ᐉ Візовий центр "Турсервіс" | Імміграційне агентство
 • (095) 353-87-87
прийом дзвінків з 9:00 до 18:00
 • (063) 353-86-86
прийом дзвінків з 9:00 до 18:00

Віза в Австралію Харків 2021

Австралійський континент приваблює багатьох: одні прагнуть перетнути тисячі кілометрів, щоб побачити легендарну культуру маорі і побувати в найкрасивіших пейзажах, що нагадують інопланетні, інші хочуть закріпити свій бізнес і знайти партнерів в Австралії, а третім до душі перспектива переїхати в цю країну на постійне проживання. Але і першим, і другим, і третім знадобиться віза в Австралію. І з нашою компанією ви зможете отримати її без проблем.

Не секрет, що оформлення візи в Австралію в Харкові - процес трудомісткий, адже консульство цієї держави ретельно підходить до перевірки документів, відбору благонадійних візитерів, та й в цілому висуває підвищені вимоги до аплікантів.

Але наші співробітники вже мають великий досвід в організації поїздок українських громадян в Австралійський Союз і допоможуть вам підібрати відповідний тип візи і посприяють її якомога скорішого оформлення.

Віза C 600 туризм, гості та бізнес комплексна послуга візового супроводу
125 USD
 • перевірка пакету документів
 • заповнення анкети
 • оплата консульського збору
 • броні, і деталі поїздки
 • консультація клієнта

Подача документів в консульство Австралії

Оскільки посольство Австралії знаходиться в Великобританії, подача документів відбувається за допомогою електронної пошти або кур'єрською службою. У цьому є своя перевага: не потрібно проходити співбесіду в посольстві або подавати всі папери особисто.

Наша компанія допоможе вам з відправкою запиту на візу на всіх етапах. При позитивному результаті, ви отримаєте на свою електронну пошту підтверджуючий документ. Його потрібно буде роздрукувати та пред'явити співробітникам прикордонного контролю після прильоту в аеропорт Австралії по прибуттю до місцевого порт.

Необхідні документи на візу в Австралію

Поговоримо про класику: які документи обов'язкові для подачі на візу в Австралію для всіх аплікантів.

 • Закордонний паспорт і всі його сторінки в форматі сканованих копій, а також переклад на англійську.
 • Свідоцтво про народження або український паспорт (скан сторінок і переклад).
 • Фото на світлому фоні формату 3,5х4,5 см.
 • Підтверджуючі вашу платоспроможність документи (довідка з місця роботи, виписка з банку, виписка про депозити, документи на нерухомість і авто, підтвердження доходів від ренти).
 • Копії документів на майно в Україні: квартиру, авто, комерційну нерухомість, яхти, виробництво, інтелектуальну власність.
 • Анкета відповідного класу візи, заповнена на комп'ютері англійською мовою.

Всі документи подаються в електронному вигляді з перекладами і запевненням нотаріуса.

Посольство Австралії в Лондоні
London, Suite 100, 43 Bedford Street, WC2E 9HA
+44 (0) 207 420 36 91
https://www.homeaffairs.gov.au/
Семенов Андрей
Міграційний експерт
Досвід роботи - 5 років
Спеціалізується на оформленні віз в США, Канаду, Великобританію

Віза C 600
туризм, гостьова і бізнес
$125
оформлення 3-4 робочих дня
перевірка пакету документів
броні, і деталі поїздки
заповнення анкети
консультація по типу візи
оплата консульського збору
відстеження стадій обробки
Віза C 600
туризм, гостьова і бізнес
$175
оформлення 1-2 робочих дня
перевірка пакету документів
броні, і деталі поїздки
заповнення анкети
консультація по типу візи
оплата консульського збору
відстеження стадій обробки
Тест-оцінка шансів отримання візи в Австралію
Дайте відповідь на невеликий перелік питань і дізнайтеся які ваші шанси отримання візи в Австралію
Всього 10 питань
Займе пару хвилин

Типи віз до Австралії

Оскільки австралійського консульства або посольства в Україні немає, оформлення візи в Австралію відбувається онлайн, з подачею документів в Департамент Імміграції та Громадянства країни. При цьому, австралійське законодавство передбачає різні типи віз для різних цілей відвідування держави.

Туристична віза в Австралію

Найбільш поширена причина відвідування держави Австралійський Союз - це туризм. Мальовничі пейзажі, що поєднують океанське узбережжя, високі гірські масиви і пустки, а також унікальний тваринний і рослинний світ, якому немає аналогів у всьому світі, приваблюють тисячі туристів. А розвинена інфраструктура і високий рівень життя роблять держава вигідним варіантом для інвестування або роботи. Але найчастіше іноземці прибувають в країну по туристичній візі.

Видається стандартна віза туриста на термін до 90 днів: мається на увазі, що терміну в 3 місяці цілком достатньо для подорожі по континенту і огляду всіх пам'яток. Продовженню такий в'їзний документ не підлягає. Отримати його цілком можливо, адже необхідно всього кілька стандартних параметрів:

 • Надати повний пакет паперів (про нього ми розповімо у відповідному розділі).
 • Підтвердити свою мету візиту (надати карту туристичного туру, свій маршрут по країні, якщо ви подорожуєте без підтримки туроператора).
 • Показати платоспроможність (Австралія - ​​країна дорога, і для того, щоб вашу поїздку схвалили, потрібно обзавестися пристойною кількістю тревел-чеків, показати вагомий залишок на вашому рахунку або довідку з роботи із зазначенням розміру окладу). До речі, якщо поїздку оплачуєте не ви, можна задіяти лист спонсора, яке підтверджує, що витрати на перебування він бере на себе.
 • Додаткові документи: для міграційної служби Австралії вкрай важливо припинити потік мігрантів, тому дуже важливо підтвердити ваше бажання повернутися в Україну. Покажіть наявність власності, бізнесу, родинних зв'язків на українській території - все це допоможе офіцерам посольства упевнитися в чистоті ваших помислів.
 • Точні терміни перебування в країні: ваші квитки на літак в обох напрямках, підтвердження бронею в готелях або оренди апартаментів будуть відчутним гідністю для отримання візи в Австралію.

Якщо ви не впевнені в успішності подачі документів самостійно, краще звернутися до профі: в нашій компанії вам підкажуть, які документи варто надати, допоможуть в перекладі і легалізації документів, заповненні анкети (послуги перекладача), відправлення пакета в посольство.

Гостьова віза - в гості на дальній континент

Якщо серед ваших друзів або родичів є піддані Об'єднаного Королівства, які проживають на австралійському континенті, або резиденти країни, які на легальній основі працюють і живуть в Австралії, ви можете стати їх гостем і оформити гостьову візу.

Для цього прикладіть до пакету документів, описаного для туристичної візи, лист-запрошення від рідних або друзів, зробіть переклад на англійську мову всіх ваших документів і довідок, а також надайте підтвердження ваших дружніх або родинних зв'язків (загальні фото, листування як на папері, так і в електронному вигляді, активність в соціальних мережах).

Для отримання дозволу на гостьовий в'їзд пакет паперів подається віддалено, адже найближчого представництва знаходиться в Лондоні. Наші співробітники допоможуть вам зі збором документації, її перекладом і скануванням для пересилки в лондонське консульство.

Робоча віза в Австралію, тонкощі і специфіка

Австралія - ​​це країна, в якій є нестача висококваліфікованих фахівців в ряді спеціальностей. Зокрема, це представники аграрної сфери, інженери, фахівці вузького профілю в різних сферах промисловості, молодший медичний персонал. Для них передбачені щорічні квоти на імміграцію з працевлаштуванням. Для попадання в цю квоту потрібно бути молодше 35 років, мати досвід роботи за вказаною спеціальністю і відповідну освіту. Після цього вам достатньо знайти роботодавця, пройти співбесіду і отримати відразу ж довгострокове дозвіл на проживання і роботу в країні. Щороку список затребуваних вакансій оновлюється, і дізнатися найточніші дані, як і оцінити свої шанси, ви зможете в нашій компанії.

Якщо ж ви не потрапляєте під державну програму залучення трудових мігрантів, отримати робочу візу все-таки можна. Якщо ви знайдете роботодавця в цій країні, пройдете співбесіду і будете прийняті на роботу в місцеву компанію, ви можете претендувати:

 • На візу категорії 457 - з правом роботи протягом 4 років.
 • Категорія 400 - для короткострокових контрактів, наприклад, при візиті з метою підвищення кваліфікації на партнерському підприємстві або для виконання необхідного комплексу робіт по установці і налагодження обладнання, навчання персоналу і інших робіт.

Для отримання будь-якого типу робочої візи потрібно обов'язково подати до стандартного комплекту паперів:

 • Трудовий договір з місцевим працедавцем.
 • Рівень доходів і ступінь платоспроможності (можна надати гарантійний лист від роботодавця, що він бере витрати на вашу змістом на себе).
 • Підтвердження наміру повернутися в Україну: навіть якщо ви плануєте пустити коріння на австралійському континенті, не варто сповіщати про це міграційних офіцерів. Вони набагато легше надають візи тим, хто розглядає працевлаштування в Австралії в якості етапу для підвищення власної кваліфікації та отримання досвіду роботи.

Про все це ви зможете детально дізнатися на консультації в нашій компанії в Харкові.

Віза нареченої в Австралію: як вийти заміж за австралійця

Для потенційних мігрантів, які прибувають в країну для шлюбу з місцевими жителями в Австралії передбачена віза підкласу 300. Отримати її непросто, оскільки вона дає можливість після укладення шлюбу подавати на постійний вид на проживання.

Для того, щоб вийти заміж за австралійського підданого, можна самостійно постаратися забезпечити всі необхідні документи, а можна піти легким шляхом: довірте аналіз вашої ситуації, переклад і подачу документів профі з нашої компанії: ми зможемо допомогти вам зі збором документів в короткий термін. Крім стандартного набору вам знадобиться підготувати:

 • Спеціальну форму під назвою Notice of Intention to Marry - заява про намір вступити в шлюб.
 • Докази ваших відносин: листування, спільні фото з відпочинку, свідоцтва спільного проведення часу будуть хорошим бонусом при подачі.
 • Свідоцтво двох або більше осіб, що ви дійсно перебуваєте в романтичних стосунках зі своїм австралійським партнером.
 • Інформація про партнера: його контактні дані, рівень доходу, джерела доходу, працевлаштування, наявність майна. Без цієї інформації ви навряд чи отримаєте візу для укладення шлюбу.

Крім того, вам потрібно буде заповнити відразу кілька опитувальників: анкета на візу до Австралії для вас, як апліканта по візі нареченої, опитувальник для вашого майбутнього чоловіка, а також додаткова анкета для ваших неповнолітніх дітей, якщо вони відправляються разом з вами.

Ми допоможемо вам як зі збором пакету документів, так і з правильним заповненням всіх анкет і їх пересилкою в посольство. Будьте готові до того, що терміни розгляду анкет нареченої можуть бути досить великими, зате при схваленні ви зможете відправитися до свого обранця, укласти з ним шлюбний союз, а потім подати на отримання візи резидента. Наші фахівці не просто допоможуть вам підготуватися до візиту, але і докладуть усіх зусиль для того, щоб ви гарантовано отримали візу.

Бізнес віза: бізнес-контакти з австралійськими компаніями

Бізнес активно прагне до завоювання австралійського ринку, і пошук партнерів на величезному континенті - не рідкість. Якщо ви хочете відвідати країну з діловим візитом, міграційна служба Австралії пропонує вам оформити бізнес-візу. Основа для її отримання - це запрошення від місцевих компаній:

 • Для укладення контрактів між вашою і австралійської фірмами.
 • Для проведення переговорів.
 • Для вивчення місцевого виробництва в компанії-партнера.
 • Для обміну досвідом і навчання персоналу.
 • Для участі в бізнес-заходах, організованих австралійськими компаніями.

Запрошення може бути в форматі вільного письма, але воно повинно містити інформацію про організаторів запрошення, дані про вас, як представника компанії з України, а також воно повинно бути завірено підписами уповноважених осіб з обох сторін, переведено на англійську мову і завірено нотаріально.

Для бізнес-візитів передбачено кілька підкласів віз, і ми з радістю надамо вам пораду з питань оформлення такого дозволу на в'їзд.

Студентська віза: навчання в Австралії

Навчання в Австралії - це не тільки престижно, а й вигідно, адже після закінчення університету ви зможете залишитися в країні і стати її повноцінним громадянином.

Для отримання освіти в будь-якому австралійському навчальному закладі потрібна буде відповідна віза:

 • 570 підклас - для навчання на мовних короткострокових курсах.
 • 571 - для школярів середньої та старшої школи.
 • 572 - для проходження програми коледжу.
 • 573 - для повного курсу навчання в університетах.
 • 574 - для аспірантури та докторантури після отримання повної вищої освіти.
 • 575 - для тих, хто вчиться на курсах підвищення кваліфікації.

Відкривається будь-яка віза онлайн з подачею документів в Лондон. У пакеті повинні бути сканкопіі з оригіналів базового набору документів, перекладені на англійську, лист з місцевого навчального закладу про вашому зарахування. Видається така віза будь-якого підкласу на 12 місяців з правом наступного продовження.

Крім того, пам'ятайте про те, що процес розгляду аплікацій на студентську візу займає чимало часу - до 4 тижнів, а тому подавати заявку потрібно до початку навчального року хоча б за 4-5 тижнів.

Возз'єднання сім'ї - отримання довгострокової візи

Возз'єднатися зі своїми рідними, постійно і легально проживають на континенті Кенгуру, можуть:

 • Діти громадян Австралійського Союзу.
 • Подружжя громадян Австралії.
 • Батьки австралійських підданих.
 • Брати і сестри.

Крім підтвердження родинних зв'язків, для цього типу візи обов'язкові довідка про несудимість, медичне обстеження, підтвердження фінансової спроможності. Міграційна служба сприймає вас, як потенційних громадян країни, і тому вимоги висуватимуться дуже жорсткі. Але з нашою допомогою ви зможете виконати всі вимоги, отримати заповітну візу і почати нове життя зі своїми рідними в Австралії.

Інвестиційна віза: як стати інвестором в австралійську економіку

Інвестування в економіку Австралії вітається. Недарма, для нього виділено цілих три підкласу бізнес-віз:

 • 188 - підклас візи для тих, хто інвестує в економіку країни, але перебуває з короткостроковим візитом (до 6 місяців). Така віза може бути продовжена, якщо справи вашого підприємства змушують вас залишитися в Австралії на більш тривалий термін.
 • 132 - безстрокова віза для інвесторів, яка вимагає не тільки наявності бізнес-зв'язків і підприємств на території держави, а й плану інвестування, знання мови, підтвердження високого рівня доходів. Зате по ній ви зможете отримати всі права резидента Австралії і зрівняти в них з уродженцями країни.
 • 888 - видається на 4 роки тим підприємцям, які вже купили або оформили свою компанію на території Австралії, або ж для тих, хто збирається інвестувати в проекти, що розгортаються в цій країні.

Якщо ви хочете отримати право довгострокового проживання для себе і своєї сім'ї на підставі внесення інвестицій в економіку Австралійського Союзу, наші менеджери допоможуть вам, нададуть первинну консультацію і нададуть безліч варіантів інвестування.

Віза моряка: легальне перебування в територіальних водах

Міжнародні суду нерідко заходять в територіальні води Австралії. І якщо ви входите в екіпаж такого судна, вам знадобиться оформити візу моряка для безперешкодного проходження водного простору і заходу в порти. Для цього потрібно заповнити спеціальну онлайн-анкету моряка на сайті посольства, надати запрошення від роботодавця, маршрут вашого рейсу, контракт. Всі вони повинні бути відскановані з оригінальних бланків, бути перекладені англійською і завірені нотаріально. І все це для вас зробить наша компанія.

Віза в Австралію для дітей

Для дітей передбачені знижки в оплаті консульського збору. При цьому обов'язково оформлення візи для будь-якого неповнолітньої особи, а якщо дитина подорожує не з обома батьками, потрібно буде оформити нотаріально завірене і перекладене заяву про дозвіл на виїзд за кордон від того з батьків, який не супроводжує дитину.

Скільки коштує віза в Австралію

Вартість залежить від типу документа. Найдешевші - візи туристів, гостьові і короткострокові бізнес-підкласи. Мінімальна вартість - 145 австралійських доларів. Максимум (для довгострокових інвесторських і возз'єднується віз) становить 3655 австралійських доларів. Сплатити збір можна за допомогою банківської карти онлайн. Зверніть увагу, що оплата списується в валюті країни-реципієнта, а значить, з українських карт буде списуватися комісія за конвертацію валюти в розмірі від 1 до 3% від суми платежу.

Термін виготовлення візи до Австралії в Харкові

Терміни залежать від типу візового дозволу, яке вам потрібно.

Туристичні, бізнес- і гостьові візи оформляються протягом декількох тижнів (виняток - свята, а також неможливість зв'язатися з вами для уточнення інформації). Якщо ви - здобувач на робочу, студентську, інвестиційну візи, розгляд може затягнутися на термін від декількох тижнів до декількох місяців. Тому, при плануванні поїздки краще проконсультуватися з фахівцями нашої компанії, щоб не прогадати з термінами візиту і квитками на літак. Оптимальний термін початку оформлення - за пару місяців до дати вильоту, візовий коридор дозволить вам не помилитися, і за цей час ви точно отримаєте відповідь від посольства.

Причини, за якими можуть відмовити в отриманні візи до Австралії

Головні причини відмови при подачі на візу - цілком стандартні:

 • Невідповідність мети візиту представленому пакету паперів.
 • Мінімальний пакет документів.
 • Помилки при заповненні анкети на візу в Австралію.
 • Недоведеність ваших неімміграційних намірів.
 • Раніше виявлені порушення візового режиму з Австралійським Союзом.

Переваги отримання візи в Харкові з нашою компанією

З нами ви позбудетеся від необхідності хвилюватися за повноту і компетентність вашого пакета документів. Ми допоможемо виконати всі основні вимоги для подачі онлайн: заповнимо з вами анкету і допоможемо в її перекладі на англійську, виконаємо нотаріально завірений переклад всіх довідок і документів, допоможемо вибрати мету поїздки і підклас візи, а також відправимо ваші документи в потрібному форматі на електронну пошту посольства або кур'єром в Лондон. Все, що вам залишиться - це отримати лист з візовим дозволом на електронну пошту, роздрукувати його і відправлятися за океан в унікальну країну - Австралію.

Питання-відповіді

Так, зрозуміло, для пенсіонерів буде потрібно підтвердження вашої платоспроможності або лист спонсора, а також, якщо ви старше 75 років - обов'язкова наявність медичної страховки.

Так, в Австралії немає особливих обмежень.

Так, для австралійської міграційної служби обов'язково запевнення офіційних довідок, документів, що засвідчують особу. Виняток - банківські виписки, броні готелів, квитки на літак.

Так, у держави Австралія трохи світових представництв, тому більшість туристів прибуває саме на електронну підтвердження.

Заповнити анкету на візу в Австралію
Как мы работаем

Оформление визы быстро и без рисков

1 шаг
Выбираем подходящий пакет услуг
2 шаг
Готовим необходимый пакет документов
3 шаг
Подаем документы на визу
4 шаг
Вы получаете визу

Почему стоит оформить визу в Турсервис

Преимущества оформления визы в компании Турсервис - почему выгодно у нас:

Минимальный пакет документов

Минимальный пакет документов

Мы помогаем оформить визу с минимальным пакетом документов.
Большой опыт миграционной практики

Большой опыт миграционной практики

С нашей помощью более 3 500 человек получили визы в различные страны мира.
Гарантия качественного сервиса

Гарантия качественного сервиса

Квалифицированные специалисты с многолетним опытом.
Работаем по всей Украине

Работаем по всей Украине

Консультация и ведение клиентов со всей территории Украины.
Відгуки та питання
16.03.2020
Здравствуйте, можно подать документы на визу не покупая билеты на самолет и не выкупаю гостиницу в Австралию?

Команда Турсервіс

Добрый день, да можно, все необходимые бронирования делаем мы. Покупать билеты можно только при наличии визы, покупка без наличии визы крайне не рекомендуется.
13.03.2020
Добрый день, меня приглашает гражданин Австралии в гости, обязательно мне оформлять визу или приглашения мне достаточно?

Команда Турсервіс

Добрый день, для любого визита в Австралию, оформление визы обязательно. Планируйте свою поездку заблаговременно, срок оформления визы занимает около месяца.
06.03.2020
Добрый день. Скажите пожалуйста, для оформления визы нужно выкупать авиабилеты?

Команда Турсервіс

Добрый день. Посольство Австралии не рекомендует выкупать билеты до получения визы. Мы так же не рекомендуем, так как наличие выкупленных билетов не влияет на решение визового офицера и не гарантирует, что Вы покинете страну в указанные даты.
31.01.2020
Добрый день, подскажите какой паспорт лучше подавать на визу обычный или биометрический?

Команда Турсервіс

Добрый день, для получении визы Вам необходимо будет предоставить оба паспорта. Виза оформляется в электроном виде. Паспорт, с которым Вы можете полететь абсолютно не принципиален.
27.01.2020
Добрый день, подскажите, нужно ехать в посольство для оформления визы или можно подать документы удаленно?

Команда Турсервіс

Добрый день, виза в Австралию на сегодняшний день электронная, в связи с этим личное присутствие в посольстве не нужно.
23.01.2020
Добрый день, сколько оформляется виза в Австралию и на какой срок нужно отдавать загранпаспорт в посольство?

Команда Турсервіс

Добрый день, срок оформления визы занимает около календарного месяца. В загранпаспорт наклейка уже не вклеивается, виза оформляется в электронном виде, для посещения страны достаточно будет распечатанного документа, в котором будет указан номер визы и Ваши паспортные данные.
20.01.2020
Добрый день. Я живу и работаю в Австралии и хочу пригласить к себе в гости родителей. Могу я сама оформить документы с Вами дистанционно или родителям обязательно к Вам приезжать?

Команда Турсервіс

Добрый день. С радостью поможем Вам с оформлением визы. Виза оформляется в электронном виде. Все вопросы касательно оформления, мы с Вами можем решить дистанционно по электронной почте, а так же viber, telegram. Спасибо.

Написати відгук

Уютные скидки
минус 20%
при оформлении визы онлайн