Є питання?
Телефонуйте:
057 755 12 20
прийом дзвінків з 9:00 до 18:00
 • (063) 353-86-86
 • (095) 353-87-87

Апостиль на документи в Києві

Той, хто регулярно виїжджає за кордон, має ділові контакти з іноземними партнерами або сам тривалий час перебуває в інших країнах, точно знайомий з цим варіантом легалізації документів. Ми говоримо про апостиль.

Але регулярно до нас звертаються клієнти, яким потрібно процедура апостилювання, але вони не дуже розуміють, для чого саме вона потрібна, як виробляється, і які перспективи відкриває. Розглянемо це питання докладніше.

Апостиль
від 300 грн
 • На нотаріальних документах
 • На документах з РАГСу
 • На юридичних документах
 • На довідку про несудимість
 • На медичних довідках
 • На довідках про проживання

Штамп апостиль на документи в Києві

Апостиль на документи проставляється в тому випадку, якщо вам необхідно пред'являти їх іноземним чиновникам або компаніям. Наведемо простий приклад: ви влаштовуєтеся на роботу в європейську компанію і вам потрібно надати свій диплом про отримання вищої освіти. В Україні всі дипломи мають єдиний зразок, і при пред'явленні цього документа ні в одній установі питань не виникає. Зовсім інша справа - компанія з іншої держави, де дипломи, наприклад, мають зовсім інший вигляд. І для місцевих чиновників ваш документи буде справжньою «фільчиною грамотою». Вони просто не зможуть визнати його істинність! Для цього ще в середині ХХ століття на Гаазької конвенції був розроблений єдиний спосіб підтвердження легальності документа, який і отримав назву апостиль.

Повернемося до нашого прикладу: якщо на вашому дипломі стоїть апостиль, призначений для країни, в яку ви їдете, для місцевої влади цей документ вже легальний!

При цьому, для документів країн, які не підписали Гаазьку конвенцію, апостиль непроставляється. Україна в їх число не входить, що істотно спрощує документообіг з багатьма іншими державами. Далеко не всі документи підлягають процедурі апостилювання. Поставити штамп апостиль можна на:

 • Документи, які видані органами юстиції, прокуратури або суду України.
 • Адміністративні документи (що підтверджують народження, смерть, розлучення, укладення шлюбу).
 • Документи, видані Міністерством освіти України (дипломи, атестати, свідоцтва про проходження навчання, довідки з навчальних закладів, виписки і т.д.).
 • Документи, що підтверджують особу та права людини: посвідчення, паспорта, трудові книжки, військові квитки, пенсійні та спеціалізовані посвідчення, документи на носіння зброї.
 • Документи про укладення угод, контракти, видані державними та приватними нотаріальними конторами.

Всі вони бувають потрібні для надання за кордоном. Найчастіше використовуються паперу з апостилем в для таких випадків:

 • Працевлаштування або зарахування до місцевого навчального закладу.
 • Бізнес-контракти або укладання угод з інвесторами.
 • Вирішення питань спадкування.
 • Виїзд з метою проведення операцій з нерухомістю в іншій країні.

При цьому, апостилювання здійснюється безпосередньо державними органами, які видали той чи інший документ:

 • Міністерством освіти.
 • Міністерством юстиції.
 • Міністерством закордонних справ.

Останнє проставляє апостиль в Києві на всіх без винятку документах.

Міністерство закордонних справ України
01018, м Київ, Михайлівська площа, 1
  044 238-16-69
Мітіна Аріна
Міграційний Експерт / Менеджер по туризму
Досвід роботи - 3 роки.
Спеціалізується на оформленні віз в Азію / Близький Схід, Африку.

Нотаріальні документи
7-9 робочих днів
300 грн
Заява
доручення
переклад, на оригіналі якого вже є апостиль
нотаріальна копія свідоцтва старого зразка
рішення суду
Міністерство юстиції
Юридичні документи
7-9 робочих днів ціна - від
450 грн
довідки з податкової - 800 грн
довідки з фіскальної - 800 грн
довідки від юридичних осіб - 800 грн
довідки про несудимість від 450-650 грн
медичні довідки від 450-650 грн
довідка про проживання від 450-650 грн
Міністерство закордонних справ
Документи з РАГСу
7-9 робочих днів
300 грн
свідоцтво про народження
свідоцтво про шлюб
свідоцтво про розлучення
свідоцтво про смерть
свідоцтво про зміну імені/витяг
свідоцтво про зміну прізвища
Міністерство юстиції

Як і де поставити апостиль на документи в Києві?

Щоб отримати заповітний штамп, який буде точно відповідати всім міжнародним вимогам, можна самостійно звернутися у відповідне відомство. Для цього необхідно зібрати велику кількість документів, в тому числі - надати інформацію про те, в представництво якої країни буде адресований апостиль. Нерідко цей момент приносить чимало клопоту і тривог тим, хто готує документи. Саме тому на сторожі ваших інтересів стоїть наша компанія. Наші співробітники допоможуть вам:

 • Зібрати повний пакет паперів для легалізації вашого документа апостилем.
 • Проконсультують вас з усіх питань: які документи апостилювати, чи потрібен апостиль для тієї чи іншої країни, що робити з документами, які відправляються країну, яка не бере участі в Гаазькому угоді. Кожна деталь буде врахована і описана нашими профі, так що ви отримаєте найповнішу інформацію про те, які дії вам потрібно зробити, і як отримати апостиль швидко.
 • Подадуть ваш пакет паперів в профільне міністерство на проставлення штампа і згодом заберуть їх для передачі вам в руки: вам не потрібно буде вистоювати в чергах, спілкуватися з чиновниками або витрачати сили на збір довідок і паперів.
 • Аналогічно апостильовані документи ми можемо поряд з іншим пакетом на візу передати в той консульство, яке вам необхідно.
 • Ми надаємо додатково послуги перекладачів, нотаріусів та візових консультантів, так що ви зможете отримати у нас послуги «під ключ».

Крім того, у нас можна замовити подвійний апостиль в Києві.

Подвійний апостиль на документи в Києві

Зазвичай апостилювання зачіпає документи в оригіналі. Але бувають випадки, коли необхідно завірити документи в перекладі. Найчастіше, це стосується документів про смерть, народження, шлюб, розлучення, судових рішень, а також доручень на вчинення тих чи інших дій.

Подвійний апостиль - це проставлення штампів не тільки на оригінальному документі, але і на його нотаріально засвідченої копії. Він буває необхідний, якщо в папері містяться певні дані, які повинні бути зрозумілі іноземними чиновниками. Оскільки процедура ця тривала, копітка і пов'язана з обігом відразу до декількох інстанціях (у бюро перекладів, до нотаріуса для засвідчення перекладів, в МЗС і профільне міністерство, а потім - ще й в консульство тієї країни, куди ви прямуєте), зазвичай оформлення подвійного апостиля стає справжнім «сізіфовою працею», адже доводиться погоджувати графік роботи кожної з інстанцій зі своїм режимом дня, можливостями і силами.

У нашій компанії вас чекає комплекс послуг, який включає первинну консультацію з приводу того, чи потрібен вам апостиль на документах, який варіант підходить для вашого випадку, і в які терміни реально його отримати. Також наші перекладачі виконають для вас переклад для апостилювання, нотаріуси запевнять його, а наші фахівці направлять готовий пакет паперів в міністерство і проставлять штампи в найкоротший термін.

Питання-відповіді

Так, документи про освіту підлягають апостилюванню в разі, якщо вам їх потрібно буде пред'являти при працевлаштуванні або вступі до закордонний ВНЗ.

Ні, для того, щоб ваші документи були легальними в Канаді, знадобиться консульська легалізація. Але на практиці іноді буває досить нотаріально завіреного перекладу. Для більш докладної відповіді, щодо саме вашої ситуації, зв'яжіться з нашими менеджерами.

Та, якщо це буде нотаріально завірена копія оригіналу.

Все залежить від країни, для якої призначений документ, ваших цілей візиту і самого документа. Звертайтеся в нашу компанію - і ми докладно розберемо кожен з потрібних вам документів, а при необхідності проведемо процедуру апостилювання, перекладу і нотаріального засвідчення.

Як ми працюемо

Апостиль на документи швидко і без ризиків

1 крок
Вибираємо відповідний пакет послуг
2 крок
Готуємо необхідний пакет документів
3 крок
Подаємо документи на апостилювання
4 крок
Ви отримуєте документи з апостилем

Чому варто поставити Апостиль з Візасвіт

Переваги проставлення апостиля в компанії Візасвіт - чому вигідно у нас:

Мінімальний пакет документів

Будь-яке міністерство України

Ми допомагаємо поставити апостиль в будь-якому міністерстві.
Великий досвід міграційної практики

Великий досвід міграційної практики

З нашою допомогою більше 2 000 чоловік отримали апостильовані документи.
Гарантія якісного сервісу

Гарантія якісного сервісу

Кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом.
Працюємо по всій Україні

Працюємо по всій Україні

Консультація і ведення клієнтів з усієї території України.
Відгуки та питання

Написати відгук