Є питання?
Телефонуйте:
057 755 12 20
прийом дзвінків з 9:00 до 18:00
 • (063) 353-86-86
 • (095) 353-87-87

Робота в Польщі для українців


Польща / м. Вроцлав
Потрібні співробітники, можна без досвіду роботи. Вкладання дрібних елементів у відповідні місця на платах для лічильників електроенергії, монтаж електричних плат і закриття їх в готовому лічильнику, упаковка лічильників в картонні коробки та на піддони, легка робота на складі.
240 - 280 годин на місяць
За рахунок роботодавця
800 - 1 000 €
(22 000 - 27 000 грн)
Польща / м. Щецин
Потрібні шпаклевщики на великі об'єкти. Тільки з досвідом роботи, випробувальний термін 14 днів. Інструмент надається безкоштовно.
240 - 280 годин на місяць
За рахунок роботодавця
від 1 000 €
(від 27 000 грн)
Польща / м. Щецин
Потрібні фахівці плиточники. Основні обов'язки кладка плитки у ванних кімнатах, додатково можлива установка сантехніки. Випробувальний термін 1 місяць.


260 - 300 годин на місяць
За рахунок роботодавця
від 1 000 €
(від 27 000 грн)
Польща / м. Стриков
Потрібні співробітники на склади. Основні обов'язки: розміщення товару в місцях зазначених сканером, комплектація товару відповідно до замовлення - робота з використанням сканера, упаковка товару і відвантаження клієнту (робочі місця оснащені сканером, принтером і монітором). Необхідний хороший стан здоров'я (робота по 10-12 годин в русі і стоячи). Додатковим плюсом буде попередній досвід роботи зі сканером. Потрібні співробітники, які не бояться цього типу обладнання, які вільно володіють комп'ютером.


240 - 300 годин на місяць
За рахунок роботодавця
800 - 1 000 €
(22 000 - 27 000 грн)
Польща / м. Люблин
На промислову фабрику в Польщі потрібні співробітники. Основні обов'язки: підвішування ковбас і сосисок на стійках, нарізка плівки для ковбас і сосисок, упаковка готових продуктів в коробки.


240 -300 годин на місяць
За рахунок роботодавця
від 800 €
(від 24 000 грн)
Польща / м. Щецин
Потрібні монтажники на збір металоконструкції в Польщі. Досвід роботи вітається. Знання мови не обов'язкове. Проживання та харчування надається.


240 - 300 годин на місяць
За рахунок роботодавця
від 800 €
(від 24 000 грн)
Польща / м. Гдиня
Потрібно співробітники на фабрику. Робота на фабриці з виробництва електропроводів і кабелів для побутової техніки (пральних машин, холодильників, мікрохвильових печей, посудомийних машин і т. д.). Робота в приміщенні, в комфортних умовах, присутній невеликий шум. Робота мануальна, фізично не важка, стоячи.


240 - 280 годин на місяць
За рахунок роботодавця
800 - 1 000 €
(22 000 - 27 000 грн)
Польша / м. Вроцлав
Потрібні співробітник на м'ясне виробництво. Обов'язки: упаковка, мийка, маркування продукції, допоміжні роботи при забої, оброблення м'яса (свинина).


240 - 280 годин на місяць
За рахунок работодавця
від 1 000 €
(від 27 000 грн)
Польща / м. Катовіце
Мережа магазинів МILA запрошує на роботу на посаду касира-продавця чоловіків і жінок, які знають комунікативну польську мову.


260 -280 годин на місяць
За власний рахунок
900 - 1000 €
(24 500 - 27 000 грн)
Польща / м. Варшава
Потрібні фахівці: арматурники, опалубщікі, муляри, універсали. Заробітна плата починаючи від 17 злотих на годину на руки. Тільки з досвідом.
від 260 годин на місяць
За рахунок работодавця
від 1 100 €
(від 30 000 грн)
Показано з 1 по 10 із 51 (всього 6 сторінок)

Наші переваги

Переваги компанії Турсервіс - чому вигідно у нас:

Спеціалізація

Спеціалізація

Широкий спектр послуг, що надаються.
Великий досвід міграційної практики

Величезний досвід

10 років міграційної юридичної практики.
Гарантія якісного сервісу

Гарантія якісного сервісу

Кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом.
Працюємо по всій Україні

Працюємо по всій Україні

Консультація і ведення клієнтів з усієї території України.

Робота в Польщі для українців

Багато жителів України в пошуках високооплачуваної роботи і кращого життя катують щастя за кордоном. Більшість українців працевлаштовуються в найближчих до України країнах, однією з яких є Польща. Робота в Польщі для жителів України відкриває безліч перспектив.

Про те, які переваги роботи в Польщі для жителів України, що необхідно для цього, і як відбувається процес працевлаштування українців за кордоном, ми поговоримо в даній статті.

Чому українцям вигідно працювати в Польщі

Нашим співвітчизникам відкриті всі двері кадрових агентств підприємств, фабрик і організацій Польщі. Вся справа в тому, що жителі України показують себе в роботі з кращого боку. Вони працьовиті, не бояться важких умов праці і роблять свою роботу на результат. Польським роботодавцям вигідно наймати на роботу жителів України, так як наші співвітчизники відрізняються наступними характеристиками:

 • дисципліною;
 • працьовитістю;
 • відповідальністю за результат;
 • увагою до деталей;
 • стійкістю до стресових ситуацій.

Деякі кадрові агентства Польщі беруть на роботу виключно українців, так як вважають їх найнадійнішими працівниками, яким можна довірити виконання найскладніших завдань. Лояльне ставлення польських роботодавців породжує високий попит на роботу в Польщу у жителів України.

До того ж географічне розташування цих країн дозволяє протягом доби дістатися до свого місця роботи, українців в Польщі стає більше з кожним роком. Середньостатистичний дохід українця в Польщі становить від 700 до 1500 доларів за місяць. Це з урахуванням роботи, яка не вимагає у працівника спеціалізованих навичок і умінь.

Чому Польща приваблює українців

Не тільки вигідне географічне розташування цієї країни приваблює наших співвітчизників. Справа в тому, що польські мешканці в пошуках великого заробітку їдуть працювати в Німеччину, Францію, Італію та інші країни Європи. Тим самим звільняються нові робочі місця, на які недобір співробітників серед корінного населення Польщі.

Конкуренція на одне робоче місце може бути нульовою і це відмінна можливість отримати вакансію українським працівником, особливо, які мають певну кваліфікацію. Серед основних причин, через які українці активно їдуть на працевлаштування в Польщі виділяють:

 • хорошу оплату праці;
 • стабільну соціальну структуру в країні;
 • приналежність Польщі до Євросоюзу;
 • можливість виїжджати в інші країни Європи;
 • гарантований соціальний пакет;
 • лояльне трудове законодавство.

Крім перерахованих вище моментів, робота в Польщі від 3 до 6 місяців сприяє активному вивченню польської мови. А адже вивчивши мову цієї країни, українці можуть претендувати на роботу в більш високооплачуваних місцях. З огляду на якусь схожість польської та української мов, процес вивчення Польска нє буде таїмо страшним, як може здатися на перший погляд.

Які вакансії найчастіше пропонують в Польщі

Так як офіційну роботу в Польщі можна отримати тільки при наявності дозвільної документації, українці найчастіше претендують на неофіційну роботу. У Польщі є маса вакансій для неофіційної роботи. Однак високооплачувані місця все ж знаходяться у офіційних кадрових агентств.

Серед популярних вакансій на території Польщі виділяють:

 • водіїв-далекобійників;
 • різноробочих;
 • офіціантів і працівників ресторанів;
 • кухарів;
 • складальників фруктів і овочів;
 • технологів.

Це список тієї роботи, яка може виконуватися некваліфікованими працівниками. Для працевлаштування на більш вигідні робочі позиції, в обов'язковому порядку необхідно знати польську мову. Але для початку робочого шляху на території Польщі, можна спробувати себе в якості представника одного з перерахованих вище спеціальностей. Це відмінна можливість для ознайомлення з життям в Польщі і поступового вивчення польської мови.

Яка ціна на проживання в Польщі

Важливо не забувати, що в процесі працевлаштування на території Польщі можуть виникнути ряд труднощів, пов'язаних з пошуком житла, харчування та одягу. Робота не буде щоденної, однак подбати про постійне проживання в комфортабельних умовах необхідно заздалегідь.

Все залежить від місця працевлаштування, в деяких випадках роботодавці з Польщі допомагають українським працівникам відшукати житло або забезпечують їм. У всіх інших випадках українському працівнику доведеться самостійно оплачувати проживання в чужій країні. Це обійдеться близько 400 доларів за місяць.

На окрему увагу заслуговує покупка продуктів харчування. На території Польщі багатий вибір продуктів в кожному супермаркеті, вартість продуктів практично така ж, як і в Україні.

Де вигідно отримати працевлаштування в Польщі

Якщо ви зацікавлені в пошуку роботи на території Польщі без участі посередників, пропонуємо вам ознайомитися з послугами нашого візового центру. Ми напряму укладаємо договори з майбутніми роботодавцями, допомагаємо з пошуком житла та оформленням необхідної документації.

Також у нас можна замовити переклад документів на польську мову і допомогу в заповненні бланків для працевлаштування в Польщі. Робота за кордоном часом має непередбачуваний характер, тому в цілях забезпечення власної безпеки, працевлаштування через кадрове агентство буде правильним варіантом. Повноцінна робота на території Польщі стане матеріальної підгрунтям вашій родині. Крім того, перед вами відкриється вікно в Європу, де ви зможете відшукати нове життя, познайомитися з культурою і звичаями інших країн.

Головне, зарекомендувати себе в якості порядного і працьовитого працівника, щоб польські роботодавці однозначно запросили вас на роботу ще раз. Для цього важливо укласти трудову угоду, з цим процесом також допоможе наш візовий центр.