Є питання?
Телефонуйте:
 • (095) 353-87-87
прийом дзвінків з 9:00 до 18:00

Працевлаштування за кордоном


Наші переваги

Переваги компанії Турсервіс - чому вигідно у нас:

Спеціалізація

Спеціалізація

Широкий спектр послуг, що надаються.
Великий досвід міграційної практики

Величезний досвід

10 років міграційної юридичної практики.
Гарантія якісного сервісу

Гарантія якісного сервісу

Кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом.
Працюємо по всій Україні

Працюємо по всій Україні

Консультація і ведення клієнтів з усієї території України.

Робота за кордоном для українців

Робота за кордоном для українців з легальним працевлаштуванням. Допомога в підтримці оформлення документів, а також переклад. Зателефонуйте зараз, щоб отримати безкоштовну консультацію.Каждому людині властиво бажання кращого життя. Працевлаштування грає не останню роль у вирішенні цього питання, особливо для жителів України. У зв'язку з низьким рівнем оплати праці і складнощами пошуку роботи, багато українців відправляються за кордон. В основному роботу українські претенденти шукають в найближчих до України країнах Європи, включаючи Польщу і Чехію.

Про те, які складнощі підстерігають вітчизняних здобувачів за кордоном, як йде процедура оформлення документів і легального працевлаштування, поговоримо в даній статті.

Актуальність пошуку роботи в Європі

Працюючи в країнах Європи, українці можуть заробити великі гроші. Тим більше, що робота за кордоном несе в собі масу можливостей, серед яких:

 • вивчення іноземної мови;
 • підвищення робітничої кваліфікації;
 • новий життєвий досвід;
 • конкуренція з іноземними претендентами за високооплачувані робочі місця.

Перед тим як відправитися на роботу в Чехію або Польщу, потрібно більше дізнатися про ту країну, в яку ви збираєтеся відправитися на роботу. Про те, як це зробити, читайте нижче.

Чому вигідно заручитися допомогою агентства при працевлаштуванні за кордоном

У пошуку роботи за межами України, багато претендентів не до кінця уявляють собі весь цей складний процес. Наше візове агентство з радістю допоможе вирішити подібні питання. Ми допомагаємо не тільки з пошуком вакансій, але і влаштовуємо зустрічі роботодавців з претендентами, надаємо допомогу в заповненні документації, а також з відправленням резюме роботодавцям.

Ми допомагаємо з офіційним працевлаштуванням в Польщі і Чехії. Головною вимогою для цього, крім наявності відповідної кваліфікації, є знання іноземної мови. Якщо претендент не знає мову, ми пропонуємо роботу без певних знань і кваліфікації. Це прекрасна можливість заробити, вивчити мову і спробувати себе в новому амплуа.

Робота без кваліфікації відбувається тільки у перевірених роботодавців Польщі і Чехії. Ми несемо відповідальність за кожного претендента, який звернувся до нас за допомогою в пошуку роботи за кордоном. У Польщі та Чехії найбільше користуються попитом:

 • домработінкі;
 • будівельники;
 • кухаря;
 • інженери;
 • лікарі;
 • доглядальниці;
 • збирачі врожаю.

Середня заробітна плата без кваліфікації і знання мови, знаходиться в межах від 100 до 1700 доларів за місяць роботи. Це непогана можливість підвищити рівень свого життя і бути впевненим в завтрашньому дні. Також це шанс запросити на роботу в Європі своїх близьких, друзів або знайомих. Це скоротить час на пошуки потрібного співробітника вашому іноземному роботодавцю.

Робота за кордоном для новачків

Перший раз, відправляючись на роботу за кордон, багатьом українцям доводиться самостійно шукати собі житло. Це дуже важливе питання, яке хвилює кожного претендента. Якщо ви будете працевлаштуватися в Польщі або Чехії через наш візовий центр, таких проблем у вас не буде.

Ми допомагаємо знайти житло всім претендентам. Є варіанти роботи з оплатою без урахування вартості житла, а є робота, оплата за яку вже має на увазі проживання. Контактуючи з майбутніми роботодавцями через наш візовий центр, ви можете не боятися бути обдуреними в будь-якому питанні. Всім новачкам в роботі за кордоном, ми допомагаємо розібратися з усіма тонкощами цього процесу.

У Польщі та Чехії є широкий асортимент вакансій, як уже зазначалося вище. Цікавий факт, що є однакова кількість робочих місць як для жінок, так і для чоловіків. Тим, хто приїхав на роботу в Європу вперше, не знає мову і не має відповідної спеціальності, оптимальним варіантом стане працевлаштування в одному з наступних місць:

 • на фабриці;
 • в м'ясокомбінаті;
 • на заводі.

Усім необхідним навичкам вас навчать безпосередньо під час роботи. Різноробочі, середніх ярусів, пакувальники - це не настільки складна робота, якій потрібно боятися. Тим більше що в порівнянні з українськими роботодавцями, за таку роботу можна отримати в рази більше. Працюючи в Європі без спеціальності, важливо поступово вивчати мову тієї країни, в якій ви перебуваєте. Це важливий фактор для майбутнього кар'єрного росту.

Для жінок, які вперше прибули в Європу на роботу, підійдуть вакансії доглядальниць або домогосподарок. Чоловікам підійдуть вакансії сантехніків, теслярів, монтажників або зварників. Хто володієте водійськими правами, може розраховувати на більшу везіння. У Чехії та Польщі є величезний попит на далекобійників, водіїв рейсових тролейбусів і автобусів. Оплата праці представників даних спеціальностей відрізняється в більшу сторону, ніж вартість праці іноземних різноробочих. Також великий попит на досвідчених автомеханіків.

Чому приймають на роботу українців

Українці роботодавцями Польщі і Чехії цінуються за свої персональні якості. Адже не всі працівники в Європі такі цілеспрямовані, працелюбні і пунктуальні. Цими якості українські здобувачі робочих вакансій знайшли в країнах Європи велику славу.

Головне, не піддаватися на пропозиції нелегальної праці. Навіть якщо ви влаштовуєтеся на роботу різноробочим, вас зобов'язані оформити відповідним чином, укласти з Вами трудовий договір. Праця не за трудовим договором ризикує бути не оплаченими. Щоб уникнути нелегального і неоплачуваної праці, рекомендуємо шукати роботу в Європі через наш візовий центр. Так ви не будете марно витрачати свої сили, час і нерви на пошук роботи без будь-яких гарантій оплати праці. Використовуйте свої права, отримуйте гідну заробітну плату і розвивайтеся разом з нами. Робота в Європі з укладенням трудового договору - це реальність! Потрібно тільки знати, до кого звернутися за допомогою.