласів потрібні:

 • Копії всіх заповнених сторінок із закордонним паспортом.
 • Копії штампів з закордонних паспортів із закінченим терміном дії.
 • Копії внутрішнього українського паспорта.
 • Документ про зміни особистих даних, якщо ви змінювали ім'я або прізвище.
 • Фото розміром 45 * 45 мм, на якому 80% займає особа.
 • Якщо у вас в заявці вказані залежні особи, які їдуть з вами, то повний пакет документації для них.
 • Для військовозобов'язаних - копії документів про проходження служби.
 • Виписка з банківського рахунку (бажано, відразу англійською).
 • Довідка з місця роботи (якщо в ній будуть вказані терміни вашого відпустки і інформація про збереження вашого робочого місця - це хороший плюс).
 • Запрошення: бронь готелів з датами в'їзду-виїзду, довідки з турагентства, запрошення листи від друзів або рідних, запрошення від роботодавців, контракти або запрошення на бізнес-зустрічі, лист про зарахування до місцевого ВНЗ - все це буде підставою для позитивної відповіді.
 • Свідоцтва про наявність родичів, які залишаються в Україні.
 • Довідки з місця навчання.
 • Свідоцтва про право власності на житло або автомобіль в Україні. Всі вони повинні бути перекладені англійською і нотаріально завірені.
Посольство Австралії в Лондоні
London, Suite 100, 43 Bedford Street, WC2E 9HA
+44 (0) 207 420 36 91
Семенов Андрей
Міграційний експерт
Досвід роботи - 5 років
Спеціалізується на оформленні віз в США, Канаду, Великобританію

Віза C 600
туризм, гостьова і бізнес
$125
оформлення 3-4 робочих дня
перевірка пакету документів
броні, і деталі поїздки
заповнення анкети
консультація по типу візи
оплата консульського збору
відстеження стадій обробки
Віза C 600
туризм, гостьова і бізнес
$175
оформлення 1-2 робочих дня
перевірка пакету документів
броні, і деталі поїздки
заповнення анкети
консультація по типу візи
оплата консульського збору
відстеження стадій обробки
Тест-оцінка шансів отримання візи в Австралію
Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся які ваші шанси отримання візи в Австралію
Всього 10 питань
Займе пару хвилин

Типи віз до Австралії

Для початку, зупинимося на видах дозвільних документів, які можуть отримати українці, які планують свій візит на Зелений континент.

В цілому, всі види австралійських віз можна розділити на дві великі групи:

 1. Довгострокові: ті, які видаються людям, що збираються працювати, вчитися або жити в Австралії.
 2. Короткострокові - для мандрівників, гостей, бізнес-подорожей. Саме їх найчастіше видають українцям. Зазвичай вони надаються на термін до 3 місяців.

Зупинимося на основних видах докладніше.

Туристична віза

Одна з найпростіших в отриманні - туристична віза в Австралію (тип С 600). Якщо ви збираєтеся подивитися на природу, подорожувати по країні і знайомитися з її визначними пам'ятками, саме її вам і варто оформляти.

Видається вона на 90 днів, а термін її дії - 1 рік. Тобто, якщо ви отримаєте її сьогодні, поїздку ви можете зробити протягом наступних 12 місяців. Потім, на жаль, подавати запит в консульство доведеться повторно. Для С 600 вам потрібно зібрати пакет документів і передати їх в Австралійську Високу Комісію. Основна ваша задача, як апліканта - постаратися переконати інспекторів Комісії в тому, що ви не плануєте порушувати візовий режим і залишатися на ПМЖ. Для цього буде незайвим підготувати додаткові документи, які підтверджують, що в Україні вас тримають міцні соціальні зв'язки: це довідка з місця роботи із зазначенням стажу на цьому місці і посади, ваша виписка з рахунку у банку з рухом коштів за останні півроку, документи, що підтверджують шлюб , ваші матеріальні активи (документи на землю, нерухомість, бізнес, авто).

Будьте готові до того, що інспектори Комісії можуть зв'язатися з вами по телефону і попросити надати додаткові документи. Але якщо ви скористаєтеся нашими послугами, проблем з нестачею документів ви точно зможете уникнути: ми допоможемо зібрати і підготувати все необхідне.

Бізнес віза

Один з підвидів З 600 (туристичної) виступає бізнес-віза. Вона видається на тих же умовах і при тому ж пакеті документів. Особливість полягає лише в тому, що, якщо ви відправляєтеся в країну подорожувати, але плануєте хоча б один бізнес-візит або відвідування бізнес-форуму, семінару, вам варто подавати саме на неї.

Подорожувати вона вам не завадить. Додатково для неї потрібно буде надати запрошення від компанії або заходи, з яким буде пов'язаний ваш бізнес-візит.

Гостьова віза

Якщо у вас є друзі, рідні, знайомі в Австралії, і вони готові виступити спонсорами і гарантами вашої поїздки до них в гості, це ваш шанс отримати візу гостя. Вона також надається на термін до 3 місяців, а в якості підтверджуючих вашу мету поїздки документів виступає запрошення від австралійських громадян або іноземців-резидентів країни (якщо вони проживають на законних підставах).

Це може бути лист у вільній формі, підписана австралійцем, який подає вам запрошення. З вашого боку знову доведеться доводити, що в гості - це єдина мета вашого перельоту. Запасіться підтверджують ваші родинні та ділові зв'язки в Україні паперами, а заодно підготуйте підтвердження ваших дружніх або родинних зв'язків з австралійським підданим: спільні фото, скрін-копії особистих листувань, особисті листи в паперовій формі - все підійде.

Робоча віза

Отримання акредитації для роботи - справа непроста. Країна вітає приплив кадрів по затребуваним і рідкісним спеціальностями. Таким фахівцям Австралія готова надати робочу візу і перспективу постійного проживання. При цьому, список спеціальностей, які користуються попитом, оновлюється щороку, а ознайомитися з ним ви можете на сайті консульства.

Незалежно від того, чи хочете ви приїхати попрацювати за короткостроковим контрактом або ж знайти постійну роботу в австралійській компанії, вам необхідні будуть запрошення документи від вашого майбутнього роботодавця. Тобто, отримати візу в Австралію і полетіти шукати роботу - не вийде. Спочатку вам знадобиться знайти роботодавця, зацікавленого у вашій кандидатурі, пройти співбесіди, і отримати на руки контракт на роботу або ж запрошення.

Роботодавець, в свою чергу, повинен перевірити, чи входить ваша кваліфікація в список професій на імміграцію, та отримати спеціальний дозвіл на спонсорство. Тільки при дотриманні всіх цих формальностей ви зможете подавати документи в Комісію.

Ще один нюанс: навіть якщо ви працювали в Україні на одній з посад, зазначених у списку професій, без диплома і записів у трудовій книжці за профілем ви не будете вважатися фахівцем. Також при отриманні, ви будете пов'язані умовами: не змінювати місце роботи раніше, ніж через 2 роки (для постійного дозволу) або ніж через 4 роки (для тимчасових). Чи не дозволяється вам і працювати не за вказаною вами профільної спеціальності - за це ваше дозвіл анулюють, а вас депортують з країни.

Всі дозволи на роботу діляться на:

 • Тимчасові (підклас 457) - на строк до 4 років, зі строгими обмеженнями на зміну місця роботи і профілю.
 • Постійні (підклас 186 і 187).

Відмінність в них тільки в тому, що для 187 важливий ваш досвід роботи більше 3 років, а працювати ви зможете в великих містах і за їх межами, а 186 видається тим, хто планує працевлаштування в компанію за межами мегаполісів, і вимоги до кандидатів для неї трохи м'якше. Також при оформленні робочої акредитації ви зможете вписати в нього своїх членів сім'ї, для яких ви будете виступати в якості спонсора. Щоб не заплутатися в довгому списку імміграційних професій, вибрати правильний підклас візи і оцінити свої шанси на пошук роботодавця, звертайтеся до нас, ми допоможемо вам.

Віза нареченої

Є в австралійському законодавстві і можливість отримати довгострокову візу за рахунок шлюбу з місцевим громадянином. І умови для її отримання досить лояльні: на відміну від тієї ж Великобританії, вас не будуть питати про вашу кваліфікації, оцінювати ваш вік або рівень володіння англійською мовою.

Але ось увагу до того, що не фіктивний чи ваш союз з австралійцем, буде підвищеним: уряд вітає політику «припливу свіжої крові» і створення міжнародних сімей, але тільки за умови, що чоловік і жінка дійсно будуть жити разом, ростити дітей і працювати в країні.

При цьому видів віз нареченої є кілька:

 • Короткострокова (300) - дається на 9 місяців. За цей час вам потрібно або відсвяткувати весілля зі своїм обранцем / обраницею, або ж залишити континент.
 • Підклас 820 - видається, якщо ви вже раніше в'їжджали по 300 або туристичної / робочої, і тепер плануєте проживати зі своїм обранцем-громадянином Австралії на території держави. Це тимчасова віза на 2 роки, після чого ви отримаєте постійну - підклас 801.
 • 801 - постійна, по витікання двох років проживання з тимчасової.
 • Підклас 309 - Віза чоловіка / дружини: якщо ви і ваш австралійський партнер зареєстрували шлюб за межами країни або живете цивільним шлюбом без реєстрації більше року, ви отримуєте тимчасову посвідку на проживання на 2 роки.
 • А через два роки спільного життя по 309 ви ​​отримаєте 100 підклас - постійний дозвіл на перебування.

Пам'ятайте, що, якщо ви одружилися в Україні, ваш союз потрібно підтвердити в державних органах, без цього шлюб не визнається офіційним. Всі візи нареченої видаються незалежно від типу шлюбу (одностатеві пари мають на неї таке ж право, як і гетеросексуальні). Але обов'язково має бути підтвердження ваших відносин (спільні фото, відео, подорожі, поїздки один до одного в гості, листування), а також ваш чоловік зобов'язаний надати підтвердження того, що він може виступити спонсором вашої поїздки і проживання в Австралії (включно із утриманням ваших залежних членів сім'ї, якщо вони будуть іммігрувати разом з вами).

Студентська віза

Поїздка в Австралію на навчання - не найпопулярніша практика серед українців, але отримати візу для навчання в школах чи університетах цієї країни все ж можна. Видається вона для будь-якої програми навчання тривалістю понад 3 місяців і називається вона підклас 500. Одночасно з нею супроводжуючі особи (члени сім'ї) можуть заявити по 590, якщо майбутній студент молодше 18 років.

Для студентських візитів діє система ранжирування: ви отримуєте рейтинг від 1 до 3 по шкалі ризиків, виходячи з вашого громадянства і рейтингу навчального закладу, в яке ви вступаєте.

Знадобляться також:

 • Запрошення або підтвердження про зарахування вас в університет / коледж;
 • Мотиваційний лист англійською мовою від вас: в ньому ви у вільній формі описуєте, чому для вас важливо здобути освіту на конкретно обраному курсі;
 • Оформлення спеціальної страховки для студентів OSHC;
 • Документи про освіту та рівень володіння англійською з перекладами і нотаріальним посвідченням;
 • Підтвердження платоспроможності: на вашому рахунку повинна бути сума, достатня для оплати навчання, проживання та харчування. Розраховується вона при подачі, виходячи з того, в якому закладі ви будете вчитися. Отримати її ви можете на весь термін навчання, але ваш університет залишає за собою право анулювати її, якщо ваші оцінки будуть незадовільними.

Також по студентському вирішенню ви зможете працювати, але не більше 20 годин на тиждень. Якщо ви хочете відправитися вчитися самі або відправити на навчання своїх дітей, наша компанія допоможе вам у цьому.

Возз'єднання сім'ї

Якщо у вас є батьки, які іммігрували раніше на Зелений континент, чоловік, який працює в одній з австралійських компаній, або ж ваші діти проживають на території цієї країни, ви можете потрапити в число щасливчиків, які можуть отримати довгострокову візу по возз'єднанню родини.

Але якщо про категорії для подружжя ми вже написали вище, то окремо розглядається імміграція батьків до дітей.

По ній існують такі види дозвільних документів:

 • 103 - імміграція з Австралії на загальних підставах,
 • 143 - комерційна віза при якій діти-резиденти беруть на себе спонсорські зобов'язання по відношенню до своїх батьків, які планують переїзд в країну.
 • 475 - Імміграція професіоналів, які вже мають родичів в Австралії.

Є і свої особливості: наприклад, батькам старшої вікової категорії необхідно обов'язкове страхування.

Другий нюанс полягає в тому, що для комерційних батьківських віз є теж два підвиди:

 • Постійна - якщо діти беруть на себе зобов'язання по утриманню батьків на постійній основі.
 • Тимчасова - видається на короткий термін, якщо у дітей є фінансові труднощі, які вони в майбутньому подолають, і вони можуть взяти на поруки батьків тільки на обумовлений термін.

А ще при такій імміграції обов'язкова умова: кількість дітей, що живуть в Австралії, має бути не менше кількості дітей, що живуть в інших країнах. Також для віз на возз'єднання діють свої специфічні умови, наприклад, гарантування дітьми перебування своїх родичів, квотування урядом. Розібратися в них непросто, але наша компанія допоможе вам у цьому.

Віза в Австралію для дітей

Що стосується дитячих віз, то тут можливі такі варіанти:

 1. Туристична, яка подається разом з батьківської, якщо ви подорожуєте з дітьми;
 2. Навчальна - про них ми писали в розділі про студентські візи;
 3. Вписати дитину в свою візу може і один із батьків, що виїжджає на роботу в австралійське місто;
 4. А також дітей можна вказати у візах нареченої, як залежних родичів.

У більшості цих випадків, крім студентських, діти отримують підклас 445 - залежний родич. Окремо є дозволи для дітей австралійських громадян - 101, а також для дітей без опіки або сиріт, які в'їжджають по спонсорській запрошення - 102.

Інвестиційна віза

Інвестори, які хочуть потрапити за океан і оселитися в одному з штатів, можуть претендувати на візовий підклас 188.

У цю категорію потрапляють підприємці віком від 25 до 45 років (іноді і більше), що мають свої бізнес-інтереси за такими програмами:

 • Business Innovation Stream - кандидати висуваються урядом штату або території серед тих, хто вже має бізнес або відрізняється великою перспективністю.
 • Потік інвесторів - ті, хто збирається вкласти в економіку країни не менше 1,5 мільйонів доларів.
 • Значні інвестори - ті, хто можуть вкласти понад 5 мільйонів доларів.
 • Преміум-інвестори - ті, які інвестують не менш 15 мільйонів.
 • Підприємці - ті, хто може вкласти більше 200 тисяч в продукт або бізнес, який діє в Австралії.

При цьому, уряд висуває свої вимоги до кандидатів, у тому числі і до їх благонадійності, законослухняності і здоров'ю. І ми можемо порадити вам і допомогти з отриманням інвестиційного міграційного посвідки на проживання.

Віза моряка

Якщо вам за контрактом належить плавання в районі австралійських територіальних вод і стоянка в портах країни, необхідно подати заявку на підгрупу 988, призначену для екіпажів цивільних судів, яким необхідно заходити в місцеві порти.

При цьому, вона має суворі обмеження:

 • Аплікант повинен знаходитися за межами країни на момент оформлення.
 • Громадяни Зеленого континенту не мають права подачі на неї.
 • Аплікант повинен офіційно бути членом екіпажу міжнародного рейсу.
 • Прибуття можливо тільки на зазначеному судні по морю.
 • Працювати не за контрактом по ній не можна.
 • Подорожувати або прибути авіарейсом на судно по 988 теж заборонено.
 • Відвідування рідних і близьких заборонено.

Якщо ж ви припиняєте контракт з судном достроково, вам необхідно протягом 5 днів або вступити на службу на інше судно, або ж звернутися в імміграційну службу і подати на інший тип. Як оформити таку візу, як потрапити на корабель в порту Австралії, якщо ви вступаєте на службу, і прилітаєте авіарейсом, наша компанія допоможе вам і проконсультує з цих питань.

Подача документів в консульство Австралії

Оформити візу в Австралію в Україні в останні роки стало простіше. Через те, що консульство країни знаходиться в Лондоні, раніше подача була пов'язана з тривалим очікуванням, поки всі папери будуть доставлені поштою, а потім так само буде переданий результат. Тепер оформлення проводиться цілком онлайн, а підтвердження приходить вам на e-mail, вказаний при реєстрації на сайті Високої Комісії.

Співбесіди вам не буде потрібно, але візовий інспектор може зв'язатися з вами і зажадати додатково документи, які йому здадуться важливими, і до цього варто бути готовим, адже всі запити і переговори будуть проводитися англійською. Ще один важливий момент - це отримання. Її не ставлять в паспорт. Замість цього дані передаються в систему митного контролю, і по прильоту в країну співробітники митниці просто звіряють вас з базою аплікантів, які отримали допуск.  

Скільки коштує віза в Австралію

Стандартна вартість консульського збору становить 145 австралійських доларів (близько 100 доларів США). Не обкладаються консульським збором візи моряка. Інші комісії не передбачені.

Термін виготовлення візи до Австралії в Україні

Стандартні терміни розгляду - від 7 до 10 днів. Але пам'ятайте про те, що, якщо ви вирішите відправляти копії документів поштою, термін може затягнутися, оскільки вони будуть відправлені міжнародною поштою в Лондон, а потім назад до вас.

Причини, за якими можуть відмовити в отриманні візи

Щирість і правдивість - ваші козирі в заповненні анкети на сайті консульства. Якщо ваші зазначені відомості будуть суперечити даними, це привід для відмови. Тому ретельно перевіряйте свої відповіді. Ще одна причина для відмови - ваша неблагонадійність. Якщо у вас немає постійної роботи, низький дохід, мало грошей на рахунку чи ні стійких зв'язків з Україною або вагомих причин іммігрувати, вам відмовлять. Недостатній пакет документів - ще один привід, як і відсутність перекладу і нотаріального засвідчення.

Переваги отримання візи в Австралію

Щоб гарантовано отримати візу, варто звернутися до тих, хто знає, як правильно її оформляти.

Наша компанія допоможе вам:

 • Вибрати відповідний підклас.
 • Правильно зібрати всю документацію, перевести і запевнити.
 • Заповнити анкету на візу в Австралію на сайті і перевести її при необхідності.

При необхідності ми надамо вам пораду з приводу того, як викликати максимальну довіру у комісії, яка розглядатиме вашу заявку.

Питання-відповіді

Ні, обов'язкові для страхування такі категорії: люди старшого віку (75+ років) і студенти.

Так, для деяких категорій аплікантів може знадобитися медичне обстеження, наприклад, для інвесторів.

Так, в анкеті міститься більше 100 питань, тому є можливість заповнювати її поступово, ваші дані просто будуть зберігатися в ваш обліковий запис.

Туристична віза не передбачає можливості працювати, тому краще відкрити робочу візу.

Заповнити анкету на візу в Австралію
Как мы работаем

Оформление визы быстро и без рисков

1 шаг
Выбираем подходящий пакет услуг
2 шаг
Готовим необходимый пакет документов
3 шаг
Подаем документы на визу
4 шаг
Вы получаете визу

Почему стоит оформить визу в Турсервис

Преимущества оформления визы в компании Турсервис - почему выгодно у нас:

Минимальный пакет документов

Минимальный пакет документов

Мы помогаем оформить визу с минимальным пакетом документов.
Большой опыт миграционной практики

Большой опыт миграционной практики

С нашей помощью более 3 500 человек получили визы в различные страны мира.
Гарантия качественного сервиса

Гарантия качественного сервиса

Квалифицированные специалисты с многолетним опытом.
Работаем по всей Украине

Работаем по всей Украине

Консультация и ведение клиентов со всей территории Украины.

Вкажіть ваше місто для детальної інформації щодо оформлення візи в Австралію

Київ
Харків
Одеса
Дніпро
Донецьк
Запоріжжя
Львів
Кривий Ріг
Миколаїв
Маріуполь
Луганськ
Вінниця
Макіївка
Херсон
Полтава
Чернігів
Черкаси
Житомир
Суми
Хмельницький
Чернівці
Євпаторія
Єнакієве
Івано-Франківськ
Ізмаїл
Ізюм
Ірпінь
Авдіївка
Алушта
Алчевськ
Амвросіївка
Антрацит
Армянськ
Біла Церква
Білгород-Дністровський
Балаклія
Бахмач
Бахмут
Бахчисарай
Бердичів
Бердянськ
Берегово
Борислав
Бориспіль
Боярка
Бровари
Броди
Брянка
Вільногірськ
Вараш
Васильків
Ватутіне
Виноградов
Вишгород
Вишневе
Вовчанськ
Вознесенськ
Волноваха
Володимир-Волинський
Волочиськ
Гадяч
Гайсин
Генічеськ
Глухів
Голубівка
Горішні Плавні
Горлівка
Дебальцеве
Дергачі
Джанкой
Дніпрорудне
Добропілля
Довжанськ
Докучаєвськ
Долина
Дрогобич
Дружківка
Дубно
Енергодар
Жмеринка
Жовті Води
Здолбунів
Знам'янка
Золотоноша
Золочів
Кілія
Кадіївка
Калинівка
Калуш
Кам'янець-Подільський
Кам'янське
Канів
Каховка
Керч
Ковель
Козятин
Коломия
Конотоп
Коростень
Коростишів
Костопіль
Костянтинівка
Котовськ
Краматорськ
Красилів
Красноград
Кремінна
Кременець
Кременчук
Кролевець
Кропивницький
Куп'янськ
Курахово
Ладижин
Лебедин
Лиман
Лисичанськ
Лозова
Лубни
Луцьк
Люботин
Малин
Марганець
Мелітополь
Мерефа
Миргород
Мирноград
Могилів-Подільський
Молодогвардійськ
Мукачево
Ніжин
Нікополь
Надвірна
Нетішин
Нова Каховка
Новий Розділ
Нововолинськ
Новоград-Волинський
Новомосковськ
Новояворівськ
Обухів
Олександрія
Олешки
Охтирка
П'ятихатки
Південне
Павлоград
Первомайськ
Первомайськ
Первомайський
Перевальськ
Переяслав-Хмельницький
Першотравенськ
Покров
Покровськ
Пологи
Полонне
Попасна
Прилуки
Рівне
Рені
Ровеньки
Ромни
Рубіжне
Сєверодонецьк
Сімферополь
Саки
Самбір
Сарни
Світловодськ
Севастополь
Селидове
Синельникове
Славута
Славутич
Слов'янськ
Сміла
Сніжне
Сокаль
Сорокине
Старобільськ
Старокостянтинів
Стебник
Стрий
Суходільськ
Тернівка
Тернопіль
Токмак
Торецьк
Тростянець
Трускавець
Ужгород
Умань
Фастів
Феодосія
Харцизьк
Хмільник
Хрестівка
Хрустальний
Хуст
Червоноград
Чистякове
Чорноморськ
Чортків
Чугуїв
Шахтарськ
Шепетівка
Шостка
Южноукраїнськ
Яготин
Ялта
Яни Капу
Ясинувата
Відгуки та питання
07.06.2021
Добрый день. У меня в Австралии живет дочка и приглашает меня в гости. Можете помочь с подготовкой документов?

Команда Турсервіс

Добрый день. Будем рады Вам помочь! Для подробной консультации свяжитесь с нами по телефону указанному на сайте или оставьте свой контактный номер и мы Вам перезвоним.
05.05.2021
Получить визу в Австралию нелегко.
Как вы можете давать гарантию качественного сервиса??? Или вы только деньги сгибание?

Команда Турсервіс

Добрый день, для того чтобы оценить ваши шансы в получении визы, необходимо подробно расмотреть ваши документы, а также визовую историю. Для более подробной информации свяжитесь с нами по контактным номерам телефонов.
26.08.2020
Стоимость визы невесты 300?

Команда Турсервіс

Добрый день, мы можем помочь только с туристической визой или гостевой.
25.08.2020
Доброго дня. Я працюю в Італії. Маю пермессо. уристичну візу в Австралію можу просити з Італії чи мені треба приїхати в Україну подавати документи в Україні. Дякую.

Команда Турсервіс

Доброго дня, віза оформлюється в електронному вигляді. Можете оформити в Італіі.
31.03.2020
Добрый день, подскажите если я получу визу в Австралию, как срочно я должен ей воспользоваться?

Команда Турсервіс

Добрый день, воспользоваться визой необходимо в течении одного года, с момента принятия решения.
20.03.2020
Добрый день, на какой срок можно открыть гостевую визу в Австралию?

Команда Турсервіс

Добрый день, гостевую визу можно открыть на один месяц. Будем рады Вам помочь.
20.03.2020
Здравствуйте. Прочитал у вас, что визовая история повышает шансы на получение визы. Если визовой истории как таковой нет, но есть много штампов о посещении различных стран (без виз), это так же повышает шансы, как и хорошая визовая история?

Команда Турсервіс

Добрый день, да наличие штампов в паспорте также положительно влияет при решении по визе.
05.03.2020
Здравствуйте, подскажите можно оформить визу в Австралию срочно?

Команда Турсервіс

Добрый день, к сожалению сроки оформления визы в Австралию зависят от загруженности консульства и обычно составляют около 28-30 календарных дней.
24.02.2020
Добрий день! Що робити, якщо я просто турист і місця роботи немає?

Команда Турсервіс

Доборого дня, для отримання візи, добре мати гарну візову історію. Для детальної консультації зателефонуйте нам по телефонам, які зазначені на сайті. Будем раді Вам допомогти.
11.01.2020
Добрый день, подскажите сколько времени нужно для получения визы в Австралию?

Команда Турсервіс

Добрый день, сроки рассмотрения документов австралийской визы занимают около месяца. На подготовку документов перед отправкой нам необходимо 3-4 рабочих дня.

Написати відгук

Уютные скидки
минус 20%
при оформлении визы онлайн