Є питання?
Телефонуйте:
057 755 12 20
прийом дзвінків з 9:00 до 18:00
 • (063) 353-86-86
 • (095) 353-87-87

Робота в Чехії для українців


Чехія / м. Брно
Потрібні фасовщик на фармацевтичний склад в Чехії. Робота легка, житло надається роботодавцем.


240 - 260 годин на місяць
За рахунок роботодавця
900 - 1 000 €
(25 000 - 28 000 грн)
Чехія / м.Табор
Проходе набір людей на автозавод Yanfeng (виготовлення комплектуючих на Mercedes Geländewagen). Навчання перші два тижні, робота не складна, але відповідальна.


240 - 300 годин на місяць
За рахунок работодавця
від 1 000 €
(від 28 000 грн)
Чехія / м. Прага
Потрібні жінки на посаду медсестер, тільки з дипломами. Після трьох місяців роботи є можливість оформити карту на тимчасове проживання. Житло безкоштовно.
240 - 300 годин в місяць
За рахунок ротодавця
від 1 000 €
(від 27 500 грн)
Чехія / м. Брно
Робота на заводі по виготовленню килимових покриттів для тенісних кортів, бігових доріжок. Робота на лінії. Основні обов'язки: дивитися за виходом готової продукції, стежити за браком, упаковка, стікірованіе.


260 - 280 годин на місяць
За власний рахунок
1 200 - 1 400 €
(32 000 - 38 000 грн)
Чехія / м. Злин
Потрібнен маляр по металу. Ручне фарбування металевих виробів або робота на напівавтоматичній фарбувальній лінії. Потрібна практика роботи в лакувальних цехах - нанесення сухого або мокрого фарбування.
240 - 280 годин на місяць
За власний рахунок
від 1 200 €
(від 32 000 грн)
Чехія / м. Колін
Потрібні працівники на завод Ontex. Робота на верстаті, який розмотує матеріал для виробництва засобів гігієни, вкладання рулонів на верстат, усунення будь-яких дрібних недоліків, таких як застряють матеріалу, стежити за правильним вкладенням входить матеріалу з диска в верстат.


260 - 300 годин на місяць
За власний рахунок
800 - 1 000 €
(22 000 - 28 000 грн)
Чехія / м. Пардубіце
Потрібні компектувальники автозапчастин. Основні обов'язки сбор та відправка замовлень, автозапчастини для автомобілів Skoda. Робота на етапі комплектації і відправки замовлень. Основні о'бовязки  Упаковка товару в коробки, збір замовлення на піддон, контроль відправки. Досвід роботи не обов'язковий.


240 - 280 годин на місяць
За власний рахунок
від 900 €
(від 24 000 грн)
Чехія / м. Брно
Потрібні працівники на склад автошин. Робота полягає розвантаження шин, наборі шин за накладними і відправка на відвантаження, робота на штаплері, балансування і шиномонтаж.


240 - 280 годин на місяць
За власний рахунок
800 - 1 100 €
(20 000 - 30 000 грн)
Чехія / м. Брно
Потрібні співробітники для робіт на завод Linde в Чехію. Робота - з невеликими за обсягом деталями від відомих марок автомобілів, таких як BMW, Mercedes, Audi, Bentley і т.д - контроль якості продукції, упаковка, стикеровка, зважування деталей до автомобілів (максимум 5 кг), кріплення деталей на гачки для подальшої відправки в лакувальний цех.
240 - 280 годин в місяць
За власний рахунок
від 1 000 €
(від 27 000 грн)
Чехія / м. Липник
Потрібні співробітники на склад в Пенні Маркет. Робота полягає в скануванні товарів і складанні замовлень.


від 12 годин на добу
За власний рахунок
від 1 000 €
(від 27 000 грн)
Показано з 1 по 10 із 35 (всього 4 сторінок)

Наші переваги

Переваги компанії Турсервіс - чому вигідно у нас:

Спеціалізація

Спеціалізація

Широкий спектр послуг, що надаються.
Великий досвід міграційної практики

Величезний досвід

10 років міграційної юридичної практики.
Гарантія якісного сервісу

Гарантія якісного сервісу

Кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом.
Працюємо по всій Україні

Працюємо по всій Україні

Консультація і ведення клієнтів з усієї території України.

Робота в Чехії для українців

Українці за останні роки стали все частіше шукати роботу за межами нашої країни. Найбільше наших співвітчизників приваблює робота в країнах Європи, включаючи Польщу і Чехію. Якщо вірити неофіційною інформацією, українська діаспора на території Чехії становить близько 120 тисяч осіб.

Про роботу українців на території Чехії ми поговоримо в даній статті. Будуть висвітлені питання працевлаштування українців в Чехії, з якими проблемами наші співвітчизники стикаються найчастіше в пошуках роботи за кордоном.

Актуальність роботи в Чехії

Якщо порівнювати оплату праці в Чехії та сусідньої Польщі, то більше українців зупиняються на Чехії, адже тут трохи більше середня заробітна плата для іноземних працівників. Як правила, працюю без кваліфікації, в Чехії можна заробляти від 800 до 1500 євро на місяць. Для українців це непогані гроші, на які вдасться прогодувати сім'ю і вийти на новий рівень життя.

До 2016 року в'їзд на територію Чехії українцями здійснювався за польськими візами. Однак сьогодні ситуація дещо змінилася. Сьогодні влада Чехії вкрай не хочуть бачити у себе іноземних працівників, які представляють робочу силу. Адже в Чехії зараз нахапає кваліфікованих працівників наступних посад:

 • юристів;
 • медиків;
 • зварників;
 • технічних інженерів.

Але всі перераховані вище спеціальності передбачають знання здобувачем чеської мови. Без цього претендувати на подібну посаду в Чехії не вийде. Оптимальним варіантом буде влаштуватися на роботу різноробочим або кухарем в один із закладів Чехії, це дасть поштовх до вивчення чеської мови та стабільного заробітку.

Брак працівників технічних спеціалізацій в Чехії пов'язана з тим, що чеські фахівці їдуть в пошуках великої заробітної плати в сусідню Німеччину, Італію чи Францію. Тому українці мають всі шанси отримати гідну роботу в Чехії, у разі відповідності певним стандартам.

Що потрібно для отримання вакансії в Чехії

Щоб претендувати на хороше робоче місце, українці на території Чехії повинні відповідати певним вимогам. Перш за все, українським претендентам потрібно володіти чеською мовою хоча б на середньому рівні. Також знадобиться мати хорошу візову історію і претендувати на затребуване чеськими роботодавцями вакантне місце.

Офіційне працевлаштування українців в Чехії має на увазі оформлення вітчизняними здобувачами зеленої або блакитної карти. Такий документ дозволяє перебувати на території Чехії до 36 місяців всім претендентам, які мають вищу освіту. Особам з середньою освітою і грін картою дозволено знаходиться в Чехії до 24 місяців.

Термін дії зеленої або блакитної карти можна продовжувати. Для працевлаштування з підписанням договору потрібно пройти співбесіди з майбутніми роботодавцями і підписати трудовий договір. При успішному проходженні співбесіди чеський працедавець оформить відповідну заявку на чеській біржі праці, вона буде дійсною протягом 30-ти днів. За цей період українському здобувачеві потрібно оформити робочу візу і відправлятися на нову роботу.

Чому знання чеської мови так важливо при працевлаштуванні

Якщо здобувач досконально буде володіти чеською мовою, він зможе самостійно шукати робочі місця. Для цього не знадобиться допомога кадрових агентств. Якщо ж претендент не володіє достатнім знанням чеської мови, допомога візового центру або кадрового агентства не буде зайвою.

Зокрема, наш візовий центр здійснює підтримку всіх бажаючих відшукати роботу в Чехії. Ми беремо на себе допомогу в заповненні анкет, перекладі документів на чеську мову та надання інформації про чеських роботодавців зацікавленому претендентові. Працевлаштування в Чехії українських заробітчан здійснюється відповідно до чинного законодавства нашої країни.

Чому в Чехії багато вільних робочих місць

Багато українських мігранти цікавлять цим питанням. Для внесення ясності в цьому моменті варто уточнити, що чеські роботодавці не беруть до себе на роботу всіх іноземних претендентів, як це може здатися, на перший погляд. Перш за все, чеськими роботодавцями цінуються такі якості:

 • дисципліна;
 • працьовитість;
 • старання.

Подібними властивостями володіє далеко не кожен український претендент роботи в Чехії. Однак більша частина наших співвітчизників повністю підходять під ці вимоги. Для європейських роботодавців старанні і працьовиті українці є чудовою альтернативою місцевим працівникам.

Українці звикли триматися за робочі місця і виконувати свою роботу на результат, а не в якості отбивкі робочого часу. Тим більше що в Чехії вся некваліфікована робота розрахована на вироблення, а не на робочі години. Скільки ви отримаєте грошей і протягом якого часу виконайте робочий план, залежить повністю від вас.

Регулювати рівень заробітної плати можна шляхом якості та швидкості виконання поставленої роботи. Це правило діє незалежно від спеціалізації працівника або займаної ним посади.

Чому вигідно співпрацювати з нашим візовим центром

Ми пропонуємо офіційне працевлаштування на території Чехії. Наша пропозиція діє для українських громадян, незалежно від їх спеціалізації та кваліфікації. З нашою допомогою у вас вийде:

 • переговорити з чеським роботодавцем;
 • заповнити необхідну документацію;
 • забронювати квитки;
 • особисто зустрітися з роботодавцем з Чехії;
 • отримати дозвіл на роботу;
 • оформити запрошення, страховку та інші документи.

Вартість наших послуг обговорюється в індивідуальному порядку. Допомога в працевлаштуванні на території Чехії починається від 200 євро. Це стандартна ціна багатьох візових центрів України. Актуальні ціни на наші послуги ви можете дізнатися у менеджерів.